Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#226 18. 7. 2009 12:10

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Svatba syna

No, Pavli, to je tvůj názor, já ti ho neberu. Jen se zamysli sama nad tím, jak by ses cítila, kdyby ti jeden z rodičů odmítl jít na svatbu, protože tam bude druhý rodič s novým partnerem. Nebo kdyby ti jeden z rodičů dal ultimátum, že tam bude buď on nebo ten druhý rodič. Pokud jsem rozumný člověk, tak snad svatbu vlastního dítěte nepokazím.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#227 18. 7. 2009 12:16

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Svatba syna

Modroočka napsal(a):

No, Pavli, to je tvůj názor, já ti ho neberu. Jen se zamysli sama nad tím, jak by ses cítila, kdyby ti jeden z rodičů odmítl jít na svatbu, protože tam bude druhý rodič s novým partnerem. Nebo kdyby ti jeden z rodičů dal ultimátum, že tam bude buď on nebo ten druhý rodič. Pokud jsem rozumný člověk, tak snad svatbu vlastního dítěte nepokazím.

stolt

Není tady

 

#228 18. 7. 2009 12:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Svatba syna

Oli, já svatbu absolovala bez obou rodičů, nelpím na věcech, jako je velká svatba a všechny ty serepetičky kolem.
a víš, ne vždycky jde u rozvodu jen o to, že tě ten druhý přestal mít rád, že si našel někoho jiného, že jste si nerozuměli.  tohle jsou malichernosti, nad které se dá povznést. ale jsou věci, kde to ani při nejlepší vůli nejde. ale pravda, to jsou situace, kdy nejspíš ani samo dítě by netoužilo tam svého "otce" mít.
vadí mi tenhle vᚠčernobílý pohled, který tu ale kdy jde o jiné věci ostatním vytýkáte. jenže zapomínáte, že život je daleko složitější. pokud byl tvůj vztah s bm v poho je vaše situace jiná, jako kdyby tě - plácnu - fyzicky y psychicky týral, apod. to bys na to možná taky koukala jinak.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#229 18. 7. 2009 13:07

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Svatba syna

Ale ne, Pavli, pokud to dítě tam otce chce, tak ten vztah mezi nimi, otcem a dítětem, není tak strašný a kvůli přání dítěte bych to prostě překousla. Když to dítě tam samo otce nechce, je to věc jiná. Pak není co řešit.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#230 18. 7. 2009 15:57

Hamsun
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 8. 2008
Příspěvky: 489

Re: Svatba syna

Blossom napsal(a):

Hamsun napsal(a):

Blossom napsal(a):

Obávám se, že Hamsun není v pořádku. Podle mě je nemocná.
Myslím to vážně, bez ironie. Je to smutné. Diskuse tady nemá opravdu smysl.

Hamsun, pokus se nad vším zamyslet a zkus vyhledat nějakou pomoc. V zájmu svém, v zájmu svých dětí.
To píšu i s vědomím, že mě Hamsun možná neporozumí, a jsem i připravená na její možná zlostnou reakci.
Ale je to můj názor a měla jsem potřebu ho napsat.
Hamsun, přeji ti vše dobré.

Děkuji ti jsi moc hodná ........ale do školičky opravdu nepůjdu ........hihi.......a to ani zadarmo:D........jen mi pořád vrtá v hlavě, proč ta Pandora radí lidem ve věcech, které sama nikdy nezažila .........děti nemá, muže nemá, rodinu .....hm.......a dokonce za to bere peníze..........no nic ......přeju ti krásnou noc milá Blos.

Hamsun, je vidět, že mě nečteš. Já jsem asi ta poslední, kdo by propagoval zrovna Pandořinu školičku  ( lol lol ).
Myslela jsem úplně jinou pomoc, klasickou lékařskou.

Ale vrame se raděj k tématu tohoto vlákna. Prosím zakladatelku vlákna - už ta svatba proběhla? Jak jste to všichni zvládli?

Ale já nechápu o čem to mluvíš ?jak si můžeš dovolit takhle lidi urážet, když se v tom vůbec nevyznᚠ?

Myslíš že pak bude někdo brát tvoje názory, když tady veřejně a vědomě lžeš ?Přestan si vymýšlet a kazit téma svýma doměnkama, které nemůžeš dokázat ......jsou to nepodložené lži a divím se , že tě moderátor už dávno nezarazil.........udivuje mě, co je tu možné napsat...........lidi jako ty a Wiki a Pandora dělají ostudu  Babinetu.

Upravil(a) Hamsun (18. 7. 2009 16:34)

Není tady

 

#231 18. 7. 2009 17:19

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Svatba syna

PPavlaa napsal(a):

Oli, já svatbu absolovala bez obou rodičů, nelpím na věcech, jako je velká svatba a všechny ty serepetičky kolem.
a víš, ne vždycky jde u rozvodu jen o to, že tě ten druhý přestal mít rád, že si našel někoho jiného, že jste si nerozuměli.  tohle jsou malichernosti, nad které se dá povznést. ale jsou věci, kde to ani při nejlepší vůli nejde. ale pravda, to jsou situace, kdy nejspíš ani samo dítě by netoužilo tam svého "otce" mít.
vadí mi tenhle vᚠčernobílý pohled, který tu ale kdy jde o jiné věci ostatním vytýkáte. jenže zapomínáte, že život je daleko složitější. pokud byl tvůj vztah s bm v poho je vaše situace jiná, jako kdyby tě - plácnu - fyzicky y psychicky týral, apod. to bys na to možná taky koukala jinak.

Černobílý pohled?
Hmm...
Pavlo, tady byla od začátku řeč o přání syna, aby na jeho svatbě byli OBA rodiče.

Navíc povznést se nad něco, co tě emočně nijak podstatně nezasahuje, to není žádný kumšt.
Ale zpracovat si to, co tě sakra zraňuije, co tě štve a vzbuzuje v tobě tvé nejhorší pudy, co tě bolí a drásá, to nejen že jde, ale TO právě JE kumšt. Pochopitelně nejde to hned, chce to čas a vědomou práci na sobě a PRO sebe.

Myslím, že o tomhle tu Modroočka mluví. Tak já to chápu.

Osobně si myslím, že každý čkověk, který ti projde životem, do něj prostě patří. Pokoušet se ho vymazat, je dost naivní a hloupé. Zacelit to prázdno, které tak vznikne, je mnohem t잚í než odspustit a přijmout ho takovým, jaký prostě je stolt
A hloupost největší je "mazat" rodiče, a byl jaký byl. Přirozené vazby jsou psychicky nezrušitelné, odžezávᚠse tak sama od svých předků - podporovat v něčem takovém děti je krátkozraké, většinou je tak jen odsoudíč k tomu, že dělají stejné chyby, jako rodič, na kterého mají zapomenout....
Být jako táta/máma znamená být jako oni - neseš jejich geny, mᚠjejich krev , ale taky svobodnou volbu NEBÝT jako oni - žít svůj život jinak.

Ve své praxi jsem se setkala s lidmi, kteří dokázali odpustit svým partnerům nebo rodičům všechno to, o čem píšeš a ještě něco navíc a vím, že se jim neskutečně ulevilo, zbavili se AD, nočních můr a hlavně pocitu NEUKOTVENOSTI.

Pochopitelně je na každém, co si zvolí stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#232 18. 7. 2009 17:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Svatba syna

Pan, víc lidí tu mluvilo všobecně ke svatbám, nechápu, proč mě mᚠpotřebu chytat za slovíčko roll
na zbytku se asi neshodneme.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#233 18. 7. 2009 17:29

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Svatba syna

PPavlaa napsal(a):

Pan, víc lidí tu mluvilo všobecně ke svatbám, nechápu, proč mě mᚠpotřebu chytat za slovíčko roll
na zbytku se asi neshodneme.

"Víc lidí" mne nezajímá, mne zaujal tvůj příspěvek, tvá zkušenost. Pokud mou odpověď vnímᚠjako chytání za slovíčko, pak mne to mrzí a zapomeň na to stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#234 18. 7. 2009 18:16

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Svatba syna

Hamsun napsal(a):

Blossom napsal(a):

Hamsun napsal(a):


Děkuji ti jsi moc hodná ........ale do školičky opravdu nepůjdu ........hihi.......a to ani zadarmo:D........jen mi pořád vrtá v hlavě, proč ta Pandora radí lidem ve věcech, které sama nikdy nezažila .........děti nemá, muže nemá, rodinu .....hm.......a dokonce za to bere peníze..........no nic ......přeju ti krásnou noc milá Blos.

Hamsun, je vidět, že mě nečteš. Já jsem asi ta poslední, kdo by propagoval zrovna Pandořinu školičku  ( lol lol ).
Myslela jsem úplně jinou pomoc, klasickou lékařskou.

Ale vrame se raděj k tématu tohoto vlákna. Prosím zakladatelku vlákna - už ta svatba proběhla? Jak jste to všichni zvládli?

Ale já nechápu o čem to mluvíš ?jak si můžeš dovolit takhle lidi urážet, když se v tom vůbec nevyznᚠ?

Myslíš že pak bude někdo brát tvoje názory, když tady veřejně a vědomě lžeš ?Přestan si vymýšlet a kazit téma svýma doměnkama, které nemůžeš dokázat ......jsou to nepodložené lži a divím se , že tě moderátor už dávno nezarazil.........udivuje mě, co je tu možné napsat...........lidi jako ty a Wiki a Pandora dělají ostudu  Babinetu.

Předem se omlouvám, že reaguji a porušuji přání moderátora držet se tématu.. Po přečtení předchozích několika příspěvků jsem naprosto v šoku!! Hamsun, za všechno stačí jedna hláška "ty bys mi mohla závidět.."Nezlob se, ale tohle normální člověk nenapíše. Jestli někdo dělá ostudu Babinetu, tak jsi to ty a tvoje zlostné příspěvky.

Není tady

 

#235 18. 7. 2009 18:18

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Svatba syna

Pandorraa napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Pan, víc lidí tu mluvilo všobecně ke svatbám, nechápu, proč mě mᚠpotřebu chytat za slovíčko roll
na zbytku se asi neshodneme.

"Víc lidí" mne nezajímá, mne zaujal tvůj příspěvek, tvá zkušenost. Pokud mou odpověď vnímᚠjako chytání za slovíčko, pak mne to mrzí a zapomeň na to stolt

já tuším, co jsi mi tím vším chtěla říct. ale asi to zatím nejsem schopná přijmout, nebo možná nechci, já nevím.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#236 18. 7. 2009 18:29

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Svatba syna

PPavlaa napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Pan, víc lidí tu mluvilo všobecně ke svatbám, nechápu, proč mě mᚠpotřebu chytat za slovíčko roll
na zbytku se asi neshodneme.

"Víc lidí" mne nezajímá, mne zaujal tvůj příspěvek, tvá zkušenost. Pokud mou odpověď vnímᚠjako chytání za slovíčko, pak mne to mrzí a zapomeň na to stolt

já tuším, co jsi mi tím vším chtěla říct. ale asi to zatím nejsem schopná přijmout, nebo možná nechci, já nevím.

To je v pořádku Pavlo, každý máme své tempo smile Já sama jsem se s některými "nenávistmi" rvala 40 let a dnes za to platím zdravím. Byla jsem hloupá. Asi právě proto chci druhým ukázat, že TAKHLE dopadnout nemusejí.... a moc dobře vím, že mohu jen "ukázat" jednu z cest, vybrat si už musí každý sám stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#237 18. 7. 2009 18:40

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Svatba syna

já některé věci prostě odpustit nedokážu.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#238 18. 7. 2009 18:49

Hamsun
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 8. 2008
Příspěvky: 489

Re: Svatba syna

Alyssa napsal(a):

Hamsun napsal(a):

Blossom napsal(a):


Hamsun, je vidět, že mě nečteš. Já jsem asi ta poslední, kdo by propagoval zrovna Pandořinu školičku  ( lol lol ).
Myslela jsem úplně jinou pomoc, klasickou lékařskou.

Ale vrame se raděj k tématu tohoto vlákna. Prosím zakladatelku vlákna - už ta svatba proběhla? Jak jste to všichni zvládli?

Ale já nechápu o čem to mluvíš ?jak si můžeš dovolit takhle lidi urážet, když se v tom vůbec nevyznᚠ?

Myslíš že pak bude někdo brát tvoje názory, když tady veřejně a vědomě lžeš ?Přestan si vymýšlet a kazit téma svýma doměnkama, které nemůžeš dokázat ......jsou to nepodložené lži a divím se , že tě moderátor už dávno nezarazil.........udivuje mě, co je tu možné napsat...........lidi jako ty a Wiki a Pandora dělají ostudu  Babinetu.

Předem se omlouvám, že reaguji a porušuji přání moderátora držet se tématu.. Po přečtení předchozích několika příspěvků jsem naprosto v šoku!! Hamsun, za všechno stačí jedna hláška "ty bys mi mohla závidět.."Nezlob se, ale tohle normální člověk nenapíše. Jestli někdo dělá ostudu Babinetu, tak jsi to ty a tvoje zlostné příspěvky.

Ale napíše.........je to normální reakce na Pandořiny hloupé urážky......Pandora se bojí, že jí někdo zkazí kšefty ........

A DRŽ SE UŽ LASKAVĚ TÉMATU, NEBO POŽÁDÁM ADMINA ABY TĚ BLOKNUL...TOHLE JE VRCHOL, CO JE TU MOŽNÝ, DĚLÁTE BABINETU OSTUDU, UŽ MI TO PSALO VÍC LIDÍ.

Není tady

 

#239 18. 7. 2009 19:26

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Svatba syna

I když jsem Vás požádal o ukončení sporů a vrácení k tématu, spory pokračují, tak téma uzavírám.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů