Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 25. 6. 2009 13:09

bzou
♥------

stevie sladka

Mate nekdo zkusenost s touto rostlinou,mam uz ji velkou ,ale nevim jakym zpusobem z ni dostat  sladkou chut do tekutin.

Není tady

#2 27. 6. 2009 7:46

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha

Re: stevie sladka

Používají se lístky Stevie a to buď čerstvé, zmražené anebo sušené.  Usušené jsou dokonce sladší, než čerstvé. Při žvýkání vydrží sladká chu v ústech velmi dlouho. Člověk nemá pocit hladu ani chu na energeticky vydatnější jídlo. Lístky se sladí pečené, vařené pokrmy, teplé i studené nápoje

Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

#3 27. 6. 2009 11:48

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Zkus si zadat Stévii do vyhledávače.
Měla jsem ji doma, chu je taková zvláštní sladká, až hořká, sladivost je tak vysoká, že to až nepřipadá sladké, musí se hodně ředit.
Snad to nebude reklama, omlouvám se když tak moderátorům, já si kupovala Sladký polibek - stévie roztok. Pěstovali jsme ji i doma, musí se pořád stříhat. Pokud ne, tak se jí nedaří moc dobře.
Osobně mi ta chu nějak moc nevyhovuje.

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#4 27. 6. 2009 13:50

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Sladkost ze stevie je jiná, než jsme zvyklí. V rámci hubnutí nám nechutnaly lístky, tak jsem si ji objednala na IT lékárně, je tam levná/poštovné drahé/, ale není o ni zájem. Nám nechutná.....

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí