Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 7. 2009 11:46

achjo
♥♥-----
Registrovaný: 8. 7. 2009
Příspěvky: 32

měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

1.Zajímá mě,jak běžné je podvádět partnera.Názor na to,jestli je to běžná součást života? Jestli s jedním mužem jednou (náhodně),nebo spíš máte milence,tzn. dlouhodobě opakovaně?? Myslím že je to tu anonymní,tak se není za co schovávat,nebo bát.

2.Co je to vůbec nevěra? Jen sex,nebo citový vztah?

Není tady

 

#2 14. 7. 2009 12:49

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

1. Mimopartnerský sex - ano proběhl, jednou s jedním, jedna noc, pak podruhé s jiným (stálým) několikrát. Mimomanželský neproběhl.
Nemyslím, že je to běžné, ale není to neobvyklé. Je to součástí života po staletí, nemá cenu se utěšovat, že nám se to vyhne.
2. Tohle je t잚í.
Pokud je v tom jen sex (večírek/ školení s alkoholem...) je to dobrý... To se dá pobrat. Jak jsou v tom city, je to v háji... hmm To ničí vztahy vesměs 100%. sad
Za bývalýho mluvit nemůžu, před svatbou - vlastně jo, ale to byl zaháčkovanej, tak jsem to tak nebrala, a v manželství určitě, kolikrát nevím a nikdy jsem nepátrala, přiznal jednu a do dneška nevím proč? va
Jen tuším - budu se muset při nejbližší příležitosti zeptat. lol

Upravil(a) javena (14. 7. 2009 12:51)

Není tady

 

#3 14. 7. 2009 15:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

Áno, mala, ale až po tom, čo začal s mimopartnerskými vzahmi bývalý. Ale snažím sa tomu vyhýba - kvôli sebe, nie kvôli partnerovi.
A pre mňa je nevera sex, dlhodobý sex... Zamilovanie(platonické) je asi istý druh nevery, ale beriem ho inak. Skôr ako životnú skúšku.

Upravil(a) Selima (14. 7. 2009 15:59)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4 14. 7. 2009 17:44

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

Ne, nikdy jsem svému manželovi nebyla fyzicky nevěrná.
Až na nějaký ten flirt, který nikdy nezašel dál, než by bylo vhodné...vhodné pro to, abych si ještě sama sebe mohla vážit.

Nestálo mě to žádné úsilí, chlapi mi u nohou neleží. Možná vyzařuji něco (spokojenost ve vztahu?), co případné zájemce odradí od "činu", a proto vztahy zůstávají vždy kamarádské.

Není tady

 

#5 14. 7. 2009 22:37

anaj
♥♥-----
Registrovaný: 21. 12. 2008
Příspěvky: 92

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

ano měla jsem,několikrát a nejen na 1 noc.i city v tom byly...a to jsem štastně vdaná..aspon si to myslim..nemáme žádné problémy...prostě mám ráda muže...přitahují mě..nemůžu si pomoct

Není tady

 

#6 14. 7. 2009 22:47

majkafa
Host

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

Ne, neměla jsem sex mimo manželský nebo partnerský. Myslím, že by mi to nešlo, prostě jsem neměla potřebu, i když příležitosti jsou asi vždycky. Mám vnitřně nastavenou věrnost. Když mi partner nevyhovoval, rozešla jsem se s ním. Nevěrou jsem problémy ve vztahu neřešila.
Ale neříkám Nikdy, kdoví, co bude dál. Někdy se to schumelí, že člověk ani neví jak.

Upravil(a) majkafa (14. 7. 2009 22:49)

 

#7 14. 7. 2009 23:23

Nefrit
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 501

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

1.Není to běžné,ale jsou určité chvíle,kdy se to stává.Nemám potřebu to omlouvat,prostě bylo to ,je a bude.Každý ,kdo chce si důvod najde.Každý kdo chce si najde důvod oponovat smile
2.Nevěra ? Nevím,ale pokud možno,netřeba partnera trápit jakýmkoliv způsobem.A  jen sex nebo citový vztah,když se to zjistí je potřeba,aby se to v brzké době vyřešilo.A tím nebo tím druhým způsobem.nejlepší je se chovat tak ,aby se to druhý nedověděl.

Měla jsem ve 20-tiletém manželství sex na jednu noc,3 x flirt,z toho 1 nevím jak dopadne.Nechám tomu volný průběh,netlačím na pilu.Když už se rozhodnu k nějaké akci,.z nějakýho důvodu k tomu nedojde.Asi je to výstraha odněkud smile ,že tímhle způsobem to nikam nevede;)smile Kolikrát jsem vděčná smile

No a jak to mají chlapi,už radši ani nechci vědět  lol Achjo,troufám si říct,že oboje pohlaví to máme podobný wink

Není tady

 

#8 14. 7. 2009 23:27

REŇAS
Host

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

Noooo..coby dost mladá partnerka jsem nevěrná v některých vztazích několikrát byla a do toho se přimíchali city a bylo to v háji. Teda ono to byl většinou důsledek mé nespokojenosti,hledání ještě něčeho a možná mladé lehkovážnosti. Neměla jsem to tak srovnané v hlavě jako třeba Majka.
Jako manželka ve velmi krátkém  prvním manželství a o ničem  jsem taky zašla tak daleko,ale v podstatě,až po  nočních výletech býv.manžela,už mi to potom všem bylo nějak jedno a taky jsem se hlavně zamilovala a to spustilo ten impuls.
No a v druhém,nyní 13 letém manželství i když příležitosti by byly jsem nevěrná nebyla a nějak ani nechci. Chci to mít tak nějak srovnané v sobě i vůči manželovi.  Pro někoho je to běžné,pro mně né,teda,už né. Neříkám,že to nemůže přijít z jedné či druhé strany,ale u mně nemám tu potřebu,aby to bylo najednou jinak než to je dosud.
Taky mi příjde divné,že jsem třeba v práci a nějaký si příjde,koupí nějakou blbost a zeptá se v kolik končím,že by mě autem někam hodil..to bych chtěla vidět,jak by tohle skončilo a která by s nějakým cizím nádherou do toho auta šla..i kdyby ji nevěra nebyla proti srsti..va Ono i komu ta nevěra není tak úpně proti srsti,tak tam musí vzniknout to "něco"..mezi těma dvěma,snad i nějaká v uvozovkách "důvěra." vissla

 

#9 14. 7. 2009 23:57

Nefrit
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 501

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

Majkafo,akorát mi hlava nebere,že ty mᚠnastavenou věrnost,ale pokud mᚠpartnera,který je sám nevěrný manželce,že Ti to tak nevadí,nebo vadí ?.Pokud to chápu,tak ctít věrnost ,beru jako zásadní u obou.Pokud povolím u sebe ,povolím i u partnera.Tak to mám já.Potom se ale nebudu ohánět  věrností.Pokud ale budu řešit věrnost jen tu svoji,je to hodně o egu ,ne ?! big_smile Nenapadám,jen tak uvažuju...

Není tady

 

#10 15. 7. 2009 1:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

Reni, za mnou kdysi přišel jeden, kdy končím, jestli by mě pak mohl pozvat na dvojku vína. kousek od něj byl můj tehdy ještě manža roll mělas vidět jejich výrazy godlike


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#11 15. 7. 2009 5:02

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

Sama za sebe, neměla jsem za trvání manželství sex s nikým jiným, než s manželem. Dokonce jsem mu byla věrná i době, kdy mě podváděl a já jsem o tom věděla. Potkala jsem někoho, kdo o mě v té době stál, přesto jsem to utnula dřív, než to začalo. Byla jsem blbá a věrná a věřila, že se to manželství spraví. Rozvedli jsme se, BM s tím nepžestal, jeho vztah trval 4 roky po dobu manželství a věděl, že má doma věrnou trubku.
Nevěra? Mysím, že sexuální úlet za trvání vztahu se dá tolerovat, je to JEN úlet. Mimomanželský vztah, kde už jsou v tom i city, ten se tolerovat nedá, ale nic nenadělᚠa končí to špatně. Můžeš žít s notorickým holkařem, kterej se "vyspí" s kdejakou kočenkou, která si dá říct, ale pořád ten chlap má rád jen tebe. Je to síla, ale i tohle je možný ustát. Jenže pak stačí jedna, za celej vztah, chlap se do ní zamiluje a vztah jde do kytek.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#12 15. 7. 2009 10:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

Nefrit napsal(a):

Majkafo,akorát mi hlava nebere,že ty mᚠnastavenou věrnost,ale pokud mᚠpartnera,který je sám nevěrný manželce,že Ti to tak nevadí,nebo vadí ?.Pokud to chápu,tak ctít věrnost ,beru jako zásadní u obou.Pokud povolím u sebe ,povolím i u partnera.Tak to mám já.Potom se ale nebudu ohánět  věrností.Pokud ale budu řešit věrnost jen tu svoji,je to hodně o egu ,ne ?! big_smile Nenapadám,jen tak uvažuju...

Vernos sa ažko dokazuje, ažko overuje (akurát sa dá dokáza opak). Či je niekto zadaný tiež nemusí by vždy jasné, odhliadnuc od toho, že veci nebývajú čiernobiele. Stara sa o svoju vernos je podža mňa skôr o múdrosti a neochote vyrába si zo života pakáreň ako o egu. A kto sa príliš stará o vernos druhých, väčšinou má problémy s tou svojou - moje dos dlhé životné skúsenosti.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13 15. 7. 2009 10:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

1. Jak běžné je podvádět partnera... náhodně nebo dlouhodobě opakovaně...
2. Jen sex,nebo citový vztah?

1. Hodně dlouhodobý vztah, ovšem s podotknutím, že ten "oficiální" ještě o něco déle existuje pouze na papíře.
2. Úplně takhle buď/anebo ani jedno. Na čirý sex to trvá příliš dlouho, a ty "city", jaké mᚠasi na mysli, do toho
    nepletu. Jak píše Reňas "tak tam musí vzniknout to "něco"..mezi těma dvěma,snad i nějaká
    v uvozovkách "důvěra."
, což je asi lepší pojmenování.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#14 15. 7. 2009 11:15

Nefrit
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 501

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

Selima napsal(a):

Nefrit napsal(a):

Majkafo,akorát mi hlava nebere,že ty mᚠnastavenou věrnost,ale pokud mᚠpartnera,který je sám nevěrný manželce,že Ti to tak nevadí,nebo vadí ?.Pokud to chápu,tak ctít věrnost ,beru jako zásadní u obou.Pokud povolím u sebe ,povolím i u partnera.Tak to mám já.Potom se ale nebudu ohánět  věrností.Pokud ale budu řešit věrnost jen tu svoji,je to hodně o egu ,ne ?! big_smile Nenapadám,jen tak uvažuju...

Vernos sa ažko dokazuje, ažko overuje (akurát sa dá dokáza opak). Či je niekto zadaný tiež nemusí by vždy jasné, odhliadnuc od toho, že veci nebývajú čiernobiele. Stara sa o svoju vernos je podža mňa skôr o múdrosti a neochote vyrába si zo života pakáreň ako o egu. A kto sa príliš stará o vernos druhých, väčšinou má problémy s tou svojou - moje dos dlhé životné skúsenosti.

Selimo,to mᚠv podstatě dle mého názoru pravdu.Já sama to nemám v sobě úplně vyřešené a proto bych nerada ,aby to vypadalo ,že někoho odsuzuju za něco. Vlastně jsem ragovala na to,že má Majkafa vnitřně nastavenou věrnost.V tom případě si troufám říct,že ji má nastavenou většina z nás.Vnitřně ano,ale ale dál to opravdu není černobílé.Teď mě napadlo,že bych musela asi opravdu do kláštera big_smilekapitulation

Není tady

 

#15 15. 7. 2009 11:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

No, tak nejako. Ja za seba poviem, že mám dos čo robi so sovjou vernosou či neverou, pokušeniami, myšlienkami a emóciami, takže na toho druhého už nemám tožko času a energie(na jeho vernos teda...  big_smile ). Radšej vymýšžam príjemné spoločné aktivity, než sa týra podozreniami a predstavami nevery. Inak, mám inutuíciu spožahlivejšiu ako KGB a ŠtB dokopy.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#16 15. 7. 2009 12:08

REŇAS
Host

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

PPavlaa napsal(a):

Reni, za mnou kdysi přišel jeden, kdy končím, jestli by mě pak mohl pozvat na dvojku vína. kousek od něj byl můj tehdy ještě manža roll mělas vidět jejich výrazy godlike

Ty výrazy si dovedu představit Pavli,se měl býv.manža zeptat,zda pozve i ho.. big_smile To s tím vínem mi připadá taková klasika. Ale nabízet odvoz,jak jinak než "čistě počestně"(ironie) to mi připadá zajímavý způsob "balení". Tak nevím zda by to jistila sedačka vzadu v autě nebo já někde zahrabaná v křoví.. big_smile Týpek sice nevypadal na nějakého gaunera,celkem mladý,vysoký, pohledný,sportovní typ,ale kolik takových úchylů vypadá naprosto normálně a jak to pak končí. No nevím,jestli se dnes takhle balí běžně,ale pro nevěru dle mého né nejlepší způsob.
Nedávno se u mně,když jsem byla v práci zastavil tatík se dvěma  ještě dost malými syny a říká,že:" kluci by chtěli nějakou pěknou dívku.." dumbom,tak nevím co se týká takovýchto nabídek jsem,už v tomhle trochu mimo..va
Nevím,zda na takové nabídky snad nějaká i přistoupí? Jen tak čistě kvůli sexu,chlap je třeba i pohledný..ale co to "něco" mezi dvěma zůčastněnýma,co má přeskočit,tak trochu i ta v uvozovkách důvěra,abych věděla s kým mám tu čest a co si z toho odnesu to,už tam nemusí být? vissla

 

#17 15. 7. 2009 12:56

Kavasaki
♥♥♥♥---
Místo: Zlínsko
Registrovaný: 21. 11. 2008
Příspěvky: 269

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

Musím se přiznat,že ano.
Bylo to v době mé nezaměstnanosti.Začaly jsme se s kamarádkou nudit,tak jsme chodily na diskotéky.Nevěrná jsem byla asi 5x.Nejsem si 100% jistá,ale manžel něco tušil.Trpělivě vyčkával a dočkal se.10 let jsem věrná.
Dnes s odstupem času vím,že jsem si tím projít asi musela,abych zjistila,co mám doma poklad a že jiného chlapa už nikdy nechci.

Není tady

 

#18 15. 7. 2009 23:40

achjo
♥♥-----
Registrovaný: 8. 7. 2009
Příspěvky: 32

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

Sám jsem psal jen ženy prosím,ale... :-)

Já jsem chlap a prostě to nedokážu,podvádět.Je to možná i výchovou a vlastní sebekázní.Prostě už jako panic jsem si tak nějak řekl,že člověk nemůže mít jen jednoho sex. partnera za život,proto jsem se až do svých 26 nijak nevázal a neměl vztah.Žen mezitím proběhlo ke třem tuctům.Vyblb jsem se.Pak už mě to "nebavilo" :-) i když mi vztahy nevycházejí,tak nikdy jsem neměl ani pomyšlení na zahnutí.

Já to beru takto: (je to totiž podobné) Jednou něco ukradneš a si zloděj,už nic nepomůže.Nelze dělat rozdíl mezi krádeží žvýkačky a tisícikoruny.Tak jako - Jednou podvedeš.....

Není tady

 

#19 15. 7. 2009 23:46

majkafa
Host

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

Selima napsal(a):

Nefrit napsal(a):

Majkafo,akorát mi hlava nebere,že ty mᚠnastavenou věrnost,ale pokud mᚠpartnera,který je sám nevěrný manželce,že Ti to tak nevadí,nebo vadí ?.Pokud to chápu,tak ctít věrnost ,beru jako zásadní u obou.Pokud povolím u sebe ,povolím i u partnera.Tak to mám já.Potom se ale nebudu ohánět  věrností.Pokud ale budu řešit věrnost jen tu svoji,je to hodně o egu ,ne ?! big_smile Nenapadám,jen tak uvažuju...

Vernos sa ažko dokazuje, ažko overuje (akurát sa dá dokáza opak). Či je niekto zadaný tiež nemusí by vždy jasné, odhliadnuc od toho, že veci nebývajú čiernobiele. Stara sa o svoju vernos je podža mňa skôr o múdrosti a neochote vyrába si zo života pakáreň ako o egu. A kto sa príliš stará o vernos druhých, väčšinou má problémy s tou svojou - moje dos dlhé životné skúsenosti.

Selima odpovedela za me. Líp bych to neudelala. Neprísluší mi rešit vernost jiných. Maximálne se mužu rozhodnout, jestli s tím, kdo je neverný se mnou, chci nebo nechci být. Že je nekdo neverný (se mnou), nepociuju jako svuj problem.
Já bych snad  mela problém být neverná. Proste mi to nejde. Dávat (se) najednou víc než jednomu.

Upravil(a) majkafa (15. 7. 2009 23:48)

 

#20 16. 7. 2009 0:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

REŇAS napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Reni, za mnou kdysi přišel jeden, kdy končím, jestli by mě pak mohl pozvat na dvojku vína. kousek od něj byl můj tehdy ještě manža roll mělas vidět jejich výrazy godlike

Ty výrazy si dovedu představit Pavli,se měl býv.manža zeptat,zda pozve i ho.. big_smile To s tím vínem mi připadá taková klasika. Ale nabízet odvoz,jak jinak než "čistě počestně"(ironie) to mi připadá zajímavý způsob "balení". Tak nevím zda by to jistila sedačka vzadu v autě nebo já někde zahrabaná v křoví.. big_smile Týpek sice nevypadal na nějakého gaunera,celkem mladý,vysoký, pohledný,sportovní typ,ale kolik takových úchylů vypadá naprosto normálně a jak to pak končí. No nevím,jestli se dnes takhle balí běžně,ale pro nevěru dle mého né nejlepší způsob.
Nedávno se u mně,když jsem byla v práci zastavil tatík se dvěma  ještě dost malými syny a říká,že:" kluci by chtěli nějakou pěknou dívku.." dumbom,tak nevím co se týká takovýchto nabídek jsem,už v tomhle trochu mimo..va
Nevím,zda na takové nabídky snad nějaká i přistoupí? Jen tak čistě kvůli sexu,chlap je třeba i pohledný..ale co to "něco" mezi dvěma zůčastněnýma,co má přeskočit,tak trochu i ta v uvozovkách důvěra,abych věděla s kým mám tu čest a co si z toho odnesu to,už tam nemusí být? vissla

Tak Reni, já jezdila do práce autem, věděli to všichni, nic jiného jak klasika jim nezbyla big_smile Ale úplně cizí chlap, kterýho vidím poprvé v životě mě teda odvoz domů ještě nenabízel, je to fakt divný, bych se bála, že je to nějákej úchyl vaa buď ráda, že byl hezkej a mladej, já šla jednou do práce, v parku dva bezdomovci a ten jeden se ptal, jestli ho nechci k sobě domů, že nemá kde bydlet rolluschlol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#21 4. 8. 2009 11:59

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

Kavasaki napsal(a):

Musím se přiznat,že ano.
Bylo to v době mé nezaměstnanosti.Začaly jsme se s kamarádkou nudit,tak jsme chodily na diskotéky.Nevěrná jsem byla asi 5x.Nejsem si 100% jistá,ale manžel něco tušil.Trpělivě vyčkával a dočkal se.10 let jsem věrná.
Dnes s odstupem času vím,že jsem si tím projít asi musela,abych zjistila,co mám doma poklad a že jiného chlapa už nikdy nechci.



tohle mám úplně stejně,dnes po 40ce jsou mi cizí chlapi volní,nezajímají mě,ale dříve jsem si s věrností moc hlavu nelámala a užívala jsem si to-fajn manžel,2 zdravé děti a supr milenec.Co víc si přát.Teď mám alespo%ň na co vzpomínat a nelituju toho.

Není tady

 

#22 4. 8. 2009 13:24

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

Ja jsem nikdy v manzelstvi neverna nebyla. Mela jsem vseho dost.
Ovsem v dobe, kdy jsem byla volna,  jsem si uzivala jako nikdo jiny....
Ted uz nemam potrebu stridat milence, mam hodneho pritele, ktereho si vazim, tak proc si to kazit???

Není tady

 

#23 14. 8. 2009 13:21

achjo
♥♥-----
Registrovaný: 8. 7. 2009
Příspěvky: 32

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

Tak založil jsem si to,tak přidám svůj názor.Teď si nepamatuju ti nicky,ale je to předposlední a poslední.
předpo: a ty si myslíš,že by o tebe někdo po 40 stál? Není to tak,že už o tebe není takový zájem,jinak by jsi to dělala dál?
Posl.: já to beru taky tak,buď s někým chci být a každý vztah je o důvěře,kterou okamžitě neverou ztratí.Když je člověk volný,tak a si dělá co chce.

Není tady

 

#24 14. 8. 2009 13:33

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

achjo napsal(a):

Tak založil jsem si to,tak přidám svůj názor.Teď si nepamatuju ti nicky,ale je to předposlední a poslední.
předpo: a ty si myslíš,že by o tebe někdo po 40 stál? Není to tak,že už o tebe není takový zájem,jinak by jsi to dělala dál?
Posl.: já to beru taky tak,buď s někým chci být a každý vztah je o důvěře,kterou okamžitě neverou ztratí.Když je člověk volný,tak a si dělá co chce.

Trošku silná slova nemyslíš? Nechci Ti do toho kecat, ani nevím, jak dalece jsi v tomhle zběhlý, ale víš třeba o tom, že žena je na vrcholu sexuality právě v době po třicítce, takže právě 40 letá žena už ví, co chce, co má ráda....a umí si to užít tummenupp Asi nevíš, jinak by taková kravina tady nepadla.

Není tady

 

#25 15. 8. 2009 11:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: měly jste sex mimo-manželský(partnerský) sex ? jen ženy prosím

Achjo, uisujem a, že sa nájdu záujemcovia aj o ženy po 40-tke, niekedy dokonca až nekriticky mladší... ale aj starší páni a rovnesníci. Je to určite od prípadu k prípadu, ale ako dôvod sta sa vernou to myslím nemožno bra. smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů