Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 28. 7. 2009 15:18

divná
♥------
Místo: Bavorov

Oslovování klientů

Dobrý den,

chci se zeptat na vᚠnázor. Začala jsem pracovat jako finanční poradkyně se specializací na rodinné finance. Vím, že tu práci umím dobře, mám všechny potřebné certifikáty, ale přesto mám velký problém. V tomhle oboru se považuje za samozřejmé, že si denně sednu a budu obvolávat neznámé lidi a v podstatě jim vnucovat schůzku. Tohle se mi nelíbí, dala bych přednost nějaké slušnější verzi, ale nevím konkrétně jak. Byla bych ráda, kdybyste napsaly, jak osobně byste si představovaly korektní oslovení s takovouto nabídkou služeb. Samozřejmě využívám reklamu, ale ani tu nechci mít vtíravou. Děkuji za vᚠnázor.

Není tady

#2 28. 7. 2009 15:37

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Web

Re: Oslovování klientů

MᚠSZ wink

MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

#3 28. 7. 2009 17:08

Blossom
Host

divná napsal(a):

Dobrý den,

chci se zeptat na vᚠnázor. Začala jsem pracovat jako finanční poradkyně se specializací na rodinné finance. Vím, že tu práci umím dobře, mám všechny potřebné certifikáty, ale přesto mám velký problém. V tomhle oboru se považuje za samozřejmé, že si denně sednu a budu obvolávat neznámé lidi a v podstatě jim vnucovat schůzku. Tohle se mi nelíbí, dala bych přednost nějaké slušnější verzi, ale nevím konkrétně jak. Byla bych ráda, kdybyste napsaly, jak osobně byste si představovaly korektní oslovení s takovouto nabídkou služeb. Samozřejmě využívám reklamu, ale ani tu nechci mít vtíravou. Děkuji za vᚠnázor.

Ráda bych poradila, ale podle mě není moc jak. Obvolávat neznámé lidi a nabízet jim svou službu - to je už samo o sobě totiž vtíravé, vnucující.
Můj táta - důchodce kvůli tomu i zrušil pevnou linku, denně takových nabízečů volá dnes několik, on si chodí po obědě zdřímnout a vždy ho někdo vyrušil.
A k nám do firmy volá každý týden několik takových nabízečů. Finančních služeb přehršle, ale i naprosto absurdní nabídky čehokoli.
Přiznám se, jsem na tento způsob reklamy už alergická a odpovídám standartně- děkuji za nabídku, ale nemám zájem. Podle mě tohle není dobrá cesta(ale která správná je, to bohužel nevím..)
kapitulation

#4 28. 7. 2009 17:19

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Souhlasím - a se to zaobalí jak chce. Taky je mi už blivno jen když slyším "Dobrý den, jmenuji se...." Dobrý den, mluvíte s...."   "Dobrý den, mluvím s paní..."  a kromě jiného to přispělo i u nás ke zrušení pevné linky.
Dříve jsme také říkala děkuji, ne, ale ke konci jsem už říkala rovnou razantně NE ani jsem je nenechala domluvit.

Upravil(a) Bety (28. 7. 2009 17:21)

Strach je malá smrt...

Není tady

#5 28. 7. 2009 21:51

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Mám pevnou linku a denně mi někdo volá, anketa, krátké 3 otázky, že jsem vyhrála,...... dostanu zcela zdarma....tak už se ptám, kolik lidí mám pozvat....řekne 5 žen, 2 páry a končíme ! Vtíravé, neomalené, obtěžující!!!! Já bych to nemohla dělat.

Upravil(a) Aneri (28. 7. 2009 21:53)

Není tady

#6 28. 7. 2009 22:03

Olympia
Host

Ja bych preferovala, kdyby me nikdo s takovou nabidkou nekontaktoval. Vytocim se behem prvni sekundy, kdy zjistim, ze mi nekdo neco nabizi a je jedno, jak mile me oslovuje. Mne jde o ten princip - ze si nekdo vubec dovoli mi volat na muj telefon a otravovat s nabidkou. Beru to tak, ze kdybych potrebovala a chtela a mela zajem, pak si budu ja hledat poradce a nasledne jej kontaktovat. Ne opacne.

#7 28. 7. 2009 23:50

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet

Taky se mi tento způsob nabídky nelíbí. Nesnáším oslovování na ulici, natož aby mě někdo otravoval na telefonu. V tomhle souhlasím s Olympii, nechápu, jak někdo bere tu drzost mi volat a něco mi nabízet. Pokud to budu chtít, tak si to vyhledám sama.
Když už něco potřebuji, tak to dost často vyhledávám na netu nebo v místních novinách. To mi naprosto vyhovuje. Pokud je to přes net, tak co nejvíc informací o dané službě rozhoduje o tom, koho si vyberu (co nabízí, kolik to stojí atd.)

I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

#8 29. 7. 2009 8:04

vendulinda
♥♥♥----
Místo: ta naše Morava :-)

tak na to si taky pamatuju..měla jsem tenkrát malý mimčo a když se mi ho podařilo uspat, tak mi nějaký blb volal a otravoval. Už jsem z toho byla nešastná. Nejhorší bylo, když volala Telefonica - pořád mi nabízeli nějaký lepší internet a já jim jeden den vysvětlila, že nemám zájem a druhý den mi volali znovu, ale jiní z též firmy - pravděpodobně volají na sobě nezávisle různí nabízeči.....

Není tady

#9 25. 8. 2009 17:32

webdesign3000
♥♥♥----

Vy teda máte názory:-)

Není tady

#10 25. 8. 2009 17:47

majkafa
Host

Taky mi tento způsob nabízení čehokoliv vadí. Přeji si, aby mi volal pouze ten, komu já osobně dám své telefonní číslo, by je to pevná linka. Až na výjimky, kdyby to bylo něco vážného. Ale ne otravování s reklamou, nabídkami, výzkumy, ...

#11 25. 8. 2009 22:14

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

Divná,každý dobrý obchodník si cestu ke klientovi najde,ale přes babinet to zřejmě nepůjde.Zaujalo mě docela,jak píšeš,že nechceš,aby tvá reklama byla vtíravá - správná reklama je taková,která zaujme,takže musí být vtíravá,nejmíň taková,jakou nám ukazují v TV - hloupě vtíravá.Jinak je to pouhé mlácení slámy.

Není tady

#12 26. 8. 2009 17:40

kety
♥♥♥♥---

majkafa napsal(a):

Taky mi tento způsob nabízení čehokoliv vadí. Přeji si, aby mi volal pouze ten, komu já osobně dám své telefonní číslo, by je to pevná linka. Až na výjimky, kdyby to bylo něco vážného. Ale ne otravování s reklamou, nabídkami, výzkumy, ...

Ale číslo na pevnou linku nemusíme uvádět v telefonním seznamu.
A pokud číslo v seznamu chci mít, tak musím bohužel počítat s tím, že mi může kdokoliv zavolat. Jsou to veřejné stránky.
A pokud si nepřeji, aby mi na číslo volali různé firmy s nabídkou, před číslo se udává značka a to znamená, že si nepřeji, aby mi cizí lidé volali.
Ale i to není jisté. Jsou firmy, co to nerespektují. Nejjistější je, neuvádět číslo do seznamu.

Není tady

#13 26. 8. 2009 19:42

Olympia
Host

Neni to tak jednoduche, jak pises. Ja si hlidam, komu davam moje telefonni cislo a v telefonnim seznamu nejsem. Presto mi volaji neznami lide. Uvedu priklad. Nedavno jsem byla kontaktovana pani, ktera pracuje pro jednu kosmetickou firmu, nebudu psat nazev. Lakala me na jejich predvadecku. Zajimalo me, odkud ma moje cislo. Funguji tak, ze si pozvou na predvadecku cca 10 zenskych. Od kazde z nich pak chteji aspon 5 telefonnich cisel na jejich kamaradky a zname, ktere by mohly pozvat na priste. No, zenske jim kontakty daji, protoze za kazdy kontakt dostaly jakesi body a za urcity pocet bodu kosmeticky balicek zdarma. No a uz to mas, behem jednoho sezeni maji minimalne 50 telefonnich cisel. A to tvoje mezi nimi.

#14 27. 8. 2009 10:05

kety
♥♥♥♥---

No já bych si asi nedovolila dát cizím lidem číslo někoho jiného, ani z rodiny nebo číslo kamarádky.
Ale ve většinu případech se volá podle telefonního seznamu.

Není tady

#15 27. 8. 2009 13:09

Blossom
Host

Olympia napsal(a):

Neni to tak jednoduche, jak pises. Ja si hlidam, komu davam moje telefonni cislo a v telefonnim seznamu nejsem. Presto mi volaji neznami lide. Uvedu priklad. Nedavno jsem byla kontaktovana pani, ktera pracuje pro jednu kosmetickou firmu, nebudu psat nazev. Lakala me na jejich predvadecku. Zajimalo me, odkud ma moje cislo. Funguji tak, ze si pozvou na predvadecku cca 10 zenskych. Od kazde z nich pak chteji aspon 5 telefonnich cisel na jejich kamaradky a zname, ktere by mohly pozvat na priste. No, zenske jim kontakty daji, protoze za kazdy kontakt dostaly jakesi body a za urcity pocet bodu kosmeticky balicek zdarma. No a uz to mas, behem jednoho sezeni maji minimalne 50 telefonnich cisel. A to tvoje mezi nimi.

Jo, přesně takhle to funguje. Už ze mě takto tel.čísla mých známých mámilo pár různých " finančních poradců", což jsem vždy striktně odmítla. Když jsem odmítla jejich rady, chtěli tedy aspoň ta čísla, a nejlépe prý aby ti známí  byli taky podnikatelé...

A navíc firmy s databázemi telefonních čísel obchodují. A ty datábáze pak kolují po všelijakých nabízecích firmách neaktualizované mnoho let.
Takže  se mi dodnes běžně stává (i několikrát týdně), že někdo volá a suverénním hlasem požaduje k telefonu mého BM. Přesto že on je je již 5 let mrtvý...  dumbom

Upravil(a) Blossom (27. 8. 2009 13:12)

NÁŠ TIP:

Zápatí