Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 1. 7. 2009 5:37

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

Pavli, ty jako mi chces narusit muj klidny spanek, ano... ? dumbomlolwink


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#27 1. 7. 2009 9:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek VI.

vava

to bych si Morfíku nikdy nedovolila gloria


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#28 1. 7. 2009 19:16

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Skuhrací chlívek VI.

majkafa napsal(a):

Blossom, k tomuto skuhrání se přidávám. Chodím sice na anglinu, ale už to do hlavy tak neleze, jako za školních časů.
Teď mi velice píše jeden Němec tady kousek za hranicemi a já se v tom ták plácám. Asi mu navrhnu ruštinu. lol

No, tomu bych řikala "dráždit hada bosou nohou"... va

Není tady

 

#29 1. 7. 2009 21:27

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Skuhrací chlívek VI.

potkala jsem zase dalšího de..la, který se zapomněl zmínit, že má doma manželku a děti. Bože, proč jsou chlapi lháři a takoví přizdisr.či? pardon, ale musela jsem si ulevit. skurtuschkapitulation

Není tady

 

#30 1. 7. 2009 22:11

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

sandra napsal(a):

potkala jsem zase dalšího de..la, který se zapomněl zmínit, že má doma manželku a děti. Bože, proč jsou chlapi lháři a takoví přizdisr.či? pardon, ale musela jsem si ulevit. skurtuschkapitulation

Hele Sandro, nesnaz se mi nas*at ano ? Vy taky nejste svate, tak tady neplivej po chlapech. Jsem sam, nemam deti a jsem volny, co s tim udelas ? Kdyz Ti po vasnive noci plachnu, taky me oznacis za debila, byt jsem cisty jako lilie a chlap bez zeny a deticek ? dumbom


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#31 1. 7. 2009 22:14

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Skuhrací chlívek VI.

sandra napsal(a):

potkala jsem zase dalšího de..la, který se zapomněl zmínit, že má doma manželku a děti. Bože, proč jsou chlapi lháři a takoví přizdisr.či? pardon, ale musela jsem si ulevit. skurtuschkapitulation

Chtěl po tobě pod záminkou své "bezmocnosti a zoufalosti", abys roztáhla "křídla a... NOŽKY"?... Vzpamatovala jsi se včas??? Měla jsi KUDLIČKU?????... či snad shovívavost v zásobě? - vždy oni jsou ... zranění?!?... jsou. Jako My všichni. A každý si to řeší po svém. Někdo vraždí sebe, někdo kolemjdoucí...,
Kruté, ale realita... promiňte, dnes mám..., "spisovatelskou"... rodna rock

Není tady

 

#32 1. 7. 2009 22:15

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Skuhrací chlívek VI.

morpheus napsal(a):

sandra napsal(a):

potkala jsem zase dalšího de..la, který se zapomněl zmínit, že má doma manželku a děti. Bože, proč jsou chlapi lháři a takoví přizdisr.či? pardon, ale musela jsem si ulevit. skurtuschkapitulation

Hele Sandro, nesnaz se mi nas*at ano ? Vy taky nejste svate, tak tady neplivej po chlapech. Jsem sam, nemam deti a jsem volny, co s tim udelas ? Kdyz Ti po vasnive noci plachnu, taky me oznacis za debila, byt jsem cisty jako lilie a chlap bez zeny a deticek ? dumbom

Morphe, ty jsi ftipálek big_smile žádná vášnivá noc neproběhla, jen nemám ráda lháře... to je všechno.
Snad sis stačil všimnout, že jsem nenapsala, že "všichni" chlapi jsou takoví a makoví....ano, souhlasím s tebou, že i my, ženský, nejsme svatý vissla

Tak pa a hezkej večer cool

S.

Není tady

 

#33 1. 7. 2009 22:19

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Skuhrací chlívek VI.

Morfiku????????
Proč ses nepřejmenoval?!?  va

Není tady

 

#34 1. 7. 2009 22:22

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

Viki : A na co se mam prejmenovat ? Na toho Fenixe ? Mnoo, poprosim spravce wink Vim, ze to jde smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#35 1. 7. 2009 22:28

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Skuhrací chlívek VI.

morpheus napsal(a):

Viki : A na co se mam prejmenovat ? Na toho Fenixe ? Mnoo, poprosim spravce wink Vim, ze to jde smile

Ale ne, brášulo, to je už starýýý..., minulost, teď jseš přeciš Winner, ne? pussa

Není tady

 

#36 1. 7. 2009 22:31

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Skuhrací chlívek VI.

Ty, Morfe, možná jsem to dobabrala..., hele, vymysli si SVUJ "dominantní" špás, jo?!?

Není tady

 

#37 1. 7. 2009 22:34

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

Viki : Ne, nejsem...Prohral jsem sad Nedokazal jsem udrzet vztah na takove urovni, aby byla se vsim spokojena, ale ted me napada, ona by si jiste neco vymyslela...zcela urcite ano smile Muzu se prejmenovat jen na Fenixe, protoze kdyz jsem se dokazal z toho dostat, vstat z popela, letet a byt znova stastny, je to hotovy zazrak pussa


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#38 1. 7. 2009 22:39

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Skuhrací chlívek VI.

Ok, chápu. Jak se jmenuje teda Šmudla v ingliš verzi? gloria

Není tady

 

#39 1. 7. 2009 22:47

Blossom
Host

Re: Skuhrací chlívek VI.

sandra napsal(a):

potkala jsem zase dalšího de..la, který se zapomněl zmínit, že má doma manželku a děti. Bože, proč jsou chlapi lháři a takoví přizdisr.či? pardon, ale musela jsem si ulevit. skurtuschkapitulation

Protože je pořád dost ženských, který jim to sbaštěj, a daj.

Jen chtěl zkusit, jestli jsi taky taková, myslel si, že za zkoušku přeci nic nedá....  rock

 

#40 1. 7. 2009 23:36

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Skuhrací chlívek VI.

Blossom napsal(a):

sandra napsal(a):

potkala jsem zase dalšího de..la, který se zapomněl zmínit, že má doma manželku a děti. Bože, proč jsou chlapi lháři a takoví přizdisr.či? pardon, ale musela jsem si ulevit. skurtuschkapitulation

Protože je pořád dost ženských, který jim to sbaštěj, a daj.

Jen chtěl zkusit, jestli jsi taky taková, myslel si, že za zkoušku přeci nic nedá....  rock

Blossom, mᚠpravdu. Ještě se pak ale diví, že ho opravdu, ale opravdu i tak nechceš???? dumbom Takových (rozuměj ženatých s dětmi) můžu mít na každém prstě deset, takže ne, děkuji, nechci rockfuckyou

Morphe, díky za SZ. Já vím, jak jsi to myslel pussa hjarta

Není tady

 

#41 3. 7. 2009 17:17

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

Tak jsem opet na skuhracim, jo jo Jitulak, uz me tu opet mas :-) Minuly ctvrtek jsem udelal chybu, za kterou ted mozna budu muset ponest urcitou odpovednost za svuj cin. Normalne nesmim ani pivo, protoze nevim, co to udela s moji migrenkou a tak se stalo, ze jsem neodolal Plzni a dal jsem si vic, nez je zdravo a bohuzel od pondelka mi nestaci ani 6-ti nasobne zvyseni leku, ktery beru jako prevenci pred tim hnusem. Tuz, at jsou fsichni svati pri me, pac toto asik jen tak nerozchodim lol visslavisslavisslavissla Proste jsem pekne hovado, no grater a hlavne pekny BLB...


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#42 3. 7. 2009 19:58

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

morpheus napsal(a):

Tak jsem opet na skuhracim, jo jo Jitulak, uz me tu opet mas :-) Minuly ctvrtek jsem udelal chybu, za kterou ted mozna budu muset ponest urcitou odpovednost za svuj cin. Normalne nesmim ani pivo, protoze nevim, co to udela s moji migrenkou a tak se stalo, ze jsem neodolal Plzni a dal jsem si vic, nez je zdravo a bohuzel od pondelka mi nestaci ani 6-ti nasobne zvyseni leku, ktery beru jako prevenci pred tim hnusem. Tuz, at jsou fsichni svati pri me, pac toto asik jen tak nerozchodim lol visslavisslavisslavissla Proste jsem pekne hovado, no grater a hlavne pekny BLB...

Morphe pussa koukam,že ten mladenecky vissla život Ti dava pěkně zabrat smile  at je Ti co nejdřív líp tummenupp


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#43 3. 7. 2009 20:38

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

Jitulak : Ne, ne, neni to tim zivotem, je moji to blbosti, protoze i staromladenecky zivot jde zit v pohode smile Jenze ja kretino furt nekomu kyvnu na akci, pritom vim, ze se tamn bude chlastat a kdybych radeji ten vecer stravil u nejake baby, myslim ze uzitek by meli oba dav a takto jsem si to uzil sam a jeste me z toho mozna trefi slak smile Kurňa...

Chjo ... dumbomdumbomdumbomdumbomdumbom


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#44 4. 7. 2009 0:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek VI.

jdu si zaskuhrat, dneska jsem po celým týdnu tak uanvená, že si připadám, že sjem složila snad vagon uhlí roll potřebovala jsem mezi lidi a zapít to, trošku prolejt mozek a akorát sjem se dozvěděla, že jsem bledá a vypadám jako před smrtí grater to mě teda děsně povzbudilo skurt


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#45 4. 7. 2009 0:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek VI.

morfe, co to mᚠkrucaj za obrázek, mám z toho depku va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#46 4. 7. 2009 6:55

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Skuhrací chlívek VI.

Pavlí, to je chlápek z Matrix. Silně nesymaptickej, že jo


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#47 4. 7. 2009 7:39

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

Holki ! Nestvěte mi ! smile Je to agent z Matrixu smile Podle me je sympatak wink


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#48 4. 7. 2009 7:52

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

PPavlaa napsal(a):

morfe, co to mᚠkrucaj za obrázek, mám z toho depku va

Tak Pavli, mam vymeneny Avatar. Udelal jsem to jen kvuli Tobe wink abys teda nemela tu depku wink Doufam, ze kocicka se Ti libi vic wink


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#49 4. 7. 2009 9:33

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek VI.

Modroočka napsal(a):

Pavlí, to je chlápek z Matrix. Silně nesymaptickej, že jo

vidíš, já si říkala, že ho odněkud znám big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#50 4. 7. 2009 9:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek VI.

morpheus napsal(a):

Holki ! Nestvěte mi ! smile Je to agent z Matrixu smile Podle me je sympatak wink

no morfe, ale kdybys chtěl potěšit jako třeba nás, tak jsi tam dal aspoň Keana, na toho se aspoň hezky kouká :-)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů