|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

lavský napsal(a):
Martinka1 napsal(a):
lavský napsal(a):
jenze oni mi doporucili i skupinovku, vse ok. Ale mluvila i o nejakych hlubsich rozborovych testech u psychiatra a na to jsem se vykaslal ...
No a v čem byl problém?
Musíš jít na testy k psychiatrovi, jinak Tě do terapie nevezmou... - oni Ti tam neublíží neboj, jenom potřebují ty testy, je to asi nařízení aby Tě mohli vzít a aby to mohla proplatit pojišťovna.
Prostě, jdi tam znovu a jdi na ty testy k psychiatrovi. Nekousnou Tě, neboj.A to psycholog standardně posílá lidi na psychiatrii? To slyším prvně ....
Standardní lidi tam standardně neposílá. Posílá tam nestandardně jenom nestandardní lidi.
Vždyť to o sobě sám tvrdíš, tj., víš, že jsi nestandardní jedinec, tak proč se divíš ? Prostě tam jdi, protože standardním jedincem se asi můžeš stát jedině tehdy, když nestandardně navštívíš psychiatra 
Není tady
Na tomhle vlákně je už 400 odpovědí.
A Lavský si ale vždycky na každou přesto najde další důvod, proč je nedoceňován, nevzdělaný, nula, nic nedokázal, prošvihnul nejlepší léta....proč je prostě všechno blbě.
Víte, zdá se mi, že se snažíme marně. Že Lavský prostě bude pořád jen skuhrat. Možná za to fakt nemůže, neumí a není schopen jinak, a v tom je mi ho líto.
Ale jinak to tu je přes všechny snahy a rady pořád jen dokolečka dokola....... 

Nojo, když on potřebuje politovat, jak si s ním ten osud zahrává, tak to zkouší pořád dokola, jestli mu už konečně někdo pofouká bebíčko. A ono pořád nic - jen tady pořád prudí nějaké divné ženské s divnými, nestandardními radami 
Není tady
mashanka napsal(a):
lavský napsal(a):
Martinka1 napsal(a):
No a v čem byl problém?
Musíš jít na testy k psychiatrovi, jinak Tě do terapie nevezmou... - oni Ti tam neublíží neboj, jenom potřebují ty testy, je to asi nařízení aby Tě mohli vzít a aby to mohla proplatit pojišťovna.
Prostě, jdi tam znovu a jdi na ty testy k psychiatrovi. Nekousnou Tě, neboj.A to psycholog standardně posílá lidi na psychiatrii? To slyším prvně ....
Standardní lidi tam standardně neposílá. Posílá tam nestandardně jenom nestandardní lidi.
Vždyť to o sobě sám tvrdíš, tj., víš, že jsi nestandardní jedinec, tak proč se divíš ? Prostě tam jdi, protože standardním jedincem se asi můžeš stát jedině tehdy, když nestandardně navštívíš psychiatra
To rovnou můžu jít k němu a nemusím na psychoterapii
Není tady

lavský napsal(a):
mashanka napsal(a):
lavský napsal(a):
A to psycholog standardně posílá lidi na psychiatrii? To slyším prvně ....Standardní lidi tam standardně neposílá. Posílá tam nestandardně jenom nestandardní lidi.
Vždyť to o sobě sám tvrdíš, tj., víš, že jsi nestandardní jedinec, tak proč se divíš ? Prostě tam jdi, protože standardním jedincem se asi můžeš stát jedině tehdy, když nestandardně navštívíš psychiatraTo rovnou můžu jít k němu a nemusím na psychoterapii
A půjdeš k němu?
Není tady
lea64 napsal(a):
lavský napsal(a):
mashanka napsal(a):
Standardní lidi tam standardně neposílá. Posílá tam nestandardně jenom nestandardní lidi.
Vždyť to o sobě sám tvrdíš, tj., víš, že jsi nestandardní jedinec, tak proč se divíš ? Prostě tam jdi, protože standardním jedincem se asi můžeš stát jedině tehdy, když nestandardně navštívíš psychiatraTo rovnou můžu jít k němu a nemusím na psychoterapii
A půjdeš k němu?
A proč??? Ach jo 

Není tady

lavský napsal(a):
To rovnou můžu jít k němu a nemusím na psychoterapii
A nebo taky můžeš skočit Mashance pod tramvaj
... nebo radši z Nuseláku, to bude jistější... 
Není tady

lavský napsal(a):
mashanka napsal(a):
lavský napsal(a):
A to psycholog standardně posílá lidi na psychiatrii? To slyším prvně ....Standardní lidi tam standardně neposílá. Posílá tam nestandardně jenom nestandardní lidi.
Vždyť to o sobě sám tvrdíš, tj., víš, že jsi nestandardní jedinec, tak proč se divíš ? Prostě tam jdi, protože standardním jedincem se asi můžeš stát jedině tehdy, když nestandardně navštívíš psychiatraTo rovnou můžu jít k němu a nemusím na psychoterapii
No vida - úsudek máš poměrně bystrý - tak teď už jenom vyrazit
Není tady

Mikeš napsal(a):
lavský napsal(a):
To rovnou můžu jít k němu a nemusím na psychoterapii
A nebo taky můžeš skočit Mashance pod tramvaj
... nebo radši z Nuseláku, to bude jistější...
Jestli mohu prosit, raději to druhé. Já mám za celé dny dostatek vjemů u bez placatých lavských 
Není tady
mashanka napsal(a):
lavský napsal(a):
mashanka napsal(a):
Standardní lidi tam standardně neposílá. Posílá tam nestandardně jenom nestandardní lidi.
Vždyť to o sobě sám tvrdíš, tj., víš, že jsi nestandardní jedinec, tak proč se divíš ? Prostě tam jdi, protože standardním jedincem se asi můžeš stát jedině tehdy, když nestandardně navštívíš psychiatraTo rovnou můžu jít k němu a nemusím na psychoterapii
No vida - úsudek máš poměrně bystrý - tak teď už jenom vyrazit
jsi zlomyslna. Uz sem nenapisi ;-(
Není tady
ale napíšeš...ty potřebuješ být trochu ve středu pozornoti viď..když tě jinak nikdo nebere vážně:-)
Není tady
pigi22007 napsal(a):
ale napíšeš...ty potřebuješ být trochu ve středu pozornoti viď..když tě jinak nikdo nebere vážně:-)
Mě nebere ani tak 
Není tady
lavský napsal(a):
pigi22007 napsal(a):
ale napíšeš...ty potřebuješ být trochu ve středu pozornoti viď..když tě jinak nikdo nebere vážně:-)
Mě nebere ani tak
mě taky néé

Není tady

lavský napsal(a):
mashanka napsal(a):
lavský napsal(a):
To rovnou můžu jít k němu a nemusím na psychoterapii
No vida - úsudek máš poměrně bystrý - tak teď už jenom vyrazit
jsi zlomyslna. Uz sem nenapisi ;-(
Snad to nějak přežiju
.
Co je na tom zlomyslného ? Vždyť tě chválím, že máš bystrý úsudek. Myslím to vážně, jenže, něco vymyslet je jen půlka. Důležitá je hlavně ta druhá - jít a zrealizovat to.
Já jsem naopak velmi dobromyslná, jenom prostě nazývám věci pravými jmény - měl by ses to také naučit.
Hele, to, že sem pořád píšeš své stesky, určitě nikomu nijak nevadí, ale tobě to prostě nepomůže - už to konečně pochop. Pak se nediv, že tě nikdo nebere vážně, když jenom brečíš a skutek utek
Upravil(a) mashanka (30. 10. 2009 6:54)
Není tady
Víte, lidi jsou hajz*ové, šklebí se na vás, smějí se vám. Ale to je proto, že nepůsobíte silně. Proto si myslím, že posilovna a sebevědomí a lepší postava by mohla trošku jejich ironické ksichtíky zchladit, ne? Já si dodneška vzpomínám, jak na zastávce byl nějaký neonacista, malý, a někajý velký chlap se mu smál, jak si tam "tahal před někým triko". A pak přišel druhý skinhead, asi 205cm vysoký a hmotnost tak 105-110kg a všiml si, jak se ten chlap na toho malého šklebil, to by člověk nevěřil, jak ten chlap najednou zbledl. Zbabělec to byl. A nějaký postarší, třeba 45. Také měl ramena, měl pocit, že toho malého by přepral, ale najednou si to rozmyslel. Lidé jsou zlí
Není tady
lavský napsal(a):
Víte, lidi jsou hajz*ové, šklebí se na vás, smějí se vám. Ale to je proto, že nepůsobíte silně. Proto si myslím, že posilovna a sebevědomí a lepší postava by mohla trošku jejich ironické ksichtíky zchladit, ne? Já si dodneška vzpomínám, jak na zastávce byl nějaký neonacista, malý, a někajý velký chlap se mu smál, jak si tam "tahal před někým triko". A pak přišel druhý skinhead, asi 205cm vysoký a hmotnost tak 105-110kg a všiml si, jak se ten chlap na toho malého šklebil, to by člověk nevěřil, jak ten chlap najednou zbledl. Zbabělec to byl. A nějaký postarší, třeba 45. Také měl ramena, měl pocit, že toho malého by přepral, ale najednou si to rozmyslel. Lidé jsou zlí
Lidi jsou dobří i zlí.
A to, co jsi popsa, je "právo silnějšího" - prostě to tak v životě funguje. Trochu to upravuje zákon a morálka...
Jo, a nemyslím že posilovna a lepší postava by Ti MOC změnila vyhlídky - trošku ano, přiznávám, jsme v kultuře kde se na krásu těla dost dá. - Ale sebevědomí Ti to moc nezvedne.
Ano, souhlasím, že lepší sebevědomí by Ti mohlo pomoct. Jenže sebevědomí je "být si vědom sama sebe", a nikoli, jak se domníváš, "působit na ostatní sebevědomě"... - na sebevědomí je potřeba zapracovat, ne navenek, ale "dovnitř".
Jinak bych chtěla vidět, jaký bys byl "zbabělec", kdyby se ten velký skinhead začal vytahovat na Tebe... 
Není tady

lavský napsal(a):
Víte, lidi jsou hajz*ové, šklebí se na vás, smějí se vám. Ale to je proto, že nepůsobíte silně. Proto si myslím, že posilovna a sebevědomí a lepší postava by mohla trošku jejich ironické ksichtíky zchladit, ne? Já si dodneška vzpomínám, jak na zastávce byl nějaký neonacista, malý, a někajý velký chlap se mu smál, jak si tam "tahal před někým triko". A pak přišel druhý skinhead, asi 205cm vysoký a hmotnost tak 105-110kg a všiml si, jak se ten chlap na toho malého šklebil, to by člověk nevěřil, jak ten chlap najednou zbledl. Zbabělec to byl. A nějaký postarší, třeba 45. Také měl ramena, měl pocit, že toho malého by přepral, ale najednou si to rozmyslel. Lidé jsou zlí
Toto je sranda na entou. Opravdu zvrhle uvazovani psychicky naruseneho jedince. Jsem fakt stastna, ze clovek, ktery ma prezdivku lavsky, nema ramena a maly sebevedomi. Jinak si umim predstavit, ze vezme bouchacku a pujde si nekam hezky ty zle lidi postrilet.
Není tady
Martinka1 napsal(a):
lavský napsal(a):
Víte, lidi jsou hajz*ové, šklebí se na vás, smějí se vám. Ale to je proto, že nepůsobíte silně. Proto si myslím, že posilovna a sebevědomí a lepší postava by mohla trošku jejich ironické ksichtíky zchladit, ne? Já si dodneška vzpomínám, jak na zastávce byl nějaký neonacista, malý, a někajý velký chlap se mu smál, jak si tam "tahal před někým triko". A pak přišel druhý skinhead, asi 205cm vysoký a hmotnost tak 105-110kg a všiml si, jak se ten chlap na toho malého šklebil, to by člověk nevěřil, jak ten chlap najednou zbledl. Zbabělec to byl. A nějaký postarší, třeba 45. Také měl ramena, měl pocit, že toho malého by přepral, ale najednou si to rozmyslel. Lidé jsou zlí
Lidi jsou dobří i zlí.
A to, co jsi popsa, je "právo silnějšího" - prostě to tak v životě funguje. Trochu to upravuje zákon a morálka...
Jo, a nemyslím že posilovna a lepší postava by Ti MOC změnila vyhlídky - trošku ano, přiznávám, jsme v kultuře kde se na krásu těla dost dá. - Ale sebevědomí Ti to moc nezvedne.
Ano, souhlasím, že lepší sebevědomí by Ti mohlo pomoct. Jenže sebevědomí je "být si vědom sama sebe", a nikoli, jak se domníváš, "působit na ostatní sebevědomě"... - na sebevědomí je potřeba zapracovat, ne navenek, ale "dovnitř".
Jinak bych chtěla vidět, jaký bys byl "zbabělec", kdyby se ten velký skinhead začal vytahovat na Tebe...
No jo. I vy, moudré, babinetky ...
Je to tak, třeba bych pak věděl, že mám sílu, něco zvládnu, tak se nemusím už tolik "bát" ... a žil bych normálněji ... navíc, dneska se na krásu hledí pořád. Ono vždy, ale dnes je to ten význam krásy markantní díky televizi. A zejména tedy amerických snímků, seriálů, reklam
Není tady

lavský napsal(a):
Martinka1 napsal(a):
lavský napsal(a):
Víte, lidi jsou hajz*ové, šklebí se na vás, smějí se vám. Ale to je proto, že nepůsobíte silně. Proto si myslím, že posilovna a sebevědomí a lepší postava by mohla trošku jejich ironické ksichtíky zchladit, ne? Já si dodneška vzpomínám, jak na zastávce byl nějaký neonacista, malý, a někajý velký chlap se mu smál, jak si tam "tahal před někým triko". A pak přišel druhý skinhead, asi 205cm vysoký a hmotnost tak 105-110kg a všiml si, jak se ten chlap na toho malého šklebil, to by člověk nevěřil, jak ten chlap najednou zbledl. Zbabělec to byl. A nějaký postarší, třeba 45. Také měl ramena, měl pocit, že toho malého by přepral, ale najednou si to rozmyslel. Lidé jsou zlí
Lidi jsou dobří i zlí.
A to, co jsi popsa, je "právo silnějšího" - prostě to tak v životě funguje. Trochu to upravuje zákon a morálka...
Jo, a nemyslím že posilovna a lepší postava by Ti MOC změnila vyhlídky - trošku ano, přiznávám, jsme v kultuře kde se na krásu těla dost dá. - Ale sebevědomí Ti to moc nezvedne.
Ano, souhlasím, že lepší sebevědomí by Ti mohlo pomoct. Jenže sebevědomí je "být si vědom sama sebe", a nikoli, jak se domníváš, "působit na ostatní sebevědomě"... - na sebevědomí je potřeba zapracovat, ne navenek, ale "dovnitř".
Jinak bych chtěla vidět, jaký bys byl "zbabělec", kdyby se ten velký skinhead začal vytahovat na Tebe...No jo. I vy, moudré, babinetky ...
Je to tak, třeba bych pak věděl, že mám sílu, něco zvládnu, tak se nemusím už tolik "bát" ... a žil bych normálněji ... navíc, dneska se na krásu hledí pořád. Ono vždy, ale dnes je to ten význam krásy markantní díky televizi. A zejména tedy amerických snímků, seriálů, reklam
a napadlo te, ze existuje docela dost lidi, kteri se na ty americke snimky nedivaji a neridi se jimi?
Není tady
baba.jaga
Ale tak mě se líbí také holky štíhlé, které nejsou při těle (moc) a jsou hezké, ale ty se na mě šklebí. Bohužel, mají proč. Protože nejsem ani vymakaný, ani vzdělaný, průměrný a vším tím patřím k průměrnému "kusu" ženy ...
Ale nejsem s ní spokojen. Proto bych to rád změnil, ale jak? Tak aspoň posilováním. Sice posilovat teď nemůžu, neb jsem měl úraz, no ale aspoň něco (třeba nohy, břicho, trochu záda). Abych měl výdrž. Nohy mám slušné, stehna by to chtělo, ruce nemám skoro vůbec, to je spíše ostuda.
Tak, a teď mi řekněte, že to není o vzhledu. Také by se mi líbilo ženám imponovat ...
Není tady

lavský napsal(a):
baba.jaga
Ale tak mě se líbí také holky štíhlé, které nejsou při těle (moc) a jsou hezké, ale ty se na mě šklebí. Bohužel, mají proč. Protože nejsem ani vymakaný, ani vzdělaný, průměrný a vším tím patřím k průměrnému "kusu" ženy ...
Ale nejsem s ní spokojen. Proto bych to rád změnil, ale jak? Tak aspoň posilováním. Sice posilovat teď nemůžu, neb jsem měl úraz, no ale aspoň něco (třeba nohy, břicho, trochu záda). Abych měl výdrž. Nohy mám slušné, stehna by to chtělo, ruce nemám skoro vůbec, to je spíše ostuda.
Tak, a teď mi řekněte, že to není o vzhledu. Také by se mi líbilo ženám imponovat ...
to uz jsem tady cetla pred rokem a pul. Za tu tebe mohl byt minimalne Van Damm.
Není tady

lavský napsal(a):
Víte, lidi jsou hajz*ové, šklebí se na vás, smějí se vám. Ale to je proto, že nepůsobíte silně. Proto si myslím, že posilovna a sebevědomí a lepší postava by mohla trošku jejich ironické ksichtíky zchladit, ne? Já si dodneška vzpomínám, jak na zastávce byl nějaký neonacista, malý, a někajý velký chlap se mu smál, jak si tam "tahal před někým triko". A pak přišel druhý skinhead, asi 205cm vysoký a hmotnost tak 105-110kg a všiml si, jak se ten chlap na toho malého šklebil, to by člověk nevěřil, jak ten chlap najednou zbledl. Zbabělec to byl. A nějaký postarší, třeba 45. Také měl ramena, měl pocit, že toho malého by přepral, ale najednou si to rozmyslel. Lidé jsou zlí
Buď v klidu, lidé jsou sice svi-ně, to je fakt, ale většinou je to tak, že jsou tím zlejší, čím jsou menší. Velkých se neboj, ti se na tebe vykašlou. Je to stejné jako se psy - většinou kousne nějaký malý hajzlík - velký pes to nemá zapotřebí, strachy kousat.
Jinak, najdi si na netu, co je paranoa a něco si o tom přečti
Není tady
baba.jaga napsal(a):
lavský napsal(a):
baba.jaga
Ale tak mě se líbí také holky štíhlé, které nejsou při těle (moc) a jsou hezké, ale ty se na mě šklebí. Bohužel, mají proč. Protože nejsem ani vymakaný, ani vzdělaný, průměrný a vším tím patřím k průměrnému "kusu" ženy ...
Ale nejsem s ní spokojen. Proto bych to rád změnil, ale jak? Tak aspoň posilováním. Sice posilovat teď nemůžu, neb jsem měl úraz, no ale aspoň něco (třeba nohy, břicho, trochu záda). Abych měl výdrž. Nohy mám slušné, stehna by to chtělo, ruce nemám skoro vůbec, to je spíše ostuda.
Tak, a teď mi řekněte, že to není o vzhledu. Také by se mi líbilo ženám imponovat ...to uz jsem tady cetla pred rokem a pul. Za tu tebe mohl byt minimalne Van Damm.
Ale:
1. teď nemůžu cvičit (od půlky srpna až do příštího července)
2. to bych musel jít jako nula do posilovny a jako nula se tam cítit, a to radši se s nikým nebudu měřit a říkat si, že jsem někdo :-/
Není tady
Lavský, buď té dobroty a sděl nám, jaká zákeřá nemoc ti brání chodit do posilovny, nebo nedejbože cvičit. Pokud máš problém jít do fitka nepřipravený, cvič doma. I když podle mě je to celé kravina, akorát výmluva, protože ty svalovci se asi taky nenarodili namakaný, ale to ty prostě asi nepochopíš, že někdo mohl dosáhnout něčeho díky své píli a cílevědomosti, protože ty nevíš co to je.
--Sice posilovat teď nemůžu, neb jsem měl úraz, no ale aspoň něco (třeba nohy, břicho, trochu záda).--
No, nejsem dobrá v anatomii, ale chybí mi tam jen ruce a to se lehce dohonit..
Výmluvy, výmluvy...
Není tady

Mně to připadá, že nemůžeš nic začít, protože bys nebyl někdo. Tak bude asi nejlepší sedět doma, s klávesnicí alespoň umíš
Není tady