Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#351 25. 10. 2009 22:06

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Dobrý psycholog v Praze

Lávský, já znám hafo lidí, ale ani jeden z nich by nechtěl být prezidentem. A reputace? Tak tu má teď v EU teda báječnou... vissla Prachy kluk teda asi má, ale taky ego, který mu roste jak pohnojenej trávník... dumbom
Hele a mezi tím prezidentem a dělníkem nemᚠněco, co by tě uspokojilo? Já vlastně nevím, co děláš. Ani co bys dělat chtěl... Kromě toho, že bys chtěl, aby si tě lidi vážily. To píšeš často.

Není tady

 

#352 25. 10. 2009 22:08

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Dobrý psycholog v Praze

Lavsky, kdyz ctu ty tvoje zgrindy, tak si rikam, Zaplat panbuh za to, ze dle svych slov jsi NIKDO.  Kdybys takzvane "neco dokazal", meli bysme tu dalsiho idiota bez mozku, ktery si o sobe mysli, ze je NEKDO, jen protoze si koupil bouraka, na krk si dal zlaty retez a pipinu na misto spolujezdce.


42!

Není tady

 

#353 25. 10. 2009 22:17

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Dobrý psycholog v Praze

baba.jaga napsal(a):

Lavsky, kdyz ctu ty tvoje zgrindy, tak si rikam, Zaplat panbuh za to, ze dle svych slov jsi NIKDO.  Kdybys takzvane "neco dokazal", meli bysme tu dalsiho idiota bez mozku, ktery si o sobe mysli, ze je NEKDO, jen protoze si koupil bouraka, na krk si dal zlaty retez a pipinu na misto spolujezdce.

lol

Není tady

 

#354 25. 10. 2009 23:57

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Dobrý psycholog v Praze

Pracuji jako pochybny a nechci se s tim smirit !!

kdybych vedel, co delat, tak to delam

Není tady

 

#355 26. 10. 2009 3:48

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Dobrý psycholog v Praze

takovou práci neznám - takovou znám jen vlastnost


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#356 26. 10. 2009 5:50

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Dobrý psycholog v Praze

Nikdo se nechce citit na konci, a dokud si to asi nepriznam a nezaradim a budu se 1000x stranit, tak se nikam nevypracuji

Není tady

 

#357 26. 10. 2009 6:57

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Dobrý psycholog v Praze

Taky neznám takovou práci. Možná porybný s překlepem, ale ty asi nejsi od Třeboně, když hledᚠpsychologa v Praze...

Není tady

 

#358 26. 10. 2009 8:03

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Dobrý psycholog v Praze

javena napsal(a):

Taky neznám takovou práci. Možná porybný s překlepem...

Taky mě to napadlo... big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#359 26. 10. 2009 15:01

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Dobrý psycholog v Praze

není to práce, za kterou bych se styděl, jesem za ní rád, ale nikoho tím neoslovím

Není tady

 

#360 26. 10. 2009 16:12

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Dobrý psycholog v Praze

lavský napsal(a):

Nikdo se nechce citit na konci, a dokud si to asi nepriznam a nezaradim a budu se 1000x stranit, tak se nikam nevypracuji

Někdy je lepší být na konci - je tam lepší přehled, co se děje před tebou. Když jsi první, mᚠvšechny za zády a nikdy nevíš, kdo tě zezadu zapíchne

Upravil(a) mashanka (26. 10. 2009 16:15)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#361 26. 10. 2009 16:13

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Dobrý psycholog v Praze

lavský napsal(a):

není to práce, za kterou bych se styděl, jesem za ní rád, ale nikoho tím neoslovím

Prací se neoslovuje, práce se dělá, aby člověk měl na živobytí


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#362 26. 10. 2009 21:32

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Dobrý psycholog v Praze

mashanka napsal(a):

lavský napsal(a):

není to práce, za kterou bych se styděl, jesem za ní rád, ale nikoho tím neoslovím

Prací se neoslovuje, práce se dělá, aby člověk měl na živobytí

když řeknu, že jsem doktor, je to jiné, než když řeknu, že jsem popelář. Ano, vydělám si, ale trošku jinou sumu peněz, v trošku jiných podmínkách. Chápete vůbec tady, co se snažím říct?

Není tady

 

#363 26. 10. 2009 21:35

majkafa
Host

Re: Dobrý psycholog v Praze

A, lavský, proč ty vlastně nejsi doktor? big_smile

 

#364 26. 10. 2009 21:46

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Dobrý psycholog v Praze

lavský napsal(a):

Chápete vůbec tady, co se snažím říct?

Ne big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#365 26. 10. 2009 21:49

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Dobrý psycholog v Praze

lavský napsal(a):

mashanka napsal(a):

lavský napsal(a):

není to práce, za kterou bych se styděl, jesem za ní rád, ale nikoho tím neoslovím

Prací se neoslovuje, práce se dělá, aby člověk měl na živobytí

když řeknu, že jsem doktor, je to jiné, než když řeknu, že jsem popelář. Ano, vydělám si, ale trošku jinou sumu peněz, v trošku jiných podmínkách. Chápete vůbec tady, co se snažím říct?

Chapu to, ze tvoji rodice neco duleziteho ve tve vychove zanedbali. Nevysvetlili ti par zakladnich banalit. To se bohuzel neda napravit, jak je zrejme. S pochopenim souvislosti taky mas problem. Rekla bych, ze jsi uplne ztraceny pripad. Proste si to priznej.


42!

Není tady

 

#366 26. 10. 2009 21:56

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Dobrý psycholog v Praze

lavský napsal(a):

Pracuji jako pochybny a nechci se s tim smirit !!

kdybych vedel, co delat, tak to delam

To není vůbec špatný. K práci pochybného mᚠvelký talent. Málokdo umí tak dokonale pochybovat o sobě a svém životě a dokonce také velké pochybnosti vzbuzuješ. Vytrvalost ti též nechybí. S kariérou pochybného bych to u tebe viděla velmi dobře big_smile

Není tady

 

#367 26. 10. 2009 22:00

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Dobrý psycholog v Praze

No, já tě i chápu, ale nechápu, proč se tím pořád zaobíráš.
Ty pořád srovnávᚠnějaký prachy a postavení... Na to, abys ustál tlak a odpovědnost za postavení, který bys patrně chtěl, musíš mít kamaráde taky kou.le. Ty vidíš jen prachy, ale mít za sebou lidi, který jsou na tobě existenčně závislý bys ty (nejen) neustál. A my, co bychom to neustáli se tam nese.rem, protože to narozdíl od tebe víme... Takže se tím nezaobíráme a jsme spokojený tam kde jsme. Jdem spát s čistou hlavou a je nám fajn. Alespoň mě určitě. Mě stačí ta odpovědnost, co mám. Po větší netoužím. Nezávidím jim to, vždycky je něco za něco.

Není tady

 

#368 26. 10. 2009 22:03

majkafa
Host

Re: Dobrý psycholog v Praze

lavský nemá ani tucha o tom, co opravdu znamená výraz - nést odpovědnost.
On vidí jen ty prachy. Nic víc.

 

#369 26. 10. 2009 23:15

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Dobrý psycholog v Praze

javena napsal(a):

No, já tě i chápu, ale nechápu, proč se tím pořád zaobíráš.
Ty pořád srovnávᚠnějaký prachy a postavení... Na to, abys ustál tlak a odpovědnost za postavení, který bys patrně chtěl, musíš mít kamaráde taky kou.le. Ty vidíš jen prachy, ale mít za sebou lidi, který jsou na tobě existenčně závislý bys ty (nejen) neustál. A my, co bychom to neustáli se tam nese.rem, protože to narozdíl od tebe víme... Takže se tím nezaobíráme a jsme spokojený tam kde jsme. Jdem spát s čistou hlavou a je nám fajn. Alespoň mě určitě. Mě stačí ta odpovědnost, co mám. Po větší netoužím. Nezávidím jim to, vždycky je něco za něco.

tak ti, co nemají ostré lokty, mají alespoň vzdělání ... no

Není tady

 

#370 27. 10. 2009 5:50

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Dobrý psycholog v Praze

Lavský, vzpomínám si na jedno moudro, které jsem si v mládí vypsala z knihy "Rolf zálesák" - a sice: "Hlupák, kdo není králem alespoň ve svém malém království".
Soustřeď se na své malé království - tam jsi ta hlavní osoba, tam rozhoduješ ty. Do těch ostatních ti nic není a ani nejsi schopen posoudit, jak to doopravdy mají. Nezáviď.

Jsi schopen si zajistit střechu nad hlavou a kus chleba, abys neumřel hlady? Nebo na někom parazituješ a ještě ho vztekle kopᚠdo kotníků (rodiče, prarodiče) - zamysli se, a udělej první krok.

Pak můžeš začít i studovat, pokud se ty rozhodneš, že po tom toužíš a mᚠna to sílu - ale nepočítej s tím, že ti to někdo ocení, každý má svých starostí dost, než aby nějakému blbečkovi tleskali a plácali ho po rameni.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#371 27. 10. 2009 7:37

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Dobrý psycholog v Praze

lavský napsal(a):

javena napsal(a):

No, já tě i chápu, ale nechápu, proč se tím pořád zaobíráš.
Ty pořád srovnávᚠnějaký prachy a postavení... Na to, abys ustál tlak a odpovědnost za postavení, který bys patrně chtěl, musíš mít kamaráde taky kou.le. Ty vidíš jen prachy, ale mít za sebou lidi, který jsou na tobě existenčně závislý bys ty (nejen) neustál. A my, co bychom to neustáli se tam nese.rem, protože to narozdíl od tebe víme... Takže se tím nezaobíráme a jsme spokojený tam kde jsme. Jdem spát s čistou hlavou a je nám fajn. Alespoň mě určitě. Mě stačí ta odpovědnost, co mám. Po větší netoužím. Nezávidím jim to, vždycky je něco za něco.

tak ti, co nemají ostré lokty, mají alespoň vzdělání ... no

Jestli tě trápí tvoje vzdělání, tak si ho doplň...

Není tady

 

#372 27. 10. 2009 10:05

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Dobrý psycholog v Praze

lavský napsal(a):

mashanka napsal(a):

lavský napsal(a):

není to práce, za kterou bych se styděl, jesem za ní rád, ale nikoho tím neoslovím

Prací se neoslovuje, práce se dělá, aby člověk měl na živobytí

když řeknu, že jsem doktor, je to jiné, než když řeknu, že jsem popelář. Ano, vydělám si, ale trošku jinou sumu peněz, v trošku jiných podmínkách. Chápete vůbec tady, co se snažím říct?

Jo, chápu, ale co se týká těch podmínek... hele, každý doktor není kardiochirurg. Většina léčí i hemeroidy, kapavku nebo, nedejbože syfilis smile , zbavují rány hnisu, ošetřují boláky bezdomáčům .......... mají sice bílý pl᚝ a jsou cítit desinfekcí, ale ................. zlatý odpadky


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#373 27. 10. 2009 10:07

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Dobrý psycholog v Praze

lavský napsal(a):

javena napsal(a):

No, já tě i chápu, ale nechápu, proč se tím pořád zaobíráš.
Ty pořád srovnávᚠnějaký prachy a postavení... Na to, abys ustál tlak a odpovědnost za postavení, který bys patrně chtěl, musíš mít kamaráde taky kou.le. Ty vidíš jen prachy, ale mít za sebou lidi, který jsou na tobě existenčně závislý bys ty (nejen) neustál. A my, co bychom to neustáli se tam nese.rem, protože to narozdíl od tebe víme... Takže se tím nezaobíráme a jsme spokojený tam kde jsme. Jdem spát s čistou hlavou a je nám fajn. Alespoň mě určitě. Mě stačí ta odpovědnost, co mám. Po větší netoužím. Nezávidím jim to, vždycky je něco za něco.

tak ti, co nemají ostré lokty, mají alespoň vzdělání ... no

vzdělání je dostupné pro každého - můžeš při práci dálkově studovat


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#374 27. 10. 2009 10:22

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Dobrý psycholog v Praze

mashanka napsal(a):

lavský napsal(a):

mashanka napsal(a):


Prací se neoslovuje, práce se dělá, aby člověk měl na živobytí

když řeknu, že jsem doktor, je to jiné, než když řeknu, že jsem popelář. Ano, vydělám si, ale trošku jinou sumu peněz, v trošku jiných podmínkách. Chápete vůbec tady, co se snažím říct?

Jo, chápu, ale co se týká těch podmínek... hele, každý doktor není kardiochirurg. Většina léčí i hemeroidy, kapavku nebo, nedejbože syfilis smile , zbavují rány hnisu, ošetřují boláky bezdomáčům .......... mají sice bílý pl᚝ a jsou cítit desinfekcí, ale ................. zlatý odpadky

No jenže lávskému tohle nějak nedocvkává... Představa ředitele jak srká kafíčko, kouří doutníček, na klíně má sekretářku a k dispozici podnikový vůz... godlike . Osmdesátá léta jsou pravěk. Čímž nechci říct, že nějakej říďa občas nepřefikne svou asistentku... tongue

Není tady

 

#375 27. 10. 2009 10:33

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Dobrý psycholog v Praze

no, ale hlavně, říďa něco musí v první řadě řídit - a to není jen tak. Já o tom něco vím - jsem přece řiditelka (tramvaje) big_smile

Upravil(a) mashanka (27. 10. 2009 10:34)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů