Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 15. 2. 2006 0:36

Chasinta
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 25

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

:)Ahojky potom dej vědět.smile

Není tady

 

#27 11. 8. 2006 12:06

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 311

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

Vorwerk nebo Rainbow? Měla jsem doma dealerku od Rainbow moc se mi líbil ale ta cena je taky úžasná 70000kč a nějaký drobný jinak bych si koupila třeba na splátky,ale je to fakt drahý kdo ho má a může říct se že ta cena vrátí?taky se dá používat jako čistička vzduchu atd.Kdo napíše zkušenosti?

Není tady

 

#28 11. 8. 2006 14:59

Dannylla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 681
Web

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

Já můžu doporučit Zepter - mají fakt kvalitní věcičky, především vysavač. My jsme si koupili i čističku vzduchu a pár známých ji také má /je dobrá pro alergiky/ - už bych ji nevymněnila za nic. Juknite se na netíku.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;104/st/20071018/n/Eliska/dt/5/k/e3d9/age.png
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev179pp___.png
MS 28.9., 21.10. // KO 5.11. 5+3 tt, KO 30.11.srdíčko,28.12.genetika - mimísek 8,3 cm,29.12.KO - v pořádku, 11. 1. tripple testy, 26.1.KO,16.2.KO,1.3.genetika

Není tady

 

#29 5. 10. 2006 0:42

lekorka.78
♥♥-----
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 22. 9. 2006
Příspěvky: 34

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

TAK JÁ JSEM PRO VŠE JEN NÉ PRO ZEPTER.MÁM VELICE ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI JAK S VYSAVAČEM TAK S FIRMOU.


http://www.rodice.cz/metrik/2522.png

Není tady

 

#30 11. 10. 2006 7:29

Moninka
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 131

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

Ahojky, tak já bych si třeba vysavač od vorwerku nekoupila. U nás byl taky pán na předvádění a máme pejska, tak jsme měly flekaté koberce od loužiček a taky strašně říkal, jak se to krásně vyčistí a není to pravda. Nakonec to dopadlo tak, že po posypání práškem  a účinkování byly ty fleky ještě mnohem více vidět, tak se nám nakonec omlouval, že neví jak je to možné big_smile

Takže to nás přesvědčilo, že takový vysavač ne, když to neumí vyčistit to, co nejvíc potřebujeme. Nakonec jsme koupili vysavač od firmy Zelmer-wodník a ten rozhodně ty fleky vyčistí

Není tady

 

#31 15. 3. 2007 13:30

ajisek
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 34

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

Dobrý den, babinet čtu už několik let, ale až pořízení internetu domů mě donutilo se tady registrovat. Mám takový problém: sháním sáčky do vorwerku, tak tady listuji, abych našla (kdysi jsem tady na to narazila) obchod www.sajeme.cz. Bohužel obchod je zrušen. Nevíte někdo, kde se tyto výrobky jinde prodávají?

Není tady

 

#32 15. 3. 2007 15:12

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

My jsme se u předváděni worwerku docela pobavily, u nás v ulici zastavily dvě auta a každý dealer vzal jednu stranu ulice, já byla u sousedky a tam jí to předváděli, jenže za půl hodky po odchodu dealera, zazvonil ten druhý a, že nám to jde předvést, tak mu sousedka vyhranila stejnou část koberce už předtim vyčištěnou a světe div se koberec byl jako prase.
Jinak tchýně má reinbou a ten je taky v pohodě, ale at čistim kolikrát za sebou chci, vždycky je voda špinavá.

Není tady

 

#33 15. 3. 2007 22:24

Ennyen
♥♥-----
Místo: Louny
Registrovaný: 14. 3. 2007
Příspěvky: 57

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

Aholky Ajisek,sáčky na worwerk se daj koupit v Kauflandu.Alespoň u nás jsou občas k dostání.Myslím,že jsou papírové. Ještě jsem je nevyzkoušela,zatím mám "originál." :-)

Není tady

 

#34 15. 3. 2007 23:11

Taimy
♥♥-----
Registrovaný: 10. 7. 2006
Příspěvky: 34

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

...před několika lety jsem se rozhodovala mezi vysavači Worwerk nebo Rainbow.  U mě jednoznačně vyhrál Rainbow. Známá se také rozhodovala a vybrala si Worwerk a dodnes lituje. Vsadily jsme se který vysavač je lepší a udělaly jsme si takový soukromý pokus. Vysály jsme koberec  vys. Rainbow a potom to samé místo vys. Worwerk - sáček byl čistý, nebylo co vysávat. Při opačném pořadí vysávání - voda v Rainbow byla znečištěná.
Jsem s Rembem opravdu moc spokojená a za jiný bych jej nevyměnila ani náhodou. Prach utírám jedině s nástavcem, větrám s ním peřiny, provoňuji byt, v létě s ním chladím teplotu v místnosti, při vysávání matrací se nestačím divit  a to vysávám matrace 1x za 14 dní. Žádné sáčky, žádné tyčinky. jen do vody kápnu vůni na kterou mám zrovna náladu - používám olejíčky do aroma lampiček. Má opravdu velmi všestranné využití. Mohu jen doporučit. PS. Nejsem prodejce!!!:-))) Jsem jen skutečně velmi spokojený majitel.

Není tady

 

#35 16. 3. 2007 8:34

Bea
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 354

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

U matky taky byla předváděčka.Byla nadšená ale peníze chybí.Nabízeli jí buď variantu  za 15000kc nebo druhou možnost za 25000kc se všemi nástavci.Nevíte zda ta první varianta za 15000kc postačí když mi jde jen o vysávání koberce a matrací?

Není tady

 

#36 16. 3. 2007 8:40

ajisek
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 34

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

To Ennyen: Děkuji za odpověď, podívám se v Kauflandu.

To Bea: Mám tu dražší verzi a nevyužiju ji. Určitě stačí vysavač na koberce a matrace. (Alespoň já jsem líná vysavač přestavovat.)

Není tady

 

#37 16. 3. 2007 9:24

Ennyen
♥♥-----
Místo: Louny
Registrovaný: 14. 3. 2007
Příspěvky: 57

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

Bea,já mám tu dražší verzi a docela využiju kromě nástavce na koberce a matrace i "adélu".To je ten nástavec s vysouvacími štětinami.čistím s tím  všechno od klávesnice,prachu na nábytku,až po lustr.Jednou ,dvakrát za rok s tím sjedu i stěny.Topíme dost krbem,tak se trošku práší smile

Není tady

 

#38 16. 3. 2007 10:26

Bea
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 354

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

Díky za radu,tedy za 15000kc ten dostatečně postačí na čistění koberců a matrací?Zvažujem s mátí že to budem splácet napůl.Dá se pak přikoupit třeba ta Adéla?Nechápu že ta druhá varianta je o tolik drahší.

Není tady

 

#39 16. 3. 2007 10:27

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

Vorwerk máme léta( 26tis Kč). Podle mně je to běžný a předražený vysavač. Suché čištění práškem nic moc, ale máme psa.... Sáčky, voňavé tyčinky též předražené, někdo si v novinách tuhle dělal legraci, že je dává k Vánocům ...Nedávno jsem si koupila ETU, dá se nastavit síla vysávání a má i mokré čištění -  čili špinavá pěna se rovnou  vysaje. Jediná nevýhoda je, že ta Eta je takový soudek, který se musí tahat.

Upravil(a) Décima (16. 3. 2007 10:28)

Není tady

 

#40 16. 3. 2007 11:43

Ennyen
♥♥-----
Místo: Louny
Registrovaný: 14. 3. 2007
Příspěvky: 57

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

Nevím,jestli se dá Adéla přikoupit.Zeptej se na to dealera. Mě vyhovuje hlavně to, že se s worwerkem velice snadno vysává.Mám doma všude plovoučku i dřevěné podlahy a ten nový nástavec na tyhle "tvrdé"podlahy funguje dobře.Je na kloubu a dostanu se s ním do každého rohu. Máme psa i číču a občas zaběhnem i v botech,vysávám tak ob den a celý dům mám hotový za chvíli.Vím o čem mluvím,předtím jsem měla (mám) od Ety Vodníka,ale je to moc velký krám a konkrétně na schodech jsem měla co dělat sad

Není tady

 

#41 18. 3. 2007 13:23

aalice
♥------
Registrovaný: 18. 3. 2007
Příspěvky: 1

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

sáčky a další materiál do vorwerku jsme získali na tel. 810 111 111 zaslali je na dobírku do třetího dne a už vysáváme... fungujou dobře a cena je rozumná, tak to zkuste....

Není tady

 

#42 18. 3. 2007 16:30

ajisek
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 34

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

Ahoj, nebyla jsem 2 dny doma. Díky za tel. kontakt.
My jsme koupili před 11 lety vorwerk do patrového baráku a zuřila jsem, když jsem ho tahala po schodech z patra do patra. Teď bydlím v přízemním domě a chrochtám si, protože (proti jiným vysavačům) za sebou kromě šňůry nic netahám a šmejdím z pokoje přes předsíň do druhého pokoje a vysává to bezvadně. Jenom občas vyměním zásuvku... Ten zemní nástavec má svůj motor, takže ten koberec vyklepává, má to sílu. Suché čištění, kromě vůně, není závratné. Ale na vysávání je to bomba. Neznačkové pytlíky lze koupit za asi 280,- kč, což u našeho dalšího "obyč" vysavače stojí taky tak.

Není tady

 

#43 8. 10. 2008 22:27

monikavs
♥------
Registrovaný: 8. 10. 2008
Příspěvky: 1

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

Ahojky. Já vlastním Vorwerk už asi něco přez 8let. Po celou dobu naprostá spokojenost!!! Máme psa, takže chlupy vysávám denně, a nejvíc mi vyhovuje, že za sebou tahám jen šňůru. Někdy vysávám i víckrát za den, záleží, jak děti nadrobí apd. wink Teprve nedávno jsem začala používat i nástavec na suché čištění koberců, ale koupila jsem si v drogerce Vanish. Čistí dobře, ale je HROZNĚ parfémovaný, a vždycky trvá tak 14 dní, než vyčichne. Dost těžko se pak v pokoji spí, prostě mi ta vůně pak už leze hrozně na nervy! Už jsem zapomněla, jak voní Kobosan. Tak se chci optat, jestli nemáte někdo zkušenost s nějakým, nejlépe neparfémovaným práškem na suché čištění koberců? Vím, že Kobosan voněl příjemně, ale tehdy jsem nečistila koberec v ložnici, takže mi ta vůně možná nepřišla tak silná. Máte někdo zkušenost??? Dík! smile

Není tady

 

#44 10. 10. 2008 15:57

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

dzifdayly napsal(a):

Vorwerk nebo Rainbow? Měla jsem doma dealerku od Rainbow moc se mi líbil ale ta cena je taky úžasná 70000kč a nějaký drobný jinak bych si koupila třeba na splátky,ale je to fakt drahý kdo ho má a může říct se že ta cena vrátí?taky se dá používat jako čistička vzduchu atd.Kdo napíše zkušenosti?

70tis za vysavaš !!?? Tak, tomu říkám úlet !!
Stejnou sluzbu ti udělá i ten nejdražší model třeba od Philipsu big_smile za cca 15tis


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#45 22. 11. 2011 23:38

ZdenekZak
♥------
Registrovaný: 22. 11. 2011
Příspěvky: 1

Re: čisté koberce s výrobky vorwerk?

Dobrý den,
přemýšlíte o pořízení nového vysavače?

Nabízím nezávazné předvedení systému od firmy VORWERK.  Pokud máte jakékoliv dotazy, rád zodpovím, předvedu, vysvětlím.
Prosím o případné objednávky předvedení do 100 km od Kladna.

Volejte prosím na tel. číslo 777 313 065 nebo pište na zakzdenek66@seznam.cz

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů