Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 28. 7. 2009 18:19

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

ViktorkaLove napsal(a):

Modroočka napsal(a):

No, Bety, tak tuhle jsme měli kdysi doma. Nedávno jsem ji viděla někde v časáku, za 600,- Kč, slovy - šest stovek. Šla jsem z toho do vývrtky, chtěla jsem si ji koupit, ale ne za takový peníze.

Uháčkuju... kolik dáš?

PS: O-ou, ten zájem jsem netušila... že by to bylo na SZ a solidní objednávky? va

Viky, bacha, víš, čeho se tady teď dopouštíš, jo? lollollol Znᚠto, někdo na to upozorní a budeš mít problém, tohle mělo být tak do SZ. Víš jak to je. Smázni to  - kolik dᚠa bude to OK. Zadarmo by to tak jako tak po tobě určitě nikdo nechtěl.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#52 28. 7. 2009 18:23

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

Modroočka napsal(a):

ViktorkaLove napsal(a):

PS: O-ou, ten zájem jsem netušila... že by to bylo na SZ a solidní objednávky? va

Viky, bacha, víš, čeho se tady teď dopouštíš, jo? lollollol Znᚠto, někdo na to upozorní a budeš mít problém, tohle mělo být tak do SZ. Víš jak to je. Smázni to  - kolik dᚠa bude to OK. Zadarmo by to tak jako tak po tobě určitě nikdo nechtěl.

Nebojim se.
Nic nenabízím... a jsem taky poctivá... takže pro mne !něco za něco" problém nejni..., tak kolik dáš? Nebo lépe: Co nabízíš??? rock

Není tady

 

#53 28. 7. 2009 18:26

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

ViktorkaLove napsal(a):

Uháčkuju... kolik dáš?

1. zřejmě jsi nepochopila, o co jde -  háčkovanou  nechci, háčkovat umím sama - tohle je síovka, háčkovanou jsem si vyrobila už v 5. třídě

2. kdybych chtěla, aby mi ji někdo vyrobil, tak bych nesháněla návod na síování takže sorry, se mnou kšeft nebude...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#54 28. 7. 2009 18:29

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

P.S. síovku opravdu síovanou jsem našla na netu za 135.-


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#55 28. 7. 2009 18:31

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

Bety napsal(a):

síování ...

ok, každý nejni odborník, jako ty...
...ani náhodou jsem neměla v merku "kšefty"... ty, takovéhle, totiž DNES nejsou už zaplaceny...
Obrat "kolik dáš" byl spíše informativní, jak kdo si takovouhle vymoženost "staré doby" cení, no... godlike

Není tady

 

#56 28. 7. 2009 21:47

Blossom
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

Radost mi udělala vyjížďka na bruslích, celkem asi 10 km, ze které jsem se právě vrátila. Nádherný večer, vůně posekané trávy, měsíc nad řekou...no prostě těžká romantika... smile
Jen netuším, proč na mě venčící se psi všichni tak štěkali, asi jsem se jim zdála díky mému stylu jízdy nějak nebezpečná nebo co... smile lol lol

 

#57 28. 7. 2009 21:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

Posledná "tanečná" hodina orientálneho tanca, potom už budú len video-projekcie a potom bude naša učitežka rodi... ale to už je na skuhracie vlákno, lebo nevieme, kedy sa vráti. grater


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#58 28. 7. 2009 22:17

Blossom
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

Selima napsal(a):

Posledná "tanečná" hodina orientálneho tanca, potom už budú len video-projekcie a potom bude naša učitežka rodi... ale to už je na skuhracie vlákno, lebo nevieme, kedy sa vráti. grater

Selimo, to není na skuhrací, to patří sem: brzo tedy bude o jednoho orientálního tanečníka (tanečnici) na světě víc!

Jo, tyhle tance jsou skvělé -mívala jsem to jako pohybovou aktivitu na zimní období. Bavilo mě to, rozhodně to nebylo nudné: Když jsem měla chu na esteticko-umělecký zážitek, sledovala jsem naši perfektní předtanečnici.
A když jsem měla chu se zasmát, koukla jsem se do zrcadla na sebe a na další tanečnice - žačky.  va   lol Ono kroutit současně několika částmi těla, a v různých směrech, to je zabíračka. stolt Ale je fakt, že po takové lekci jsem se cítila vždy báječně uvolněná a protažená.

 

#59 28. 7. 2009 22:24

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

Momentálně se raduji z písmenek.... hjarta

Není tady

 

#60 28. 7. 2009 22:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

O dvoch... rodna čaká dvojčatá, chlapčeka a dievčatko. Takže možno bubeník a tanečnica. stolt A ja sa teším s ňou, ale bude mi chýba a od dvojčiat sa tak skoro nevráti... asi. Plánuje robi tance pre tehotné a pre mamičky s miminkami v materskom centre. Pre mňa je to úžasná forma pohybu, nemám rada zapotené posilovne, ale toto je číra rados zo života. tummenupp A vyčistím si pritom hlavu, okrem iného. tongue


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#61 28. 7. 2009 22:29

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

Selima napsal(a):

O dvoch... rodna čaká dvojčatá, chlapčeka a dievčatko. Takže možno bubeník a tanečnica. stolt A ja sa teším s ňou, ale bude mi chýba a od dvojčiat sa tak skoro nevráti... asi. Plánuje robi tance pre tehotné a pre mamičky s miminkami v materskom centre. Pre mňa je to úžasná forma pohybu, nemám rada zapotené posilovne, ale toto je číra rados zo života. tummenupp A vyčistím si pritom hlavu, okrem iného. tongue

wau dvojčátka a ještě chlapeček a holčička, vždycky jsem chtěla dvojčátka.... jsem asi vadná, tak mám nejmladší od sebe o rok lol tak skoro dvojčátka.... vissla

Není tady

 

#62 28. 7. 2009 22:33

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

sonrisa_1976 napsal(a):

wau dvojčátka a ještě chlapeček a holčička, vždycky jsem chtěla dvojčátka.... jsem asi vadná, tak mám nejmladší od sebe o rok lol tak skoro dvojčátka.... vissla

Ja mam dvojcatka kočky smile Jsou obe na chlup stejne smile i barevne smile Akorat jedna je samice smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#63 28. 7. 2009 22:40

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

morpheus napsal(a):

sonrisa_1976 napsal(a):

wau dvojčátka a ještě chlapeček a holčička, vždycky jsem chtěla dvojčátka.... jsem asi vadná, tak mám nejmladší od sebe o rok lol tak skoro dvojčátka.... vissla

Ja mam dvojcatka kočky smile Jsou obe na chlup stejne smile i barevne smile Akorat jedna je samice smile

není jedna ta kočka kocour? visslavisslavissla

Není tady

 

#64 28. 7. 2009 22:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

Neviem, sesternica má dvojčatá - dvojvaječné, rozdielneho pohlavia - a brnkačka to začala by, keď išli do školy. Dovtedy to bolo skôr na tabletky a výdatnú pomoc odborníkov...  stolt a hoci pôvodne mali naplánovanú vežkú rodinu, nejako sa to tými dvojčatami(majú ešte staršiu nevlastnú sestru) zahovorilo. big_smile Kamoška má bratov-kocúrov, dvojčatá. Ale jeden je ryšavec a druhý čierny s bielymi labkami a papužkou. Asi majú rôznych otcov. dumbom


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#65 28. 7. 2009 23:11

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

sonrisa_1976 napsal(a):

morpheus napsal(a):

sonrisa_1976 napsal(a):

wau dvojčátka a ještě chlapeček a holčička, vždycky jsem chtěla dvojčátka.... jsem asi vadná, tak mám nejmladší od sebe o rok lol tak skoro dvojčátka.... vissla

Ja mam dvojcatka kočky smile Jsou obe na chlup stejne smile i barevne smile Akorat jedna je samice smile

není jedna ta kočka kocour? visslavisslavissla

Prave ze ne. Jedna je samice smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#66 28. 7. 2009 23:15

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

Tak o akých radostiach sa teraz hovorí..., o deoch..., alebo mačkách... dumbom

Není tady

 

#67 28. 7. 2009 23:15

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

morpheus napsal(a):

sonrisa_1976 napsal(a):

morpheus napsal(a):


Ja mam dvojcatka kočky smile Jsou obe na chlup stejne smile i barevne smile Akorat jedna je samice smile

není jedna ta kočka kocour? visslavisslavissla

Prave ze ne. Jedna je samice smile

Morphíčku.... lollollol

Není tady

 

#68 28. 7. 2009 23:15

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

Udelala mi radost Sonrisa hjarta O vikendu me naucila fotit zrcadlovkou a ted koukam, hledam po netu, co si poridim a na jeji doporuceni asik jdu do Nikonu D90 se suprovym objektivem. Uzasna vec na te zrcadlovce je, ze mam zaostreno na objekt no abych nekecal, za pul vteriny a po zmacknuti spouste okamzite foti, na rozdil od tech dementnich kompaktnich fotaku, ktere mi delaji rozmazane fotecky smile Takze Sun : tummenupptummenupptummenupp Az prijedu, tak Ti ho na vikend zapujcim a Ty mi za to upeces ten jahodovy kolac ano ? smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#69 28. 7. 2009 23:15

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

ViktorkaLove napsal(a):

Tak o akých radostiach sa teraz hovorí..., o deoch..., alebo mačkách... dumbom

Viki, obojí.... vissla

Není tady

 

#70 28. 7. 2009 23:17

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

morpheus napsal(a):

Udelala mi radost Sonrisa hjarta O vikendu me naucila fotit zrcadlovkou a ted koukam, hledam po netu, co si poridim a na jeji doporuceni asik jdu do Nikonu D90 se suprovym objektivem. Uzasna vec na te zrcadlovce je, ze mam zaostreno na objekt no abych nekecal, za pul vteriny a po zmacknuti spouste okamzite foti, na rozdil od tech dementnich kompaktnich fotaku, ktere mi delaji rozmazane fotecky smile Takze Sun : tummenupptummenupptummenupp Az prijedu, tak Ti ho na vikend zapujcim a Ty mi za to upeces ten jahodovy kolac ano ? smile

Ten foák je skvělá volba..... hjarta a jak přijedeš nedám Ti ho z ruky, vrátím Ti ho až na nádraží...ju? pussa a koláč bude, a nejen to.... hjarta

Není tady

 

#71 28. 7. 2009 23:19

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

ViktorkaLove napsal(a):

Tak o akých radostiach sa teraz hovorí..., o deoch..., alebo mačkách... dumbom

Asik o mačkach. Ale terazky neviem ci o tych chlpatych mačkach, alebo o mačkach pre horolezcov. Ale asik teda o detoch ... sa hovori(lo) ... visslavisslavissla


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#72 28. 7. 2009 23:23

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

sonrisa_1976 napsal(a):

Ten foák je skvělá volba..... hjarta a jak přijedeš nedám Ti ho z ruky, vrátím Ti ho až na nádraží...ju? pussa a koláč bude, a nejen to.... hjarta

...Jezisi...Ty mas stesti, ze je po desate a decka uz speji big_smile Vsak nas zavrou, az zcername. Predstav si, ze bys to napsala v dobe vecernicku ... visslavisslavisslavissla


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#73 28. 7. 2009 23:25

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

morpheus napsal(a):

sonrisa_1976 napsal(a):

Ten foák je skvělá volba..... hjarta a jak přijedeš nedám Ti ho z ruky, vrátím Ti ho až na nádraží...ju? pussa a koláč bude, a nejen to.... hjarta

...Jezisi...Ty mas stesti, ze je po desate a decka uz speji big_smile Vsak nas zavrou, az zcername. Predstav si, ze bys to napsala v dobe vecernicku ... visslavisslavisslavissla

lollollollollollollol to zní dost prapodivně.... vissla pardon, myslela jsem ten fotoaparát... vissla ale kdo ví..... gloria

Není tady

 

#74 28. 7. 2009 23:27

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

sonrisa_1976 napsal(a):

morpheus napsal(a):

sonrisa_1976 napsal(a):

Ten foák je skvělá volba..... hjarta a jak přijedeš nedám Ti ho z ruky, vrátím Ti ho až na nádraží...ju? pussa a koláč bude, a nejen to.... hjarta

...Jezisi...Ty mas stesti, ze je po desate a decka uz speji big_smile Vsak nas zavrou, az zcername. Predstav si, ze bys to napsala v dobe vecernicku ... visslavisslavisslavissla

lollollollollollollol to zní dost prapodivně.... vissla pardon, myslela jsem ten fotoaparát... vissla ale kdo ví..... gloria

Pockej, ja ted myslel ten kolac rollrollroll ...a nejen to... visslavisslavissla


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#75 28. 7. 2009 23:28

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost? 10

rodnarodnarodna Uz se stydim. Nejsem zvrhlik, ne aby jste si o me myslely neco spatneho ... visslavissla lollollollol


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů