Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 21. 7. 2009 15:47

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: otevřený kurz sebejistoty pro všechny babinetky

Slniečko,
manželovi zaměstnavatel udělal to samé. Donutil ho podepsat výpověď zaměstnance bez odstupného. Jinak mu hrozil okamžitým zrušením pro hrubé porušení kázně.
Ale je to za námi, já mu přeji jen dobré (zaměstnavateli).
Knížka se jmenuje Cesty k vnitřnímu klidu - Peter Luster, Knižní klub (překlad 1997)
Řeknu ti, že jsem nestačila kulit oči, jak na mě sedlo doslova každé slovo z té knížky!
"Život si nelze do detailu naplánovat. Život je nádehrná hra nejitoty. Když přiustíme, aby se věci vyvíjel bez plánů a zabezpečování, přijde něco nejistého, neočekávaného, co nás uvede v nadšení. Nikdy to ale nbude nuda.
Život není matematická úloha. Kdo se připoutá k jistotám, o tom lze s jistotou říci, že jde nesprávnou cestou. Vitalita, skutečný života - to je nejistota."

Upravil(a) Tulipánka (24. 7. 2009 19:54)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#27 21. 7. 2009 15:49

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: otevřený kurz sebejistoty pro všechny babinetky

Marti,
kurz jsem zrušila primárně z důvodu, že jsme byly jen 3 a min. je 8 lidí. A pak jsem fakt neměla náladu, pořád jsem na to musela myslet, nedokázala bych se soustředit na něco jiného. A navíc, máte ten víkend přeci konstelace smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#28 21. 7. 2009 15:57

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: otevřený kurz sebejistoty pro všechny babinetky

Tulipánka napsal(a):

Marti,
kurz jsem zrušila primárně z důvodu, že jsme byly jen 3 a min. je 8 lidí. A pak jsem fakt neměla náladu, pořád jsem na to musela myslet, nedokázala bych se soustředit na něco jiného. A navíc, máte ten víkend přeci konstelace smile

Jasně :-) Mám program, nějak jsem si to nespojila, napsala jsem dohromady víc věcí...
- jenom mě zarazilo, žes jako důvod pro zrušení kurzu uvedla to, že manžel přišel o práci.
- a ten pocit že bych někam vyrazila, ten přišel nějak teď o víkendu, nemyslela jsem konkrétně tenhle víkend, to už program mám. Jsem si řekla, že se podívám na Babinet a uvidím, jestli se něco nechystá, kam by se mi chtělo :-)

Ohledně manžela - hele my jsme v podobné situaci (kdyžtak víc soukromě), co se týká peněz... - ale není nutné se z toho hroutit, navíc když je to manželova práce - v tom mu moc pomoct stejně nemůžeš, novou práci si musí najít on sám - ale chápu, že je to stres, když jste na jeho příjmu zatím závislí.

Já o víkendu na manželových konstelacích nebudu, mám jiný kurz, ale Ty kdybys chtěla, můžeš přijít :-)

No a budeš teda dělat někdy v budoucnu nějaké setkání na chalupě? A už to bude kurz nebo ne? Případně kdybych jela, můžu přispět kartama... :-)

Není tady

 

#29 22. 7. 2009 19:37

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: otevřený kurz sebejistoty pro všechny babinetky

Marti,
já myslím, že to není problém, pokud bude Pan souhlasit, budeš u nás vítaná i s výkladem karet smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#30 22. 7. 2009 22:44

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: otevřený kurz sebejistoty pro všechny babinetky

Tulipánka napsal(a):

Marti,
já myslím, že to není problém, pokud bude Pan souhlasit, budeš u nás vítaná i s výkladem karet smile

Tuli,
pokud kurz znovu uspořádáš, ráda přijedu a nechci ti nijak mluvit do toho, kdo a s čím tam přijede. Martínku naopak zase moc ráda uvidím par


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#31 28. 2. 2010 9:28

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: otevřený kurz sebejistoty pro všechny babinetky

Otevírám znovu tohle téma, protože je do třetice všeho dobrého (a teď už se to na 100% podaří smile ) znovu aktuální. Chalupa u Ratibořic už je krásně opravená a máme i pěkný termín 28. - 30. května 2010. Cena
800 Kč zahrnuje program a příspěvek na spotřebu energií.
Hlaste se všichni i ti, co do duchovního nepřispíváte, vítáme každého, kdo potřebuje zlepšit své sebevědomí.

Upravil(a) Tulipánka (28. 2. 2010 12:01)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#32 28. 2. 2010 14:57

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: otevřený kurz sebejistoty pro všechny babinetky

Ještě že nejsem babinetka smile


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#33 1. 3. 2010 9:48

D.
♥♥♥♥---
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 438

Re: otevřený kurz sebejistoty pro všechny babinetky

Do třetice všeho dobrého wink Napiš si mě, Tuli a díky! Rekonstrukce zahrnuje i víc postelí? big_smile


Lidé jsou tak svobodní, jak chtějí. James Baldwin

Není tady

 

#34 1. 3. 2010 13:11

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: otevřený kurz sebejistoty pro všechny babinetky

D.,
protože jsi zatím 4. přihlášená, budu ti tu postel rezervovat big_smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů