|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Tak tohle by mě ničilo. Žárlivost nesnáším, navíc mám poměrně vysokou potřebu soukromí, takže ze mě by asi žárlivý chlap zešílel.
Nicméně...je otázka jak patologických hodnot to dosahuje v případě tvého partnera, že se tě zeptá kdo ti píše, není ještě takové drama, pokud by ti prohledával telefon a následně pořádal výslechy, radila bych uteč, ale prostá otázka je prostá otázka. Další věc je, do jaké míry uznává, že je to jeho vina a je případně ochoten s tím něco dělat - podstoupit nějakou terapii třeba.
A důležitá věc - pokud ti to opravdu hoodně vadí, nemá cenu se přemáhat. Stejně to jednou někde vybublá.
Není tady
lenuska1234 napsal(a):
Děkuji za reakce, je mi z toho pořádně ouvej, stále si to nějak omlouvám, jeho omlouvám, protože tomu chci věřit, že to lepší bude, zvlášť když jsme už tisíckrát o tom mluvili, že přece mi může věřit a že neúměrná žárlivost jen všechno zničí, tak to i vypadalo, že se z toho ponaučil, ale včera jsem mu schválně neřekla, komu píšu sms, protože jsem to po několika situacích už aby nedošlo ke konfliktu, říkat začala... no a přesně přišlo, co jsem čekala. "Smím se zeptat, komu píšeš?" Tak jsem se ho zeptala, jestli si myslí, že taková neustálá kontrola se mu zdá normální a on to bohužel vůbec nepochopil, protože podle jeho hlediska, se slušně zeptal, tak já bych na to měla odpovědět... tak jsem odpověděla, ale je to jako házet hrách na zeď...
Lenusko,
z tohoto prispevku je patrne, ze jsi mu to za ty dva roky rekla xkrat a on stejne nedba....za 2 roky se nic nezlepsilo, tak necekej, ze se to zlepsi treti rok, ctvrty, paty....
Mne se vylozene hnusi dotazy typu "kdo ti pise?". Ja razim heslo, ze kdyz mne o tom bude chtit partner sam o sobe informovat, tak to proste udela...
Mne muj ex jednou rekl, ze si o znasilneni vylozene rikam...a to jsem na sobe mela sukni ke kolenum a obyc tricko...problem byl, ze prsa se opravdu nikam schovat nedaji...

Zarlivce uz ne! To s tim milencem bych mu nerikala, muze zacit slidit jeste vic. Nedrazdi hada bosou nohou. Ja bych na to odpovedela, ze je to muj telefon, ja si platim kredit, tak jemu do toho opravdu nic neni. Ze az tam bude nejaka informace i pro nej, dam mu vcas vedet. 
Není tady
Jen
: Když mému miláčkovi pípne telefon, taky se zeptám: Kdo ti píše? Ale asi jenom tak ze zvědavosti, ptz. on mi to třeba řekne a já toho člověka ani neznám..., nebo mi je to fuk, co mu kdo psal... To doufám není žárlivost... Ale napadlo mě: Co by se stalo, kdyby třeba na otázku "kdo ti píše", se žárlivcovi všecko popravdě a pokaždé řeklo..., i to nejméně zajímavé, na "kam jdeš", odpovědět "na kávu s Klárou, pojď se mnou" (na břišní tance, k zubařce, do čistírny... pojď všude se mnou), "to vyzývavé oblečení si neber" - otevřu skříň, prosím tě, tak mi poraď, co si mám vzít a ty vyzývavé věci rovnou vyhoď... "na koho se zas díváš" - to já ne, to on, jdi ho zmlátit... a tak, to by nemohlo zabrat?
Taky mě zarazilo to, že oni tak silně nedůvěřují právě proto, že sami na sebe spolehnout nemůžou..., to má určitě něco do sebe.
Není tady

Nie, nezabralo by to. Mne vyčítal, keď sa mi chlapi kukali do výstrihu - ale čo som mala robiť? Odložiť si prsia doma v skrini? (Mmch, ja som si to ani nevšimla, ale on mi urobil peklo na zemi... debil.)
Není tady

No, můj minulý, řekněme přítel, byl natolik žárlivec, že když jsem šla do masérského kurzu, chtěl vidět, jaký si beru prádlo. Abych neměla moc vyzývavý, jasan, že jsem měla, kdyby věděl, že na masáž ženskýho hrudníku jsem ležela modelem, asi by ho ranila mrtvice. Když jsem si učesala dva rozverný culíky, tak na mě řval v autě, že pro něj se tak neučešu, pro cizí jo, že jsem si vzala sexy oblečení mezi cizí lidi a tak podobně. Taky mi řekl, že na "presečák" na diskošku budu chodit už jen s ním, ne s kamarádkou. Dokonce mi vyčetl, že jsem jela s kolegou na oběd a sedla si v autě dopředu vedle něho. Jak mě stíhal, tak viděl, jak vystupuju z auta. Tak jsem chlapce poslala k čertu, lítal za mnou a otravoval ještě dlouho. To bylo za trest. Pokud je někdo žárlivec, nezmění se to, kdyby se dušoval nevím jak. Je to v tom člověku a bude to jen horší.
Není tady
Taky nepotěším.. Já se časem propracovala k zásuvce naplněné prášky na spaní. Když jsem měla v plánu někam vyrazit, 2 hodiny před mým odchodem si rozdrcenou piluli vypil společně se sklenicí coly. Vydržela jsem to rok
Upravil(a) Anda (18. 6. 2009 13:38)
Není tady

No, Ando, taky dobrý, to už je ale citový vydírání a psychický teror, to je na cvokaře.
Není tady
Modroočka napsal(a):
No, Ando, taky dobrý, to už je ale citový vydírání a psychický teror, to je na cvokaře.
Až tak ne. Akorát se mně nechtělo další dva dny poslouchat stupidní dotazy a blbý poznámky. Jinak - Prasec je fajn, taky tam občas zajedem
Není tady

Anda napsal(a):
Taky nepotěším.. Já se časem propracovala k zásuvce naplněné prášky na spaní. Když jsem měla v plánu někam vyrazit, 2 hodiny před mým odchodem si rozdrcenou piluli vypil společně se sklenicí coly. Vydržela jsem to rok
Ještě mi prozraď, kde se takové dobré pilule daj sehnat... 

Není tady

Klokane, ty vtipníku...................... 

Upravil(a) Modroočka (18. 6. 2009 13:55)
Není tady
klokan napsal(a):
Anda napsal(a):
Taky nepotěším.. Já se časem propracovala k zásuvce naplněné prášky na spaní. Když jsem měla v plánu někam vyrazit, 2 hodiny před mým odchodem si rozdrcenou piluli vypil společně se sklenicí coly. Vydržela jsem to rok
Ještě mi prozraď, kde se takové dobré pilule daj sehnat...
Já je uzmula máti, k doktorovi mě živou nedostanou. Ta je odjakživa nespavec a zásobu má slušnou. Po mnoha pokusech doporučuji Stilnox. Spánek tvrdý, druhý den bez jakýchkoliv známek jeho užití.
Není tady

Hmm - tak takovými zdroji nedisponuje každý.. Škoda, no.. 
Modroočko - neříkej mi Kolkane
- nemám se známkama se státním znakem co do činění

Upravil(a) klokan (18. 6. 2009 13:52)

Není tady
Ještě bych dodala, že všechny sekretářky automaticky spí se svými šéfy, kamarádky máme proto, abychom s nimi ošklivě hovořily o manželech, případně ony nám či my jim dělaly zástěrku a řidičského průkazu netřeba, protože "kam bychom jezdily", že? 
Není tady
klokan napsal(a):
Hmm - tak takovými zdroji nedisponuje každý.. Škoda, no..
Jestli máš obvoďáka a nebojíš se k němu jít, bez problémů ti je napíše.
Není tady
To je příšerný..
Já jsem měla chvilinku partnera (spíše milence jsem si myslela), který měl tyto tendence. Zjistila jsem to rychle. Bylo to opravdu hrozný. Můžu říct, že už věřím, že může člověk někoho i zabít. Nemyslím on mě, Ale já jeho. Z toho psychického teroru v místnosti, z níž není úniku. Za pár hodin člověk zešílí...
Bylo to tak hrozné, že jsem to vyřešila okamžitě i když jsem "neměla kam jít"
Ale to jsme už na patologické půdě. 
Holky, prášky to neřeší..to přece víme
Není tady
helena napsal(a):
Ještě bych dodala, že všechny sekretářky automaticky spí se svými šéfy, kamarádky máme proto, abychom s nimi ošklivě hovořily o manželech, případně ony nám či my jim dělaly zástěrku a řidičského průkazu netřeba, protože "kam bychom jezdily", že? http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Taky trochu doplním - nejen se šéfy, sekretářky spí s každým. Něco jako nemoc z povolání
Není tady

klokan napsal(a):
Hmm - tak takovými zdroji nedisponuje každý.. Škoda, no..
Modroočko - neříkej mi Kolkane- nemám se známkama se státním znakem co do činění
![]()
Jsem se upsala, ale už jsem to opravila, tak se nezlob...................ale i tak si myslím, že je to pěkně blbej vtip
Není tady
Wiki napsal(a):
To je příšerný..
Já jsem měla chvilinku partnera (spíše milence jsem si myslela), který měl tyto tendence. Zjistila jsem to rychle. Bylo to opravdu hrozný. Můžu říct, že už věřím, že může člověk někoho i zabít. Nemyslím on mě, Ale já jeho.
Taky jsem chvílema uvažovala, že mi asi ujede ruka a sypnu mu tam toho víc.
Upravil(a) Anda (18. 6. 2009 14:04)
Není tady
Anda napsal(a):
Taky trochu doplním - nejen se šéfy, sekretářky spí s každým. Něco jako nemoc z povolání
Hele - a nějaká renta by na to nebyla?
Nebo aspoň sociální dávky z důvodu nemožnosti vykonávat zaměstnání? 
Není tady
helena napsal(a):
Anda napsal(a):
Taky trochu doplním - nejen se šéfy, sekretářky spí s každým. Něco jako nemoc z povolání
Hele - a nějaká renta by na to nebyla?
Nebo aspoň sociální dávky z důvodu nemožnosti vykonávat zaměstnání?
Tak na to jsem se zeptat zapomněla. A už tak asi ani neučiním, veškeré kontakty jsem přerušila.
Není tady

Mňa hlavne fascinovalo, že môj žiarlivec mi bol párkrát neverný - a väčšinou s babami z nášho okolia, takže sa to prevalilo... Proste "Podľa seba súdim teba". 
Není tady

Seli, to u nás bylo taky tak, BM, když měl vztah se svou současnou ženou, tak mě podezříval, jestli něco nemám s kolegou z práce. No jo, oni si asi říkají - když to dělám já, co když ona to dělá taky...........
Není tady

Juj, to mám takového známého. Své přítelkyni zahýbá na každém rohu a ona sama nesmí skoro nikam. A jak se to provalilo, tak to tak krásně obkecal, že mu to spolkla i s navijákem a dobrou duši (nejlepší kamarádku) odsoudila, že jim závidí 
Není tady