Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 15. 2. 2006 9:12

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: Zavařování jídla na dovolenou

Maseno, na horách v zimě se mi osvědčila "pr...". Ze tří brambor kostičky, do toho jsem rozkrájela jedno jelítko, masox, dochutila kořením z té mé "kuchyně v krabičce" - bylo to za chvilku a celá chata lyžařů, krmená celý týden jen polévkami ze sáčků nad námi slintala.Zahřála, zasytila - mňam.
Při buchtičkách s krémem jsme si užili i legraci. Vařila jsem ve společné kuchyňce krém, když dojela nová skupinka lyžařů - z letecké záchr. služby. Hned se chtěli družit, vytáhli flašku a nalévali. Já kroutila hlavou, že nechci, že já piju jen rum. Udělali pro to vše, zajistili, vyštráchali někde ze dna batohu a já s tím šup do hrnce s krémem. Jeden doktror se řehtal, viděl ty moje dva bobky (tenkrát 4 a 7) a říkal, že zrovna včera řešil problém, kde sehnat do krému rumovou trest pro děti a že mu nedošlo, že vařením alkohol vyprchává.


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#27 15. 2. 2006 10:58

masena
♥♥-----
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 27

Re: Zavařování jídla na dovolenou

Stelička napsal(a):

Maseno, na horách v zimě se mi osvědčila "pr...". Ze tří brambor kostičky, do toho jsem rozkrájela jedno jelítko, masox, dochutila kořením z té mé "kuchyně v krabičce" - bylo to za chvilku a celá chata lyžařů, krmená celý týden jen polévkami ze sáčků nad námi slintala.Zahřála, zasytila - mňam.
Při buchtičkách s krémem jsme si užili i legraci. Vařila jsem ve společné kuchyňce krém, když dojela nová skupinka lyžařů - z letecké záchr. služby. Hned se chtěli družit, vytáhli flašku a nalévali. Já kroutila hlavou, že nechci, že já piju jen rum. Udělali pro to vše, zajistili, vyštráchali někde ze dna batohu a já s tím šup do hrnce s krémem. Jeden doktror se řehtal, viděl ty moje dva bobky (tenkrát 4 a 7) a říkal, že zrovna včera řešil problém, kde sehnat do krému rumovou trest pro děti a že mu nedošlo, že vařením alkohol vyprchává.

Steličko, tu pr... bych mohla klidně udělat ze sebe, chacha. Jsem totiž dost velký jelítko, co se lyžování týče. Ještě že ty děti nejsou šikovné po mě. Tak jen doufám, že to ve zdraví přežiju a vrátím se bez sádry.

Není tady

 

#28 7. 3. 2006 22:24

jitta4
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 22

Re: Zavařování jídla na dovolenou

Zavařuji maso do Chorvatska každoročně, naprosto bez problémů. Doba zavařování tak jak napsala Stelička 2 x po 1 hodině v odstupu 48 hodin. Nesmí se dávat žádné sacharidy, takže žádná cibule, žádná mouka, ty pak dělají neplechu. Mám dva žrouty syny a manžela, kupované konzervy bych nevydržela jíst těch 14 dní ani já. Připravuji hovězí, vepřové, kuřecí i pečené maso, tak abych byla schopna z něj připravit narychlo normální jídlo. K z domova připravené konzervě přihodím Maggi kostku třeba šávy z vepřového masa a Knorr jíšku a je to hotovo. Rychlé a dobré. Připravím si i podušené mleté maso, u moře přidám kečup, česnek, koření a jíšku a jsou super boloňské špagety.
Mám tedy tu zkušenost, že po celodenním plavání  a potápění nebo ježdění na lodi se při návštěvě restaurace mí synové nezasytí a utratíme tak 1.500,- Kč. Do hospůdek chodíme jen občas pro tu atmosféru a je to opravdu dost drahé.
Fakt je, že jezdíme autem na 14 -16 dní do karavanu stojícího přímo na břehu moře s předstanem a rákosovou terasou, se vším kuchyňským vybavením a tak mám možná jinou optiku. Vařím a odskakuji si přitom sednout ven a koukat na moře a popíjet vychlazené bílé vínečko. ...bože, jak já se už těším. :-))))))

Není tady

 

#29 12. 6. 2017 19:06

Elizabeta12
♥♥-----
Registrovaný: 13. 12. 2016
Příspěvky: 51

Re: Zavařování jídla na dovolenou

Zavařování? Teď letí Adventure Menu..Co o tom říci? je to kvalitní jídlo, domácí, zabalené na cesty..Příprava trvá cca 12 minut. Vážně můžu doporučit

Není tady

 

#30 15. 6. 2017 17:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zavařování jídla na dovolenou

Co o tom říci?
Že za ty prachy bych měla druhou dovolenou... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů