Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 6. 2009 10:43

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Skuhrací chlívek VI.

big_smile tak vzhůru do toho tummenupp

Není tady

 

#2 29. 6. 2009 12:10

Tiffany
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 578

Re: Skuhrací chlívek VI.

pomněnko díky smile , mně je jasné, že jsou starší  a  měla bych to všechno zohledňovat...

Mamču ještě celkem ustojim, ale táta mě neustále uráží a když se ohradim, tak už si najednou dovoluju...sad . Jezdíme za nima na víkendy na chalupu, přiznám se, že se mi nechce, ale děti to tam milujou...a i já musim uznat, že jim to tam svědčí...nechci je o to připravit.

Není tady

 

#3 29. 6. 2009 12:15

Tiffany
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 578

Re: Skuhrací chlívek VI.

Ppavloo, já doufám, že to brzy přejde, nicméně v reálu si nejsem jistá, jestli je to vůbec možné...hmmm, dnes mám asi dost pesimistickej den...hmm .
Nechci smutnit, ale nějak to dnes nejde...nějak prostě nevim, jak z toho všeho ven...

Kruciš, nechci se litovat, tohle já přece nedělám va .

Není tady

 

#4 29. 6. 2009 17:38

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

Andrejko diky za nove vlakno, ale ja uz nemam nic ke skuhrani, spis jsem stastnyyyyy jako bleska hjartahjartahjartahjartatummenupp


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#5 29. 6. 2009 18:31

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: Skuhrací chlívek VI.

mad mad mad nějaký mamlas nám při couvání zničil zadní nárazník u auta mad mad mad .To auto máme asi 2 měsíce,manžel ho měl zaparkovaný v práci na parkovišti jako kráva.Utěchou je že parkoviště a budova je hlídaný takže to vrátný-hlídač sepsal a zaznamenal viníka.Manžel s chlápkem dnes mluvil a prej já to ani necejtil že jsem narazil dumbom ale jsou domluvený a bude se to řešit.


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 

#6 29. 6. 2009 19:02

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

morpheus napsal(a):

Andrejko diky za nove vlakno, ale ja uz nemam nic ke skuhrani, spis jsem stastnyyyyy jako bleska hjartahjartahjartahjartatummenupp

Tak utíkej na radost chlape smile a neplet se do skuhraní vissla
Ale Ty sem taky ještě dojdeš a rad vissla stolt


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#7 29. 6. 2009 19:06

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

Tajgr napsal(a):

mad mad mad nějaký mamlas nám při couvání zničil zadní nárazník u auta mad mad mad .To auto máme asi 2 měsíce,manžel ho měl zaparkovaný v práci na parkovišti jako kráva.Utěchou je že parkoviště a budova je hlídaný takže to vrátný-hlídač sepsal a zaznamenal viníka.Manžel s chlápkem dnes mluvil a prej já to ani necejtil že jsem narazil dumbom ale jsou domluvený a bude se to řešit.

Tajgr,tak to je mi líto za Vas .Mě nabourala kočena auto,už je to teda dyl ,auto odletělo 3 metry,ale ona jela pomalu  dumbom Přeji Vam uspěšnou dohru,pač ja jsem s pojištovnou dopadla jak hubkař sad


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#8 29. 6. 2009 21:37

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

Jitulak : Hele, Jitulak, nebud zla, ano ? proc bych mel chodit na skuhraci, kdyz mi je dobre ? haaaa ? mad Ale jo, jednou jsme dole, jednou nahore ... a tak to je spravne visslavisslavisslavisslavissla


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#9 29. 6. 2009 21:40

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: Skuhrací chlívek VI.

jitulak napsal(a):

Tajgr napsal(a):

mad mad mad nějaký mamlas nám při couvání zničil zadní nárazník u auta mad mad mad .To auto máme asi 2 měsíce,manžel ho měl zaparkovaný v práci na parkovišti jako kráva.Utěchou je že parkoviště a budova je hlídaný takže to vrátný-hlídač sepsal a zaznamenal viníka.Manžel s chlápkem dnes mluvil a prej já to ani necejtil že jsem narazil dumbom ale jsou domluvený a bude se to řešit.

Tajgr,tak to je mi líto za Vas .Mě nabourala kočena auto,už je to teda dyl ,auto odletělo 3 metry,ale ona jela pomalu  dumbom Přeji Vam uspěšnou dohru,pač ja jsem s pojištovnou dopadla jak hubkař sad

grater grater nestraš.....ted mi volal manža a že mluvil s tím "bulharem" a on to nechá opravit(no opravovat není co ,to je na výměnu) a nastříkat tak jsem zvědavá.Manža má taky služební a tohle je taková blbá náhoda roll hmm ,byla sobota a manža jel našim autem ke známýmu a po cestě zpátky se zastavil pro něco v práci a během půlhodiny tohle butter hmm .


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 

#10 29. 6. 2009 21:43

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Skuhrací chlívek VI.

Lidičky, nestrašte mě s tou pojišovnou, je to cca 14 dní co manžel rozflákal auto, pořvat jsem si už pořvala, z šoku se snad dostala a teď teda čekáme, co na to pojišovna, chjooooo. To asi utrpím druhý šok a rovnou mě odvezou kapitulationkapitulation

Morphy, to jsem ráda, že se Ti nový domeček - skuhrací chlíveček - líbí. Úplně ideální bude, až tu nikdo nebude, to budeme vědět, že nám je fajn hjarta

Není tady

 

#11 29. 6. 2009 21:48

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

Tajgr napsal(a):

jitulak napsal(a):

Tajgr napsal(a):

mad mad mad nějaký mamlas nám při couvání zničil zadní nárazník u auta mad mad mad .To auto máme asi 2 měsíce,manžel ho měl zaparkovaný v práci na parkovišti jako kráva.Utěchou je že parkoviště a budova je hlídaný takže to vrátný-hlídač sepsal a zaznamenal viníka.Manžel s chlápkem dnes mluvil a prej já to ani necejtil že jsem narazil dumbom ale jsou domluvený a bude se to řešit.

Tajgr,tak to je mi líto za Vas .Mě nabourala kočena auto,už je to teda dyl ,auto odletělo 3 metry,ale ona jela pomalu  dumbom Přeji Vam uspěšnou dohru,pač ja jsem s pojištovnou dopadla jak hubkař sad

grater grater nestraš.....ted mi volal manža a že mluvil s tím "bulharem" a on to nechá opravit(no opravovat není co ,to je na výměnu) a nastříkat tak jsem zvědavá.Manža má taky služební a tohle je taková blbá náhoda roll hmm ,byla sobota a manža jel našim autem ke známýmu a po cestě zpátky se zastavil pro něco v práci a během půlhodiny tohle butter hmm .

Nám zase chtěl nějakej vandal ukrást  logo od auta kapitulation usch a jak mu to nešlo, tak máme škrábanec u toho loga butter .

Není tady

 

#12 29. 6. 2009 22:26

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

AndreaP. napsal(a):

Lidičky, nestrašte mě s tou pojišovnou, je to cca 14 dní co manžel rozflákal auto, pořvat jsem si už pořvala, z šoku se snad dostala a teď teda čekáme, co na to pojišovna, chjooooo. To asi utrpím druhý šok a rovnou mě odvezou kapitulationkapitulation

Morphy, to jsem ráda, že se Ti nový domeček - skuhrací chlíveček - líbí. Úplně ideální bude, až tu nikdo nebude, to budeme vědět, že nám je fajn hjarta

stoltstoltpussahjarta


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#13 29. 6. 2009 22:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek VI.

Tiffany napsal(a):

Ppavloo, já doufám, že to brzy přejde, nicméně v reálu si nejsem jistá, jestli je to vůbec možné...hmmm, dnes mám asi dost pesimistickej den...hmm .
Nechci smutnit, ale nějak to dnes nejde...nějak prostě nevim, jak z toho všeho ven...

Kruciš, nechci se litovat, tohle já přece nedělám va .

Tiffany klid, mě naši taky někdy neuvěřitelně se.rou, kolikrát si říkám, jestli fakt patřím k nim roll
ono to zas přejde winkpar


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#14 30. 6. 2009 7:12

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

morpheus napsal(a):

Jitulak : Hele, Jitulak, nebud zla, ano ? proc bych mel chodit na skuhraci, kdyz mi je dobre ? haaaa ? mad Ale jo, jednou jsme dole, jednou nahore ... a tak to je spravne visslavisslavisslavisslavissla

Já a zlá va sad  Já tyhle houpačky moc dobře znam stolt ono to bude ještě chvilku trvat,než to odezní i když se to snažíš přebít novyma zažitkama.A pokud je to za Tebou,tak jsem rada za Tebe tummenupp


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#15 30. 6. 2009 7:26

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

Andrejko hlavně vydrž až do konce.Mě to ohodnotili jako totalní škodu.Došel mi emeil o totalní likvidaci a to bylo vše.Pan co se na to byl předtím dívat,to vše nafotil,popsal a řekl mi,tak si to mužete nechat opravit ,nebo si to prodat.No a když jsem měla to rozhodnutí,tak jsem myslela,že už budu čekat jen na peníze a s autem si mužu dělat co chci.Tak jsem to dala na internet a prodala,ale cenu ,kterou jsem za to chtěla mi nebyl nikdo zto akceptovat.Nakonec mi došel dopis s vyčíslením a šla jsem dokolen.Oni mi dali to moje auto do nějake- pry vnitřní aukce- A NAŠLI MI NA NĚJ KUPCE!!!!Aniž by to auto viděl,byl ochotny za to auto zaplatit to,co Ti ,kteří auto viděli odmítli va Nazavěr tu vydraženou častku,kterou byl pan ochotny zaplatit,odečetli od celkove totalní škody grater Takže díky nedostatku informací,mojí neznalostí teto věci jsem přišla asi o 15000 tis. dumbom No ,ale jsou i horší věci,že stolt


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#16 30. 6. 2009 8:29

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

jitulak napsal(a):

Já a zlá va sad  Já tyhle houpačky moc dobře znam stolt ono to bude ještě chvilku trvat,než to odezní i když se to snažíš přebít novyma zažitkama.A pokud je to za Tebou,tak jsem rada za Tebe tummenupp

Ano, je to za mnou a ja uz nic neresim, ale ta moje ex furt prudi a chce se ke me vratit, pac se nema po kom veset a obirat ho o jeho cas. Milenec ji nejspis ( nefim...asik ) kopnul do zadku a ted premysli, kdo ji vyplni jeji volny cas a chce abych to byl ja, jenze ja mam jine starosti, nez resit exici...Ja mam program na kazdou minutu meho volneho casu, delavam veci, na ktere jsem predtim nemel cas a vubec nechapu, jak jsem mohl bez toho zit, zeby to byla ta "laska" k holce, na ktere mi zalezelo a daroval jsem ji velky kus sveho JA ? Kdo vi... Ona nechape, ze uz ji nemiluji, denne mi rika, ze to neni mozne, ale ja vim, ze to mozne je. Promijim uplne v pohode mavnutim ruky sexik na zachudkach kdyz by byla opila, ale vedome podvadeni cele dva roky ? To bych byl hovado nejvetsi a musel bych se za sebe stydet, nebo bych tim ukazal, ze jsem omnoho lepsi, nez ona, ji bych timto ponizil a ja to proste nedelam. Pratelsky a bezproblemovy rozchod a zapomeni je nejlepsi cesta, kterou dokazu jit...ja jsem extremista: bud mam vse, nebo nic. Howgh!


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#17 30. 6. 2009 8:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek VI.

morfe, vy dva by jste neměli už bydlet spolu, bylo by to tak lepší pro ni i pro tebe ... a vůbec - hledá něco ona, nebo nehledá a doufá, že tě zlomí ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#18 30. 6. 2009 9:05

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

PPavlaa napsal(a):

morfe, vy dva by jste neměli už bydlet spolu, bylo by to tak lepší pro ni i pro tebe ... a vůbec - hledá něco ona, nebo nehledá a doufá, že tě zlomí ?

Ja si to taky nějak nedovedu představit hmm se mi zda,že někde Morph psal,že jí da čas na vystěhovaní do konce roku.Se jen divím,že potom všem se už ona sama k něčemu nema a neodejde usch


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#19 30. 6. 2009 9:45

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

jitulak napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

morfe, vy dva by jste neměli už bydlet spolu, bylo by to tak lepší pro ni i pro tebe ... a vůbec - hledá něco ona, nebo nehledá a doufá, že tě zlomí ?

Ja si to taky nějak nedovedu představit hmm se mi zda,že někde Morph psal,že jí da čas na vystěhovaní do konce roku.Se jen divím,že potom všem se už ona sama k něčemu nema a neodejde usch

Presne tak. Smlouva mi konci 31.12. a dalsi uz s ni neudelam. Ja se ji take divim, ze chodi s prosikem a takto se sama ponizuje. Proste me by z toho uz davno je*lo a balil bych kufry. Ona me nemuze zlomit, protoze ja nemohu zit se zenou, kterou nemiluji a na to, abych se pretvaroval, na to nemam zaludek usch Ja si zenu potrebuji vazit, ji si uz 3. tyden nevazim a je mi uplne volna...i s exmilencem visslavisslavisslavisslavisslavisslavisslavissla


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#20 30. 6. 2009 14:23

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Skuhrací chlívek VI.

Šíleně mě tu rozčiluje jedna reklama na Babinetu. Obvykle se mi to daří ignorovat bez potíží ale tahle začně štěkat (bo co to je za zvuk), když po ní omylem přejedu kurzorem. Vždycky se příšerně leknu.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#21 30. 6. 2009 17:47

Blossom
Host

Re: Skuhrací chlívek VI.

Jsem nasssss..štvaná na sebe, že jsem v mládí nevěnovala dost času jazykům. Nemusela bych si dne připadat jak idiot. Dnes jsem měla jednání s Novozélanďanem, sice jsem se s ním v hlavních věcech domluvila,ale na odbornější detaily jsem musela volat na pomoc mladší a jazykově zdatnější kolegyni. Připadala jsem si jako trotl.

A nadávám i přiblblému minulému systému za to, že abych tehdy vystudovala, musela jsem strávit fůru času na marxismu-leninismu, dějinách mezinárodního dělnického hnutí a podobných ptákovinách.Kdybych ten čas věnovala jazykům, měla bych se dnes o mnoho líp.

Vy mladí, já vám dnes ty možnosti tak závidíííííííím!!!!!!!!!

Upravil(a) Blossom (30. 6. 2009 17:48)

 

#22 30. 6. 2009 18:10

majkafa
Host

Re: Skuhrací chlívek VI.

Blossom, k tomuto skuhrání se přidávám. Chodím sice na anglinu, ale už to do hlavy tak neleze, jako za školních časů.
Teď mi velice píše jeden Němec tady kousek za hranicemi a já se v tom ták plácám. Asi mu navrhnu ruštinu. lol

 

#23 30. 6. 2009 18:17

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Skuhrací chlívek VI.

Nazdar byvali spoluskuhrajici lol Vidim, ze nejste s nicim spokojeni, kurnik lol Tak to ja uz na skuhracim jen tak obcas neco prohodim, pac ja uz skuhrat nemusim ... visslavisslavisslavissla
Ale abych nebyl OffTopic:
Blossom, neres to a dej si storstark wink Nevim co resis...ja anglictinu jeste nikdy nepotreboval. Maximalne kdyz turista hlada v mape a nemuze se zorientovat, tak poradium a kdyz sedim pod svatym vaclavem a turiste chteji udelat "picture", tak vycvaknu 10 x at maji hezkou vzpominku a to je vse. Tak naco se drit no ne ? visslavisslavisslavissla


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#24 30. 6. 2009 22:05

Blossom
Host

Re: Skuhrací chlívek VI.

No jo, ale já potřebuju řeči v práci denně. Domluvím se anglicky i německy, i když gramatika nic moc, ovšem pokud někdo rychle drmolí jako dnes ten Novozélanďan, jsem v koncích.
Fakt strašně lituju, že jsem jazykům nevěnovala víc v mládí, dokud jsem měla dost času a dokud mi to lezlo do hlavy skoro samo. Teď je totiž problém nejen ten čas na učení, ale hlavně to s postupujícím věkem fakt ne a neleze do hlavy... sad

A protože v létě máme v práci sezónu a tak jako tak nestíhám, na jazyky chodívám aspoň přes zimu, ale to je tak žalostně málo.....sad

 

#25 30. 6. 2009 23:19

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek VI.

dneska to vypadalo, jak mi ten den kráásně začne roll vylezla jsem z nádražní haly a venku mi řekl nějákej asi 20 letej kluk, co tam seděl, že mám hezký oči vissla jakobych to nevěděla i bez něj big_smilereta
a pak mě totálně nas.rali v práci, já ani nevím, kdy naposled jsem byla tak děsně vytočená ... a se.re mě, že sjem se na střední líp nenaučila německy, abych toho debila rakouskýho mohla osobně poslat někam usch
i když - tuhle větu bych asi zvládla roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů