Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 18. 5. 2010 22:42

webdesign3000
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 5. 2008
Příspěvky: 115

Re: Spoření a pojištění-prosím poraďte!

jdetoijinak napsal(a):

webdesign3000 napsal(a):

Kuty napsal(a):

Zjisti si to přímo v Generali a a ti to dají písemně s povrzením,kolik ve finále dostaneš.Tady ti tzv.nezávislí poradci  Tebou zmíněné firmy a i jiných prostě musí udělat obchod,takže je docela možné že její informace byla čistě účelová - za účelem jejich obchodu.

Kdybys tomu rozuměla, tak nikdy nenapíšeš takovou hloupost.
U kapitálového životního pojištění mᚠna smlouvě napsanou částku, která ti pojišovna vyplatí při dožití data, které je uvedeno jako konec pojistné smlouvy. Tato částka bude lehce navýšena o rezervy.

Takže v generali jí dají ty samé informace, jako má na pojistné smlouvě.
AWD nemám rád, ale rady od AWD jsou mnohem lepší než názory od Kuty......

Tak to bych se divil, kdyby nějaké KŽP na konci dalo klientovi víc, než vloží ...jen v naprosto ojedinělých případech...

Pleteme si životní pojištění se spořením - to je omyl, na kterém se vydělávají kvanta peněz...

Finanční poradci mají jen zájem zrušit něco co stojí za houby a uvrtat klienta do něčeho, co je ještě stokrát horší, protože Flexi je ještě mnohem horší...

Jednoduché zadání - ptejte se, prosím, co na konci dostanete GARANTOVAN Ě, co tam vložíte a co se spotřebuje na krytí rizika smrti, úrazu a invalidity....selské počty....kdybychom se tak uměli zeptat, tak se neuzavře 2.000.000 životních pojištění, které jsou k ničemu, protože pokud by si klenti dávali peníze pod polštář a zřídili si solo úrazovku, jsou na tom mnohem líp...

Je vidět, že moc informací nemáš, protože jak kapitálové životní pojištění tak tebou porpagované důchodové pojištění je jedno a to samé....
Ty ale KŽP haníš a důchodovku chválíš:-)))))) reta

Není tady

 

#27 7. 7. 2010 21:30

Roseanne
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 92

Re: Spoření a pojištění-prosím poraďte!

Taky aby to bylo ještě "zamotanější",několik známých  mi řeklo,že uzavřeli pojištění FLEXI-hlavně  pro případ hospitalizace a pracovní neschopnosti,jenže pak ta situace nastala a byl.problém.

Pojištovna zjistila,že před uzavřením smlouvy nebyli úplně perfektně zdraví a už měli nějaký záznam ve zdravotní kartě a odmítla jim něco platit.

Mě to tedy připadne trochu divné-třeba:občas mě bude bolet žlučník,dr.mi dá léky,za pár let se i tak dostanu na operaci a oni řeknou,už jste měla záznam?

Víte o tom někdo víc?

Není tady

 

#28 18. 7. 2010 15:12

webdesign3000
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 5. 2008
Příspěvky: 115

Re: Spoření a pojištění-prosím poraďte!

Musí se pravdivě vyplnit zdravotní dotazník a pak není problém. Pokud se na něco zapomene, může to být problém....

Není tady

 

#29 18. 7. 2010 17:07

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Spoření a pojištění-prosím poraďte!

Roseanne, pojišovna, u které jsem si sjednávala úrazové pojištění já, chtěla kontakt na moji obvodní doktorku a souhlas, že se může zeptat na pravdivost mnou uvedených informací. Zda to reálně udělala, nevm, ale vím, že jsme se dokonce s poradcem bavili, že problém je jen v tom, že pojišovna nehradí např. hospispitalizace v souvislosti s přiznanou diagnózou... Pokud např. přiznáš, že mᚠv kartě diagnózu /příklad, netuším ani jaká nemoc to je/ P230 , tak pokud budeš v nemocnici v souvislosti s touto nemocí, plnění za pobyt nedostaneš, jinak ano.


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů