Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1101 15. 12. 2009 8:41

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Co dnes vaříte - 7.

vepřové smažené řízky, bramborová kaše ... taková dietka lol

Není tady

 

#1102 15. 12. 2009 15:48

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Není tady

 

#1103 15. 12. 2009 17:49

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3805

Re: Co dnes vaříte - 7.

včera boloňské špagety, dneska kotleta jen tak na steakové pánvi na pepři a šťouchaný brambor


dum spiro spero

Není tady

 

#1104 16. 12. 2009 10:25

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co dnes vaříte - 7.

buřtguláš


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#1105 16. 12. 2009 11:05

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Co dnes vaříte - 7.

Kde máme Otu va už dlouho nevařil?

Není tady

 

#1106 16. 12. 2009 13:59

Vanda
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 11. 2009
Příspěvky: 436

Re: Co dnes vaříte - 7.

Kuřecí maso na řapíkatém celeru, rýže, mrkvový salát a polévka gulášová.


Jo, jo život není peříčko..

Není tady

 

#1107 16. 12. 2009 15:47

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Co dnes vaříte - 7.

Romča napsal(a):

Kde máme Otu va už dlouho nevařil?

Romi, Ota asi peče. lol


"Člověk si uvědomí, že byl šťastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#1108 16. 12. 2009 22:09

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Co dnes vaříte - 7.

vando: jak se dela kure na rapikatem cleru, to neznam....

jinak my denska karbanatky a bramb.kase.

Není tady

 

#1109 16. 12. 2009 22:36

Vanda
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 11. 2009
Příspěvky: 436

Re: Co dnes vaříte - 7.

Masko nakrájím na kostičky vepřové nebo kuřecí to je jedno/ já jsem dnes měla kuř. stehna bez kosti/ hodím do zapékací misky k tomu nakrájený řapík. celer, trocha vody, oleje osolit opepř-co chceš a dám zapéct.Až je maso hotové zahustím trochu šťávu.Když mám smetanu dávám smetanu.Řap. celer kupuju v supermarketu většinou hned spotřebuju půlku, zbytek šoupnu do mražáku.


Jo, jo život není peříčko..

Není tady

 

#1110 17. 12. 2009 9:38

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Co dnes vaříte - 7.

včera bramboráky, dneska šunkofleky

Není tady

 

#1111 17. 12. 2009 9:46

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Co dnes vaříte - 7.

já ho obecne nikdy nepouzila na vareni, jednou jsem ho mela nekde, ze se namacel do dresinku syrovy.

Není tady

 

#1112 17. 12. 2009 18:12

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Co dnes vaříte - 7.

Zapečené těstoviny s krůtím mase a zeleninou. Česneková polévka smile .

Není tady

 

#1113 17. 12. 2009 20:33

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Co dnes vaříte - 7.

hm, mnami, ja na zitra nalozila masicko, a udelam vlockovou polivku dceri.

Není tady

 

#1114 18. 12. 2009 7:21

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Co dnes vaříte - 7.

dneska manžel dělá lososa, ale nemá žádný filety, jsem zvědavá, jak si s tím kusem ryby poradí ...

Není tady

 

#1115 18. 12. 2009 9:07

Vanda
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 11. 2009
Příspěvky: 436

Re: Co dnes vaříte - 7.

sugar napsal(a):

dneska manžel dělá lososa, ale nemá žádný filety, jsem zvědavá, jak si s tím kusem ryby poradí ...

Losos-mńáám! My dneska smažený květák, bambor a okurkový salát.


Jo, jo život není peříčko..

Není tady

 

#1116 19. 12. 2009 8:26

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Co dnes vaříte - 7.

Smažený květák a brambory se zeleninou smile .

Není tady

 

#1117 19. 12. 2009 12:30

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Co dnes vaříte - 7.

hovezi pol. s jatrovymi knedlicky, kureci platky s bramborama.

Není tady

 

#1118 19. 12. 2009 12:32

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Co dnes vaříte - 7.

pečený kuřecí stehna se zeleninou dušenou i bramborama (vše v pekáči smile )....mimoto ještě bábovku


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#1119 19. 12. 2009 12:47

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Co dnes vaříte - 7.

A Tino nebo někdo z moderátorek - můžeme poprosit o nový chlív o vaření třeba? Je tu krapet překecáno....


Dobrou chuť všem...


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#1120 19. 12. 2009 17:52

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Co dnes vaříte - 7.

pečené kuře s br kaší, drožďová polévka

Není tady

 

#1121 19. 12. 2009 18:06

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3805

Re: Co dnes vaříte - 7.

tuňákové špagety smile


dum spiro spero

Není tady

 

#1122 19. 12. 2009 18:10

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Co dnes vaříte - 7.

rajská, hovězí maso, knedlík


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#1123 19. 12. 2009 18:16

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Co dnes vaříte - 7.

xxxx napsal(a):

tuňákové špagety smile

to jsme měli včera  wink

dnes koprovka , brambor a vajíčko

Upravil(a) Romča (19. 12. 2009 18:17)

Není tady

 

#1124 19. 12. 2009 19:06

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Co dnes vaříte - 7.

Nela napsal(a):

Romča napsal(a):

Kde máme Otu va už dlouho nevařil?

Romi, Ota asi peče. lol

Pekla dcera, já marodil.
Hovězí ve vlastní šťávě s rejží (rýží)wink


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#1125 19. 12. 2009 20:26

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co dnes vaříte - 7.

Vývar s nudlemi, pečené kuře, někdo s rýží, jiný s vařeným bramborem a čalamáda.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů