|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

vepřové smažené řízky, bramborová kaše ... taková dietka 
Není tady
Pangas s bramborem
.
Není tady

včera boloňské špagety, dneska kotleta jen tak na steakové pánvi na pepři a šťouchaný brambor
Není tady
buřtguláš
Není tady
Kde máme Otu
už dlouho nevařil?
Není tady

Kuřecí maso na řapíkatém celeru, rýže, mrkvový salát a polévka gulášová.
Není tady
Romča napsal(a):
Kde máme Otu
už dlouho nevařil?
Romi, Ota asi peče. 
Není tady

vando: jak se dela kure na rapikatem cleru, to neznam....
jinak my denska karbanatky a bramb.kase.
Není tady

Masko nakrájím na kostičky vepřové nebo kuřecí to je jedno/ já jsem dnes měla kuř. stehna bez kosti/ hodím do zapékací misky k tomu nakrájený řapík. celer, trocha vody, oleje osolit opepř-co chceš a dám zapéct.Až je maso hotové zahustím trochu šťávu.Když mám smetanu dávám smetanu.Řap. celer kupuju v supermarketu většinou hned spotřebuju půlku, zbytek šoupnu do mražáku.
Není tady

včera bramboráky, dneska šunkofleky
Není tady

já ho obecne nikdy nepouzila na vareni, jednou jsem ho mela nekde, ze se namacel do dresinku syrovy.
Není tady
Zapečené těstoviny s krůtím mase a zeleninou. Česneková polévka
.
Není tady

hm, mnami, ja na zitra nalozila masicko, a udelam vlockovou polivku dceri.
Není tady

dneska manžel dělá lososa, ale nemá žádný filety, jsem zvědavá, jak si s tím kusem ryby poradí ...
Není tady

sugar napsal(a):
dneska manžel dělá lososa, ale nemá žádný filety, jsem zvědavá, jak si s tím kusem ryby poradí ...
Losos-mńáám! My dneska smažený květák, bambor a okurkový salát.
Není tady
Smažený květák a brambory se zeleninou
.
Není tady

hovezi pol. s jatrovymi knedlicky, kureci platky s bramborama.
Není tady

pečený kuřecí stehna se zeleninou dušenou i bramborama (vše v pekáči
)....mimoto ještě bábovku
Není tady

A Tino nebo někdo z moderátorek - můžeme poprosit o nový chlív o vaření třeba? Je tu krapet překecáno....
Dobrou chuť všem...
Není tady

pečené kuře s br kaší, drožďová polévka
Není tady

tuňákové špagety 
Není tady

rajská, hovězí maso, knedlík
Není tady
xxxx napsal(a):
tuňákové špagety
to jsme měli včera 
dnes koprovka , brambor a vajíčko
Upravil(a) Romča (19. 12. 2009 18:17)
Není tady

Nela napsal(a):
Romča napsal(a):
Kde máme Otu
už dlouho nevařil?
Romi, Ota asi peče.
Pekla dcera, já marodil.
Hovězí ve vlastní šťávě s rejží (rýží)
Není tady
Vývar s nudlemi, pečené kuře, někdo s rýží, jiný s vařeným bramborem a čalamáda.
Není tady