Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 7. 7. 2009 14:38

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchní drb-árna

Jejda....no, to by se asi nelíp na nějakým příkladu - takhle mi to nejde, jsem prd teoretik. Dejme tomu, že mᚠmanžela, který ti neustále zasahuje do tvých věcí. Nebo maminku, šéfa.....říká ti třeba, kam si mᚠpokládat nože, když vaříš, co mᚠnosit za barvy, nebo tě nutí, či zakazuje věci, který nemají nic společnýho s prací ( v případě šéfa) Poučuje, jak a co bys měla, vysvětluje, co je pro tebe dobře a co špatně a ví to samozřejmě líp - tak tohle asi. Tam si člověk musí stanovit hranice....
Klasika: šli jsme na zastávku, z jedný strany máma, z druhý manžel a máma najednou: dítě, jak ty to mᚠtu čepici (a začla mě ji napravovat) a muž se přidal z druhý stany - to mi bylo nějakých 32,třeba a byla jsem matka dvou dětí lol Tehdy jsem si taky poprvé uvědomila, že je musím zastavit - t.j stanovit hranice.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#27 7. 7. 2009 14:40

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchní drb-árna

pussa Hani, jo...to bude vono lol
Ale když mně ten alkahol málo dělá dobře.....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#28 7. 7. 2009 14:44

D.
♥♥♥♥---
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 438

Re: Duchní drb-árna

Áha, jasně, kuji smile Zas mám o čem přemýšlet..


Lidé jsou tak svobodní, jak chtějí. James Baldwin

Není tady

 

#29 7. 7. 2009 14:50

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: Duchní drb-árna

Luthien: to mi prosím neřekl grater lol ale já jinak chlemtám jak velblopud, takže jsem to nejspíš nějak intuitivně pochopila a ustála wink a na Caro už jsem natolik zvyklá, že se asi ke kafi nevrátím. Mě ten tlak málokdy zlobí, jen když je echt hnusně (jako třeba včera)

Lupi - no však víš, jak to tady je, nechtěla bych se někam cpát rodna

A k překračování, určení a udržení hranic va Já si naopak přijdu jako člověk, který si svoje obhájí (jednak velký boj minulé léto s mámou, jestli si někdo pamatuje, ale i malé hraničky denodenní). Ale budu se nad tím muset zkusit víc zamyslet, možná si to jen namlouvám va jsem možná nějak ve středu teď...nenechám si sr..t na hlavu, ale třebas koupím tričko, má flíček a já ho nepůjdu reklamovat (ne že bych se bála, ale mě to za to nestojí, vzhledem k tomu že kupuju trika cca za stovku a ani se nemám kam nějak extra parádit, tak si ho prostě nechám i s flíčkem wink )...možná že tohle by to mohlo být? Jinak si myslí, že svoje hranice mám vážně nastavený va ale od toho by se zase mohlo třebas odvíjet to, že mi ten tlak problémy absolutně nedělá, ne? (Pominu-li ty dny, kdy není dobře nikomu - včerejšek, a to, že Dr v ordinaci na mě nefunguje tlakoměr)

Upravil(a) Definitiv (7. 7. 2009 14:55)


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#30 7. 7. 2009 14:55

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchní drb-árna

No, právě tady je to dobrý, Def. Cpi se, dokavad je klid coollol
Takže ty ale nemᚠproblémy s tlakem? mně by zajímalo, jak dalece to souvisí v praxi - i když teoreticky se mi to zdá hodně pravděpodobný.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#31 7. 7. 2009 15:03

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: Duchní drb-árna

Lupi - nemám, vůbec wink už ani nějaký zamotání hlavy se mě netýká (to se mi dřív stalo tak jednou za měsíc). Teda teď mi trochu vadí přecpaný dopravní prostředky, ale nevím jestli je možný to hodit na tlak lol Jinak mám tak 70/40 va


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#32 7. 7. 2009 15:06

x256987
Host

Re: Duchní drb-árna

Definitiv, hele, pokaváď budeš zpívat naši píseň, budeme tě hladit po hlavince, víš jak to chodí  wink  lol

Teď vážně: gratuluju k ukončení školy a k miminku  hjarta  dudlik   i cosi o rozjezdu podnikání jsem četla, mᚠkrásně našlápnuto  pussa

 

#33 7. 7. 2009 15:10

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchní drb-árna

Jo takhle! No tak to máme podobný - posledně jsem měla teda 90/50, ale v mým věku bych měla mít prej daleko víc...ačkoli já nevím, jestli to teď už naopak nezačíná být dobře lol
To mᚠhodně málo - jako těhul....já měla za těhotna při jednom strašným počasí 120/ asi 90 a seklo to se mnou cool
Takže, pokud to nedělá problémy.....
Jo, prý za tím jsou taky starý smutky, takový ty zahrabošený, lékaři tomu říkají larvovaný deprese a vskutku to i věda dává do souvislosti s nízkým tlakem. Jenže to bys nemusela taky celoživotně dělat nic jinýho, než řešit smutky, žejo....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#34 7. 7. 2009 15:11

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchní drb-árna

Počkej - jak k miminku? Já tam pořád čtu, že "untill" něco va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#35 7. 7. 2009 15:24

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: Duchní drb-árna

Judit - děkuju, tož to já si jdu pro noty a cvičit hlásek lol a díky za gratulace, musím říct, že se mi opravdu poslední dobou nebývale daří, tak z toho ždímám co to jde wink

Lupi - Piškot je zatím v pupku, klíííd lol ale zázrak je i to že se zadařil wink Náhodou já si na nízkej tlak nijak nestežuju, vidím to tak, že až všichni moji vrstevníci budou polykat Warfarin (nebo jak se to jmenuje) po hrstech a mít bušení sérdce, budu ještě hopsat co to dá lol snad mi bude přáno wink Jo a larvovaný deprese va to slyším poprvý, ale moc krásný pojem wink jenže, kdo je nemá? va Všichni si přece v sobě něco takovýho malýho ublíženýho nesem a že by odměnou za odstranění tohohle bloku byl vysokej tlak? dumbom lol v tom případě si svojí larvičku budu pěkně hýčkat lol Mimochodem...jak vlastně má vypadat "normální tlak"?

Upravil(a) Definitiv (7. 7. 2009 15:25)


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#36 7. 7. 2009 17:01

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchní drb-árna

Holky, mně z tohohle tématu chodí na meil upozornění, že jste něco řekly - přitom jsem nic neaktivovala, v nastavení všechno při starým - a je to ode dneška odpoledne...nevíte někdo, co s tím? grater


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#37 7. 7. 2009 17:04

x256987
Host

Re: Duchní drb-árna

Těsně pod reakcemi (nad okýnkem "rychlá odpověď") je link "Přihlásit se k odběru příspěvků v tomto tématu", asi jsi na to omylem klepla. Nevidíš teď náhodou na tom samém místě pro změnu link pro odhlášení?

 

#38 7. 7. 2009 17:17

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchní drb-árna

Jo! rock Dík, Judit pussa už je to v cajku.
Toho jsem si nikdy ani nevšimla, že to tam je


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#39 7. 7. 2009 18:01

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Duchní drb-árna

Tak mě nízkej tlak nepoložil ani jednou - ani když jsem měla v těhu 80/40 ...  a pravda pravda s těma hranicema ... můžu říct, že mi trvale zvedá tlak tchýně, když  se mi  snaží vnutit  jak  mám krájet cibuli a kdy mám měnit utěrky ...  ta je lepší, než to červený ... už jsem se hodně polepšila ... už se nedám, řeknu jí, že já to chci jinak ... babka se urazí a je vymalováno ...  big_smilebig_smilebig_smile  brblá si pak za dveřma něco o mladých nevděčných (  za pár mi bude 50  big_smile )  a já mám tlak v normě  big_smilebig_smilebig_smile


BB

Není tady

 

#40 7. 7. 2009 18:12

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchní drb-árna

No prosim! tummenupp A my se tu furt snažíme být nitěrný a vyrovnaný, jak hrnky v kredenci - a pak nemáme mít nízkej tlak lollol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#41 7. 7. 2009 20:59

Nick3594
Host

Re: Duchní drb-árna

Já mám taky nízký tlak hlásím big_smile, a mě osobně zvedlo tlak těhotenství, takže druhý a třetí trimestr jsem měla přímo předpisový tlak tummenupp. No ale být kvůli normálnímu tlaku permanentně těhotná, to teda fááákt néééé wink.
Lupíš, ty hranice... jj, to bude ono, já teda taky nemám pocit, že bych problémy řešila oklikou lol. No ale nevím, v poslední době spíš mám pocit, že si ty hranice pěkně hlídám, ale tlak mám stejně nízkej, tak ti nevím..... mad.
No a vínečko jsem si dala včera bílé a dnes jsem byla jako praštěná lol. Asi jsem měla červené, což, ale ten vlašský ryzlink z Moravěnky byl tuze dobrý rodna.

 

#42 8. 7. 2009 9:08

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Duchní drb-árna

no nevím, mám sice nižší tlak, ale překážky rozhodně neberu oklikou, ten popis na mě opravdu nesedi kapitulation Zkusím objevit jinou příčinu v psychíce a dám vědět tummenupp

Jo a v těhu jsem měla tlak asi 20 na 50 a bylo mi úplně normálně, tak nevím lol

Upravil(a) Lúthien (8. 7. 2009 9:10)


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#43 8. 7. 2009 9:21

Nick3594
Host

Re: Duchní drb-árna

Lúth, tak to těhu pasuje zřejmě jen na mě big_smile......

 

#44 8. 7. 2009 10:32

D.
♥♥♥♥---
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 438

Re: Duchní drb-árna

Hm, tak asi jo.. vlastně se to objevilo po dlouhé době.. Nějak teď čekám jestli se nestane zázrak a někdo nebo něco za mě nevyřeší jeden problémek, protože jsem se docela po***la při jeho řešení.. Takže asi ne?? lol A díky, popostrčilo mě to smile


Lidé jsou tak svobodní, jak chtějí. James Baldwin

Není tady

 

#45 9. 7. 2009 18:37

D.
♥♥♥♥---
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 438

Re: Duchní drb-árna

Tak dnes mi přišla objednaná knížka a na jedné z prvních stran je ten symbol.. požehnání svobodné vůle smile Tak jdu svobodit a Vám přeji fajn večer!


Lidé jsou tak svobodní, jak chtějí. James Baldwin

Není tady

 

#46 9. 7. 2009 18:44

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchní drb-árna

Jako ten trojúhelník, jo? No to je kráásný, Dí! tummenupp Co je to za knihu?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#47 9. 7. 2009 20:06

kačíkgirl
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 10999

Re: Duchní drb-árna

Tulipánka napsal(a):

Mazat příspěvky mohou jen moderátoři smile.
Já bych byla pro, aby se dotazy psaly tučně. Jinak se v tom ztratíme. Snad to nebude modrátorům vadit (stejně sem nechodí wink )

Měla bych také pidi dotaz: pozorovali jste nějaké změny poté, co jste začali meditovat? Za jak dlouho?

Ahoj holky, Tulipko,
nevím jsem na tomoto poli spíš začátečník, meditovat jsem začala fat nedávno coby přípravu na Alfu s p. Velechovským...ale když medituju, dostanu se jakoby do takový bubliny cítím kolem sebe hrozně moc velilej prostor, i když alyším manžu spát 50cm ode mne, pocitívě cítím hrozný prostor, jakoby zastřešenej staďák, nebo co a pak mě taky brní ruce, no a od té doby co jsem začala, cítím moc velikou jakoby radost v sobě celé a lásku nebo jak to nazvat, jakoby měsíček na hnoji se pořád tvářím smile tak nevím....každopádně je to příjemný...jo a chystám se na kinezku....

Není tady

 

#48 10. 7. 2009 1:47

D.
♥♥♥♥---
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 438

Re: Duchní drb-árna

Tož to bylo tak, Lupino smile Nedávno jsem se na netu začetla do ukázky z knížky a až mi srdce zaplesalo, protože ten divný jazyk byl přímo pro mě(jak si tu přežvýkávám, co stačí ostatním prostě jednou napsat) lol Uvádím pozn. v knížce: Poněkud neobvyklý jazyk tohoto díla je výrazem ducha knihy a klíčem k jejímu pochopení, respektuje styl autorky. No, tak to byla první věc a druhá byla samozřejmě ta krátká ukázka, prostě mě to chytlo.. Jedná se o knížku od Luule Viilma, Duševní světlo. A tak jsem ji dnes poprvé viděla celou, otevřela jsem ji a tam je to samá energie, čakra, nemoci, odpuštění, prostě to, co se mě teď dotýká smile . Jinak to určitě není nic nového, jenom je to prostě pro mě wink

Upravil(a) D. (10. 7. 2009 1:58)


Lidé jsou tak svobodní, jak chtějí. James Baldwin

Není tady

 

#49 10. 7. 2009 8:30

x256987
Host

Re: Duchní drb-árna

D., Luue Viilma je dobrá  stolt  Já se teď chystám na Tippinga - Radikální odpuštění. A zrovna včera mě zaujala anotace na knížku "Každý má své místo. Jak překonat negativní následky odmítnutí a nalézt svobodu přijetí" - vydali karmelitáni, kniha (dle anotace) na základě biblických principů vede četnáře k odkrytí a vyléčení osobních traumat plus jak překonat roli oběti. Zaujalo mě to hodně.

Momentálně čtu knihu Stíny duše - křesanské smrtelné hříchy z pohledu hlubinné psychologie, psychologický a duchovní rozbor mýtů, to já můžu  tongue

 

#50 10. 7. 2009 8:50

D.
♥♥♥♥---
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 438

Re: Duchní drb-árna

smile To zní všechno dobře..


Lidé jsou tak svobodní, jak chtějí. James Baldwin

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů