Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 7. 2009 14:22

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Kurzy plavání atp. pro těhotné

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat jestli některá chodíte na kurzy pro těhotné? A je to plavání, jóga, břišní tance atp. Chtěla bych začít s plaváním se studioprozeny.cz a ráda bych znala nějaké názory a zkušenosti smile


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#2 8. 7. 2009 14:31

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Kurzy plavání atp. pro těhotné

Ahoj, studioprozeny.cz neznám, ale u nás chodím na gravidjógu a na kurz pro těhotné (cvičení + přednášky). Plavat chodím sama tady do rybníka smile Obojí je fajn, jen to musí posvětit doktoři.

Není tady

 

#3 8. 7. 2009 14:34

medulka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha-vých.
Registrovaný: 24. 4. 2006
Příspěvky: 2950
Web

Re: Kurzy plavání atp. pro těhotné

Ahoj. Já chodila na cvičení do POMADu, ale nijak mě to moc neuchvátilo. Na 2 přednášky jsem potom zašla do Podolí, myslím, že byly dostačující. A při porodu naprosto k ničemu big_smile, vše bylo jinak big_smile. Jediný, co jsem využila, bylo doporučení na žabky do sprchy big_smile.


http://www.tickerclub.com/cache/1d3c15d34a.png  http://www.tickerclub.com/cache/05e6aff4ba.png

Není tady

 

#4 8. 7. 2009 14:38

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: Kurzy plavání atp. pro těhotné

smile holky oběma moc děkuji... na přednášky týkající se porodu bych se chtěla přihlásit přímo v porodnici, ale ještě jsem se k tomu nedostala big_smile. To plavání mě zaujalo, protože se člověk v tomhle vedru aspoň trošku schladí smile


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů