Oznámení

25.ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

25.ledna : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.ledna : Dieta po vánocích? Leden, na váhu zásadně (ne)vlezem!

4.ledna : Účinný a ekologický domácí prostředek na mytí nádobí vyrobíte za zlomek ceny

#1 5. 7. 2009 9:52

markytka.j
♥------

styk otce s dítěte.... ???

Zdravím všechny. Prosím Vás...doufám, že mi poradíte. Jsem svobodná matka, která má u soudu podané návrhy o svěření do péče, alimenty a alimetny na neprovdanou matku, ale..... Co úprava styku??? Dohodli jsme se s bývalým přítelem, že se na všem dohodneme, tedy budeme mít jen soudní smír...jenže kvůli tomu bude muset být i úprava styku a to se asi nikdy nedomluvíme. Ex má pocit, že čtyřměsíční miminko může mít pátek, sobota, neděle od rána do večera (od 9.00 do 20.00) a mě by zajímalo jestli to je pravda... Má pediatrička mi řekla, že bych malému měla nastolit řád a on mi takhle co druhý víkend bude totálně narušovat... Kord když vím, že do malého pořád jen rýpe a spát ho dává až když je protivný a přetažený, kdy má hlad vůbec nepozná, má zažité, že jí prostě co 4 hodiny, apod...vůbec nerozezná typy pláčů. Jsem z toho totálně nešťastná. Co myslíte?? Mám na to přistoupit, nebo je to úplně jinak a ohledně úpravy styku mám k soudu jít...??

Není tady

#2 5. 7. 2009 10:34

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko

Re: styk otce s dítěte.... ???

U takto maleho ditete nejspis soud svoli k navstevam za Tve pritomnosti.
Pokud i bez Tve pritomnosti: urcite ne do 20:00 do vecera.
Nepises, jestli jeste kojis. To je taky dulezity bod. Kojene dite nenechaji bez matky na 100%. Nekojene, nejsem si jista.

Není tady

#3 5. 7. 2009 10:51

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Můžu se zeptat, jak to všechno víš ? Myslím, co pozná, co nepozná, kdy ho dává spát ? Kolikrát jsi u toho byla, když to tak dělal ?
Já jsem vždycky proto, že pokud má dítě dva rodiče, oba mají stejné právo o ně pečovat

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#4 5. 7. 2009 10:55

markytka.j
♥------

mashanka napsal(a):

Můžu se zeptat, jak to všechno víš ? Myslím, co pozná, co nepozná, kdy ho dává spát ? Kolikrát jsi u toho byla, když to tak dělal ?
Já jsem vždycky proto, že pokud má dítě dva rodiče, oba mají stejné právo o ně pečovat

Chodila jsem tam každý víkend s malým, tak to asi musím vědět.... Já mu právo neberu, ale nejsem zvědavá aby mi malého vracel v takovém stavu...

Není tady

#5 5. 7. 2009 10:55

markytka.j
♥------

Jinak už nekojím...ztratila jsem mlíko...

Není tady

#6 3. 9. 2010 14:54

Markus Aske
♥♥♥----

Zdravím, s bývalou ženou čekáme mimčo, chtěl bych ho vídat ideálně jeden víkend za 14 dní. Jak to zakotvit do úpravy styku? Je jasné, že až se to narodí, tak já to těžko nakojím, takže setkání bude probíhat za přítomnosti matky. Řeší soud, i kolik času mohu s dítětem strávit? Pevně věřím, že s bývalou ženou budeme schopni se dohodnout, a nebudeme se kvůli všemu dohadovat u soudu. Jí se zdá, že každý druhý víkend je moc často, ale já mám zájem dítě vidět, a stejně tak má zájem i má rodina...

Neklesej na mysli, když je ti nepřízniv osud. Doufej! Jen naděje nevzdá se muž ani ve chvíli smrti.
Marcus Porcius Cato Censorius

Není tady

#7 3. 9. 2010 20:39

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

U tak malého mimíska je důležitý častější ale kratší styk, pokud mám přehled tak u miminka klidně 2x týdně dvě hodiny za přítomnosti matky a nebo vycházka. Poptej se na právním. tam ti poradí "na míru".

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#8 4. 9. 2010 12:15

agewa
♥♥♥♥♥♥-

PavlaH napsal(a):

U tak malého mimíska je důležitý častější ale kratší styk, pokud mám přehled tak u miminka klidně 2x týdně dvě hodiny za přítomnosti matky a nebo vycházka. Poptej se na právním. tam ti poradí "na míru".

proč? že by otec nezvládl mimčo na dvě hodky sám? a jak by se to měl naučit?

Není tady

#9 4. 9. 2010 22:04

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

agewo, možná proto, že  nějakou dobu miminko otec prostě nenakojí.... a jakmile dáš lahev, může se odstavit... a pak má otec zvážit, co je  pro jeho zatím nenarozené dítko lepší...

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#10 5. 9. 2010 16:04

agewa
♥♥♥♥♥♥-

PavlaH napsal(a):

agewo, možná proto, že  nějakou dobu miminko otec prostě nenakojí.... a jakmile dáš lahev, může se odstavit... a pak má otec zvážit, co je  pro jeho zatím nenarozené dítko lepší...

ale tady tomimčo máma nekojí.
a vytučněné větě teda vůbec nerozumím.

Není tady

#11 5. 9. 2010 16:05

agewa
♥♥♥♥♥♥-

nenarozenému ? dítěti jsou 4 měsíce

Není tady

#12 5. 9. 2010 16:54

Xsara
♥♥♥♥♥♥-

Markus Aske napsal(a):

Zdravím, s bývalou ženou čekáme mimčo...

Upravil(a) Xsara (5. 9. 2010 16:54)

Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

#13 5. 9. 2010 17:41

agewa
♥♥♥♥♥♥-

aha, já myslela, že odpovídáš na prvotní dotaz. já reagovala na něj.

Není tady

#14 7. 9. 2010 7:32

Markus Aske
♥♥♥----

Děkuji. Na Právním zde, na Bbnt?

Neklesej na mysli, když je ti nepřízniv osud. Doufej! Jen naděje nevzdá se muž ani ve chvíli smrti.
Marcus Porcius Cato Censorius

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí