Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 2. 2006 22:47

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Ahoj, mam zase jeden problém. Jelikož jsem v 4-5TT a teď jsem to zjistila, rodičům jsem to ještě neřekla.
Jak jste to řekli vy? Měli jste s tím nějaký problémy?
Moje máma chce abych měla skvělou práci, pořád mi něco shání, přitom práci mám, sice t잚í, za míň peněz, ale docela mě baví.
Máma je vychovatelka a pořád mě nutí abych si taky udělala kurz.
Chce prostě abych si ten život nepodělala jako ona, když mě měla v 21letech.  big_smile
Mě je 23, mám návrhářskou školu a nikdy v životě jsem nechtěla dělat vychovatelku nebo učitelku ve škole.
(omlouvám se všem učitelkám a vychovatelkám smile )

Ještě k tomu splácíme barák, je psanej na ní protože mě by půjčku nedali a s přítelem se snažíme platit co nejvíc. (máma tu bydlí i se svým přítelem taky) roll
Ještě k tomu, brát se nejspíš ještě nebudem, tak nevím jestli přežije i to že budu svobodná matka.
A ještě k tomu, můj přítel je punker, ale to už překousla. Skoro.  lol

No a teď mimčo.

Nemáte někdo doma podobnou mámu?

Já ani nechci vidět, jak se bude tvářit až jí to někdo řekne, protože já na to nemam.

Díky předem za odpovědi.


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#2 7. 2. 2006 23:15

anela
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 397

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

a kdo jí to asi tak řekne? Jsi snad dospělá, tak se podle toho chovej. Nechápu, proč bys měla být vychovatelka, když mᚠzcela jinou práci. Nechápu, proč ti máma shání práci, když děláš, co se ti líbí.

Není tady

 

#3 7. 2. 2006 23:29

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Hm ty nemᚠani na to říct matce že jsi těhotná? Myslíš že jseš zralá na to mít dítě?

Zbytek ani komentovat nebudu nebo bych zase byl nejspíš velmi ošklivý hmm


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#4 8. 2. 2006 9:20

viktorie
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 157

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Jenyku, dnes mi beres slova!
Veru, tvoji mamu to bude asi ze zacatku mrzet a bude nastvana, ale casem se na miminko zacne tesit a bude ti urcite pomahat. Nechapu, proc se nedokazete domluvit, ze vychovatelku ani ucitelku delat nebudes, kdyz jsi vystudovala navrharskou skolu? To mama nevedela co studujes cele ty roky? Tak proc te nesmerovala k jejimu oboru driv,  kdyz jsi byla mladsi? nevim, ale podle me mate komunikacni problem uz delsi dobu a to ze se ji bojis rict o tehotenstvi je jenom vysledek. Je mi to lito, protoze sdeleni, ze prochazis bezproblemovym (myslim po zdravotni strance) tehotenstvim by mela byt jedna z nejprijemnejsich udalosti v zivote. Zkuz ale popremyslet, na cem ti nejvic zalezi....... V.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10501;116/st/20060420/n/Emma/k/b54b/age.png

Není tady

 

#5 8. 2. 2006 9:29

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Veru naprosto souhlasím s Mončou a Jeňýkem (i když to šlo říct i janak, ale to by nebyl on... smile ) Ještě bych dodala, že i když to teď doma vypadá jinak, věřím, že i mamka až to "vstřebá", bude mít z vnoučátka velkou radost. Žádná mamka nebude vyčítat své dospělé samostatné dceři, že má dítě. A obzvlíště ve 23. Já jsem o dva roky mladší, ale se samostatností jsem nikdy takové problémy neměla a řešit odobnou otázku jako Ty mě ani nenapadlo... prostě buď to vezme nebo ne, ale je to jen a jen věc Tvá a Tvého přítele - vy jste a budete za dítě zodpovědní a vy o svém životě musíte rozhodovat - nikoliv Tvá matka...
Uvidíš, že to bude dobré a nakonec to bude ta pravá "rozmazlovací" a šastná babička smile

Není tady

 

#6 8. 2. 2006 9:34

Luci
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 627

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Ahojky Veru, u nás to bude podobný, ještě těhu nejsem, ale snažíme se a už teď od matky slýchám opovažte se ze mne udělat babičku apod. (je jí 42) ale pevně doufám, že až to přijde tak bude ta nej babička smile Přeju hodně štěstí lol


http://lb2f.lilypie.com/LyP6p2.png

13.7.2012 Karolínka 9:06 2030g, 44 cm; Daniel 9:14 1980g, 43 cm; přirozený porod 36+0tt

Není tady

 

#7 8. 2. 2006 9:43

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Luci, to jsou jen takové "plané" vyhrůžky smile moje mamka taky pořád protestovala, že je na babičkovství ještě moooc mladá a když jí bylo 44, tak se jí narodila první vnučka a naopak byla neskutečně pyšná na to, že je tak mladá babička big_smile taky co by chtěla, když si bráchu pořídila v 19, že big_smile

Není tady

 

#8 8. 2. 2006 10:20

Luci
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 627

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Souhlasím, ta moje může být ráda, že nejsem po ní - měla mě v čerstvých 18 lol jsem na zvědavá až se to povede jak budou reagovat, možná mile překvapí cool


http://lb2f.lilypie.com/LyP6p2.png

13.7.2012 Karolínka 9:06 2030g, 44 cm; Daniel 9:14 1980g, 43 cm; přirozený porod 36+0tt

Není tady

 

#9 8. 2. 2006 11:23

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Moje mladší ségra mě loni předhonila - bylo jí v té době 19 let, když porodila Verču.. Máma do ní lehce zahučela, že teď skončila školu, jestli by nebylo lepší si udělat nějakou praxi.. Teď je štastná babička, v dubnu bude dvojitá (o to se tentokrát postarám já) a v září se stane babičkou po třetí - ségra čeká druhý smile

Není tady

 

#10 8. 2. 2006 14:30

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Veru, máma se stará, to je normální. Ovšem jako matka by měla pochopit, že už mᚠopravdu věk na to, abys starost o sebe převzala na celé čáře ty. Mamince to normálně řekni, zkus předvídat, jak bude reagovat, nebudeš pak aspoň překvapená (nebo budeš překvapená mile, když to třeba vezme v pohodě)....Jsi už velká holka, navíc budeš sama mámou a tedy vzorem pro dítě. Nemůžeš být vzorem slabým, který se bojí vlastní mámě říct, co od svého života chce, že budeš mít dítě, že nechceš být vychovatelka atd.....teď jsi už velká holka, zvládneš to, věř si. Přijdou třeba i horší chvilky, tohle je "prkotina" (Nechci strašit a nepřeju ti nic špatnýho, ale manželství, těhotenství, hormony po porodu a mateřská dovolená s člověkem kolikrát pěkně cvičí. Někdy to je moc krásný,někdy už míň.) Pa pa.

Není tady

 

#11 8. 2. 2006 17:57

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Díky moc všem za povzbuzování, mimo Jeňýka, moc si mi pomohl.
JAsně že jí to řeknu, ale prostě mam strach.
Je naprosto nemožná a já jsem bohužel jedináček.
Do všeho mi kecá, všechno předělává a myslí si o mě že jsem naprosto neschopná. A bohužel to nevidim jenom já, ale i muj přítel. Taky ho furt buzeruje a že to dělá špatně a že to má dělat takhle a vždycky má na všechno nějaký připomínky.
Kolikrát jsem s ní o tom už mluvila, podobrém i pozlém, ale prostě to nejde.
Pořád si vede svojí
Vždycky když jí řeknuže se těšim až budu dělat tohle a tohle (třeba natírat dřevěnou podlahu - jelikož zařizujem) tak přijdu druhý den z práce a ono je to hotový. Neni tady nic co bych mohla říct že jsem to dělala já.
No jsou to sice blbosti, ale mě to strašně štve.

Já se prostě nemůžu postavit na vlastní nohy i když strašně chci!
Když chci něco zařídit, tak že ne, že to musí ona atd.
Ještě teď mimčo, mam pocit že ho bude převychovávat a nikdy se odtud neodstěhuje (měla by tak za půl roku)

Dík že jsem se mohla trochu vypovídat.
Jinak Jeňýku o tvojí další odpověď fakt nestojim, protože mám rizikový a nechci se cítit ještě hůř než se cítim. Promiň, ale možná si to myslel dobře, ale moc citlivej teda nejsi.  Fakt promiň.


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#12 8. 2. 2006 18:10

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Děkuju moc, zítra jí to hned řeknu. Dnes už jí nestihnu. A hlavně si sebou vezmu přítele, abych mělal na koho padnout až se mi udělá špatně. smile


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#13 9. 2. 2006 10:26

masa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1295
Web

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

No myslím že s tou svobodnou matkou to tak horký není když mᚠpřítele. U mě to bylo podobný. Mě bylo 19 od 14 jsem se tahal as punkerama v 19 jsem se odstěhovala z domu a za 3 měsíce jsem byla zpátky těhule. Vzaly to v pohodě a dokjonce vypadali štĄastně. Jsem ten tip kterej nemůže mít asi normalního chlapa. Takže Syna mám s pačesatým metalákem.  Byl dobrej, ale na mě moc pil, takže jsem se s ním rozešla když začalo dom. nas. Ale to je už zamnou a syn půjde do první třídy. Navíc jsem na zajíčky takže to byl samej rocker. Nakonec jsem zkončila tak že jsem si vzala nácka a jsem štĄatná a spokojená.  Jen jsem chtěla říct že na tom jak tvůj přítel vypadá nezaleží i když na to lidi koukaj a hodně. tedĄti to nepříjde, ale až porodíš to malé je to jiné. Já jsem taky v těhu nosila vysoký boty, červenou hlavu .. samozřejmě že mám tetovaní( to mi nevadí do tedĄ) Ale potom je to jiný. Kord když musíš chodit na uřady... já s tím neměla moc dobrý zkušenosti, proto jsem zmněnila image a hned se to zmněnilo. To jen pár zkušeností.
Takže život je vᚠa né tvojí mámy, musíte se podle toho zařídit.
Ona tě sice vychovala, ale měla by tě nechat žít.

Upravil(a) masa (9. 2. 2006 10:30)


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21567.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21571.png
http://my.mondozoo.com/mondozoonfs/7de5254796a99182e1802eb20c912b9d.png

Není tady

 

#14 9. 2. 2006 11:27

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Veru, zvládneš to, neměj obavy. Ale trošku se bojím, že maminka se ti bude motat do života pořád. U těchto typů maminek je nejlíp se odstěhovat. Píšeš, že mamka se má stěhovat, tak to bude dobrý. Ona jednou pochopí, že i ty, skleníková kytička, potřebuješ udělat něco sama. Máma nechodí do práce a žije jinak sama? (o tatínkovi nebo příteli nepíšeš) Jestli sedí doma a sama, tak to mᚠhorší, protože se soustředí jen na tebe. Na druhou stranu jí zkus pochopit - jsi její dítě, je zvyklá se o tebe starat, pomáhat ti, ona ví, co je pro tebe nejlepší (podle ní tedy, jistě)...atd. atd...a najednou si tě najde nějaký pankáč a ještě s ním čekᚠdítě! Pro ni asi drsná představa - "ztrácí" dceru a navíc s takovým....:-) ..s takovým, který ji možná nepadl na první pohled do oka, přesto se rozhodla tvého přítele tolerovat (což je pro chování matek nakonec normální)...... Zkuste maminku nějak zaměstnat, přidělte jí "její" úkol, který nezvládnete. Nevadí, že byste si poradili sami hravě, jde o to jí dát pocit, že je pro tebe pořád důležitá, že pořád její pomoc oceníš...Je jedno, jestli ti nakoupí, jestli natře podlahu nebo jestli udělá nějaký zázrak na zahradě. Zkus to, pochop mámu, ale zároveň jí zkus i stanovit hranice, které nebude překračovat (opatrně, s citem, má tě určitě ráda a představa, že někdo, koho miluju, odmítá mou dobře míněnou pomoc, je smutná i pro mě). Maminky těžko nesou, když jim děti vylétají z hnízda. A je pravda, že jen některé děti se pak rády do toho hnízda vracejí. Záleží to na maminkách, tatíncích, na tom, jak jsou tolerantní a jak jsou schopni nastavit se na jinou etapu života svého i svých dětí. Přeju ti hodně klidu, štěstí, chladnou hlavu, dostatek pochopení pro mámu a i dostatek vůle, abys jí dokázala říct své případné "Ne" a neměla z toho výčitky. Držte se a napiš.

Není tady

 

#15 9. 2. 2006 13:53

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Díky moc, přítel vám vzkazuje že je perfektní kluk, vysoce inteligentní a krásnej. lol

Už jsem s ním 3 roky, ale vim že se jí pořád nelíbí jaký má vlasy a jak chodí oblíkanej. Ale to je mi tak nějak jedno, já se ho nevzdam! smile

No dneska přišel leták na slevy kočárků, tak jsem mámě řekla že to budu zachvíli potřebovat, nereagovala, tak jsem jí řekla, že jsem to s tim letákem myslela vážně, a ona že to snad ne? Přece nejsi těhotná? a smála se a odcházela a ještě mi řekla No to by ses mi teda odvděčila.

Takže tomu jak se zdá nevěří. No už jsem jí to řekla, v pátek přijde rodinka přítele s flaškou, tak jí to snad dojde.

maso: tys měla docela veselej život viď ? smile Přítel je punker asi už od základky a teď je mu skoro 27 let. smile
Ale tady jsou na to lidi už zvyklí, je to tu takový punkerský městečko. smile

Evo36: máma chodí do práce, má přítele o 10 let mladšího asi rok. Takže u jejího přítele je mi jedno jestli se mu to líbí nebo ne, to je jasný.
Zaměstnávat jí ani nemusíme, protože ona ví, zná a umí všechno nejlíp. A když po ní něco vyjímečně chci, tak mi to pak ještě vyčítá. No děs. smile A to pořád radí i jejímu příteli! Nebudu se divit, když od ní nakonec odejde, je to blbý, ale je to tak.

Jinak děkuju za podporu, je to strašně krásně napsaný, nejsi spisovatelka? Je to fakt moc krásný! A děkuju!
Mějte se fajn!


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#16 9. 2. 2006 13:59

masa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1295
Web

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

No Věru... pokavadĄto nezkousne ted, tak po porodu už určitě. VždytĄto bude vnouče. Já myslím že vyměkne big_smile


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21567.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21571.png
http://my.mondozoo.com/mondozoonfs/7de5254796a99182e1802eb20c912b9d.png

Není tady

 

#17 9. 2. 2006 15:30

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Veru smile Ještě bych do pátka zkusila mámu informovat, aby pak při příjezdu příbuzenstva nebyla zaskočená, překvapená a možná i dotčená, žes jí to neřekla (Vím, žes jí to naznačovala a ona nepochopila. Pro ni to ale teda znamená, že těhotná nejsi...když nepochopila...tak by možná mohla v pátek dost koukat.)...A to, že mámu zaměstnávat nemusíš, to je omyl....píšeš, že sama ví, sama umí nejlíp...ocenili jste ji někdy? Je to třeba blbost, ale proč neocenit, když pro vás něco udělá...já to mám podobný s babičkou, ale ona tedy neumí "vše nejlíp"...Loni jí bylo 80, když včas neseberu prádlo, tak to udělá ona a dokonce ho i složí a vyžehlí! taky se mi to moc nelíbí, protože jí nechci práci přidělávat. Ale vidím, že jí to dělá radost, jako že je ještě potřebná. Takže jí poděkuju a jsem si vědoma, že mi vlastně fakt ulevila. Ale babča nevyžaduje žádný ovace a vděčnost, tak mi to "děkuju" jde z pusy úplně samo a přirozeně...Ale jestli maminka chce, abyste jí vynášeli do nebes a poučuje....je to pak těžké, to jo. První krok k samostatnosti jsi už udělala, bráníš si svého partnera. Výborně! (Nejde teď o to, jestli je dobrý či špatný, ale o to, že si umíš stát za svým názorem, i když ho třeba později přehodnotíš.) Ty se v životě neztratíš. A nezapomeň - mamince se nemusíme odvděčovat. Já si naopak myslím, že je povinností matky a otce se o dítě starat. A měli by to dělat tak, že to dítko se jim pak odvděčí samo od sebe, z lásky, nikoli z povinnosti...Jsi sama za sebe zodpovědná, jsi samostatná, máma pochopí. (Co promluvit s přítelem, jak na ni?)
A díky za kompliment, ale spisovatelka nejsem (i když ta délka příspěvků by tomu leckdy odpovídala smile Pozdravuj přítele, neboj se života nic, vše bude takové, jaké si to zařídíš....je to na každém z nás. Držím palce. Ahojda.

Není tady

 

#18 9. 2. 2006 18:13

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Maso: Po porodu to bude jasný, nic jinýho jí nezbyde. smile
Před půl rokem jsme si pořídili štěně a to bylo furt, že k ní nepoleze a že budou všude chlupy a načuráno a ten smrad.. No a teď nám jí prozměnu pořád bere, dokonce s ní i občas spí v posteli!! Vim že je to blbej příklad, ale v podstatě je to to samý. smile

Evo36: s přítelem jsme se o tom bavili už kolikrát, ale on to vidí taky stejně jako já, jelikož ho taky furt poučuje a kritizuje za vše co udělá.
S tou tvou babičkou to chápu, když je na tom člověku vidět, že to udělal rád, tak je to radost, nejde nikomu nic vyčítat. Ale když je vidět že to udělal proto, že to prostě nikdo jinej líp neudělá, že s tím nemá takový zkušenosti jako moje máma. A vždycky jsou v tom strašný chyby. A chvílema mi přijde že to snad dělá svalně, když jí řeknu že mě něco baví a ona to za chvíli udělá, místo aby mi to nechala, když se na to vyloženě těšim a jsem nadšená z toho když jsem to udělam sama. Přijde mi to občas nenormální.
Když jsem řekla příteli, že mi řekla ´to by ses mi teda odvděčila´ tak tomu nechtěl věřit.
No ještě to teda nějak zkusím.
Díky moc a hezký zbytek večera!


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#19 9. 2. 2006 18:23

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2846

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

to já jsem už od 16ti na svých nohou a když jsem přišla za mamčou ve 23, že jsem těhu (to dlouhém plánování, což věděla) tak taky vypadala nějak zaskočeně. Je jí taky 42, ale tvrdila, že chce být babičkou, ale když to přišlo, tak mi nepřišla zrovna jásavá smile
asi je to šok i pro babičky a dědy, tím se dostávají do další generace a jsou báby a dědci. Asi se s tím taky musí smířit smile
máma se taky smíří - nic jiného ji nezbude. Hlavně se nenechej urážet, že ti dala vše a čekala více atd. škoda, že bydlíte spolu. Jinak by se jí to hned rozleželo hmm


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

 

#20 9. 2. 2006 22:33

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Původně jsem myslel že do týhle debaty už zasahovat nebudu, bohužel pár vět jedné zdejší diskutérky mě k tomu donutilo.

Cituji: "Takže Syna mám s pačesatým metalákem.  Byl dobrej, ale na mě moc pil, takže jsem se s ním rozešla když začalo dom. nas." a dále "Nakonec jsem zkončila tak že jsem si vzala nácka a jsem štĄatná a spokojená."

Osobně se velmi děsím jaký tvor vyroste z dnešního prvňáčka. Jestlipak už mu jeho nový tatínek vysvětluje že je ČECH a všichni černí, žlutí a jiné národnosti jsou pouze podlidi zasluhující nakopat okovanou botou do hlavy?
Já budu zase šastný až tento lidský odpad s větrem v hlavě říkající si "náckové" bude na věky separovaný někde na Mírově.

Mimochodem Veru, náckové nemají rádi ani punkery, tak bacha wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#21 9. 2. 2006 23:31

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

No veru, to je síla, já bych asi dělala víc pastiček, nejen s tím kočárkem a rozhodně dřív než přijdou přítelovi rodiče, reakce by před nima mohla být hodně zlá a to nepotřebuješ .......
Tak třebas, říct mamce a si vezme tvoje vložky, že je nepotřebuješ, pak se zeptat na tu svou starou panenku, že bys jí ráda něco spíchla, nebo koupila na sebe aby se líbila i tvýmu miminku, zeptat se jestli jí mᚠříkat babičko nebo maminko, zeptat se jí jestli něco natře, protože výpary z barvy by nesvědčily miminku, zeptat se jestli půjde s tebou na ultrazvuk, jestli si dá s tebou čaj, že kafe raději nebudeš....
Já měla to "štěstí" že mi bylo skoro 30 když jsem otěhotněla, byla jsem skoro rok vdaná....., taky jsem nevěděla jak to mamce říct ( i když věděla že se snažíme a na babičkovství se těšila), čekala jsem až do 7 týdne, pak jsem jí na ulici jen tak řekla no jo mᚠpravdu BABIČKO a div nebrečela, jen se zeptala, to seš v tom, vážně ? a vlepila mi pusu, nic víc neřekla, protože to by ty slzy neudržela.


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#22 9. 2. 2006 23:43

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Jo a zkus pochopit, že pro naše rodiče byla svatba základ, nutnost, oni nepochopí že dneska se to dělá jinak. I když upřimně já taky ne, protože vyřizovat papíry o jménu dítěte ( bude po tatínkovi, nebo mamince) o určování nebo přiznání otcovství, o tom že abys dostala vyšší mateřskou a přídavky budeš psát že seš samoživitelka, rozmysli se sama, zda to trošku není trend se nevdávat, truc rodičům. Dokud není dítě je lepší se nebrat a žít "na hromádce" a lépe se poznat. Promiň mě tak nějak k tomu dítěti patří rodina tatínek,maminka a ten blbej papír.
Pokud ovšem máte oba pocit že svatba je po*ná a zbytečná a přežitek tak to rozhodně jen pro matku nedělej.


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#23 10. 2. 2006 8:38

viktorie
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 157

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Jenyku, opet jsi mi vzal slova ohledne mailu pani Masi! plne souhlasim
Veru, maminku na patecni navstevu radeji priprav vice konkretneji. Myslim, ze pokud negativne nereagovala na tve poznamky, tak urcite i prijme fakt o tvem tehotenstvi. Hodne stesti, hlavne se nerozciluj, pusobi to na mimi. Hezky vikend, v.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10501;116/st/20060420/n/Emma/k/b54b/age.png

Není tady

 

#24 10. 2. 2006 11:50

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Viktorie mě snad nikdy nepřestane fascinovat jak někteří lidé dokážou svoji mdlou inteligenci ještě vydávat za klad roll


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#25 10. 2. 2006 12:58

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Jak to říct rodičům, kteří nebudou zrovna nadšení?

Tak sakra, Jeňýku, to jsi tak sociálně tupý, že neumíš pochopit, jak je čerstvě těhotné devatenáctileté holce, kterou maminka neustále utvrzuje v pocitu, že je neschopná a nemožná???? Zřejmě jsi měl štěstí, že tvoji rodiče tací nejsou, nebo právě naopak v tobě vypěstovali ten sarkasmus, který tady předvádíš. Trochu zapřemýšlej, než začneš psát. Díky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů