Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 2. 2006 9:01

marca
♥♥-----
Místo: praha
Registrovaný: 18. 1. 2006
Příspěvky: 39

rejuvenace

mate nekdo zkusenosti s rejuvenaci a nebo vubec s laserovymi zakroky na omlazeni nebo odstraneni zilek ci pigmentovych skvrn. mam strach, abych nevypadala jeste hur. Diky za nazory a zkusenosti. hmm

Není tady

 

#2 8. 2. 2006 9:53

italy
♥♥-----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 34

Re: rejuvenace

Ahojky, podstupila som odstranovanie pigmentovych skvr na M.L.C. - Medical Laser Centre, s laserom IPL- Intensive Pulse Light. Odstranenie bolo tak na 90% uspesne.

Není tady

 

#3 8. 2. 2006 10:20

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: rejuvenace

italy,mohu vědět v jaké cen.relaci se tento zákrok pohybuje? Dík

Není tady

 

#4 8. 2. 2006 11:28

italy
♥♥-----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 34

Re: rejuvenace

Zalezi na pocte impulzov, t.j. aka rozsiahla oblast sa osetruje. Ja som na tom zakroku bola na jesen, 3 x osetrenie /kazde osetrenie po 3 tyzdnoch/ a cena bola 4.200,-Kc celej tvare / 1 sedenie. Nic drasticke, len to prve sedenie bolo najbolestivejsie...ako ked sa popalite zehlickou a ta bolest trvala tak 1 hodinu. Tam, kde bola pigmentacia, miesto hodne ztmavlo a zo dna na den sa pokozka regenerovala a odlupovala sa po mikrociastockach. A tak sa cely ukon opakoval 3x az kym po skvrnach nezostalo skoro nic. Ale vraj nie kazdemu tak zaberie ako mne. Takze mozete ratat i s viacerym opakovanim. Zakrok sa robi len do konca zimy, takze neviem, ci uz nebude neskoro na toto osetrenie.

Není tady

 

#5 8. 2. 2006 20:36

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: rejuvenace

Vím,že nejlepší je to v zimě,teprve sonduji co a jak loni mi na jedné klinice doporučili chemický peeling,bohužel jsem byla jen 1x a výsledek nebyl žádný.

Není tady

 

#6 9. 2. 2006 9:56

italy
♥♥-----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 34

Re: rejuvenace

1x chemicky peeling nestaci. Mne ho tiez doporucovali, ale mne to pride ako drsnejsi zasah. Tak som si radsej zvolila laser.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů