Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 17. 6. 2009 20:08

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

okurky k truhlíku

Potřebovala bych poradit. Pěstuju okurky nakladyčky v tuhlíku. Mám tam 4 rostlinky na truhlík cca. 50 cm. Rostlinky rostou pěkně, začaly mi kvést. Ale z prvních květů se sice vytvořily okurky, ale přestaly růst. Z dalších květů už vznikly jen takové žlutooranžové zakrslé pidiokurčičky (cca. 2 cm dlouhé).
Můžete mi prosím říci, co je špatně? Rostliny mám v zimní zahradě, trošku chladnější skleník, pravidelně zalité.

Děkuji


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#2 5. 10. 2011 11:59

Sfe
♥------
Registrovaný: 30. 5. 2011
Příspěvky: 8

Re: okurky k truhlíku

No řekla bych, že to bude velikostí truhlíků. Protože nám po zahradě běhá hromada psů, tak pěstuju zeleninu taky v zimní zahradě v truhlíkách a zjistila jsem, že je důležité, aby rostliny kolem sebe měly dost hlíny, pak rostou a plodí dobře. Nakonec jsem si koupila tyhle truhlíky na terasy: http://www.vladeko.cz/kvetinove-truhliky/rada-exlusiv. Jsou sice trošku dražší, ale vypadají krásně, interiér zimní zahrady pozvedly a navíc se v nich kytkám i zelenině daří.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů