Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 7. 2. 2006 20:31

Kamila S
Host

Dělená strava -recepty

Rozhodla jsem se po pár letech vyzkoušet zase tento způsob stravování za účelem hubnutí... To asi znáte, že ? :-)Před pár lety jsem to zkusila a zhubla pár kilo, při dalším pokusu a stejném způsobu vůbec nic. A tak se o to chci pokusit znova. Princip diety znám, jen mi není jasné něco o kombinaci zvířátek a kytiček v jednom dni, myslím tam byl nějaký doporučený časový odstup..? Můžete mi to někdo přiblížit ??
No a taky bych uvítala nějaké oblíbené recepty pro běžné obědy či teplá jídla.
Budu ráda, když se o tyto informace podělíte, ikdyž to třeba nebude k ničemu. Zkusím to.
Díky Kamila

 

#2 8. 2. 2006 20:24

Barbik
Host

Re: Dělená strava -recepty

Ahojky Kamilo, já teď právě dělenou stravu držím. Mám 10 měsíců po porodu a potřebovala jsem se dostat na svou váhu. Za 14 dní jsem zhubla 6 kg a jsem tedy na své váze před otěhotněním.
Proto vřele doporučuji to zkusit, ale vím, že na někoho to nefunguje. Já už jí držim po několikáté a vždy zhubnu zaručeně to, co potřebuji.
Bohužel toho ale moc nevím o těch časových odstupech. Je to dané tím, jak se která potravina dlouho tráví. Když sníš něco né příliš kalorického, tak to mᚠvytrávený třeba za dvě hodiny, ale takový bůček bude trvat déle. Já tedy dělim kytky od zvířat po celých dnech, maximálně si dám ke snídani ovocný salát a pak od oběda držim zvířata. Funguje to i tak, tak se to ovoce asi tráví opravdu rychle. Já si hodně dělám na osmahnuté cibulce cokoli např. žampiony nebo jiné houby, fazole, mrkev, zelí a vmíchám to do rýže nebo těstovin. Jednoduché a dobře zasytí brambory s cibulkou. Nebo je dobrý koupený lečo do těstovin. Maso na všechny způsoby s hromadou zeleniny......nevim, co by tě přesně zajímalo. Je toho mraky. Myslím si ale, že po zkončení diety je potřeba se skutečně držet, jinak to opravdu naskočí zpátky. Říká se, že kdo si chce držet kila, že by měl takhle jíst celý život. To není můj případ, ale nenabrala jsem to.
Přeju hodně kg dolů
Barbik

 

#3 9. 2. 2006 18:47

Kamila S
Host

Re: Dělená strava -recepty

Díky za informace, stačilo by mi shodit takové 3-4kg a budu sice né Twiggi, ale spokojená. Těší mě, že tohle neřeším sama :-)
Pěkný den !

 

#4 1. 3. 2006 16:15

Bludimíra
♥♥-----
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 30

Re: Dělená strava -recepty

prosím SOS,SOS POMOZTE MI ZHUBNOUT.

Není tady

 

#5 1. 3. 2006 18:00

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Dělená strava -recepty

www.nioneta.cz - Foŕum - dělená strava

Upravil(a) Bety (1. 3. 2006 18:00)


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů