Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 7. 2009 22:01

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Víte to? Našli jste sami pro sebe ten DŮVOD nevěry? Znáte ono kýžené PROČ?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#2 17. 7. 2009 22:11

majkafa
Host

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Kdysi jsem ten duvod sama pro sebe hledala. Našla jsem jich tisíc a žádný.
Teď už potřebu hledat nemám. Není  to pro me duležité.
Teď už bych si jenom řešila, kdyby to nastalo, proč mám potřebu "podvést" partnera já.

 

#3 17. 7. 2009 22:28

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Přemýšlela jsem o tom už hodněkrát.
Můj přítel před BM (byla jsem s ním skoro čtyři roky) mne podváděl stejně jako BM. Dozvěděla jsem se to den před svatbou s BM od jeho kamaráda, který to okomentoval, že mne všichni v partě litovali. Já jsem o tom neměla tucha. BM mne podváděl s několika ženami (to mi sám řekl). Oba o mne potom dost bojovali.
Nemyslím, že jsem stoprocentní, ani omylem, oba mohli mít spousty důvodů, ale těžko je odhalit. Můžu se domnívat, že je to proto, že chtějí zkusit něco jiného, než to co mají. Nebo měli nějaký důvod, který jsem se nějak v těch vášnivých rozchodech asi neodhalila. Při rozvodu jsem se na sebe dozvěděla od BM spoustu hrozných věcí, tehdy mě to zraňovalo. Teď už to tak neberu. Kdyby to tak všechno bylo, ani kolo byste si o mne neopřely.

Není tady

 

#4 17. 7. 2009 22:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Ako ktorý... big_smile Len dvaja to robili systematicky, ako koníčka (aspoň pokiaž viem) a tam šlo o akýsi postoj k životu, u prvého asi aj dokazovanie si vlastnej ceny, u druhého povaha, temperament, životný štýl... Zjavne zly výber z mojej strany, aspoň u prvého/to bol môj bývalý), u toho druhého mi to bolo šumafuck. Myslím, že ani jedno podvádzanie nesúviselo priamo so mnou... som o tom skoro presvedčená.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 17. 7. 2009 23:01

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Selima napsal(a):

Ako ktorý... big_smile Len dvaja to robili systematicky, ako koníčka (aspoň pokiaž viem) a tam šlo o akýsi postoj k životu, u prvého asi aj dokazovanie si vlastnej ceny, u druhého povaha, temperament, životný štýl... Zjavne zly výber z mojej strany, aspoň u prvého/to bol môj bývalý), u toho druhého mi to bolo šumafuck. Myslím, že ani jedno podvádzanie nesúviselo priamo so mnou... som o tom skoro presvedčená.

Taky to tak nějak cítím, že to bylo u BM tak trochu dokazování si své vlastní úžasnosti samozřejmě spojené s letitým soužitím s jednou ženskou (se mnou). Tak nějak nuda a stereotyp. Jako všude. Nakonec ten samý pocit nezájmu a u mne navíc samoty vehnal i mne do náruče jiného. Nejdřív nechtěně a pak už cíleně. Když jsem budoucího milence po půl roce od prvního setkání sama oslovila.

Není tady

 

#6 17. 7. 2009 23:40

jaspinn
♥♥♥♥---
Místo: Ostrava
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 401

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Zeptala jsem se na to manžela - proč muži podvádějí ženy....odpověď byla stručná: protože ho žena už nepřitahuje, nevzrušuje, protože se cítí sám, potřebuje společnost, protože má nízké sebevědomí a potřebuje obdiv..... no nakonec toho byla spousta.
Sama za sebe můžu říct, že důvod k tomu, abych podvedla partnera, by asi byl dlouhodobý a naprostý nezájem z jeho strany.......žila jsem 20 let s mužem, který mně nepodváděl s ženou, ale s automaty...s tím se nedá bojovat....ale celou tu dobu, i když bych si asi mimomanželský vztah  dovedla obhájit, jsem mu byla věrná. Až po rozvodu jsem si našla na internetu převozníka, který mi pomohl zvednout sebevědomí a díky tomu jsem teď šastně vdaná (ne za převozníka)......ale i současnému muži jsem řekla, že nejsem typ na nevěru....prostě mi to v manželství nejde..... trochu dýl mi trvá, než si na muže zvyknu, a to by asi u milence nešlo big_smile big_smile


Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží nᚠsvět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání.
Jan Werich

Není tady

 

#7 18. 7. 2009 0:35

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Já myslím, že u nás to bylo tím, že na mého bm lezla druhá míza, nebo tak něco. Prostě ve chvíli, kdy se mu blížila 40 se začal chovat celkově divně, měl potřebu vymetat zábavy a celkově věci, kde se zdržovali spíš náctiletí, pořád šílel, že jak se mu překulí, že už mu pomalu potáhne na 50 a bude už starej. já to moc neřešila, vlastně to ani moc nechápala, nebylo mi ještě ani 30. Ale změnu jeho chování jsem samozřejmě zaznamenala, že se jakoby snaží dohnat mládí. Jenže podcenila. A následovala milenka, že ji má jsem tušila od chvíle, co s ní začal. Ale možná byla chyba i na mé straně, protože dřív jsem viděla některé věci jinak, jinak je řešila, něják teď postupem času po té třicítce vidím spoustu věcí jinak než dřív, jinak bych se k nim postavila. Kdo ví. Někdy si na něj vzpomenu, ale už v tom není bolest jako dřív, někdy je mi ho líto, vidím ty jeho oči. Ale - asi to tak mělo být. co už,  život nekončí. ale přiznávám, že něco to ve mně zanechalo, co je pryč, uteču od každého chlapa, kterej projeví zájem. nemusí udělat chybu, jen já dostanu strach .. vím, že chyba není v nich, ale ve mně, ale nejsem schopná to překonat.

Upravil(a) PPavlaa (18. 7. 2009 0:38)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#8 18. 7. 2009 0:42

x62358
Host

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Ppavli moc hezký.

 

#9 18. 7. 2009 0:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

díky ffly smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#10 18. 7. 2009 6:23

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Pandorraa napsal(a):

Víte to? Našli jste sami pro sebe ten DŮVOD nevěry? Znáte ono kýžené PROČ?

Nevím, jestli to vím, prostě potkal někoho, s kým si rozuměl víc, se současnou ženou je prostě šastnější, se mnou nebyl. Nedokážu to specifikovat přesně. My jsme spolu mělo vztah spíš kamarádský než vztah dvou lidí, co se milují, no, spíš jsme byli občasní spolubydlící. Něco nám v tom vztahu chybělo, on to začal hledat první, já jsem nic nehledala, nějak jsem si to nepřipouštěla, brala jsem to tak, že to asi je normální. Nebylo, proto to tak nakonec dopadlo. S BM se shodneme na mnoha věcech, dokážeme si o ledasčem pokecat, ale jako partneři se k sobě nehodíme. Myslím si, že kdyby BM nejezdil celou dobu po montážích a víc byl doma, rozešli bychom se už dávno. Prostě nejsme ti dva, co k sobě pasují. Řekla bych, dnes, s odstupem, že je dobře, že jsme šli od sebe, neklapalo by to a takhle on má spokojený vztah a já mám tím pádem taky možnost najít toho "pravého". Proto vůči BM a jeho ženě necítím z᚝, zkraje to tak bylo, ale když člověk používá rozum, dojde k tomu, že někdy je lepší jít od sebe, než setrvávat ve vztahu, který nefunguje. A nám nefungoval ani sex, což byl taky kámen úrazu.
Když si člověk tyhle věci srovná, pak se líp smíří s rozchodem. Já jsem došla k tomu, že to bylo nutný, že naše manželství prostě došlo na konec cesty a že já jsem se jen bála jít dál sama. Chvilku mi to sice trvalo, ale nakonec jsme ten fakt přijala a smířila se s tím. Proč taky žít s nenávistí vůči někomu až za hrob, jen to otravuje život.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#11 18. 7. 2009 11:30

Valaška
♥♥♥♥---
Místo: Valašské království
Registrovaný: 1. 2. 2009
Příspěvky: 332

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Myslím, že téma se dá trošku použít i v tom smyslu: Proč Vás partneři podvádějí, opouštějí, přestávají milovat, .... dosadit lze cokoliv dle konkrétní situace.

Dlouho o tom přemýšlím, proč a jak to probíhá v mém životě. Jeden partner se radši vrátil k bývalé, druhý do své minulosti, třetí do svého vlastního vnitřního světa. Je to o mé vnitřní rovnováze, kterou se snažím najít. Být sama sebou a nenechat se ovlivnit svým partnerem nebo opačným extrémem, nehrát si na silnou nezávislou ženu.

Vím, že až té harmonie dosáhnu, budu se chovat, jak se cítím, najdu partnera, který na tom bude stejně. Všechno zapadne do sebe, vztah bude o vzájemném porozumění, spolupráci, podpoře a nikdo nebude mít potřebu utíkat od toho, co k sobě vzájemně cítí.

Prostě až se naučím nebát se sama svých citů, strachů - najdu lásku k sobě a tím i ke svému dalšímu partnerovi.

Upravil(a) Valaška (18. 7. 2009 11:36)


http://lb1m.lilypie.com/TikiPic.php/iXAj06H.jpghttp://lb1m.lilypie.com/iXAjp2.png

Není tady

 

#12 18. 7. 2009 12:01

x56325
Host

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Nepochybně špatný výběr z mé strany... protože jít do vztahu z rozumu je sebevražda.

A když tomu připočtu svou roztomilou generálskou povahu a naprostou neochotu přestat "nosit kalhoty", tak jsem vlastně nemohla nic jiného čekat... cool

 

#13 18. 7. 2009 12:18

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

surikata napsal(a):

Nepochybně špatný výběr z mé strany... protože jít do vztahu z rozumu je sebevražda.

A když tomu připočtu svou roztomilou generálskou povahu a naprostou neochotu přestat "nosit kalhoty", tak jsem vlastně nemohla nic jiného čekat... cool

Suri, tys to tak krásně napsala, docela jsi mě rozesmála lollollol


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#14 18. 7. 2009 12:22

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Můj BM si našel milenku až v době, kdy jsme se úplně odcizili. Já to nechápala, pořád jsem čekala, že se zase dáme dohromady (o milence jsem nevěděla). A proč se odcizil? Jednak v tom hraje roli moje několikaletá deprese, kdy jsem odmítala s ním cokoli podnikat a jen byla zavřená doma, a taky moje celková povaha - jsem introvert, samotář, cholerik střihnutý melancholikem. Vím, že jsem se k němu celé manželství nechovala tak, jak on si představoval, ale snášel to až do doby, kdy u mě vypukla deprese. To byla ta poslední kapka.

Není tady

 

#15 18. 7. 2009 13:13

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Přesně nevím...neptala jsem se BM ted s odstupem času.
Ale domnívám se, že to bylo "něco" nového, s kým si lépe rozumněl, s kým se lépe cítil, bylo mu v tu danou chvilí dobře.
Že doma cítil sterotyp (to kdysi přiznal) Prostě nic se mu se mnou podnikat nechtělo.Neměl chu, at jsem navrhla cokoliv. Chtěl být jinde ,táhlo ho to jinam.
No asi si myslel kdysi,  že potkal někoho kdo  za to stojí...... asi osud!dál nevím.

Není tady

 

#16 18. 7. 2009 14:18

Britana
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 18. 1. 2006
Příspěvky: 268

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Proč???.....z lehkovážnosti

Není tady

 

#17 18. 7. 2009 15:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Tak všeobecnejšie poňaté sa chlapi so mnou rozchádzajú preto, že sme v danej chvíli buď každý niekde inde, alebo chceme niečo iné(prípadne niekoho iného big_smile ). Aj vzahy sú niekedy skôr o správnom načasovaní ako o čomkožvek inom...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#18 18. 7. 2009 15:29

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

protože jsem přestala být sama sebou...


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#19 18. 7. 2009 16:26

OZ
♥♥-----
Registrovaný: 8. 2. 2009
Příspěvky: 66

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Během let jsme začali ignorovat okamžiky, které si přímo říkají o intenzivní pocit "obdivuju ho, vážím si ho, miluju ho... " Tupě a líně jsme takové momenty ignorovali - oba. Všechno tak nějak běželo samo.... Pak nám oběma začal chybět pocit, že jsme milováni, ale to už jsme řešili jako dva problémy dvou lidí, nikoli jeden společný. Nu, a to ostatní je už jen důsledek a "technika".

Externí důkaz toho, že "ještě" stojíme za pozornost u druhého pohlaví, jsme hledali oba.  Mám pár kamarádů, u nichž cítím podporu a obdiv - a mně ty náznaky, poklony a signály stačily. On to prostě se svou "kamarádkou - berličkou " dotáhl až do konce - je menší cía, větší pragmatik než já .... Zatím to vidím takhle....


Když se člověk nepřipravil na svou šanci, tak jej jeho šance pouze zesměšní.
Pablo Picasso

Není tady

 

#20 18. 7. 2009 17:39

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Děkuji vám za poctivé odpovědi a gratuluji vám k nim pussa


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#21 18. 7. 2009 17:39

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Britana napsal(a):

Proč???.....z lehkovážnosti

Čí? wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#22 19. 7. 2009 0:03

Britana
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 18. 1. 2006
Příspěvky: 268

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Čí lehkovážnosti?.....zejména podvádějícího.

Není tady

 

#23 19. 7. 2009 7:53

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Pandorraa napsal(a):

Víte to? Našli jste sami pro sebe ten DŮVOD nevěry? Znáte ono kýžené PROČ?

Přemýšlím nad tím dotazem.
Ptᚠse, protože to nevíš, nebo Tě zajímá, kolik z Babinetek na to přišlo?

Jsou jiné důvody podvodu u žen a u mužů?

Není tady

 

#24 19. 7. 2009 8:28

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Damila napsal(a):

Přemýšlím nad tím dotazem.
Ptᚠse, protože to nevíš, nebo Tě zajímá, kolik z Babinetek na to přišlo?

Jsou jiné důvody podvodu u žen a u mužů?

V podstatě asi proto, že hledají něco jiného, než mají. A to je asi u obou pohlaví stejný. Někdo to najde a odejde jinam, někdo to nenajde a setrvá tam, kde je. Někdo třeba hledá jen dočasnou změnu, zpestření. Ale v podstatě bych řekla, sama za sebe, že je to fakt jedno, jestli je to chlap nebo ženská.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#25 19. 7. 2009 9:06

majkafa
Host

Re: Proč vás partneři podvádějí/podvedli?

Včera muj strýc řekl pro mě hlubokou myšlenku:
Slib manželství - v dobrém i ve zlém - je přísaha vyslaná do vesmíru. A kdo tuto přísahu dává, měl by ji dodržet anebo ji NIKDY nedávat.
Až me mrazilo, když starší "přízemní a jednoduchý" muž neco takového vyřknul. Pořád si myslím, že pokud kdokoliv vstoupí do manželství a svuj slib nedodrží z lehkovážných duvodu, nezustane to Bohem nepovšimnuto.
Strýc je ženatý 38 let a mají s tetou hezké manželství. I když ho bylo v některých obdobích taky dost. :-) Dokonce spolu zvládli strýcovy nevěry a jeho léčbu ze závislosti na alkoholu. Je už asi 25 let abstinent. Nádherně mluvil o tetě, cítila jsem, že to jde ze srdce, že to není lež. Ne jako když takhle mluvil před mou rodinou muj BM, když jsme byli spolu 20 let a přitom už měl slečnu.
Strýcuv otec se s jeho maminkou rozvedl ješte před jeho narozením, nekdy před více než 60-ti lety. Strýci včera, po tolika letech, tekly slzy, když vyprávěl, jak těžce nesl, že nemá tátu. Jak se mu děti posmívaly, že jeho máma je rozvedená. Jak mu táta stále chybí. Tolik mi to "potvrzovalo", že tohle bychom svým dětem dělat neměli, nebo je tím hluboce negativně poznamenáme na celý život a celé další generace našich vnuku, ...
Já se snažím nedávat slib, když si uvnitř sebe nejsem jista, jestli bych ho skutečne dodržela. Zvl᚝ tak závažný, jako je například slib manželský. Proto bylo pro mě tak hluboké, co řekl muj strýc o tomhle slibu.

Pandorro, taky se připojuju k otázce Damily - proč se ptáš?

Upravil(a) majkafa (19. 7. 2009 9:35)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů