Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 7. 2009 10:30

Petas
♥------
Registrovaný: 9. 1. 2009
Příspěvky: 5

Ukradli jste někdy něco?

http://www.my.cz/posts/Kradu_-krades_-k … traD_extra

A co vy? Ukradli jste někdy něco?

Upravil(a) Petas (22. 7. 2009 10:51)

Není tady

 

#2 22. 7. 2009 10:45

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Ukradli jste někdy něco?

Jasně. Jako děti sousedovi jablka, hrušky, meruňky - to jsme zlomily větev, na který měl anténu. Škoda, že se zrovna koukal na TV. Tak rychle jsem už nikdy asi neutíkala. Občas žvejku v cukrárně... stydím, no...
Jako dospělá jsem občas projela pokladnou u nás v sámošce s rohlíkem, co syn třímal v ruce. Když jsem si to uvědomila, vracela jsem se, ale nedám ruku do ohně za to, že mi to někdy neulítlo... nicméně, nebylo to záměrné.
Jinak jsem čistá. big_smilebig_smile
I když - člověk krade v podstatě i tehdy, když si něco vytiskne na firemní tiskárně, pošle dopis v obálce na firemní korespondenci... protože za to neplatí a měl by.  Ale to tak nikdo vlastně nebere, že...wink

Není tady

 

#3 22. 7. 2009 10:57

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Ukradli jste někdy něco?

Ze bych nekomu lezla pres plot, na to jsem byla moc slusne devcatko, ale z takovych tech "verejnych" neoplocenych kultur, no jeje. A pak jednou samolepku v papirnictvi, hrozne moc jsem ji chtela a nemela u sebe penize a ona byla posledni... Taky stydim kapitulation A nebylo mi zrovna malo, tak 10. A hodnekrat si koupila nanuk z penez na nakup a pak ho strasne rychle jedla, jeste nez jsem vylezla z obchodu, aby me nikdo nevidel.

Není tady

 

#4 22. 7. 2009 11:20

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Ukradli jste někdy něco?

Někdy v prvním ročníku střední školy se v naší třídě rozmohl nový druh sportu - po velké polední přestávce této zábavě věnované se sčítala hodnota nakradených trofejí. Sice jsem s tímto nápadem nepřišla já, ale taky jsem se nebránila, zdatně se účastnila a nejednu soutěž vyhrála. Nikdy na nikoho nic neprasklo, nějak to nakonec přestalo všechny účastníky bavit, ale dnes je mi docela líto těch prodavaček, co to pak měly na triku.

Není tady

 

#5 22. 7. 2009 12:16

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Ukradli jste někdy něco?

Po revoluci jsem se živila jako průvodkyně a jezdila se zájezdy do zahraničí. Bylo neuvěřitelné co všechno lidi kradli - většinou proto, že takovou věc doma nikdy neviděli. V řecku hoteliérovi ukradli všechny želvy, co choval na zahradě, kradli kameny z historických památek, skleničky , keramiku.
Jeden účastník ukradl ve Švýcarsku  na WC osvěžovač vzduchu ve spreji s jakousi exotickou vůní, u nás tehdy nic takového nebylo. Pak tím až do konce zájezdu voněl celý autobus.

Já jsem tehdy v Anglii ukradla 2 sklenice od piva. Jednu pintu a jednu půlpintu, protože se mi strašně líbily. To pivo tam bylo  na naše poměry šíleně drahé, tak jsem asi měla pocit, že ty sklenice jsou v ceně.

Není tady

 

#6 23. 7. 2009 16:32

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Ukradli jste někdy něco?

No  pracuji jako prodavacka a obcas si vezmu v praci jidlo ktere zrovna ten den prochazi.Stejne se to vyhazuje.Je nas takovych vic co to delame.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7 23. 7. 2009 19:43

marica
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 9. 2007
Příspěvky: 514

Re: Ukradli jste někdy něco?

Asi do 9 let jsem kradla otci ze saka šestáky a kupovala si 5 Dkg polosuchého salámu. Nikdy na to nepřišel. Vyrostla jsem z toho. Po smrti mámy jsem přišla na jiné myšlenky.

Není tady

 

#8 24. 7. 2009 1:35

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Ukradli jste někdy něco?

já sem ukradl pikao v jednotě lol

Není tady

 

#9 24. 7. 2009 1:38

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Ukradli jste někdy něco?

já si myslím, že každý když byl malý, tak někdy něco skusil ukrást... jako děcku to prostě nedá, to neskusit.... kor když má na něco chu a nemá na to peníze... smile

Není tady

 

#10 24. 7. 2009 8:12

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Ukradli jste někdy něco?

Jugulator napsal(a):

já si myslím, že každý když byl malý, tak někdy něco skusil ukrást... jako děcku to prostě nedá, to neskusit.... kor když má na něco chu a nemá na to peníze... smile

Já si tak"vzala" v obchodě karamelky z roztrženého sáčku, který byl v regále.
A pak jsi ještě vzpomínám , u kamarádky bombón který měla na stole.Měka jsem na něj šííílenou chu. lol

Není tady

 

#11 24. 7. 2009 10:49

lady ZP
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 191

Re: Ukradli jste někdy něco?

Ano přiznávám ukradla. Vraceli jsme se tehdy ze školení v Trnavě a v Bratislavě jsme čekali na noční rychlík do Prahy (bylo to ještě za hluboké totality). Abychom nemuseli courat do večera s bagáží po městě, tak jsme si chtěli dát tašky do takových těch boxů. Skoro všechny byly obsazené a když jsem otevřela jeden z volných, tak tam byl úplný poklad. Nejvíc se nám hodila francouzská hořčice Amora, tehdy ke koupi jen v pařížské prodejně ve Vodičkový ulici, tahle však byla v tubách. Pak tam ještě byly takové náhrdelníky z kulatých lízátek a já nevím co ještě. Nejspíš to tam dal nějakej kradlហpracující na dráze a nestačil si to vyzvednout, tak holt jsme se o to podělili a měli jsme bobky, že jsme zloději. Ani jsme z toho nemohli v noci usnout. To bylo před léty, jinak jsem nikdy nic nevzala co jsem si nezaplatila, nebo nedostala, ani by mě to nebavilo. Teď před týdnem se mi stalo, že jsem si kupovala nový větrák, nechtělo se mi lítat někam do supermarketu, tak jsem zapadla vedle našeho baráku do elektry, tam měli jen dva – jeden za 905,- Kč, druhý za 700,-. Vybrala jsem si ten dražší, i líp vypadal. Platila jsem kartou. Prodavačka se spletla, což jsem zjistila až za dva dny, kdy jsem kontrolovala účet a platba byla 9,05 Kč (bez brýlí na ten displej špatně vidím). Bylo to před víkendem, přes víkend začal větrák vrzat a to tak, že to nebylo k poslouchání. Tak jsem zašla do prodejny upozornit prodavačku, že si vydělala a doplatila jsem zbytek. Při tom jsem ji řekla o vrzání, byla tak naštěstěná, že jsem ji přišla ten rozdíl doplatit a větrák okamžitě vyměnila. Protože kolem toho krámku chodím denně a ona stává mezi dveřma tak od té doby se zdravíme a prohodíme pár slov. Tuhle mi řekla, že mi nechce sahat do svědomí, ale kdyby ten větrák nezačal tak strašlivě vrzat, že bych asi stěží přišla. Na to jsem ji odpověděla, paní, větrák za devět korun bych s chutí hodila do popelnice a šla si do supermarketu koupit za třista nový, to ji nenapdalo – tak jsme se zasmály.


Žít a nechat žít

Není tady

 

#12 24. 7. 2009 10:57

x256987
Host

Re: Ukradli jste někdy něco?

Drobné mamce z peněženky, to mi bylo tak pět. A zabrala jsem bratrův pokoj, když odešel na vojnu big_smile

 

#13 24. 7. 2009 11:07

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Ukradli jste někdy něco?

lady ZP napsal(a):

... jsem si kupovala nový větrák, nechtělo se mi lítat někam do supermarketu, tak jsem zapadla vedle našeho baráku do elektry, tam měli jen dva – jeden za 905,- Kč, druhý za 700,-. Vybrala jsem si ten dražší, i líp vypadal. Platila jsem kartou. Prodavačka se spletla, což jsem zjistila až za dva dny, kdy jsem kontrolovala účet a platba byla 9,05 Kč (bez brýlí na ten displej špatně vidím).......  Tuhle mi řekla, že mi nechce sahat do svědomí, ale kdyby ten větrák nezačal tak strašlivě vrzat, že bych asi stěží přišla. Na to jsem ji odpověděla, paní, větrák za devět korun bych s chutí hodila do popelnice a šla si do supermarketu koupit za třista nový, to ji nenapdalo – tak jsme se zasmály.

Špatně - protože obchod může i zpětně prostřednictvím banky a bez tvého souhlasu doúčtovat co chybí do správné ceny zboží!!! .... Kdybys větrák za 9,05  vyhodila - zaplatila bys za vyhozený krám nakonec celých 905,- !!!!!

Není tady

 

#14 24. 7. 2009 15:22

keny
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 882

Re: Ukradli jste někdy něco?

Jo nedávno u nás v konzumu kde mě všichni znají jsem nechala pod kočárkem 10dkg junioru a až venku jsem na přišla jakpa jsem mazala to zaplatit hanba mě fackovala.....


http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,99,122,0,CD,MjAwNy8xMS8wNg==,QW5kZWxrYQ==http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,111,130,0,CD,MjAwNC8wOC8yMQ==,TWlrdWzhcw==

Není tady

 

#15 24. 7. 2009 16:56

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Ukradli jste někdy něco?

Já jsem ukradla knížky. To bylo ještě za bývalého režimu a v práci jsem mimo jiné chodila sepisovat majetek po lidech, co zemřeli bez dědiců. A když jsem u nich narazila na knížku, která byla tehdejším režimem zakázaná, tak jsem si ji ukradla.

Není tady

 

#16 24. 7. 2009 17:43

x256987
Host

Re: Ukradli jste někdy něco?

Ivana napsal(a):

Já jsem ukradla knížky. To bylo ještě za bývalého režimu a v práci jsem mimo jiné chodila sepisovat majetek po lidech, co zemřeli bez dědiců. A když jsem u nich narazila na knížku, která byla tehdejším režimem zakázaná, tak jsem si ji ukradla.

To nebyla krádež, ale záchrana kulturního dědictví smile

 

#17 25. 7. 2009 21:11

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Ukradli jste někdy něco?

V 1.třídě jsem ukradla v papírnictví omalovánky :-(

Není tady

 

#18 27. 7. 2009 11:30

lady ZP
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 191

Re: Ukradli jste někdy něco?

Vachu napsal(a):

lady ZP napsal(a):

... jsem si kupovala nový větrák, nechtělo se mi lítat někam do supermarketu, tak jsem zapadla vedle našeho baráku do elektry, tam měli jen dva – jeden za 905,- Kč, druhý za 700,-. Vybrala jsem si ten dražší, i líp vypadal. Platila jsem kartou. Prodavačka se spletla, což jsem zjistila až za dva dny, kdy jsem kontrolovala účet a platba byla 9,05 Kč (bez brýlí na ten displej špatně vidím).......  Tuhle mi řekla, že mi nechce sahat do svědomí, ale kdyby ten větrák nezačal tak strašlivě vrzat, že bych asi stěží přišla. Na to jsem ji odpověděla, paní, větrák za devět korun bych s chutí hodila do popelnice a šla si do supermarketu koupit za třista nový, to ji nenapdalo – tak jsme se zasmály.

Špatně - protože obchod může i zpětně prostřednictvím banky a bez tvého souhlasu doúčtovat co chybí do správné ceny zboží!!! .... Kdybys větrák za 9,05  vyhodila - zaplatila bys za vyhozený krám nakonec celých 905,- !!!!!

To vím taky, jenže je s tím takového vyřizování, že je (a praktikuje se to tak) rychlejší nechat to zaplatit prodavačku. Takhle to bylo i v tomhle případě. U nich v obchodě se takovou možností šéf vůbec nezabývá a ani zřejmě nebude a ta paní prodavačka tu možnost nemá.sad


Žít a nechat žít

Není tady

 

#19 27. 7. 2009 11:57

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Ukradli jste někdy něco?

na základce jsem měla takové prapodivné období - ukradených věcí jsem nikdy nelitovala vissla co si ale dodneška neodpustím je, když jsem byla s našima v obchoďáku - v jednom drahym časopise byl krásný plakát, ale protože jsem neměla peníze, prostě jsem ho vytrhla a schovala do kapsy. co čert nechtěl, chytili mě, rodiče vyvolávali rozhlasem. takhle bídně a provinile jsem se nikdy necítila neutral od té doby všechno platím, nadobro jsem se vyléčila. bylo to pro mě ponaučení, za které jsem hrozně moc vděčná stolt dneska, když si na to někdo doma výjimečně vzpomene, se tomu jen zasmějeme, ale stejnak si myslím, že hlavně máma to nikdy nepochopí (stejně jako já)

p.s.: ten časopis jsme nakonec museli koupit - schovala jsem ho na dně skříně, nikdy ho nečetla a když jsem dělala po čase pořádek, vyhodila jsem ho...


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 

#20 27. 7. 2009 12:21

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Ukradli jste někdy něco?

Myslím, že kdyby se sem chtěl každý poctivě přiznat, co ukradl, počet nicků by se zdvojnásobil... reta

Není tady

 

#21 27. 7. 2009 12:37

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Ukradli jste někdy něco?

No, ale my jsme se tady Viktorko všichni přiznali... až na tebe. Tak ven s tím. reta

Není tady

 

#22 27. 7. 2009 12:47

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Ukradli jste někdy něco?

Ve školce jsem ukradla chybějící dílky do našeho domácího lega, na notářství papíry a obálky, v některých jiných zaměstnáních propisky a sešívačku, v šicí dílně nitě, v kuchyni, když jsem odcházela šéfkuchařovi jeho nejmilovanější nůž (je fakt dobrej, když je nabroušenej, zásadně se s ním - asi za trest - říznu), ve fabrice spoustu šroubků, ale ty se stejně vyhazovaly jako odpad, někdy jsem kolegynim snědla jogurty a jiné ňaminy a pak jsem to zapírala... a tak. A ty ostatní "zlodějiny", ty opravdové, jedině až začne ta "obnova" Babincu...

Není tady

 

#23 27. 7. 2009 13:04

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Ukradli jste někdy něco?

Co my - ale nám firma Nestlé ukradla kávovinovou směs Ricoré, na kterou
byla moje milá tak zvyknutá... Místo ní našla v regálu nějakou v plechovce a prý
s magneziem...
dumbom .... jenže ji koupila poprvé a NAPOSLED !!! - má to úplně jinou chu.... (f)úúJtajksl !!!
Člevěk si na něco zvykne a vůbec - rituál je rituál ... a oni mu provedou tohle?!

Není tady

 

#24 27. 7. 2009 13:08

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Ukradli jste někdy něco?

No vidíš... jak to jde. Já teda sešívačku a ostatní kancelářovinu krást nemusela, to zařídila maminka a ještě je to funkční. big_smile Jinak bych si to vzala, to zas přiznám. To je takový to - z cizího krev neteče. rodna

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů