Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 7. 2009 21:57

REŇAS
Host

Třeboň-Český Krumlov

Ahojky wink,protože to máme opravdu za pár,uvítala bych prosím,různé rady místních domorodkyň,nebo těch,kdo tam,už také byli,kde se určitě v Třeboni a okolí zajít podívat nebo zajet(budem odkázaní na místní dopravu,což není pro nás problém,cestujem takhle pořád) a taky uvítám rady,kde se dá dobře s dětma najíst,posedět a né zas za luxusní ceny,taky by tam mohla být aspoň trošku příjemná obsluha,která se nebude usmívat jen na cizince.. Taktéž poté v Krumlově,tam jsme ubytováni v penzionu V....,tak tam by měla  přímo restaurace být,ale uvítám i další tipy. Na netu se o těchto místech toho člověk dozví spousta,ale není nad tipy a rady místních nebo některých,kteří tam také,už byli. MOC DĚKUJI a prosím pište,protože odjezd máme za 4 dny. rock Všem krásné,pohodové léto smile a hlavně a,už neprší.

 

#2 14. 7. 2009 22:10

Lenka P.
♥------
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 6

Re: Třeboň-Český Krumlov

ahoj Renas,
skvele restaurace s vybornou prijemnou obsluhou jsou proslule SUPINA a SUPINKA. doporucuju kapri hranolky:)

Není tady

 

#3 14. 7. 2009 22:21

REŇAS
Host

Re: Třeboň-Český Krumlov

Děkuji moc Leni,zní to hezky,tak Třeboňsky smile,musím kouknout na mapách,v kterých místech Třeboně to tak je. A prosím,prosím moderátory,aby to nebrali jako reklamu..mně tak napadlo. Chci se ještě něco navíc dozvědět o těchto místech,kam zajít a tak. Kdyby to přece jen nešlo tady,napište mi prosím do SZ. Dík. stolt

 

#4 14. 7. 2009 22:25

REŇAS
Host

Re: Třeboň-Český Krumlov

Teda předpokládám,že ty zmíněné restaurace jsou v Třeboni a né v Krumlově. wink No,však já si to vyjedu na těch mapách. wink

 

#5 16. 7. 2009 23:09

Lenina2
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 5. 2006
Příspěvky: 3990

Re: Třeboň-Český Krumlov

M yjsme nedávno v Krumlově byli a naprosto super restaurace je pizzérie pod zámkem - ne ta přímo v zámku (ta je jen venkovní) ale před branou k zámku po pravé straně je malá ulička a v ní pizzerie, horní patro nekuřácké. Naprosto super obsluha, moc příjemná, zabavovali i děti a na přebalení mě poslali nahoru do pokoje, přestože jsme tam nebyli ubytovaní. A pizza vynikající. Ale teda bohužel nevím název.

A určitě si nenechte ujít muzeum Medvídků a muzeum loutek - to je obzvl᚝ moc pěkné.

A protože se tam chystáme někdy znovu, napiš prosím reference o ubytování. Díky


http://lb5f.lilypie.com/g31Yp1.png
http://lb3f.lilypie.com/0Cgop2.png

Není tady

 

#6 28. 7. 2009 15:43

REŇAS
Host

Re: Třeboň-Český Krumlov

Lenina2 napsal(a):

M yjsme nedávno v Krumlově byli a naprosto super restaurace je pizzérie pod zámkem - ne ta přímo v zámku (ta je jen venkovní) ale před branou k zámku po pravé straně je malá ulička a v ní pizzerie, horní patro nekuřácké. Naprosto super obsluha, moc příjemná, zabavovali i děti a na přebalení mě poslali nahoru do pokoje, přestože jsme tam nebyli ubytovaní. A pizza vynikající. Ale teda bohužel nevím název.

A určitě si nenechte ujít muzeum Medvídků a muzeum loutek - to je obzvl᚝ moc pěkné.

A protože se tam chystáme někdy znovu, napiš prosím reference o ubytování. Díky

Ahojky,tak,už jsme zpátky..sad,děkuji za odkaz Lenino,v pizzerii jsme byli,já si vzpomněla na tvůj odkaz,ale popletla jsem to a šla do leva -  pizzerie Latrán,menší 2 místnosti,takže asi trochu problém s volnými místy,my to naštěstí odchytli dobře,místo bylo,pizza výborná,dost velká,dítka ani nedojedli,obsluha dobrá a měli tam židličku pro mimča a pár hraček v druhé místnustce, té pizzerie.
V muzeu loutek jsme byli,v medvídcích né,ale koukli jsme do muzea voskových figurín to taky stojí zato. Vůbec Český Krumlov je kouzelný(potápějící se,veselí otužilí vodáci,taky atrakce pro turisty smile) a vůbec  Třeboň a Jižní Čechy mě nadchly,že se mi ani nechtělo domů. stolt A to jsme nestihli skoro nic,těch 9 dnů,bez auta bylo málo i když my fanatici co do železnice,jsme si vlaky užili,hlavně manžel a syn a taky jízda parním vláčkem z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice nádhera. wink

No a teď,už k tomu ubytování v Krumlově,osobně jsem nehledala něco drahého a luxusního,kvůli 2 dnům,prakticky jen na přespání. Jen jsme se tam po té Třeboni zastavovali. Ubytování jsme byli v penzionu Vyšehrad,hned vedle byla restaurace toho samého jména. Byl to takový menší penzion,skromnějšího vzhledu,cca 10 minut od centra pěšky,majitelka byla Ruska, celkem milá. Pokoj jsme měli 3+1(přistýlka),stálo nás to 2400,-(cena pro Čechy)/ 2 noci,my jsme měli i  přímo na pokoji v takové průchozí chodbičce varnou konvici,mikrovlnku,hrníčky,skleničky,jinak to bylo i to samé na společné chodbě+lednička..(bez nádobí) Pak jsme tam měli wc+sprchu.  A TV,která nám,ale nešla naladit i když manža tomu rozumí,nešlo to. Ale TV nám stejně na dovolené nechyběla.  wink Na první pohled pokoj útulný,čisté,moderní povlečení,ručníků dostatek na osobu+ navíc ještě několik do sprchy,stůl s ubrusem,židle. Na okně žaluzie,naaranžované hezké záclony,vymalovano na okrovo. Skříň,poličky s keramikou,obraz na zdi,váza na stole se sušeným aranžmá,lampičky,takže celkem se to jevilo v pohodě,ale jen do té doby než jsme spatřili na zdech každý den vylézat  a viset asi do 10 minim. pavouků,denně!! A né docela malých.. yikes A stačilo by tak málo,vysmejčit a povysávat důkladněji všechny kouty,pod postelemi ,u skříní a na skříních a když se střídají návštěvníci,občas to prostříkat v blbě přístupných místech nějakým repelentem. Takže tohle nás zklamalo,dítka tomu říkali,pavučinec. big_smile A moc nadšení z toho nebyli.  Takže na krátkodobý pobyt pro ty,kteří se s pavoučky kamarádí godlike a příjdou se tam jen vyspat ano,ale na delší pobyt a s menšími dětmi asi moc né. Jinak v tom penzionu byl dost klid,byl tam  ubytovací řád na každých dveřích,takže po 22.hod.,fakt klid.. wink Taky tam přímo v penzionu není nějaké sportovní či jiné zázemí pro děti,třeba bazén,herna..je to fakt jen na přespání a za dobrým jídlem ,nějakým občerstvením,na místní specialitu trdelník nebo zmrzku se musí někam do centra,teda vedle byla ta restaurace ,milá obsluha,ale je to taková obyčejnější hospoda i když teda jídlo,tam měli dobré. Ale v centru města tam,už najde vše každý podle svého gusta. wink Sám o sobě nádherný Krumlov je jeden velký zážitek.stolt

 

#7 23. 5. 2010 12:25

Vetinari
♥♥-----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 5. 4. 2010
Příspěvky: 45

Re: Třeboň-Český Krumlov

Lenka P. napsal(a):

ahoj Renas,
skvele restaurace s vybornou prijemnou obsluhou jsou proslule SUPINA a SUPINKA. doporucuju kapri hranolky:)

No, o Šupince bych zrovna neřekla, že to tam je "za lidovku". Neříkám, že tam mají ceny zrovna přemrštěné, asi tomu na druhou stranu odpovídají suroviny i prostředí, ale pro rodinu s dětmi ... ? Hlavně nejíst na náměstí v Třeboni - bohužel už nevím, jak se ta konkrétní restaurace jmenovala (je jich tam několik), ale takový blaf jsem už dlouho nejedla. Výborně nám chutnalo v pivovarské hospodě a i v tom sklípku vedle. Tam dokonce manžel poprvé v životě snědl dobrovolně rybu - nikdy předtím ani potom jsem ho už rybu jíst neviděla (nesní ani pangacia, protože smrdí prý rybinou)

Není tady

 

#8 17. 2. 2011 18:13

KT
♥♥-----
Registrovaný: 16. 7. 2008
Příspěvky: 33

Re: Třeboň-Český Krumlov

Dobrý den, prosím napište mi nějaký tip na ubytování v jižních čechách.Nejlépe Třeboňsko může být i Domažlicko. Nejraději apartmán tak do 500 Kč/noc.
Děkuji za odpovědi

Není tady

 

#9 20. 2. 2011 9:31

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír
Registrovaný: 19. 1. 2011
Příspěvky: 747

Re: Třeboň-Český Krumlov

Na Třeboňsku pronajímá apartmány má bývalá kolegyně, písnu Vám SZ.


Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů