Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 21. 7. 2009 14:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trestní oznámení na manžela

Vločka napsal(a):

Můj pocit... . Tak konečně víte jaký je rozdíl mezi TČ a PŘ a hurá na rozvod proti manželovi.

No, ak dávate prednos životu s násilníkom, po rozvode si ho môžete zobra, bude vožný - a iste s nezmenšenou chuou otĺka ženy. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#52 21. 7. 2009 14:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trestní oznámení na manžela

Helča2 napsal(a):

mashanka napsal(a):

Bety napsal(a):


yikes yikes yikes kdybych za to neodstala ban, musela bych napsat že jsi samice jistého přežvýkavce, no ale radši slovy legendárnílho Štrosmajera: Kdyby blbost nadnášela, tak ty by ses vznášela jak holubička

Kdyby blbost nadnášela, samice kura domácího, které se nechají mydlit, by mohly alespoň uletět - jenže, ony by stejně neuletěly.

Tím ale nemyslím Lišku - ta dostala jednou a hned to řeší, což svědčí o jejím zdravém rozumu. Ale jsou takové, co se nechají mydlit roky a ještě mají pocit, že si to zaslouží. Například Helča se svým názorem je horká adeptka. Ta by se tomu asi ani nedivila, kdyby dostala facáka za to, že schválně spálila bábovku, protože chtěla provokovat

Tak to se teda mýlíš, já nejsem horká adeptka, mě by partner nikdy neuhodil. Naschválem jsem nemyslela žádnou spálenou bábovku. Ale znám případy,kdy matky štvou děti proti otci,prarodičům .......navádějí je ke lhaní, apod.
Moje práce spočívá v tom, že tyto věci každý den  řeším  v zaměstnání  a nic není čenobílé. Takže vím, že si plno žen vymýšlí a nosí účelová potvrzení od lékařů, svědectví kamarádek a hlavně jejich ,,zaručené ,, rady , jak zatočit s manželem ( druhem,přítelem ) a ještě ho pořádně oškubat. A když se pak dělá šetření v domě, u sousedů a v zaměstnání, tak to se teprve dozví člověk věci.

A prečo to rozoberᚠna vlákne Lišky? Založ si vlastné Mám hrozné povolanie alebo Ženy sú Píp... a rieš to tam. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#53 21. 7. 2009 19:07

marg
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 3. 2009
Příspěvky: 158

Re: Trestní oznámení na manžela

Chlap ženskou mlátit nemá, pokud není tedy sám napaden a jen se brání útoku.
Útočníka přece může policie vykázat z bytu /resp. bydliště/, ten musí odevzdat klíče a vzít si pouze osobní věci. Lhůta je snad od 30 dnů zákazu návratu - jinak se jedná o trestný čin maření úředního rozhodnutí.
Za těžké peníze byli proškoleni policisté na řešení "domácího násilí" - týká se to i dětí nebo seniorů, k ruce jsou jim i externí psychologové.
Pokud je to možné, je vhodné zavolat si na "místo činu" lékaře, ten je povinen učinit záznam. Tak to udělala moje kamarádka a přes přesvědčování policistů, že je to jen domácí šarvátka, trvala na svém. Prý z toho bude mít zbytečné chození po výsleších a soudech a stejně to pro ni nedopadne dobře.... co k tomu dodat.
Naše policie s heslem "Pomáhat a chránit" se může vylepit s nápisem "Zastrašovat a vydírat" a hlavně nic nedělat.
V osnovách na policejních školách mají i vědu o obětech trestných činů, i jen to, že Vám někdo na ulici bude strhávat řetízek z krku za bílého dne, na Vás může nechat trvalé následky. A to nemluvím o něčem horším.
Když Vás potom někdo přesvědčuje na policejní stanici se svými 150-ti kily živé váhy /moje vlastní zkušenost - ten policajt by dřív umřel, než dohonil zločince/, že to stejně nemá cenu něco sepisovat a Vy na tom trváte, načež 2 /slovy dvěma/ prsty píše protokol 2 hodiny..... a za 30 dnů dostanete krásný dopis s modrým pruhem, že stejně nic nevypátrali. Čert vem řetízek, ale ten přístup, to chování, žádná nabídka rozhovoru s psychologem a navíc to týrání oběti TČ psaním dvouma prstama. Doteď nejsem schopná tou ulicí jít - radši si "zajdu", abych ji obešla.


Nuzota z lidí vlky činí a vlky z lesů žene hlad.
F. Villon

Není tady

 

#54 21. 7. 2009 21:19

Vločka
♥------
Registrovaný: 30. 1. 2009
Příspěvky: 12

Re: Trestní oznámení na manžela

Selima napsal(a):

Helča2 napsal(a):

mashanka napsal(a):

Kdyby blbost nadnášela, samice kura domácího, které se nechají mydlit, by mohly alespoň uletět - jenže, ony by stejně neuletěly.

Tím ale nemyslím Lišku - ta dostala jednou a hned to řeší, což svědčí o jejím zdravém rozumu. Ale jsou takové, co se nechají mydlit roky a ještě mají pocit, že si to zaslouží. Například Helča se svým názorem je horká adeptka. Ta by se tomu asi ani nedivila, kdyby dostala facáka za to, že schválně spálila bábovku, protože chtěla provokovat

Tak to se teda mýlíš, já nejsem horká adeptka, mě by partner nikdy neuhodil. Naschválem jsem nemyslela žádnou spálenou bábovku. Ale znám případy,kdy matky štvou děti proti otci,prarodičům .......navádějí je ke lhaní, apod.
Moje práce spočívá v tom, že tyto věci každý den  řeším  v zaměstnání  a nic není čenobílé. Takže vím, že si plno žen vymýšlí a nosí účelová potvrzení od lékařů, svědectví kamarádek a hlavně jejich ,,zaručené ,, rady , jak zatočit s manželem ( druhem,přítelem ) a ještě ho pořádně oškubat. A když se pak dělá šetření v domě, u sousedů a v zaměstnání, tak to se teprve dozví člověk věci.

A prečo to rozoberᚠna vlákne Lišky? Založ si vlastné Mám hrozné povolanie alebo Ženy sú Píp... a rieš to tam. stolt

Myslíte, že měla potřebu zakládat jiné vlákno, já myslím, že ne, ale nelíbí se Vám její názor tak se to snažíte obrátit proti ní - směšné!

Upravil(a) Vločka (21. 7. 2009 21:20)

Není tady

 

#55 21. 7. 2009 21:26

Vločka
♥------
Registrovaný: 30. 1. 2009
Příspěvky: 12

Re: Trestní oznámení na manžela

marg napsal(a):

Chlap ženskou mlátit nemá, pokud není tedy sám napaden a jen se brání útoku.
Útočníka přece může policie vykázat z bytu /resp. bydliště/, ten musí odevzdat klíče a vzít si pouze osobní věci. Lhůta je snad od 30 dnů zákazu návratu - jinak se jedná o trestný čin maření úředního rozhodnutí.
Za těžké peníze byli proškoleni policisté na řešení "domácího násilí" - týká se to i dětí nebo seniorů, k ruce jsou jim i externí psychologové.
Pokud je to možné, je vhodné zavolat si na "místo činu" lékaře, ten je povinen učinit záznam. Tak to udělala moje kamarádka a přes přesvědčování policistů, že je to jen domácí šarvátka, trvala na svém. Prý z toho bude mít zbytečné chození po výsleších a soudech a stejně to pro ni nedopadne dobře.... co k tomu dodat.
Naše policie s heslem "Pomáhat a chránit" se může vylepit s nápisem "Zastrašovat a vydírat" a hlavně nic nedělat.
V osnovách na policejních školách mají i vědu o obětech trestných činů, i jen to, že Vám někdo na ulici bude strhávat řetízek z krku za bílého dne, na Vás může nechat trvalé následky. A to nemluvím o něčem horším.
Když Vás potom někdo přesvědčuje na policejní stanici se svými 150-ti kily živé váhy /moje vlastní zkušenost - ten policajt by dřív umřel, než dohonil zločince/, že to stejně nemá cenu něco sepisovat a Vy na tom trváte, načež 2 /slovy dvěma/ prsty píše protokol 2 hodiny..... a za 30 dnů dostanete krásný dopis s modrým pruhem, že stejně nic nevypátrali. Čert vem řetízek, ale ten přístup, to chování, žádná nabídka rozhovoru s psychologem a navíc to týrání oběti TČ psaním dvouma prstama. Doteď nejsem schopná tou ulicí jít - radši si "zajdu", abych ji obešla.

Je hezké, že víte co kdo má a musí, ale je potřeba vše pečlivě nastudovat ne jen z reklamních letáků a čerpat z toho co Vám poradí kamarádky. A mimo jiné, ikdyž to sem nepatří, ale neustále probíhá náborová kampaň PČR, běžte to změnit.smile A nebo budeme muset platit větší daně.

Není tady

 

#56 21. 7. 2009 21:30

Liška
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 15. 2. 2009
Příspěvky: 41

Re: Trestní oznámení na manžela

Vločka napsal(a):

marg napsal(a):

Chlap ženskou mlátit nemá, pokud není tedy sám napaden a jen se brání útoku.
Útočníka přece může policie vykázat z bytu /resp. bydliště/, ten musí odevzdat klíče a vzít si pouze osobní věci. Lhůta je snad od 30 dnů zákazu návratu - jinak se jedná o trestný čin maření úředního rozhodnutí.
Za těžké peníze byli proškoleni policisté na řešení "domácího násilí" - týká se to i dětí nebo seniorů, k ruce jsou jim i externí psychologové.
Pokud je to možné, je vhodné zavolat si na "místo činu" lékaře, ten je povinen učinit záznam. Tak to udělala moje kamarádka a přes přesvědčování policistů, že je to jen domácí šarvátka, trvala na svém. Prý z toho bude mít zbytečné chození po výsleších a soudech a stejně to pro ni nedopadne dobře.... co k tomu dodat.
Naše policie s heslem "Pomáhat a chránit" se může vylepit s nápisem "Zastrašovat a vydírat" a hlavně nic nedělat.
V osnovách na policejních školách mají i vědu o obětech trestných činů, i jen to, že Vám někdo na ulici bude strhávat řetízek z krku za bílého dne, na Vás může nechat trvalé následky. A to nemluvím o něčem horším.
Když Vás potom někdo přesvědčuje na policejní stanici se svými 150-ti kily živé váhy /moje vlastní zkušenost - ten policajt by dřív umřel, než dohonil zločince/, že to stejně nemá cenu něco sepisovat a Vy na tom trváte, načež 2 /slovy dvěma/ prsty píše protokol 2 hodiny..... a za 30 dnů dostanete krásný dopis s modrým pruhem, že stejně nic nevypátrali. Čert vem řetízek, ale ten přístup, to chování, žádná nabídka rozhovoru s psychologem a navíc to týrání oběti TČ psaním dvouma prstama. Doteď nejsem schopná tou ulicí jít - radši si "zajdu", abych ji obešla.

Je hezké, že víte co kdo má a musí, ale je potřeba vše pečlivě nastudovat ne jen z reklamních letáků a čerpat z toho co Vám poradí kamarádky. A mimo jiné, ikdyž to sem nepatří, ale neustále probíhá náborová kampaň PČR, běžte to změnit.smile A nebo budeme muset platit větší daně.

Původně už jsem reagovat nechtěla,protože na mou otázku mi bylo odpovězeno.Ale tyhle debilní kecy mě opravdu vytáčejí..Jaký letáky?Jaký studování?Život se nedá nalajnovat ani nastudovat.A přestaň tu konečně prudit.Vytáčíš mě skoro jako můj manžel...a to je hodně velkej debil.


Jede autobus z kostela a vybourá se.Nevím co si o tom myslet.Řekla bych že autobus jedoucí z kostela má tu nejdokonalejší ochranu.Není to tak.Tak koukám kolem sebe a říkám si:Ty vole,Bůh bude asi pěknej drsňák....

Není tady

 

#57 21. 7. 2009 21:40

Vločka
♥------
Registrovaný: 30. 1. 2009
Příspěvky: 12

Re: Trestní oznámení na manžela

Liška napsal(a):

Vločka napsal(a):

marg napsal(a):

Chlap ženskou mlátit nemá, pokud není tedy sám napaden a jen se brání útoku.
Útočníka přece může policie vykázat z bytu /resp. bydliště/, ten musí odevzdat klíče a vzít si pouze osobní věci. Lhůta je snad od 30 dnů zákazu návratu - jinak se jedná o trestný čin maření úředního rozhodnutí.
Za těžké peníze byli proškoleni policisté na řešení "domácího násilí" - týká se to i dětí nebo seniorů, k ruce jsou jim i externí psychologové.
Pokud je to možné, je vhodné zavolat si na "místo činu" lékaře, ten je povinen učinit záznam. Tak to udělala moje kamarádka a přes přesvědčování policistů, že je to jen domácí šarvátka, trvala na svém. Prý z toho bude mít zbytečné chození po výsleších a soudech a stejně to pro ni nedopadne dobře.... co k tomu dodat.
Naše policie s heslem "Pomáhat a chránit" se může vylepit s nápisem "Zastrašovat a vydírat" a hlavně nic nedělat.
V osnovách na policejních školách mají i vědu o obětech trestných činů, i jen to, že Vám někdo na ulici bude strhávat řetízek z krku za bílého dne, na Vás může nechat trvalé následky. A to nemluvím o něčem horším.
Když Vás potom někdo přesvědčuje na policejní stanici se svými 150-ti kily živé váhy /moje vlastní zkušenost - ten policajt by dřív umřel, než dohonil zločince/, že to stejně nemá cenu něco sepisovat a Vy na tom trváte, načež 2 /slovy dvěma/ prsty píše protokol 2 hodiny..... a za 30 dnů dostanete krásný dopis s modrým pruhem, že stejně nic nevypátrali. Čert vem řetízek, ale ten přístup, to chování, žádná nabídka rozhovoru s psychologem a navíc to týrání oběti TČ psaním dvouma prstama. Doteď nejsem schopná tou ulicí jít - radši si "zajdu", abych ji obešla.

Je hezké, že víte co kdo má a musí, ale je potřeba vše pečlivě nastudovat ne jen z reklamních letáků a čerpat z toho co Vám poradí kamarádky. A mimo jiné, ikdyž to sem nepatří, ale neustále probíhá náborová kampaň PČR, běžte to změnit.smile A nebo budeme muset platit větší daně.

Původně už jsem reagovat nechtěla,protože na mou otázku mi bylo odpovězeno.Ale tyhle debilní kecy mě opravdu vytáčejí..Jaký letáky?Jaký studování?Život se nedá nalajnovat ani nastudovat.A přestaň tu konečně prudit.Vytáčíš mě skoro jako můj manžel...a to je hodně velkej debil.

Neprudím, mám svůj názor a od Tebe si jej nedám vzít - změnit, ale něco Ti napíšu, začínám chápat, že jsi jednu chytla, protože se neumíš chovat, ale to si nechám do jiného vlákna. Kázat to nechci:(sad

Není tady

 

#58 21. 7. 2009 21:45

Liška
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 15. 2. 2009
Příspěvky: 41

Re: Trestní oznámení na manžela

Vločka napsal(a):

Liška napsal(a):

Vločka napsal(a):


Je hezké, že víte co kdo má a musí, ale je potřeba vše pečlivě nastudovat ne jen z reklamních letáků a čerpat z toho co Vám poradí kamarádky. A mimo jiné, ikdyž to sem nepatří, ale neustále probíhá náborová kampaň PČR, běžte to změnit.smile A nebo budeme muset platit větší daně.

Původně už jsem reagovat nechtěla,protože na mou otázku mi bylo odpovězeno.Ale tyhle debilní kecy mě opravdu vytáčejí..Jaký letáky?Jaký studování?Život se nedá nalajnovat ani nastudovat.A přestaň tu konečně prudit.Vytáčíš mě skoro jako můj manžel...a to je hodně velkej debil.

Neprudím, mám svůj názor a od Tebe si jej nedám vzít - změnit, ale něco Ti napíšu, začínám chápat, že jsi jednu chytla, protože se neumíš chovat, ale to si nechám do jiného vlákna. Kázat to nechci:(sad

Ne že jsem jednu chytla,zlato.Můj muž mě skoro uškrtil.Ale ty čteš zřejmě jen to co se ti hodí.Už na tebe nemíním reagovat.Měj se.


Jede autobus z kostela a vybourá se.Nevím co si o tom myslet.Řekla bych že autobus jedoucí z kostela má tu nejdokonalejší ochranu.Není to tak.Tak koukám kolem sebe a říkám si:Ty vole,Bůh bude asi pěknej drsňák....

Není tady

 

#59 21. 7. 2009 23:11

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Trestní oznámení na manžela

Vločka napsal(a):

začínám chápat, že jsi jednu chytla, protože se neumíš chovat

Nečíst to na vlastní oči, budu si myslet, že tohle prostě není možný dumbomdumbomdumbomdumbomdumbomdumbomdumbomdumbomdumbom

Není tady

 

#60 22. 7. 2009 8:33

marg
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 3. 2009
Příspěvky: 158

Re: Trestní oznámení na manžela

Vločka je typický provokatér/ka na netu, který/á vyvolává reakci na reakci negativním konstatováním a shazováním obsahu příspěvků. Ovšem pozitivně poradit neumí.

"Vločko" - tj. někomu pomoci! Tobě je ale zřejmě všechno lidské cizí.

Všem ostatním a slušným přispěvatelům: "Vždy je to vpodstatě chudák /chuděra, tak buďme schovívaví."


Nuzota z lidí vlky činí a vlky z lesů žene hlad.
F. Villon

Není tady

 

#61 22. 7. 2009 9:25

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Trestní oznámení na manžela

Helča2 napsal(a):

Jeden příklad : Čech si vzal Urkajinku, která měla 10.letou dceru. Když bylo dceři 21.let chtěla se vdát a udělat velkou svadbu ( její milý hrál fotbal a chtěl pozvat i všechny hráče ).Takže manželka přišla za manželem,že si MUSÍ ON,tedy manžel, vzít půjčku 100 tisíc. Ten to samozřejmě odmítl s tím,že pro kamarády můžou udělat oslavu na zahradě i s grilováním prasete. To však žena i ,,dcera,, rezolutně odmítly. Hádky trvaly týden, muž se prostě nechtěl kvůli svadbě zadlužit. A co udělala žená? Po jedné hádce mrskla po mužovi nejdrve botu,co měla na sobě a pak kudlu,co ležela na stole. Muž jí zkroutil ruku za záda a řekl,a už to nikdy nedělá.No a ona běžela podat trestní oznámení za surové napadení. Samozřejmě , že lékařská zpráva nic takového nepotvrdila.
Není tohle příklad toho,že žena zkouší,co muž vydrží?

No - moc pěkný příklad. Moje BM si mě taky testovala, kolik toho snesu. Nakonec čím více své pokusy stupňovala, tím více ji vytáčelo, že se vytočit k násilí nenechám - i začala mi plít do očí, že vlastně ani nejsem chlap, že mnou pohrdá, když ani své babě neumím naflákat přes hubu...
lol dumbom cool - no řekněte: nezabili byste ji?

Moje současná přítelkyně je teda moc hodná (ve srovnání s BM), ale čas od času - nevím proč - to taky začne zkoušet s mrzoutstvím a udělá mi pár malinkatých naschválů - ale s ní to jde, u ní vím, že je třeba se ozvat, nenechat si to líbit, říct jí natvrdo, jak mě se*re s těmi naschvály - pak se to vyhrotí (slovně + blesky z očí - oboustranně), následně se vyčistí vzduch a pak je zas na delší dobu hodná, krotká a přítulná... lol

Jó, holky, je to s váma sranda na tom světě.... lol tongue stolt

Upravil(a) Vachu (22. 7. 2009 9:51)

Není tady

 

#62 22. 7. 2009 9:53

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Trestní oznámení na manžela

Není to přebytkem sexuální energie ? Mívám taky podobné nálady a mně pomůže, když mě partner pořádně gloria ........... se se mnou pomiluje wink

Upravil(a) mashanka (22. 7. 2009 9:54)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#63 22. 7. 2009 10:09

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Trestní oznámení na manžela

mashanka napsal(a):

Není to přebytkem sexuální energie ? Mívám taky podobné nálady a mně pomůže, když mě partner pořádně gloria ........... se se mnou pomiluje wink

My máme sex rádi, oba, ono je v tom obvykle ještě něco víc - třeba přenášení starostí z práce domů do vztahu.
To pak doma strádá jak vztah, tak nálada na sex ... ještěže ta se objeví hned, jak se pročistí vzduch gloria tongue

Není tady

 

#64 22. 7. 2009 10:13

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Trestní oznámení na manžela

že vlastně ani nejsem chlap, že mnou pohrdá, když ani své babě neumím naflákat přes hubu...
Některý baby to holt mají tak, že když občas nedostanou po hubě, mají pocit, že je chlap dostatečně nemiluje http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png ... a po přesdržce nebo ostřejším sexu jsou zas nějakou dobu hodný... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png Když partner vystihne ten správnej moment, kdy je "uspokojit", má v podstatě klídek bez štěkání a provokací http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#65 22. 7. 2009 10:25

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Trestní oznámení na manžela

helena napsal(a):

Některý baby to holt mají tak, že když občas nedostanou po hubě, mají pocit, že je chlap dostatečně nemiluje ... Když partner vystihne ten správnej moment, kdy je "uspokojit", má v podstatě klídek bez štěkání a provokací..

Jenže blbý je, když ženská zažene chlapa do kouta, do bezvýchodné situace - když provokuje, ale současně dává najevo, že kdyby na ni chlap jen jednou jedinkráte šáhl, tak to že byl teda KONEC - definitivní KONEC !!! ... dumbom usch

Upravil(a) Vachu (22. 7. 2009 10:27)

Není tady

 

#66 22. 7. 2009 10:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Trestní oznámení na manžela

V tom případě je jediný řešení - odejít třeba na pivo nebo do parku na lavičku, ale nenechat se vyprovokovat = nehrát tuhle hru s ní. Buď se vypěstuje podmíněnej reflex, nebo si najde lepší onuci. V obou případech plus výsledek.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#67 22. 7. 2009 10:30

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Trestní oznámení na manžela

On je v podstatě řešitelný vždycky jen problém v takovém vztahu, ve kterém na dalším trvání vztahu záleží jim oběma. - Když ale začne jeden nejenom trkat, ale když vlastně už chce beztak ze vztahu ven, třebas z počátku jen jaksi podvědomě, tak už stejně nepomůže ani svěcená voda.... to už se pak nějaký ten důvod vždycky najde...

Není tady

 

#68 22. 7. 2009 13:54

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Trestní oznámení na manžela

Vidite, moje mama otce neprovokovala, vzdy po nem jen chtela zakladni hygienicke navyky a jakmile pritlacila na koupani ci umyvani rukou a on byl uz hodne opily,tak ji chytla ani nevedela jak. Proste otec nebyl usmevavy,ale od jiste doby na nej alkohol pusobil jako cerveny hadr na byka. Mohla mlcet,ale to,co delal,o tom by se dali psat stranky a stranky, dnes ji chapu,ze i kdyz vedela,co bude nasledovat,tak sla a rekla mu to. Proc od nej neodesla? To vi jen ona sama, ale toto jsem si uz v sobe jako jeji dcera srovnala. Kolikrat by ji skoro zabil,kdybychom se do toho s braskou nemontovali, dostali jsme nakonec vsichni,ale alespon prestal.

Upravil(a) Slniečko (22. 7. 2009 13:56)


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů