Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 7. 2009 14:58

keny
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 882

Kreslení

Ahoj mám doma kluka bude mu pět,no a mě hrozně trápí,nebo teda hrozně prostě mi to leží v žaludku on prostě nevezme tužku do ruky co je na světě...
Když se snažím o společné tvoření dopadne to tak že ode mě doslova a do písmene(čáry)opisuje,okouká jak vedu čáru a kde jí ohnu spojím a pak to udělá sám....
omalovánky spojovačky,časipisy a všeho je tu kopa a nic jeho to prostě nebere....
Ve školce tak nějak pracuje učitelka říká že je to v pohodě-jenže máme tak hodnou učitelku že možná těžko věřit,i když co vidím některé výkony jsou v celku dobré někdy fakt koukám....


ze začátku s tím měll problém ve školce a tak ode mě chtěl naučit auto a tak se naučil auto a pak bylo vidět že téma ve školce Vánoce a dárky -šup auto,pak zážitek s tátou šup auto,výlet šup autem na houby...prostě vždy auto-nic jiného neuměl....

no nic prostě je výborný na stavění stavebnic to je úžasný co dokáže postavit,kouká na televizy odběhne vrátí se za půl hodky a postaví co tam viděl.....dobrý ale to mu moc nepomůže při učení se psát ve škole...je srpnový a tak půjde o rok dýl-----dožene to?
Jako že jsem zkoušela prstové barvy modelínu to je mu po*ný na to nešáhne aby se neušpinil....lol


a tak máte někdo podobný problém????a co s tím asi nechat s tím nic asi nenadělám co?


Já vždy tak kreslila a do lidovek já to miluju i dnes relax ...a on bude asi po tatínkovi:P
tak snad malá ta už teď si tak vyhraje s kreslící tabulkou....
No tak holt to nebude piccaso:lol:wink


http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,99,122,0,CD,MjAwNy8xMS8wNg==,QW5kZWxrYQ==http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,111,130,0,CD,MjAwNC8wOC8yMQ==,TWlrdWzhcw==

Není tady

 

#2 20. 7. 2009 15:16

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Kreslení

Před nějakými desíti lety jsem řešila podobný "problém".
Věř, že kluk se všechno naučí. Možná nebude psát krasopisně, ale do školy je moře času. Za ten odklad bych se přimlouvala, ale to uvidíš až co bude přes rok.
Rozhodně jsou to předčasné a zbytečné starosti. Nakonec se psát naučí každý.

Naši kluci jsou mj. dysgrafici, a starší měl dokonce v 6. třídě trojku z výtvarky na vysvědčení, na magory učitele narazíš všude, to neřeším. smile
Ale psaní celkem v pohodě, nesmíš chtít malíře, jistě bude mít kluk "přidáno" jinde.
Krasopis fakt není pro život důležitý...

Není tady

 

#3 20. 7. 2009 21:00

Lenka8
♥♥-----
Registrovaný: 7. 3. 2007
Příspěvky: 39

Re: Kreslení

Ahoj máme taky ten problém ,ale ted se to zlepšilo kluk jde do školy tak jsem zvědavá jak mu to pujde.Hodně nám pomohlo střílení .2 hráči (vemeš papír A4 a 2 pastelky)na kradších stranách udělej tečky  třeba 6 a tahem tušky střílíš soupeřovy tečky(tanky)když zasáhneš tak vypadl tank.Kluka to  nadchlo .Je to stará hra ve škole to manžel hrál.Pak dětské časopisy nám pomohli.Tak držím palečky Lenka

Není tady

 

#4 20. 7. 2009 22:00

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Kreslení

POkud nemá rád kreslení, může to být způsobeno napětím, které v sobě má - pak přichází na řadu uvolnování všech svalů před kreslením - tukáním prstů o palec, kroužení zápěstí loket rameno - to je základ i pro psaní. A pak zvaž kineziologický odblok, u dětí dysgrafiků pomáhá. Také vím o speciálních přístupech spíše pro dysgrafiky, pro starší děti. Kdybys v budoucnu potřebovala, ozvi se.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#5 21. 7. 2009 8:20

keny
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 882

Re: Kreslení

Tak to že nemá rád kreslení taky trochu přikládám ale fakt trochu tomu že jsme nastoupili do školky první a tam děti musely sedět celé dopoledne u vytištěných papírů z tiskárny z pc a vymalovávat,malej to nenáviděl,nenáviděl celou tu školku buď seděli u dvd s krtečkem nebo museli malovat,tvrdý režim to nekecám....
no vydrželi jsme to cca 4 měsíce a utekli jsme do současné školky a to se nedá popsat to je balada a přijde mi že se začíná trochu poddávat uvidím příští rok....
Jinak o odkladu nepřemýšlím,ten je prostě jasnej půjde o rok dýl....


http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,99,122,0,CD,MjAwNy8xMS8wNg==,QW5kZWxrYQ==http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,111,130,0,CD,MjAwNC8wOC8yMQ==,TWlrdWzhcw==

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů