Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 11. 7. 2009 14:22

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Muž, který sázel stromy


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#2 11. 7. 2009 17:19

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Muž, který sázel stromy

Ano.


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#3 13. 7. 2009 7:50

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Muž, který sázel stromy

úžasný příběh grater


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#4 13. 7. 2009 8:31

Somaia
Host

Re: Muž, který sázel stromy

grater grater

 

#5 14. 7. 2009 13:48

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Muž, který sázel stromy

Som, proč pláčeš? vapussa
Vždyť to bylo hezký! Mně připadalo, že skoro úplně podle skutečnosti smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#6 14. 7. 2009 15:56

Somaia
Host

Re: Muž, který sázel stromy

dojetím... a plakat se dá i od štěstí a radosti... big_smile
ono to nebylo podle skutečnosti? va

 

#7 14. 7. 2009 16:05

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Muž, který sázel stromy

No já právě nevím - zdálo se mi, že jo va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#8 14. 7. 2009 18:49

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Muž, který sázel stromy

no někdo tam k tomu píše, že je to smyšlený příběh. Ale o to tady myslím nejde. Jde o myšlenku a ta je skvělá a pravdivá smile


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#9 14. 7. 2009 18:55

majkafa
Host

Re: Muž, který sázel stromy

Dnes jsem zahlídla v knihkupectví knížku - Muž, který sázel stromy. Ale neměla jsem čas ji studovat.

Už jsem to našla:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Mu%C5%BE,_ … zel_stromy

Upravil(a) majkafa (14. 7. 2009 18:57)

 

#10 14. 7. 2009 21:40

Irik
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 2. 2009
Příspěvky: 680

Re: Muž, který sázel stromy

Knížku jsem dostala od přítele, četla jsem ji asi před dvěma roky...skvělé, není, co dodat.

Není tady

 

#11 15. 3. 2010 17:25

BeataHenrietta
♥------
Místo: Slovensko
Registrovaný: 10. 3. 2010
Příspěvky: 16

Re: Muž, který sázel stromy

Krásny vzor ako drobnou dlhodobou prácou zmeniť svet k lepšiemu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů