Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 21. 9. 2009 14:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odpustit?Proč?

Mikeš, ono záleží podža mňa hodne na tom, aký bol vzah už pred neverou a aj na tom, ako sa chlap k nevere a k fáze PO postavil. Ak to už predtým stálo za houby a páníšek sa po návrate tvári "No čo, čo, veď zasa nič také hrozné nestalo..." tak tá chu odpúta sa a zabudnú je asi menšia. Muž Laureene sa podža zachvoval ako vôl hneď v niekožkých veciach a situáciách a síce je teraz dychtivý odčini to, ale možno to proste nejde tak žahko. Čím nechcem poveda, že by sa o to Lau nemala snaži. vissla


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#127 22. 9. 2009 7:45

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Odpustit?Proč?

Selima napsal(a):

Mikeš, ono záleží podža mňa hodne na tom, aký bol vzah už pred neverou a aj na tom, ako sa chlap k nevere a k fáze PO postavil. Ak to už predtým stálo za houby a páníšek sa po návrate tvári "No čo, čo, veď zasa nič také hrozné nestalo..."

Já to chápu, Sel, ale od nás, mužů, nemůžeš očekávat nějaké hlubokomyslné rozbory situace a podobné filozofování big_smile Pro nás je to jasné:
- rozešel jsem se s milenkou
- nasypal jsem si popel na hlavu
- vrátil jsem se k tobě
- chovám se k tobě i k děcku dobře
- zaplatil jsem vám dovolenou
- tak co po mně, dopr...., ještě chceš??? big_smile big_smile big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#128 22. 9. 2009 8:07

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Odpustit?Proč?

Mikeš napsal(a):

Selima napsal(a):

Mikeš, ono záleží podža mňa hodne na tom, aký bol vzah už pred neverou a aj na tom, ako sa chlap k nevere a k fáze PO postavil. Ak to už predtým stálo za houby a páníšek sa po návrate tvári "No čo, čo, veď zasa nič také hrozné nestalo..."

Já to chápu, Sel, ale od nás, mužů, nemůžeš očekávat nějaké hlubokomyslné rozbory situace a podobné filozofování big_smile Pro nás je to jasné:
- rozešel jsem se s milenkou
- nasypal jsem si popel na hlavu
- vrátil jsem se k tobě
- chovám se k tobě i k děcku dobře
- zaplatil jsem vám dovolenou
- tak co po mně, dopr...., ještě chceš??? big_smile big_smile big_smile

Zapomněl si:
- miluju TEBE
bez toho všechny ostatní body postrádají smysl.

Není tady

 

#129 22. 9. 2009 8:15

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Odpustit?Proč?

werena30 napsal(a):

Zapomněl si:
- miluju TEBE
bez toho všechny ostatní body postrádají smysl.

Mᚠsamosebou pravdu, jsem hlava děravá... dumbom


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#130 22. 9. 2009 8:21

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Odpustit?Proč?

Zapomněl si: - miluju TEBE bez toho všechny ostatní body postrádají smysl.
Většina chlapů řekne, že "miluju TEBE" je vyjádřeno těmi ostatními body...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#131 22. 9. 2009 8:45

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Odpustit?Proč?

Mikeši, není kocour jako kocour big_smile

Takže:
s milenkou jsem se rozešel, ale docela dobře s ní vycházím, i tu pusku si neodpustím...
nasypal jsem si popel na hlavu (a přitom jsem Ti vyčetl, jaká jsi po*ná morální bytost, dokonce jsem na          Tebe párkrát vztáhl ruku...)
vrátil jsem se k Tobě, (ale když jsem Tě prosila, a mě nechᚠsamotnou, protože je mi zle a potřebuju si SAMA rozmyslet, co dál, neodešel jsem, protože  to pro Tebe bylo nepohodlné - k mamince se Ti nechtělo a tísnit se na ubytovně, to bys byl pro smích druhým...)
chovám se k Tobě i děcku dobře (konečně, po letech, ale jsem strašně náladový a celkem neodhadnutelný ve svých projevech přízně Tobě...)
zaplatil jsem vám dovolenou (zaplatili jsme ji oba napůl, Mikeši...)

Co po Tobě dopr chci?
Abys pochopil, že to pro mě nebylo a není snadné, že jsem jiná a v téhle kapitole našeho života mám jinou roli a jiný úkol, než Ty. A taky že jsem Tě poznala i z té odvrácené strany a učím se Tě mít ráda takového, jakého bych si Tě před lety nevybrala.

Není tady

 

#132 22. 9. 2009 9:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Odpustit?Proč?

laureene - co tě u něj drží?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#133 22. 9. 2009 9:08

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Odpustit?Proč?

Laureene, ty podmínky si nastavila, ale ty sama.
A teď za těchto podmínek mu nejsi schopna odpustit.

Není tady

 

#134 22. 9. 2009 9:13

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Odpustit?Proč?

werena30 napsal(a):

Laureene, ty podmínky si nastavila, ale ty sama.
A teď za těchto podmínek mu nejsi schopna odpustit.

Hmm, ale za této situace se odpouští asi hodně těžko, to je fakt... sad
A už chápu Laureene, když tu nedávno napsala něco v tom slova smyslu, že bývalá fyzická nevěra jejího M je to poslední, co by jí teď ve vztahu trápilo...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#135 22. 9. 2009 9:21

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Odpustit?Proč?

Mikeš napsal(a):

werena30 napsal(a):

Laureene, ty podmínky si nastavila, ale ty sama.
A teď za těchto podmínek mu nejsi schopna odpustit.

Hmm, ale za této situace se odpouští asi hodně těžko, to je fakt... sad
A už chápu Laureene, když tu nedávno napsala něco v tom slova smyslu, že bývalá fyzická nevěra jejího M je to poslední, co by jí teď ve vztahu trápilo...

Právě. Já bych za takových podmínek taky nebyla schopna odpustit a on by se mohl stavět třeba na hlavu,ale stejně by mu to nebylo nic platný.

Není tady

 

#136 22. 9. 2009 10:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odpustit?Proč?

Mikeš napsal(a):

Selima napsal(a):

Mikeš, ono záleží podža mňa hodne na tom, aký bol vzah už pred neverou a aj na tom, ako sa chlap k nevere a k fáze PO postavil. Ak to už predtým stálo za houby a páníšek sa po návrate tvári "No čo, čo, veď zasa nič také hrozné nestalo..."

Já to chápu, Sel, ale od nás, mužů, nemůžeš očekávat nějaké hlubokomyslné rozbory situace a podobné filozofování big_smile Pro nás je to jasné:
- rozešel jsem se s milenkou
- nasypal jsem si popel na hlavu
- vrátil jsem se k tobě
- chovám se k tobě i k děcku dobře
- zaplatil jsem vám dovolenou
- tak co po mně, dopr...., ještě chceš??? big_smile big_smile big_smile

Aby si mi povedal, že ma mᚠrád a že žutuješ - keď už nie tie sexuálne zážitky dumbom - apsoň to, ako ma tvoja nevera zasiahla.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#137 22. 9. 2009 10:22

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Odpustit?Proč?

Wereno, promiň, že si to řeším tady  na Tvém vlákně, to mé původní je už asi nepoužitelné, nechce se mi tam vracet, ani se mi to nechce číst, co tam za těch 14 dnů mojí nepřítomnosti přibylo...

Helčo, na Tvůj dotaz neumím úplně dobře odpovědět.

Vlastně mě nedrží asi nic, nemám strach být sama, (pod mostem neskončím a na chleba jsem si taky vždycky vydělávala sama...), vím, že by mi chyběly ty chvíle, kdy je fajn chlap, kdy je s ním legrace, kdy hrajeme s malou třeba karty a nasmějeme se u toho, líbí se mi milování s ním, mám ho ráda, možná, někde ve skrytu doufám, že přece jen můžeme být nakonec spokojená rodina...na druhou stranu vím, co by mi určitě nechybělo, kdybychom se rozvedli...
Po tom vyhraném konkurzu v červnu jsem se ujistila, že jsem i dost šikovná najít si jinou práci a začít znovu.
A třeba o tom prostě jen moc přemýšlím.
Loni jsem nechtěla dávat výpověď, připadala bych si, že utíkám, teď je situace v práci taková, že ona a její kamarádka kolegyně spolu nekomunikujeme (to mi nevadí, spíš naopak), jinak lidé jsou zvědaví, ptali se na dovolenou, sondovali, jak to spolu máme...cítím takovou nevyřčenou (občas i vyřčenou) podporu, že by nám přáli, abychom to zvládli...Jo, už je mi mnohem líp. Spousta věcí časem vykrystalizovala, už se otupila ta naše ostří, jsme takoví pomalejší, klidnější.
To byl vážně příšernej rok!

Upravil(a) laureene (22. 9. 2009 10:24)

Není tady

 

#138 22. 9. 2009 10:58

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Odpustit?Proč?

Laureene,to mi nevadí.
Tobě je spíš,co poradit než mě.
Můj manžel je hrozně podobný tomu tvému (včetně těch vyprovokovaných pár facek a pod. ). Mě hrozně pomohlo mu (a hlavně sobě) vymezit mantinely toho, co je pro mě únosné.
Ku příkladu, manžel se chtěl ke mě vrátit s tím,že mu ještě poděkuji, jakou dělá charitu dumbom .
Odmítla jsem. Tak mě po nějaké době přišel poprosit,jestli by se znovu mohl ucházet o mou ruku. To už bylo přijatelné.
Jenže já se nerozhodovala mezi tím ztratit manžela nebo něco skousávat. Takže to bylo o dost lehčí.

Upravil(a) werena30 (22. 9. 2009 11:09)

Není tady

 

#139 22. 9. 2009 14:13

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Odpustit?Proč?

A taky jsi kdysi zkraje psala, že jsi mu ublížila, že jsi se k němu nezachovala pěkně, viď?
Já tam nikde tohle nemám, nemám pocit, že bych měla něco odčiňovat, prostě je to taková obrovská výzva, jestli mám strávit to, že jsem čekala jeho procitnutí a zodpovědné chování k rodině a ono se dostavilo, ale až poté, co mě šíleně zranil tou aférou.
Snad se z toho časem vymotám úplně.

Není tady

 

#140 22. 9. 2009 14:35

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Odpustit?Proč?

Mikeš napsal(a):

werena30 napsal(a):

Zapomněl si:
- miluju TEBE
bez toho všechny ostatní body postrádají smysl.

Mᚠsamosebou pravdu, jsem hlava děravá... dumbom

Ne hlava děravá- jsi jenom mužský... cool To pro chlapa podstatné jsi přece už řekl ve výčtu  kladů....stolt


Laurenne, Werenna- držím pěsti. Nic víc nemůžu.  Jen mám takový nejasný pocit, že  třeba u Lau  se nevěra překonává za cenu vlastního sebezapření.  Není to trochu víc  o tom - pro dítě?  A že ty  A TVOJE BYTÍ  zůstávᚠpřece jen bokem?
Víš, přemýšlím o tom tak nějak z druhé strany-  snažím se vcítit do pocitů svého muže- když  zůstal se mnou, jestli třeba také nebylo víc toho   pro dítě. Než pro NÁS....  To by mě asi žralo. A možná mám strach to zjišovat.

Nevím, jestli bych byla tolerantní, kdyby u nás byla nevěra  dopadem nějakého  dlouhodobějšího   pošpatnělého vztahu. A když píšete i o nějakém konfrontačním období s  facany...  Asi bych zas utekla.  Já nějak nemůžu po svém bývalém partnerovi být s nikým,kde by bylo  dusno, natož  třeskuto.  Nedokázala bych se  držet na uzdě.

Není tady

 

#141 22. 9. 2009 14:47

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Odpustit?Proč?

Nezachovala. Patřilo mi,že odešel. Neskousla jsem jen to,že mi před tím lhal a podváděl(a tím nemyslím sex). 
A nepomohlo by Vám začít úplně znova?
On je dneska někdo úplně jiný než před rokem a ty jsi taky někdo jiný. Možná,že by stálo za to se s ním seznámit.
Třeba si s ním zkusit dát první rande big_smile a na jeden večer se oprostit od toho,že ho znᚠléta a víš na něj spoustu nelichotivých věcí. Nic tím přeci neriskuješ wink .

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů