Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 9. 7. 2009 12:46

Marlenka 213
♥------

Hospodyně v domáctnosti

Zdravím všechny nejsou mezi vami nějaké hospodyně které mají uklid na živnost na pokec:)

Není tady

#2 9. 7. 2009 19:57

Britana
♥♥♥♥---
Místo: Praha

Re: Hospodyně v domáctnosti

Ano.Já.Mám na hospodyně firmu.

Upravil(a) Britana (9. 7. 2009 19:58)

Není tady

#3 10. 7. 2009 8:22

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

Já bych měla dost strach jít do takového podnikání-mám totiž zkušenost z dřívějška,kdy jsem pronajímala penzion,a bylo terno sehnat někoho na úklid pokojů,aniž by chtěl ode mě přímo na ruku míň jak 100Kč na hod.čistého.Nakonec jsem si úklid radši dělala sama.
Jaké mᚠzkušenostmi se ženami,které zaměstnáváš,jak jsou spolehlivé,nejsou problémy stran klienta?Po zkušenostech výše uvedených jsem nabyla dojmu,že lidi,za tyto nekvalifikované práce by chtěli fakt dost horentní neadekvátní sumy a velmi málo že je takových,kteří ti budou dělat za 50,-na hod.A když tak jen velmi krátce a bude zde dost flktuace tedy,ne?

Není tady

#4 10. 7. 2009 8:44

Britana
♥♥♥♥---
Místo: Praha

určitě odepíši,ale teď děsně pospíchám......přeji hezký,usměvavý den...

Není tady

#5 10. 7. 2009 16:11

Marlenka 213
♥------

Kuty napsal(a):

Já bych měla dost strach jít do takového podnikání-mám totiž zkušenost z dřívějška,kdy jsem pronajímala penzion,a bylo terno sehnat někoho na úklid pokojů,aniž by chtěl ode mě přímo na ruku míň jak 100Kč na hod.čistého.Nakonec jsem si úklid radši dělala sama.
Jaké mᚠzkušenostmi se ženami,které zaměstnáváš,jak jsou spolehlivé,nejsou problémy stran klienta?Po zkušenostech výše uvedených jsem nabyla dojmu,že lidi,za tyto nekvalifikované práce by chtěli fakt dost horentní neadekvátní sumy a velmi málo že je takových,kteří ti budou dělat za 50,-na hod.A když tak jen velmi krátce a bude zde dost flktuace tedy,ne?

Já se taky bála ale když mi jedna zakaznice dala nabídku tak mě to prešlo jinak sem predtím dělala pod firmou hodně prace malo peněz nic pro mě to nemyslím že nejsem pracovitá pravě naopak jsem dříč a díky tomu mam co mam počítam si 150,00 na hod a domáctnosti mam za týden 6 to je maximum co stíham jsem sama za sebe ale ta prace je zároven moje velké hobby a spokojenost mých klientu je pro mě nadevše už jsem taky shaněla někoho na malou výpomoc ale každá by chtěla jen hodně peněz a málo prace a to v tomto oboru nejde mam taky spoustu známých kteří mají pocit že se mam dobře po finanční strance ale nikdo nevidí kolik je práce .

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí