Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 8. 2. 2006 17:27

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Web

NOVÝ Sex v těhotenství a po porodu

Ahoj Alžběto, už to tu holky někde psaly, že když nebyly šité a neměly očistky tak to zkusily, často to skončilo krvácením.
Jinak nám na předporodním kurzu porodní asistentka radila, že pokud nevydržíme šestinedělí, doporučuje lubrikační gel a kondom, pak se při opatrném styku nemůže nic stát. Kondom kvůli možnosti zanesení infekce do otevřených ran, ne kvůli otěhotnění...

http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

#2 8. 2. 2006 17:30

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM

Re: NOVÝ Sex v těhotenství a po porodu

Milá Alžbětko 2, já myslím, že záleží především na tom, jak se cítíš. Myslím, že pakliže už očistky nejsou, nemᚠbolesti, tak hurá - ale opatrně do toho smile. Já byla šitá až běda, tři týdny jsem si nesedla a to doslova a do písmene, z prvního milování po porodu jsem měla panicky strach - ale na vánoce jsme to nevydrželi, tedy původně nemělo ke styku dojít, ale manžel jemně testoval, a ono to šlo smile smile. Zastávám stejný názor jako Margitka, pakliže nejsou žádné průvodní potíže, nemá se nechat láska a milování zahálet, pak je rodina, včetně manžela spokojená. První týdny jsme byli unavení všichni, nevyspalí, než jsme si našli nějaký režim. Neláskovali jsme tak často jako před porodem, nebylo to z mé strany ještě ok, ale nyní, 2,5měsíce po porodu - je to vše jako dříve. A cítíme se všichni výborně a navíc, máme doma malé štístko, které přeci je plodem naší lásky smile smile smile

Není tady

#3 8. 2. 2006 17:58

Erica
Host

Kamčitko (jsi asi Kamilka?) , napsala jsi to krásně a také souhlasím s Margitkou. Já měla nástřih a když jsme v 5 týdnů po porodu prvně zkusili milování, tak mne to bolelo. Ale zavedli jsme alespoň penis, nehýbali se a jen svírali vnitřní svaly.To mi doporučila kamarádka, která je ženská sestra. První orgasmus jsem tak dosáhla bez bolestivých pohybů, jen laskáním ňader a poštěváčku. Manžu jsem pak asi po 30´ uspokojila já náhradně. To jsme praktikovali bez pohybu několik dnů a vůbec to nebolelo. Prý to dělá tak nějaké náboženská sekta-jmenuje se asi ceresso(nevím přesně) a obchází tak zákaz souložení, které nevede k oplození.
Pak jsem byla už krásně uvolněná, dostavila se i hojná lubrikace a v 6 týdnech jsme souložili už docela divoce. I doktorka mi říkala, že je lepší mírnou bolest překonat. Manžel je spokojený a hodně mi pomáhá. V noci třeba přebalí kloučka a přinese mi  ho ke kojení, a já kolikrát usnu ještě s malým u prsu. Máme vesměs mladé a potentní muže a je to jen otázka přístupu.

#4 8. 2. 2006 18:14

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-

Mᚠpravdu. Je to otázka přístupu a souhry obou partnerů. My jsme byli náruživí před i během těhu a teĎ jsme zase sehraná dvojka smile. Já dokonce někde četla, že se má nástřih masírovat, pravda je že na konci šestinedělí a nějakou dobu potom se mi zdála jizva velmi tvrdá, nepoddajná, tak manža masíroval smile. Pravda, stačilo ručně a bylo zaděláno smile. Někdo tady hovořil o špinění. Pochopitelně, když je po milování nějaký problém asi je lepší zvolnit. Pravda já po štědrovečerním dárečku byla taky několik dnů rozhozená, ale šastná, protože ono pro mně druhé odpanění bylo nádherné smile. Možná protože manža se mnou prožil celý porod, byl i při tomto aktu velmi ohleduplný. A teDĄuž je to taky divočina smile. Manža se dokonce nedávno vyjádřil v  tom smyslu, že je rád, že nepatřím mezi ty ženy, které po porodu se stanou frigidními sad. P.S. I já jsem ráda smile

Není tady

#5 8. 2. 2006 18:16

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-

Alžbětko, myslíme stejně, já tomu taky říkala druhá ztráta panenství.
Jestli můžu doporučit polohu, tak určitě tak, aby ses co nejvíce otevřela a manža tě příliš netřel v místě šití. Já třeba koníka nezvládla, jizva se příliš ozývala, potvůrka jedna.

Není tady

#6 8. 2. 2006 18:35

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Jinak si to co nejvíc užívejte dokud dítko hodně spí.....
stane se že vás někdy nenechá sad

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

#7 8. 2. 2006 18:36

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Tak to jsem musela řešit chca nechca podprdou, ale když ti manžel nejdřív od mlíčka pomůže, tak třebas pak nepoteče big_smile

Není tady

#8 8. 2. 2006 18:42

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-

Spunte, mᚠpravdu, dokud malé spí yikes)) Nedávno se nám stalo, že jsme začali, když malá spala a když jsme skončili, tak koukala na tátu, co to jako dělá big_smile
Mlíčko taky kapalo, bylo to docela vzrušující, však ono je jedno, od čeho je člověk upatlinkovaný big_smile

Není tady

#9 13. 2. 2006 7:45

Pavla28
Host

Můj ":Ddomovský"server je sice Rodina, ale kamarádka mi doporučila Babinet. Máte tady taky spoustu zajímavých příspěvkových řad, ale i u nás je toho dost ke čtení. Rozhodla jsem se sem chodit zatím na koukanou.Začala jsem se sexem brzy po porodu a myslím že to ovkivnilo kojení manžela. Zprvu to začalo jako odsávánání nalitých prsů, pak už to byla obousraně oblíbená forma mazlení, často spojená s milováním. Každému doporučuji. Manžel nosí bíbra a sající vousatá pusa je prostě sexy...Někdy cucá tak naruživě, že se mu hýbají uši jak miminu a zrovna tak mlaská. To mne vždycky dojme, jak mu chutnán!. Mám to ráda a manžel je za 8 měsíců co kojím ještě plně Pavlínku a alespoň jednou denně jeho, absolutně zdravý.
Kojení tatínků se u nás na servru objevilo někdy před rokem. Bylo to VELIKÉ TÉMA, zuřivě napadané i hájené. Kdo to praktikoval, býval nazýván úchylem a podobně. Postupně se měnil názor na věc a dnes to je obecně uznávaná skutečnost. Naši mužíčkové, bohužel i my holčičky, patříme ke generaci velmi málo kojených dětí. S námi je to horší  (i když ne nemožné), ale proč nenechat kojeným tatínkům něco docucat???big_smile big_smilebig_smilebig_smilebig_smile
Jsem už opět ve 4.měsíci(kojení jako antikoncepce je super "spolehlivá"...lollollol )a těším se, že si kojení v rodině všichni ještě dlouho užijeme.

#10 15. 2. 2006 21:00

anil
Host

ahojte maminky, chtěla bych se s vami poradit. Dcera se narodila pred 14 mesíci a od té doby mám problém se sexem. Nejhorší to bylo ty první 3 měsíce po porodu - to jsem nemohla vůbec. Jizva po šití byla stále bolestivá a tak jsem sexu vůbec nebyla schopná. Pak se mi to podařilo nějak překonat, ale milování s manželem jsem si už od té doby nikdy pořádně nevychutnala. a to nemluvím o četnosti, která je velmi mizivá. Manžel z toho zrovna dvakrát nadšený není. Teď čekám za 3 měsíce druhé mimi a mám strach, že po druhém porodu to bude ještě horší. Tak bych s tím chtěla něco udělat, ale vůbec si nevím rady. Manžel je chápavý, tolerantní, ale myslím, že i tohle má své meze a bojím se , aby nechodil jinam :-((((

#11 16. 2. 2006 17:59

anil
Host

Magdo, děkuju za reakci. Mě jen připadá, že jsem snad jediná s takovými problémy. Všechny moje známé a kamarádky řeší spíš to, kdy už budou moci po porodu začít se sexem. a já se naopak to sanžila oddálit.... Každopádně se tu pokouknu po příspěvcích. Děkuju.

MagdaB napsal(a):

cool
Milá anil, myslím, že odpovědi na své otázky najdeš v této řadě a v řadě Sex po porodu , založené Margitou 2.2.1006. Jediný recept je se trochu snažit a když nejde styk, hledat náhradní řešení. Je dobře, že možná rizika chápeš!

#12 25. 2. 2006 23:18

danae_
Host

I tato rubrika nám pomohla se rychle vrátit k sexuálnému životu , přestože jsem měla nástřih hráze. Našla jsem zde několik velmi cenných a použitelných rad. DĚKUJI BABINETE!!!

NÁŠ TIP:

Zápatí