Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#326 24. 10. 2009 20:55

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Re: Dobrý psycholog v Praze

PavlaH napsal(a):

Mashanko ale to slovo padlo a nejenom, řešil i prapodivnou závislost matky na něm. Hm, třeba si i tohle namlouval.

Lavský a co podle tebe tak dělají dospělí klucí se životem?

Aha, díky - jdu hledat, zajímá mě to

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#327 24. 10. 2009 21:09

lavský
♥♥♥♥♥--

PavlaH napsal(a):

Mashanko ale to slovo padlo a nejenom, řešil i prapodivnou závislost matky na něm. Hm, třeba si i tohle namlouval.

řeší holky, bydlení a život, nehrají na počítači, nezavírají se každou volnou chvíli v pokoji, zvlášt kdyby mohli mít ne úplně špatnou budoucnost ..

Není tady

#328 24. 10. 2009 21:43

javena
♥♥♥♥♥♥-

Jinak, dívat se mamka přece nemusela - mohla mít při tom zavřené oči, ne ?

lol

Není tady

#329 24. 10. 2009 21:46

javena
♥♥♥♥♥♥-

lavský napsal(a):

PavlaH napsal(a):

řeší holky, bydlení a život, nehrají na počítači, nezavírají se každou volnou chvíli v pokoji, zvlášt kdyby mohli mít ne úplně špatnou budoucnost ..

Tak proč se zavírᚠv pokoji a nevyrazíš do ulic? Nemᚠkamarády, přátele... Dokud jsem byla svobodná, chodila jsem domů akorát přespat.

Není tady

#330 24. 10. 2009 21:49

mashanka
Zablokovaný

já taky - když nebylo zbytí big_smile

Není tady

#331 24. 10. 2009 22:01

lavský
♥♥♥♥♥--

javena napsal(a):

lavský napsal(a):

PavlaH napsal(a):

Tak proč se zavírᚠv pokoji a nevyrazíš do ulic? Nemᚠkamarády, přátele... Dokud jsem byla svobodná, chodila jsem domů akorát přespat.

To mi matka říkávala ve dvaceti taky ... Ale to jsi neměla stres? Ze života? Ze všeho?

Není tady

#332 24. 10. 2009 22:13

javena
♥♥♥♥♥♥-

Hele, teď jsem na jiným vlákně psala, že jsem si taky kdysi nevěřila. Měla jsem dojem, že všichni mají dokonalý životy a strach, jak to zvládnu já, být dokonalá. Ale svět není dokonalej. Každej něco řeší a s něčím se tak trochu pere. Jenže já tyhle pocity měla v šestnácti, sedmnácti letech. Nějak jsem z toho pak vyrostla. Asi jsem se podívala líp a viděla, jak to s tou dokonalostí je. ;)Neměla jsem z toho stres, to ne, jen jsem o sobě pochybovala. Možná je to potřeba, když je to zdravá pochybnost. Dodnes nemám ráda namachrovaný frajírky a životní hvězdy. Ti mají víc komplexů, než já za celou pubertu.
Jedinej stres, co jsem v tomhle období měla, byl, že po tý kalbě asi nevstanu do práce... big_smile

Není tady

#333 24. 10. 2009 22:28

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

javena napsal(a):

Se mᚠteda čím chlubit... lol

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#334 24. 10. 2009 22:42

javena
♥♥♥♥♥♥-

lol Chlubit asi moc ne, ale vzpomínat, to jo. Teda na to, co si pamatuju... rodnavissla

Není tady

#335 25. 10. 2009 7:40

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves

lavský napsal(a):

To mi matka říkávala ve dvaceti taky ... Ale to jsi neměla stres? Ze života? Ze všeho?

Mit stres ze zivota neni uplne obvykla vec, vetsina lidi ho nema. A ti, co ho maji, se pokouseji ty svoje stavy resit, treba i pres psychoterapeuta.

42!

Není tady

#336 25. 10. 2009 12:56

lavský
♥♥♥♥♥--

když jste mezi lidmi a nemáte odstup, nezdá se vám, že přestanete být sami sebou? Že díky tomu odstup ztratíte, moc naletíte nebo se s nimi moc začnete bavit a myslet na ně, nebudete mít čistou hlavu?
Nebo se necháte od nich ničit?

Není tady

#337 25. 10. 2009 13:11

mashanka
Zablokovaný

Já se od nich klidně nechám ničit, protože vím, že se jim to nepovede - jsem totiž nezničitelná smile

Není tady

#338 25. 10. 2009 13:23

lavský
♥♥♥♥♥--

mashanka napsal(a):

Já se od nich klidně nechám ničit, protože vím, že se jim to nepovede - jsem totiž nezničitelná smile

Když si držíš odstup. Ale potom se chovᚠtak, jako já :-)

Není tady

#339 25. 10. 2009 14:09

mashanka
Zablokovaný

Blbost. Prostě je mi to jedno, co dělají a co si myslí druzí. Žiju si svůj život podle toho, co se líbí mně. Jsem v pohodě. Ty k tomu musíš taky dojít.
Proč ti vlastně záleží na mínění cizích lidí ? Protože doufáš, že ti někdo vyvrátí tvou domněnku, že jsi nula. Ale proč by ti ji měl vyvracet - jemu je to fuk - stará se o sebe.
Musíš si ji vyvrátit sám

Není tady

#340 25. 10. 2009 14:56

lavský
♥♥♥♥♥--

mashanka napsal(a):

Blbost. Prostě je mi to jedno, co dělají a co si myslí druzí. Žiju si svůj život podle toho, co se líbí mně. Jsem v pohodě. Ty k tomu musíš taky dojít.
Proč ti vlastně záleží na mínění cizích lidí ? Protože doufáš, že ti někdo vyvrátí tvou domněnku, že jsi nula. Ale proč by ti ji měl vyvracet - jemu je to fuk - stará se o sebe.
Musíš si ji vyvrátit sám

Já jsem svůj a chovám se tak všude stejně. Akorát lidi mě nemusí, takže doma je mi fajn, ale ne venku

Není tady

#341 25. 10. 2009 15:30

lavský
♥♥♥♥♥--

Ono když se přestaneš poměřovat, nic nemá smysl. Když není lepší a horší, proč se tedy snažit? Proč nežít v odpadcích a jíst trávu? Protože JE LEPŠÍ A HORŠÍ. A i mezi lidmi

Není tady

#342 25. 10. 2009 15:30

javena
♥♥♥♥♥♥-

lavský napsal(a):

když jste mezi lidmi a nemáte odstup, nezdá se vám, že přestanete být sami sebou? Že díky tomu odstup ztratíte, moc naletíte nebo se s nimi moc začnete bavit a myslet na ně, nebudete mít čistou hlavu?

Já jsem mezi lidmi ráda, někdy jsem ráda sama... podle nálady.
Nežiju životy jiných ani se jimi příliš nezaobírám, ale vyslechnout si jejich názory a životní peripetie mi nijak nevadí. Svým způsobem mě to obohacuje. Pokud se jedná o blízké přátele, tak se mě samozřejmě nějaká jejich nepříjemnost v životě dotkne víc, ale mám svoje "trable" a maximum co můžu udělat je - vyslechnout, poradit... odžít si to musíme každý po svém. smile Takže mám hlavu víceméně čistou. smile
Být svůj je dobrá věc, ale nesmí to hraničit s povýšeným chováním. Na spoustu věcí mám třeba jiný názor, než někdo z mých přátel. Stojím si za ním, ale nenadřazuju ho nad ten druhý. Člověk by měl být svůj, ale respektovat ty druhé.

Není tady

#343 25. 10. 2009 18:45

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

lavský napsal(a):

Ono když se přestaneš poměřovat, nic nemá smysl. Když není lepší a horší, proč se tedy snažit? Proč nežít v odpadcích a jíst trávu? Protože JE LEPŠÍ A HORŠÍ. A i mezi lidmi

Naopak, když přestaneš poměřovat, všechno začne mít smysl. Ten správnej smysl.
Proč se snažit - protože, třeba něco chceš, něčeho dosáhnout.

Lepší a horší není - to dělají jen lidi tím, že poměřují a posuzují. Vesmír (Bůh) nezná nic takovýho jako "lepší" nebo "horší", protože všechno je "boží" výtvor a tudíž je to všechno stejně "dobré" (nebo "špatné").

Všechno je potřeba, jak můžeš říct, že dub je horší než bambus (třeba)... - nebo že prezident je lepší než dělník? Každý je potřeba. Tudíž není ani jeden "horší" nebo "lepší".

To jen lidi se potřebovali ve světě "líp" vyznat, tak začli srovnávat a dávat nálepky "dobrý" a "zlý", "horší" a "lepší"... - ale ve skutečnosti není nic/nikdo horší nebo lepší... - všichni/všechno prostě jsou/je. Bez označení. Není kámen lepší/horší než strom. Není vzduch lepší/horší než voda. Každé je něco jiného a každé je potřeba. Kdyby potřeba nebylo, tak by to neexistovalo.

Tudíž i "zlo" je ve světě potřeba, jinak by svět nefungoval.

Není tady

#344 25. 10. 2009 19:58

mashanka
Zablokovaný

lavský napsal(a):

Proč se snažit ??? To myslíš vážně ? No přece pro sebe, ne dumbom

Není tady

#345 25. 10. 2009 20:09

javena
♥♥♥♥♥♥-

lol Lávský, no to je zlej sen. dumbom Zrovna ty, kterej mᚠpocit že jsi nula bys měl na nějaký poměřování zapomenout. Jinak se z toho zblázníš. hmm
To víš, že mezi lidmi jsou horší a lepší. Ale běžně se to neměří majetkem. Je někdo, kdo vykradl klenotnictví a zabil při tom majitele lepší než ty, protože má spoustu peněz z tý loupeže. yikes
S tebou je to jak s děckem, člověče. Takhle nějak jsem synovi ve čtyřech letech vysvětlovala, proč lidi z paneláku nevyskočili, když hořel, protože spiderman přece vystřelí vlákno a je dole, ne... dumbom

Není tady

#346 25. 10. 2009 20:25

mashanka
Zablokovaný

big_smile

Není tady

#347 25. 10. 2009 20:32

lavský
♥♥♥♥♥--

Martinka1 napsal(a):

lavský napsal(a):

Naopak, když přestaneš poměřovat, všechno začne mít smysl. Ten správnej smysl.
Proč se snažit - protože, třeba něco chceš, něčeho dosáhnout.

Lepší a horší není - to dělají jen lidi tím, že poměřují a posuzují. Vesmír (Bůh) nezná nic takovýho jako "lepší" nebo "horší", protože všechno je "boží" výtvor a tudíž je to všechno stejně "dobré" (nebo "špatné").

Všechno je potřeba, jak můžeš říct, že dub je horší než bambus (třeba)... - nebo že prezident je lepší než dělník? Každý je potřeba. Tudíž není ani jeden "horší" nebo "lepší".

To jen lidi se potřebovali ve světě "líp" vyznat, tak začli srovnávat a dávat nálepky "dobrý" a "zlý", "horší" a "lepší"... - ale ve skutečnosti není nic/nikdo horší nebo lepší... - všichni/všechno prostě jsou/je. Bez označení. Není kámen lepší/horší než strom. Není vzduch lepší/horší než voda. Každé je něco jiného a každé je potřeba. Kdyby potřeba nebylo, tak by to neexistovalo.

Tudíž i "zlo" je ve světě potřeba, jinak by svět nefungoval.

Tak proč chce tolik lidí být prezidentem a dělníkem ne?
Protože je to LEPŠÍ - má víc peněz (sice odpovědnosti) a spousty prestiže, výhod atd atd

Není tady

#348 25. 10. 2009 20:39

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

lavský napsal(a):

Tebe někdo ničí? va
A ke Tvé další otázce: Nechtěl bych být ani prezidentem, ani dělníkem, ale když už bych si musel vybrat, pak bych bral radši tu rádiovku a mít svůj klid a volnost, než bejt denně upnutej v kvádru a muset dělat něco jen proto, že jsem prezident...

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#349 25. 10. 2009 20:42

majkafa
Host

Já teda rozhodně prezidentem být nechci. Chci být Prime Ministrem. lol
Ježíši, lavský. Ty nemůžeš být skutečný. Ty jsi určitě vymyšlený.

#350 25. 10. 2009 20:46

mashanka
Zablokovaný

Mikeš napsal(a):

lavský napsal(a):

Tebe někdo ničí? va
A ke Tvé další otázce: Nechtěl bych být ani prezidentem, ani dělníkem, ale když už bych si musel vybrat, pak bych bral radši tu rádiovku a mít svůj klid a volnost, než bejt denně upnutej v kvádru a muset dělat něco jen proto, že jsem prezident...

To mám stejné

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí