Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#376 27. 10. 2009 10:45

Blossom
Host

Re: Dobrý psycholog v Praze

Lavský, nehledej furt co je blbě, a nežer tolik ty tituly a funkce. Ty nejsou na lidech to hlavní.

#377 27. 10. 2009 10:46

javena
♥♥♥♥♥♥-

Mě se děsně líbil film - Jako jed.
Ta úžasná porada. No, já ty podklady mám prakticky hotový, něco k tomu doplním, hodím to na papír - dneska je úterý, zejtra to dorazim, ve čtvrtek nadiktuju sekretářce, takže v pátek, maximálně v pondělí to máte na stole... dumbom

Není tady

#378 27. 10. 2009 12:19

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

javena napsal(a):

Mě se děsně líbil film - Jako jed.
Ta úžasná porada. No, já ty podklady mám prakticky hotový, něco k tomu doplním, hodím to na papír - dneska je úterý, zejtra to dorazim, ve čtvrtek nadiktuju sekretářce, takže v pátek, maximálně v pondělí to máte na stole... dumbom

lol nejen to - ten film je skvělý celý tummenupp

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#379 27. 10. 2009 19:21

lavský
♥♥♥♥♥--

Ach jo, stejně jsem to nejhezčí (od 20ti do 26ti), to typické mládí, proměškal ..

Není tady

#380 27. 10. 2009 20:40

mashanka
Zablokovaný

já tedy nevím, ale já cítím jako nejhezčí a nejpohodovější období od 30 let do doby, než začne člověk mít potíže se zdravím.
Lavský - nesouvisí náhodou to tvoje neštěstí s tím, že je ti zrovna těch 26 - tzn. končí období nároku na různé dávky, alimenty, apod. a musí se začít makat ?

Není tady

#381 28. 10. 2009 11:19

lavský
♥♥♥♥♥--

Vy asi nejste typičtí lidi ze společnosti. Ne, že nejste hodní nebo bych vámi pohrdal, to ani náhodou.  Ale jinak si neumím vysvětlit některé vaše názory. Mladí lidé cestují, baví se, já proseděl od 20ti do 26ti doma a říkám, že mám hodně za sebou, před sebou také, ale to nespoutané čiré mládí už to nebude ... a je to fakt, by může přijít spousty krásných období, ale JINÝCH ...

Není tady

#382 28. 10. 2009 11:21

lavský
♥♥♥♥♥--

Mimoto jsem zjistil, že lidé mě vůbec neberou vážně ...

Není tady

#383 28. 10. 2009 11:29

mashanka
Zablokovaný

lavský napsal(a):

Vy asi nejste typičtí lidi ze společnosti. Ne, že nejste hodní nebo bych vámi pohrdal, to ani náhodou.  Ale jinak si neumím vysvětlit některé vaše názory. Mladí lidé cestují, baví se, já proseděl od 20ti do 26ti doma a říkám, že mám hodně za sebou, před sebou také, ale to nespoutané čiré mládí už to nebude ... a je to fakt, by může přijít spousty krásných období, ale JINÝCH ...

Tý brďo, já jsem nespoutaná ještě teď - to není o věku.
Typický člověk ze společnosti (z té dnešní) rozhodně nejsem a nikdy nebudu - a jsem ráda, protože dnešní společnost nebo alespoň to, co jsi ty pod tím názvem představuješ,je na blití.

No jasně, že přijde spousta období - jiných. Jiná budou hlavně proto, že už ti nikdo nebude dělat provianáka a pečovače a budeš se muset o sebe starat sám. To je život. Každý to nese jinak - já se na to těšila, ty se z toho věšíš - to mᚠblbé

Není tady

#384 28. 10. 2009 11:30

mashanka
Zablokovaný

lavský napsal(a):

Tak vida - je vidět, že bystrý úsudek ti nechybí - možná z tebe nakonec přecejen ještě něco bude lol

Upravil(a) mashanka (28. 10. 2009 11:32)

Není tady

#385 28. 10. 2009 11:32

lavský
♥♥♥♥♥--

mashanka napsal(a):

lavský napsal(a):

Tý brďo, já jsem nespoutaná ještě teď - to není o věku.
Typický člověk ze společnosti (z té dnešní) rozhodně nejsem a nikdy nebudu - a jsem ráda, protože dnešní společnost nebo alespoň to, co jsi ty pod tím názvem představuješ,je na blití.

No jasně, že přijde spousta období - jiných. Jiná budou hlavně proto, že už ti nikdo nebude dělat provianáka a pečovače a budeš se muset o sebe starat sám. To je život. Každý to nese jinak - já se na to těšila, ty se z toho věšíš - to mᚠblbé

Je to hrozné, ty jsi se z toho nevěšela?? Nenáviděl jsem jako dítě jakoukoliv aktivitu mimo domov. Fuj

Není tady

#386 28. 10. 2009 11:33

mashanka
Zablokovaný

Za to poděkuj rodičům - pravděpodobně tě k sobě moc připoutali.dudlik
Ne, já se nevěšela - byla jsem šastná, když jsem byla za dospělou, měla svoji domácnost, mohla si žít, jak je mi libo.... starala se o sebe sama a nemusela dodržovat pravidla, který nastavoval někdo jiný - rodiče.
Dětství jsem prožívala jako období nesvobody a nesvobodu já opravdu nemusím

Upravil(a) mashanka (28. 10. 2009 11:36)

Není tady

#387 28. 10. 2009 12:23

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

lavský napsal(a):

To asi nejsem typický člověk, já v období od 20 let do 26 let pilně seděla na zadku studovala vysokou školu. Nemám pocit, že bych si tím studiem nějak výrazně užívala - kromě toho, že jsem pilně chodila na brigády.

Není tady

#388 28. 10. 2009 12:24

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

lavský napsal(a):

Čím to asi bude...

Není tady

#389 28. 10. 2009 18:54

lavský
♥♥♥♥♥--

Martinka1 napsal(a):

lavský napsal(a):

Čím to asi bude...

nevím

Není tady

#390 28. 10. 2009 19:00

Pikola
♥♥♥♥♥--

Já jsem necestovala, nestudovala, pravda, asi dva roky jsem promejdanovala.. Je na tobě, jak si to uděláš.. ale nikdy není pozdě, já si teď připadám líp, než v 25 :-)

Není tady

#391 28. 10. 2009 19:58

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

lavský napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

lavský napsal(a):

Čím to asi bude...

nevím

Protože plácᚠhrozný hlouposti. Já chápu, že těm hloupostem věříš... - tak aspoň zkus uznat, že jsi jediný, kdo to na světě takhle vidí - takže možná, že je čas změnit svůj názor.

Pokud se chceš cítit jako ostatní - tak je potřeba něco změnit (a přemýšlet jako ostatní)...

"Nejlepší" čas je TEĎ. Nic jinýho totiž nemáš, jen současnost. Minulost už nezměníš, už se stala... a budoucnost neovlivníš... resp. ovlivníš tím, co dělᚠTEĎ.

Takže se zaměř, abys teď dělal to, co chceš... a vys.e.r se na to, co bylo... přestaň litovat toho, co jsi neudělal a TEĎ udělej to, co chceš... Fakt Ti nepomůže, že si budeš říkat, žes už všechno prošvihnul...

Jenže Ty si pořád meleš svou. Možná by to chtělo změnit si název vlákna, psychologa už dávno nehledáš, posledně jsem Ti dala seznam všech psychologů a psycholog. zařízení v Praze - a nic. Nikdo Ti pomoct nemůže, když nechceš Ty sám.

Jenže, ono by Ti hrozila změna, kdybys na nějakou terapii šel (a vydržel tam), co???

Není tady

#392 29. 10. 2009 5:42

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Martinka1 napsal(a):

Jenže, ono by Ti hrozila změna, kdybys na nějakou terapii šel (a vydržel tam), co???

Njn, tak nějak to bude. Změna je nebezpečná věc. smile

Lavský není na změnu připraven.
Terapie vyžaduje vysokou míru vlastní aktivity a chuti něco skutečně změnit.
Až se na sebe dostatečně nase.e, vzchopí se, a bude jednat.
V opačném případě bude naříkat a stěžovat si do konce života.

Kupodivu ale mám zkušenost se známou, co taky pořád říkala:
"nejde nejde, a Ty nevíš jaké to je"...

A pak přišla změna zvenčí, takový menší šok, a to ji nastartovalo.

Lavský, co budeš dělat, až nebudeš mít rodiče?

Není tady

#393 29. 10. 2009 5:49

lavský
♥♥♥♥♥--

Martinka1 napsal(a):

lavský napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Čím to asi bude...

nevím

Protože plácᚠhrozný hlouposti. Já chápu, že těm hloupostem věříš... - tak aspoň zkus uznat, že jsi jediný, kdo to na světě takhle vidí - takže možná, že je čas změnit svůj názor.

Pokud se chceš cítit jako ostatní - tak je potřeba něco změnit (a přemýšlet jako ostatní)...

"Nejlepší" čas je TEĎ. Nic jinýho totiž nemáš, jen současnost. Minulost už nezměníš, už se stala... a budoucnost neovlivníš... resp. ovlivníš tím, co dělᚠTEĎ.

Takže se zaměř, abys teď dělal to, co chceš... a vys.e.r se na to, co bylo... přestaň litovat toho, co jsi neudělal a TEĎ udělej to, co chceš... Fakt Ti nepomůže, že si budeš říkat, žes už všechno prošvihnul...

Jenže Ty si pořád meleš svou. Možná by to chtělo změnit si název vlákna, psychologa už dávno nehledáš, posledně jsem Ti dala seznam všech psychologů a psycholog. zařízení v Praze - a nic. Nikdo Ti pomoct nemůže, když nechceš Ty sám.

jenze oni mi doporucili i skupinovku, vse ok. Ale mluvila i o nejakych hlubsich rozborovych testech u psychiatra a na to jsem se vykaslal ...

Není tady

#394 29. 10. 2009 10:59

pigi22007
♥♥♥----

Panebože,takhle se nechová ani můj malý 7letý syn...jsi fakt skutečný,nebo je to celé nějaký veselý vtípek...ty tvoje řeči nemůžou být opravdové..

Není tady

#395 29. 10. 2009 12:08

lavský
♥♥♥♥♥--

pigi22007 napsal(a):

Panebože,takhle se nechová ani můj malý 7letý syn...jsi fakt skutečný,nebo je to celé nějaký veselý vtípek...ty tvoje řeči nemůžou být opravdové..

jakto??? Tak mi aspon napiš, proč si to myslíš .. sad

Není tady

#396 29. 10. 2009 13:35

pigi22007
♥♥♥----

To jsou prostě dětské reakce na jakoukoliv rozumnou věc,kterou ti tu někdo nabídne..prostě nevěřím,že jsi skutečný..někdo si tu dělá legraci..nebo ses přestal ve školkovém věku vyvíjet...nechci být hnusná,ale víš kolik je na světě lidí,kteří mají fakt problémy...jsou nemocní,perou se se životem?Ty jen brečíš a lituješ se,přitom ti nikdo nic nedělá,ale taky ti zadarmo v životě nikdo nic nedá...musíš chtít..ale to už ti tady napsalo tolik dobrých lidí,že já to jen opakuju...fakt se mi snad zdáš...kdyby problémy nbebyly,tak ty je určitě vymyslíš

Není tady

#397 29. 10. 2009 13:41

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

lavský napsal(a):

jenze oni mi doporucili i skupinovku, vse ok. Ale mluvila i o nejakych hlubsich rozborovych testech u psychiatra a na to jsem se vykaslal ...

No a v čem byl problém?
Musíš jít na testy k psychiatrovi, jinak Tě do terapie nevezmou... - oni Ti tam neublíží neboj, jenom potřebují ty testy, je to asi nařízení aby Tě mohli vzít a aby to mohla proplatit pojišovna.

Prostě, jdi tam znovu a jdi na ty testy k psychiatrovi. Nekousnou Tě, neboj.

Není tady

#398 29. 10. 2009 14:16

lavský
♥♥♥♥♥--

Martinka1 napsal(a):

lavský napsal(a):

No a v čem byl problém?
Musíš jít na testy k psychiatrovi, jinak Tě do terapie nevezmou... - oni Ti tam neublíží neboj, jenom potřebují ty testy, je to asi nařízení aby Tě mohli vzít a aby to mohla proplatit pojišovna.

A to psycholog standardně posílá lidi na psychiatrii? To slyším prvně ....

Není tady

#399 29. 10. 2009 14:52

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

lavský napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

lavský napsal(a):

No a v čem byl problém?

A to psycholog standardně posílá lidi na psychiatrii? To slyším prvně ....

Jo. Víc do SZ.

Není tady

#400 29. 10. 2009 16:58

majkafa
Host

Martinko, nefabuluj. Psycholog standardně kllienty k psychiatrovi neposílá. Posílá tam ty, o kterých si myslí, že potřebují nejdříve nebo současně psychiatrickou léčbu a ne (jenom) psychologa.
Psycholog si testy s klientem dělá sám. Nepotřebuje ty od psychiatra.
Tvrdím pořád, že lavský se potřebuje nejdříve léčit. U psychiatra. Práškami, než překoná to nejhorší. Pak teprve, nebo někdy současně může začít psychoterapie.
Myslím, že to, že lavského psycholog poslal k psychiatrovi, má slova dostatečně potvrzuje.

NÁŠ TIP:

Zápatí