Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 17. 9. 2009 20:06

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Pedikúra

Já ho ještě nezkoušela, mám jen skleněný pilník na nehty a myslím že to není taky žádný zázrak, pedikúru si dělám normálně tak že jsem si koupila v lékárně držátko a pedikérské čepelky, zjistila jsem že mi to tak nejlépe vyhovuje


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#27 21. 9. 2009 9:22

Jarmila
♥♥♥----
Místo: Praha a jinde
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: Pedikúra

Skleneny pilnik na nehty take mam .......nic moc.  Nejradeji mam ty "papirove", ktere se po case vyhodi. Prodava se jich v baleni vice, jsou "ostrejsi" nez kovove a vydrzi dlouho.

Není tady

 

#28 21. 9. 2009 13:17

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Pedikúra

LENNNA napsal(a):

Holky, teď jsem se dočetla chválu o skleněném pilníku na paty, tak se chci zeptat, jestli máte někdo zkušenost? Nebo jestli je to to samé jako ostatní škrabky...

..naprosto stejné, zase jen reklama a kšeft, ale je to to samé, co pemzy a jiné zhovadilosti. grater

Není tady

 

#29 21. 9. 2009 18:31

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Pedikúra

Jarmila napsal(a):

Skleneny pilnik na nehty take mam .......nic moc.  Nejradeji mam ty "papirove", ktere se po case vyhodi. Prodava se jich v baleni vice, jsou "ostrejsi" nez kovove a vydrzi dlouho.

Né na nehty, ale na paty wink


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#30 21. 9. 2009 18:32

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Pedikúra

Káča napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Holky, teď jsem se dočetla chválu o skleněném pilníku na paty, tak se chci zeptat, jestli máte někdo zkušenost? Nebo jestli je to to samé jako ostatní škrabky...

..naprosto stejné, zase jen reklama a kšeft, ale je to to samé, co pemzy a jiné zhovadilosti. grater

Takže nic převratného, to se dalo čekat hmm


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#31 21. 9. 2009 18:33

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Pedikúra

Bety napsal(a):

Já ho ještě nezkoušela, mám jen skleněný pilník na nehty a myslím že to není taky žádný zázrak, pedikúru si dělám normálně tak že jsem si koupila v lékárně držátko a pedikérské čepelky, zjistila jsem že mi to tak nejlépe vyhovuje

Bety, taky jsem si koupila čepelky a asi to je nejlepší, co nejvíc funguje stolttummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#32 4. 12. 2009 11:16

Tomasss
♥------
Registrovaný: 4. 12. 2009
Příspěvky: 4

Re: Pedikúra

No ja som ešte nikdy nebola na pedikúre!

Není tady

 

#33 12. 2. 2010 11:19

rostik
♥------
Registrovaný: 12. 2. 2010
Příspěvky: 1

Re: Pedikúra

Co se týče skleněného pilníku na paty, tak jsem na něj slyšel reklamu v rádiu a pak jsem si jej koupil na webu. Jsem s ním velice spokojený já i moje manželka. Starou (téměř černou) i manželčin kovový pilník jsme už vyhodili. Jsou buď málo účinné nebo nebezpečné. Sklo je sklo, na to nedáme dopustit. Údajně to doporučují i doktoři a pedikéři, čemuž se nedivím.

Není tady

 

#34 16. 2. 2010 18:16

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Pedikúra

rostik napsal(a):

Co se týče skleněného pilníku na paty, tak jsem na něj slyšel reklamu v rádiu a pak jsem si jej koupil na webu. Jsem s ním velice spokojený já i moje manželka. Starou (téměř černou) i manželčin kovový pilník jsme už vyhodili. Jsou buď málo účinné nebo nebezpečné. Sklo je sklo, na to nedáme dopustit. Údajně to doporučují i doktoři a pedikéři, čemuž se nedivím.

Pleteš se....nevím, jestli doktoři(a kteří-obor)), ale rozumní pedikéři určitě ne!!!

Není tady

 

#35 5. 3. 2010 19:58

Veronika Kremzová
Partner Babinet.cz
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 10. 2007
Příspěvky: 99
Web

Re: Pedikúra

Dobrý den,

také provádím pedikúru. Naše metoda je sice trochu jiná, než ty standardní (kombinuji suchou i mokrou techniku dohromady).
Nejlepší pemzu na ošetření nohou, kterou jsem kdy viděla má firma P.SHine (u nás je běžně v prodeji za 429,-Kč) - opravdu jediná, která se mi v praxi nezlomí, lze ji důkladně dezinfikovat a například doma ji mám už snad rok a půl a paty piluji stále.
Jinak se přidávám k názoru "papírový pilník". Protože hodně dbám na hygienu, používáme kvalitní hrubozrnné pilníky jednorázově - klient si je po péči odnáší domů a mnoho z nich ho používá právě na paty.

Tak přejikrásně hebké nohy všem :-)
Vvv.


„Největším ze všech majetků je krása ženy…“  Autor: Johann Christoph Friedrich Schiller
Klinika Esthesia - estetika, relaxace, krása

Není tady

 

#36 7. 3. 2010 14:00

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Pedikúra

Veronika Kremzová napsal(a):

Dobrý den,

také provádím pedikúru. Naše metoda je sice trochu jiná, než ty standardní (kombinuji suchou i mokrou techniku dohromady).
Nejlepší pemzu na ošetření nohou, kterou jsem kdy viděla má firma P.SHine (u nás je běžně v prodeji za 429,-Kč) - opravdu jediná, která se mi v praxi nezlomí, lze ji důkladně dezinfikovat a například doma ji mám už snad rok a půl a paty piluji stále.
Jinak se přidávám k názoru "papírový pilník". Protože hodně dbám na hygienu, používáme kvalitní hrubozrnné pilníky jednorázově - klient si je po péči odnáší domů a mnoho z nich ho používá právě na paty.

Tak přejikrásně hebké nohy všem :-)
Vvv.

mad ....nechce se mi věřit

Není tady

 

#37 7. 3. 2010 17:13

Nikiniki26
♥♥-----
Registrovaný: 21. 2. 2010
Příspěvky: 44

Re: Pedikúra

Holky nemáte nějakou dobrou a levnou pedikérku v Praze? Tipy sem! smile

Není tady

 

#38 28. 7. 2016 20:39

hela11
♥------
Registrovaný: 25. 10. 2014
Příspěvky: 8

Re: Pedikúra

Máte někdo takový ten elektický odstraňovač tvrdé kůže?

Není tady

 

#39 28. 7. 2016 21:01

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Pedikúra

hela11 napsal(a):

Máte někdo takový ten elektický odstraňovač tvrdé kůže?

Ano mám, dobrá věc.

Není tady

 

#40 31. 7. 2016 23:20

Tichoucka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2013
Příspěvky: 96

Re: Pedikúra

Jo mám, od Oravy, super věc, mnohem lepší než pemzy a ty ruční pilníky.

Není tady

 

#41 27. 9. 2016 14:44

gramka
♥------
Registrovaný: 27. 9. 2016
Příspěvky: 3

Re: Pedikúra

Ahoj holky, já si pedikúru nechávám dělat u esminy http://www.esmina.cz/s/pedikura/ . Zaim na ně nemohu říct krivýho slova. Vždy jsem byla spokojena a nechávám se u nich tady depilovat nebo ostříhat. Je tam velice fajn prostředí a pro mě je to vždy relax tam posedět a poklábosit.

Není tady

 

#42 27. 5. 2018 20:37

svatavak
♥------
Registrovaný: 15. 5. 2018
Příspěvky: 3

Re: Pedikúra

Používám speciální korejskou masku na nohy, která do 14 dnů odstraní veškerou starou kůži na chodidlech. Na netu se dostanou koupit pod různými značkami do dvě stě korun. Já zkoušela Skinlite a Purederm a výsledek byl vždy super. Tato pedikúra mi vydržela cca 4 měsíce, ale je to individuální.

Není tady

 

#43 29. 5. 2018 10:34

christiana66
♥♥-----
Registrovaný: 31. 10. 2017
Příspěvky: 48

Re: Pedikúra

Ahoj, já chodím na pedikúru pravidelně a nemůžu si jí vynachválit. Dělají mi nejdříve mokrou a pak suchou, kombinace obou je ideální. To mi připomnělo, že se musím zase objednat:)

Není tady

 

#44 29. 5. 2018 11:08

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Pedikúra

christiana66 napsal(a):

Ahoj, já chodím na pedikúru pravidelně a nemůžu si jí vynachválit. Dělají mi nejdříve mokrou a pak suchou, kombinace obou je ideální. To mi připomnělo, že se musím zase objednat:)

Nejlíp v Cellbesu, viď nádhero? dumbom


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#45 29. 5. 2018 14:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pedikúra

svatavak napsal(a):

Používám speciální korejskou masku...

Vzhledem k tomu, že v Koreji žerou psy, radši ani nedomejšlím, z čeho je... usch


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů