Oznámení

9.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.srpna : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

• Diskuse
  •  » Právní
  •  » budu platit zapůjčené náhr. vozidlo?Děkuji všem co mi pomůžou radou.

#1 7. 2. 2006 23:00

Alena
Host

budu platit zapůjčené náhr. vozidlo?Děkuji všem co mi pomůžou radou.

Prosím o radu.
včera , když jsem jela svým autem domů,  mě nabourala škoda-oktávia a sešrotovala mi totálně předek. Ale nikomu se naštěstí nic nestalo- jako zázrakem.Takže jsem zavolala policii a ta to šetřila.Chyba byla na straně druhé né na mé.Ten řidič co do mě naboural to přiznal a zaplatil pokutu na místě ,ale tím, že mi sešrotoval předek auta mi způsobil škodu a musím nechat auto opravit.Tak jsem zavolala do servisu a ti přijeli z odtahovkou a dali mi náhradní vůz.Jeden den toho pronájmu stojí 800,-kč a já mám strach, že mi to pojišťovna neuhradí? 

Můj dotaz zní budu platit zapůjčené náhradní vozidlo????Jaké papíry mi ten servis musí dát a co mám podepsat a naco se zeptat?  Prosím poraďte mi jsem samoživitelka s dvěma dětmi a jsem ráda, že utáhnu leasing a bydlení. Ale bez auta být nemohu.Ten řidič co mě srazil platí řádně povinné ručení u České pojišťovny.

Budu velmi vděčná za každou dobrou radu.Předem moc děkuji. Alena Koštová.

#2 8. 2. 2006 13:24

Lukas
♥♥♥----
Místo: Mělník

Re: budu platit zapůjčené náhr. vozidlo?Děkuji všem co mi pomůžou radou.

Presnou odpoved Vam nedam, ale co vim, tak kamarad mel podobny problem a z povinneho ruceni byl uhrazen i nahradni vuz - jen nevim jestli k tomu musite neco dokladat Vy, nebo jestli se staci domluvit s tim servisem a ten to pak domluvi s pojistovnou - tam by nejspise meli vedet vic, zrejme se s tim setkavaji casteji

Není tady

#3 8. 2. 2006 13:58

Janucha
♥♥-----

Re: budu platit zapůjčené náhr. vozidlo?Děkuji všem co mi pomůžou radou.

Neboj, pojistovna ti to uhradi. Taky nas nejaka zenska naborila, jeste na miste uznala jenom castecne vinu, tahlo se to skoro tri mesice a pojistovna pak uhradila pujcovne v cene 120 tisic.

Není tady

• Diskuse
  •  » Právní
  •  » budu platit zapůjčené náhr. vozidlo?Děkuji všem co mi pomůžou radou.
NÁŠ TIP:

Zápatí