Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 7. 2009 19:55

Liška
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 15. 2. 2009
Příspěvky: 41

Trestní oznámení na manžela

Prosím o informaci.Tento týden mě doma napadl podnapilý manžel.Škrtil mě a bil.Následně jsem byla odvezena záchrankou do nemocnice.Byly zjištěny pouze pohmožděniny měkkých tkání,žádný otřes mozku nebo tak něco.Od druhého dne jsem pro veliké bolesti na PN.Na manžela jsem podala trestní oznámení.Na policii mi bylo řečeno,že jelikož se jedná o první nahlášený případ,tak to bude řešeno jako přestupek a manžel vyvázne s pokutou.Zajímalo by mě jestli je to opravdu pro toho násilníka tak strašně jednoduchý..Opravdu to vyřeší pokuta?

Upravil(a) Liška (18. 7. 2009 19:56)


Jede autobus z kostela a vybourá se.Nevím co si o tom myslet.Řekla bych že autobus jedoucí z kostela má tu nejdokonalejší ochranu.Není to tak.Tak koukám kolem sebe a říkám si:Ty vole,Bůh bude asi pěknej drsňák....

Není tady

 

#2 18. 7. 2009 21:13

šarik
Host

Re: Trestní oznámení na manžela

Je.Ne.

 

#3 18. 7. 2009 23:08

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Trestní oznámení na manžela

Já myslím, že by měla rozhodovat i délka PN. Kdo mi dokáže, že mě nebolí hlava, páteř, motání hlavy - následky???? To by nemělo být jen na pokutu.......

Není tady

 

#4 18. 7. 2009 23:46

Liška
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 15. 2. 2009
Příspěvky: 41

Re: Trestní oznámení na manžela

to je docela problém.Mám zaolacenou dovču od 3.srpna,tím pádem nemůžu dýl marodit.Doktorka říkala že do té doby se pohmožděniny zahojí a bude to dobrý.Přinejhorším si vezmu s sebou prášky proti bolesti.Nechci dělat naschvály a zbytečně neschopenku protahovat.Jen mě prostě zajímalo jestli se to opravdu řeší pouze domluvou,popřípadě pokutou,a když,tak jak vysokou.Žila jsem v přesvědčení,že když člověk něco takovýho provede tak jde k nějakýmu soudu,ne ke komisi.To fakt musí ženská dostat přes hubu aspoň dvakrát aby se opravdu začalo něco dít?


Jede autobus z kostela a vybourá se.Nevím co si o tom myslet.Řekla bych že autobus jedoucí z kostela má tu nejdokonalejší ochranu.Není to tak.Tak koukám kolem sebe a říkám si:Ty vole,Bůh bude asi pěknej drsňák....

Není tady

 

#5 19. 7. 2009 8:48

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: Trestní oznámení na manžela

No, může se něco dít - mezitím se můžeš třeba odstěhovat ... kapitulation
Už tím dᚠnásilníkovi najevo, že jestli mu to projde před orgány nečinnými v trestním řízení,
tak u tebe mu to teda neprojde !
Taky se s ním můžeš přestat bavit - úplně - to bys koukala, jak to druhého člověka štve, když
narazí na barieru naprostého mlčení. Tenhle trest mᚠjen ve svých rukou...

Upravil(a) tříska (19. 7. 2009 8:53)

Není tady

 

#6 19. 7. 2009 9:01

Vločka
♥------
Registrovaný: 30. 1. 2009
Příspěvky: 12

Re: Trestní oznámení na manžela

Tak to by mne zajímalo o co Vám jde jestli o to, že Vás manžel málo zmlátil a Vy nemůžete déle marodit, protože máte jen modřiny a zaplacenou dovolenou, nebo o to, že něco nefunguje ve Vašem vztahu (naše legislativa nefunguje v ničem - to víme všichni). Přece jestli Vás manžel napadl (a je jedno zda se dle PČR jedná o přestupek nebo o TČ) tak s ním přece nebudete, protože to může udělat kdykoliv znovu a začnete tuto svoji situaci řešit. Nebo je Vám to jedno, necháte se bít a budete neustále chodit na PČR a činit tam oznámení a čekat až to bude TČ a nejen PŘ (jen dávejte pozor, aby jste na tu PČR vždy došla). A ještě by mne zajímalo, když jste si dala tu práci s tím oznámením určitě Vám bylo sděleno, že se jedná o návrhový PŘ zda to dotáhnete do konce a dala jste nebo dáte souhlas s projednáním nebo oznámení stáhnete jako většina žen.

Není tady

 

#7 19. 7. 2009 9:13

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: Trestní oznámení na manžela

§ 49

Přestupky proti občanskému soužití

(1) Přestupku se dopustí ten, kdo


a) jinému ublíží na cti tím, že ho urazí nebo vydá v posměch,

b) jinému z nedbalosti ublíží na zdraví,

c) úmyslně naruší občanské soužití vyhrožováním újmou na zdraví, drobným ublížením na zdraví, nepravdivým obviněním z přestupku, schválnostmi nebo jiným hrubým jednáním.

d) omezuje nebo znemožňuje příslušníku národnostní menšiny výkon práv příslušníků národnostních menšin,

e) působí jinému újmu pro jeho příslušnost k národnostní menšině nebo pro jeho etnický původ, pro jeho rasu, barvu pleti, pohlaví, sexuální orientaci, jazyk, víru nebo náboženství, pro jeho politické nebo jiné smýšlení, členství nebo činnost v politických stranách nebo politických hnutích, odborových organizacích nebo jiných sdruženích, pro jeho sociální původ, majetek, rod, zdravotní stav anebo pro jeho stav manželský nebo rodinný.
(2) Za přestupek podle odstavce 1 písm. a) lze uložit pokutu do 1000 Kč, za přestupek podle odstavce 1 písm. d) a e) pokutu do 5 000 Kč, a za přestupek podle odstavce 1 písm. b) a c) pokutu do 3000 Kč.


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 

#8 19. 7. 2009 9:24

Liška
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 15. 2. 2009
Příspěvky: 41

Re: Trestní oznámení na manžela

Vločka napsal(a):

Tak to by mne zajímalo o co Vám jde jestli o to, že Vás manžel málo zmlátil a Vy nemůžete déle marodit, protože máte jen modřiny a zaplacenou dovolenou, nebo o to, že něco nefunguje ve Vašem vztahu (naše legislativa nefunguje v ničem - to víme všichni). Přece jestli Vás manžel napadl (a je jedno zda se dle PČR jedná o přestupek nebo o TČ) tak s ním přece nebudete, protože to může udělat kdykoliv znovu a začnete tuto svoji situaci řešit. Nebo je Vám to jedno, necháte se bít a budete neustále chodit na PČR a činit tam oznámení a čekat až to bude TČ a nejen PŘ (jen dávejte pozor, aby jste na tu PČR vždy došla). A ještě by mne zajímalo, když jste si dala tu práci s tím oznámením určitě Vám bylo sděleno, že se jedná o návrhový PŘ zda to dotáhnete do konce a dala jste nebo dáte souhlas s projednáním nebo oznámení stáhnete jako většina žen.

Ne,nejde mi o to že mě manžel málo zmlátil ani o dovolenou.Trestní oznámení v žádném případě stáhnout nemíním.Manžel z bytu po incidentu odešel,já podávám žádost o rozvod a myslím že věc dotáhnu zdárně dokonce.
Můj dotaz byl od začátku směřován k tomu,že jsem rozčarovaná z toho jak lehce z tohoto incidentu dotyčný vyvázne,myslím tím obecně.Proto mě tu prosím nenapadejte ,já nejsem ten kdo je viník,a myslím si že ani nejsem sama kdo tohle prožívá.


Jede autobus z kostela a vybourá se.Nevím co si o tom myslet.Řekla bych že autobus jedoucí z kostela má tu nejdokonalejší ochranu.Není to tak.Tak koukám kolem sebe a říkám si:Ty vole,Bůh bude asi pěknej drsňák....

Není tady

 

#9 19. 7. 2009 9:30

Liška
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 15. 2. 2009
Příspěvky: 41

Re: Trestní oznámení na manžela

tříska napsal(a):

No, může se něco dít - mezitím se můžeš třeba odstěhovat ... kapitulation
Už tím dᚠnásilníkovi najevo, že jestli mu to projde před orgány nečinnými v trestním řízení,
tak u tebe mu to teda neprojde !
Taky se s ním můžeš přestat bavit - úplně - to bys koukala, jak to druhého člověka štve, když
narazí na barieru naprostého mlčení. Tenhle trest mᚠjen ve svých rukou...

Nᚠvztah nebyl už dávno funkční a rozvod jsem plánovala,tohle ho jen popohnalo.Byt je můj,muž z něj odešel sám po incidentu.Šlo mi opravdu o to zjistit jestli jde jen o přestupek,který bude řešený směšnou pokutou.Já už se ubráním,ale jsou ženy,které s mužem musí zůstat v bytě i po tom,co se nějaký takový incident přihodí.Zaráží mě,že ho nepotrestají pořádně hned na poprvé.Obecně.


Jede autobus z kostela a vybourá se.Nevím co si o tom myslet.Řekla bych že autobus jedoucí z kostela má tu nejdokonalejší ochranu.Není to tak.Tak koukám kolem sebe a říkám si:Ty vole,Bůh bude asi pěknej drsňák....

Není tady

 

#10 19. 7. 2009 9:41

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: Trestní oznámení na manžela

Ublížením na zdraví trestní zákon rozumí způsobení takového zdravotního stavu (onemocnění, poranění), který znamená porušením normálních tělesných nebo duševních funkcí a znesnadňuje výkon obvyklé činnosti nebo má nepříznivý vliv na obvyklý způsob života poškozeného a zpravidla vyžaduje lékařské ošetření. Mezi obvyklé projevy takto přechodně změněného zdravotního stavu náleží déle trvající bolesti, nevolnost, horečky, omezení pohybu až upoutání na lůžko, oslabení funkce smyslových orgánů, nespavost, nechu k jídlu a podobně. Ublížením na zdraví je také podstatné zhoršení zdravotního stavu poškozeného v důsledku jednání pachatele. To, že došlo ke změnám zdravotního stavu musí být objektivizováno lékařskými zprávami nebo znaleckými posudky.

Trestněprávní praxe se sjednotila na názoru, že se z hlediska následku jedná o trestný čin, pokud byla poškozenému způsobena porucha na zdraví, jež ztížila jeho obvyklý způsob života nebo výkon obvyklé činnosti po dobu 7 a více dnů. Jednání pachatele může být posouzeno jako trestný čin i v případě kratší doby poruchy na zdraví. Rozhodující je způsob jednání, motiv a zda prokazatelně hrozila závažnější újma, než byla způsobena.

Blíže např. Kometář k trestnímu zákoníku

Není tady

 

#11 19. 7. 2009 9:53

Liška
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 15. 2. 2009
Příspěvky: 41

Re: Trestní oznámení na manžela

mag napsal(a):

Ublížením na zdraví trestní zákon rozumí způsobení takového zdravotního stavu (onemocnění, poranění), který znamená porušením normálních tělesných nebo duševních funkcí a znesnadňuje výkon obvyklé činnosti nebo má nepříznivý vliv na obvyklý způsob života poškozeného a zpravidla vyžaduje lékařské ošetření. Mezi obvyklé projevy takto přechodně změněného zdravotního stavu náleží déle trvající bolesti, nevolnost, horečky, omezení pohybu až upoutání na lůžko, oslabení funkce smyslových orgánů, nespavost, nechu k jídlu a podobně. Ublížením na zdraví je také podstatné zhoršení zdravotního stavu poškozeného v důsledku jednání pachatele. To, že došlo ke změnám zdravotního stavu musí být objektivizováno lékařskými zprávami nebo znaleckými posudky.

Trestněprávní praxe se sjednotila na názoru, že se z hlediska následku jedná o trestný čin, pokud byla poškozenému způsobena porucha na zdraví, jež ztížila jeho obvyklý způsob života nebo výkon obvyklé činnosti po dobu 7 a více dnů. Jednání pachatele může být posouzeno jako trestný čin i v případě kratší doby poruchy na zdraví. Rozhodující je způsob jednání, motiv a zda prokazatelně hrozila závažnější újma, než byla způsobena.

Blíže např. Kometář k trestnímu zákoníku

Děkuju moc.Tohle je přesně to co jsem chtěla vědět.Jsem obyčejná ženská a v paragrafech a právních kličkách se nevyznám.Tohle je pro mě naprosto srozumitelný.Díky ještě jednou.


Jede autobus z kostela a vybourá se.Nevím co si o tom myslet.Řekla bych že autobus jedoucí z kostela má tu nejdokonalejší ochranu.Není to tak.Tak koukám kolem sebe a říkám si:Ty vole,Bůh bude asi pěknej drsňák....

Není tady

 

#12 19. 7. 2009 10:11

Vločka
♥------
Registrovaný: 30. 1. 2009
Příspěvky: 12

Re: Trestní oznámení na manžela

Můj pocit... . Tak konečně víte jaký je rozdíl mezi TČ a PŘ a hurá na rozvod proti manželovi.

Není tady

 

#13 19. 7. 2009 11:57

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Trestní oznámení na manžela

Liško, konej rychle a tvrdě, nedej na názory Vločky.
V Brně je dobrá právní bezplatná právní poradna Dialog, Nerudova 7, Brno, tam by Ti dobře poradili, kdyby bylo potřeba.  Hlavně se vyhni všem církevním poradnám a všem, co se Ti snaží nakukat, že mᚠzachovat manželství za každou cenu. Mluvím z vlastní zkušenosti. Bohužel jsem narazila na tento typ poradců a dělala jsem bývalému 2 roky vola a deprese z jejich poradenství jsem si léčila dalších 5 let - to když se mi snažili nakukat, že musím udržet rodinu za každou cenu a že je to  moje vina, že se bývalý tak tak chová a a mu pořád dávám šance.
Proto tvrdě a rázně.
O soudech si nedělej iluze. Já nedostávám alimenty už 10 let a zkusila jsem úplně všechno - marně.  Samozřejmě se suď, ale dej si pozor a zbytečně neplýtvᚠenergií. Raději se zaměř na vyřešení toho rozvodu a na tvůj další spokojený život -kamarádky, zábava, práce, studium, nebo to, co Tě baví.

Není tady

 

#14 19. 7. 2009 12:04

Liška
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 15. 2. 2009
Příspěvky: 41

Re: Trestní oznámení na manžela

Amely,děkuju za podporu.Děti s ním nemám,a těch pár krámů co máme si rozdělíme.Nejsem typ který se rve o lžičky a prostěradla.Hlavně chci mít toho člověka oficiálně z bytu,protože se ho opravdu fyzicky bojím.A právníka  mám skvělýho.Dcera studuje na příslušné VŠ a zná,takže tam problém nemám.Navíc on má přítelkyni,odešel z bytu dobrovolně.Myslím že nebude problém.


Jede autobus z kostela a vybourá se.Nevím co si o tom myslet.Řekla bych že autobus jedoucí z kostela má tu nejdokonalejší ochranu.Není to tak.Tak koukám kolem sebe a říkám si:Ty vole,Bůh bude asi pěknej drsňák....

Není tady

 

#15 19. 7. 2009 12:09

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Trestní oznámení na manžela

Vločka napsal(a):

Můj pocit... . Tak konečně víte jaký je rozdíl mezi TČ a PŘ a hurá na rozvod proti manželovi.

Proč tohle dělᚠ? Jestli tě ten tvůj doma taky tříská a ty nemᚠsílu od něj odejít,  urážení toho, kdo tu sílu má, ti nijak nepomůže.
Kdo zbije svého partnera, zaslouží si, aby mu ten druhý pořádně zatopil


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#16 19. 7. 2009 12:19

Reni39
♥♥-----
Registrovaný: 6. 8. 2008
Příspěvky: 48

Re: Trestní oznámení na manžela

Ahoj Liško,
k právnímu výkladu bych chtěla dodat, že není podstatná délka tvé PN, ale skutečná délka léčení. Ty nejsi povinována využít nemocenské, pokud jsi však stále v léčení, připočítává se to. Všechny tzv. "ubližovačky" jsou v počátku přestupek, jelikož tak zákon chrání i takové případy, kdy např. někdo dá někomu facku, pokud není lékařská zpráva, tedy odborné vyjádření, tak by mohlo dojít k situaci, že za facku by šel sedět, jako například za pobodání nožem na životně důležité funkce orgánu. To ti možná pomůže pochopit. Samozřejmě v tvém případě je vše podmíněno tvým souhlasem. Nestahuj jej. V případě, že by se však věc opakovala, to proto se tě asi policajti ptali, jednalo by se o podezření z domácího násilí. V tom rozdíl právní kvalifikace u tvého případu.
Držím palce, aby ti to odhodlání vydrželo do konce. Měj se moc pěkně.

Není tady

 

#17 19. 7. 2009 12:24

Liška
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 15. 2. 2009
Příspěvky: 41

Re: Trestní oznámení na manžela

Reni39,děkuju.Mám lékařskou zprávu z nemocnice,i když RTG v pohodě a nálezy na neurologii negativní,navíc všechny podlitiny jsem si nafotila.Myslím že to bude stačit.Můj muž má firmu a určitě se stáhne.Nebude riskovat.Nechci nic co mi nepatří,jen klidně spát...A to zatím bohužel nejde.


Jede autobus z kostela a vybourá se.Nevím co si o tom myslet.Řekla bych že autobus jedoucí z kostela má tu nejdokonalejší ochranu.Není to tak.Tak koukám kolem sebe a říkám si:Ty vole,Bůh bude asi pěknej drsňák....

Není tady

 

#18 19. 7. 2009 12:35

Reni39
♥♥-----
Registrovaný: 6. 8. 2008
Příspěvky: 48

Re: Trestní oznámení na manžela

Snad jen na upřesnění a pro upozornění, pokud jsi dala souhlas s trestním stíháním svého manžela, můžeš ho kdykoliv vzít zpět, avšak jednou odepřený souhlas nelze znovu udělit. Tak to nestahuj, je třeba dobře zvážit další kroky, dotáhni vše do konce. Navíc je třeba vyčkat lékařského odborného vyjádření, ze kterého bude zřejmé, zda jde o př nebo tč. Přeji hodně sil.

Není tady

 

#19 19. 7. 2009 15:16

Vločka
♥------
Registrovaný: 30. 1. 2009
Příspěvky: 12

Re: Trestní oznámení na manžela

mashanka napsal(a):

Vločka napsal(a):

Můj pocit... . Tak konečně víte jaký je rozdíl mezi TČ a PŘ a hurá na rozvod proti manželovi.

Proč tohle dělᚠ? Jestli tě ten tvůj doma taky tříská a ty nemᚠsílu od něj odejít,  urážení toho, kdo tu sílu má, ti nijak nepomůže.
Kdo zbije svého partnera, zaslouží si, aby mu ten druhý pořádně zatopil

S tím souhlasím ...... ale neznám vztah (ikdyž vše je jednou poprvé), že by žena dostala jen tak na ústa - nemyslím, že si zaslouží, ale že vztah nefunguje déle - hádky, pití alkoholu, nevěra (manželky nebo manžela) atd. . Tím chci říct, že k napadení vůbec v 99 procentech nemusí dojít, když se problémy řeší hned a ne v době, kdy to vše vyvrcholí. A VY si myslíte, že v naší republice Vaše problémy za Vás vyřeší PČR a SOUDY. Můžete mít zpráv a vyjádření kolik chcete, ale výsledek není nikdy jistý!!!

Není tady

 

#20 19. 7. 2009 15:41

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Trestní oznámení na manžela

Vločka napsal(a):

mashanka napsal(a):

Vločka napsal(a):

Můj pocit... . Tak konečně víte jaký je rozdíl mezi TČ a PŘ a hurá na rozvod proti manželovi.

Proč tohle dělᚠ? Jestli tě ten tvůj doma taky tříská a ty nemᚠsílu od něj odejít,  urážení toho, kdo tu sílu má, ti nijak nepomůže.
Kdo zbije svého partnera, zaslouží si, aby mu ten druhý pořádně zatopil

S tím souhlasím ...... ale neznám vztah (ikdyž vše je jednou poprvé), že by žena dostala jen tak na ústa - nemyslím, že si zaslouží, ale že vztah nefunguje déle - hádky, pití alkoholu, nevěra (manželky nebo manžela) atd. . Tím chci říct, že k napadení vůbec v 99 procentech nemusí dojít, když se problémy řeší hned a ne v době, kdy to vše vyvrcholí. A VY si myslíte, že v naší republice Vaše problémy za Vás vyřeší PČR a SOUDY. Můžete mít zpráv a vyjádření kolik chcete, ale výsledek není nikdy jistý!!!

jak to myslíš?, ....že by žena JEN TAK dostala na usta?............to jako, že ten druhý má právo- důvod to udělat?
...............Tím chci říct, že k napadení vůbec v 99 procentech nemusí dojít, když se problémy řeší hned a ne v době, kdy to vše vyvrcholí. .....................co když to ten druhý řešit nechce?
napadení je napadení a není pro to žádná omluva, výmluva, důvod.

Není tady

 

#21 19. 7. 2009 16:03

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Trestní oznámení na manžela

Vločka napsal(a):

ale neznám vztah (ikdyž vše je jednou poprvé), že by žena dostala jen tak na ústa

yikes yikes yikes kdybych za to neodstala ban, musela bych napsat že jsi samice jistého přežvýkavce, no ale radši slovy legendárnílho Štrosmajera: Kdyby blbost nadnášela, tak ty by ses vznášela jak holubička


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#22 19. 7. 2009 16:21

Vločka
♥------
Registrovaný: 30. 1. 2009
Příspěvky: 12

Re: Trestní oznámení na manžela

agewa napsal(a):

Vločka napsal(a):

mashanka napsal(a):

Proč tohle dělᚠ? Jestli tě ten tvůj doma taky tříská a ty nemᚠsílu od něj odejít,  urážení toho, kdo tu sílu má, ti nijak nepomůže.
Kdo zbije svého partnera, zaslouží si, aby mu ten druhý pořádně zatopil

S tím souhlasím ...... ale neznám vztah (ikdyž vše je jednou poprvé), že by žena dostala jen tak na ústa - nemyslím, že si zaslouží, ale že vztah nefunguje déle - hádky, pití alkoholu, nevěra (manželky nebo manžela) atd. . Tím chci říct, že k napadení vůbec v 99 procentech nemusí dojít, když se problémy řeší hned a ne v době, kdy to vše vyvrcholí. A VY si myslíte, že v naší republice Vaše problémy za Vás vyřeší PČR a SOUDY. Můžete mít zpráv a vyjádření kolik chcete, ale výsledek není nikdy jistý!!!

jak to myslíš?, ....že by žena JEN TAK dostala na usta?............to jako, že ten druhý má právo- důvod to udělat?
...............Tím chci říct, že k napadení vůbec v 99 procentech nemusí dojít, když se problémy řeší hned a ne v době, kdy to vše vyvrcholí. .....................co když to ten druhý řešit nechce?
napadení je napadení a není pro to žádná omluva, výmluva, důvod.

Jasně, že nikdo nemá právo druhého bít, ale jak je možné, že již manžel Lišky je pryč z bytu, proč to muselo dojít až k fackám. Toto mi vysvětlete. Už od začátku neobhajuju to, že Lišku napadnul manžel, ale chci ukázat to, že se tomu dá předejít, ale to Vám asi nedochází. Najednou po něm nic nechce o majetek se podělí, tak v čem byl problém, že to muselo dojít až k fackám, na které Liška musí mít lékařské zprávy.

Upravil(a) Vločka (19. 7. 2009 16:46)

Není tady

 

#23 19. 7. 2009 16:27

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Trestní oznámení na manžela

Liška napsal(a):

muž z něj odešel sám po incidentu

tak snad by sis to mohla aspoň pořádně přečíst, když jsi tak chytrá? Píše že odešel PO incidentu


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#24 19. 7. 2009 16:31

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: Trestní oznámení na manžela

Vločka napsal(a):

S tím souhlasím ...... ale neznám vztah (ikdyž vše je jednou poprvé), že by žena dostala jen tak na ústa - nemyslím, že si zaslouží, ale že vztah nefunguje déle - hádky, pití alkoholu, nevěra (manželky nebo manžela) atd. . Tím chci říct, že k napadení vůbec v 99 procentech nemusí dojít, když se problémy řeší hned a ne v době, kdy to vše vyvrcholí. A VY si myslíte, že v naší republice Vaše problémy za Vás vyřeší PČR a SOUDY. Můžete mít zpráv a vyjádření kolik chcete, ale výsledek není nikdy jistý!!!

Tak za prvé - ty neznᚠspoustu vztahů wink
Za druhé - žena dostala jen tak na ústa - a jak jako dostane? po zásluze? po vyprovokování? protože dostatečně nevyleštila boty? va jasný, vlastně si za to ty ženský můžou samy, viď? No ty jsi teda fakt holubička roll

Liško - hlavně se tady nenech znechutit či odradit pussa jdi si za svým, nestahuj souhlas a dotáhni rozvod do konce pussa držím aplce a jde všechno bez problémů tummenupp


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#25 19. 7. 2009 16:31

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: Trestní oznámení na manžela

Ale holky, neříkejte, že jste si nikdy neřekly ,, ta by potřebovala přes d*žku ,, ????!!!!! Moc dobře si vzpomínám na ty diskuse, kdy matka nechala dítě zamčené v autě a šla na nákupy a dítě málem umrzlo a nebo se naopak přehřálo. To jste psaly jinak.
A ruku na srdce, nejsou to ženy,které úmyslně muže dráždí a zkouší co vše vydrží a co jim projde? A když se chce žena pomstít, nikdo jí v tom ani za nic nezabrání ????!!!!!


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů