Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 7. 2009 20:29

monísek8
♥♥-----
Registrovaný: 8. 7. 2008
Příspěvky: 82

Dovolená na vodě?

Ahoj všem, jen jsem se chtěla zeptat zda jezdíte někdo na vodu,na lodičky? Mám jet na týden s přítelem,ale pořád nevím co s sebou, takové ty základní věci,jasně, ale nemáte někdo nějaký tip co se vám třeba hodilo nebo na co jste zapomněli a pak vám hodně chybělo? Díky předem moc rock

Není tady

 

#2 2. 7. 2009 22:31

Blossom
Host

Re: Dovolená na vodě?

monísek8 napsal(a):

Ahoj všem, jen jsem se chtěla zeptat zda jezdíte někdo na vodu,na lodičky? Mám jet na týden s přítelem,ale pořád nevím co s sebou, takové ty základní věci,jasně, ale nemáte někdo nějaký tip co se vám třeba hodilo nebo na co jste zapomněli a pak vám hodně chybělo? Díky předem moc rock

Na vodě je nádherně, tedy pokud ji mᚠjen pod lodí a ne zároveň i shora z mraků... wink

Kromě klasických vychytávek - mít věci v uzavřeném kanystru, ve kterém zůstanou  suché, i když se cvaknete, doporučuju ještě i některé věci např. mobil a doklady, dávat do igel.pytlíků s uzavírací lištou. Párkrát se mi to vyplatilo...

 

#3 3. 7. 2009 1:21

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Dovolená na vodě?

za pár kaček se dá koupit lodní pytel, nebo někde půjčit barel. dá se koupit i pouzdro na mobil na vodu. vzít si sebou nějaký starý kecky nebo páskový boty co drží na noze, šutry do chodidel dost bolí. vyplatila se mi i pláštěnka, když sme museli jet v dešti. jinak mi dycky stačily dvě trika,plavky a věci do stanu na spaní.

Není tady

 

#4 3. 7. 2009 20:54

monísek8
♥♥-----
Registrovaný: 8. 7. 2008
Příspěvky: 82

Re: Dovolená na vodě?

mirka.. napsal(a):

za pár kaček se dá koupit lodní pytel, nebo někde půjčit barel. dá se koupit i pouzdro na mobil na vodu. vzít si sebou nějaký starý kecky nebo páskový boty co drží na noze, šutry do chodidel dost bolí. vyplatila se mi i pláštěnka, když sme museli jet v dešti. jinak mi dycky stačily dvě trika,plavky a věci do stanu na spaní.

Barely sebou máme, pytle taky, boty do vody sem dnes také sehnala, tak snad se to povede, jen mi holky držte palce at se tam neutopíme nebo nás neveme velká voda, kdyby to nebylo objednané a zaplacené tak jsem radši doma...ale přítel slíbil že když bude hodně vody nebo pršet tak se jezdit nebude tak snad to bude ok smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů