Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 6. 2009 9:27

Darka
♥♥-----
Registrovaný: 15. 2. 2008
Příspěvky: 68

Španělsko - Santa Susanna

Letos 22.srpna odlétám s kamarádkou a její dcerou do Španělska, oblast Santa Susanna. Ubytování v hotelu Alhambra. Ještě nikdy jsem ve Španělsku nebyla, tak se těším. Prosím všechny babinetky a babineáky, kteří tam už byli o recenzi a případně různé rady a vychytávky, např. fakultativní výlety apod. Díky a krásný den všem přeje Darka

Není tady

 

#2 16. 6. 2009 10:51

clavel
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 833

Re: Španělsko - Santa Susanna

Doporucuju vylet lodi podel pobrezi, vylet do Tossy, do Marinelandu.... uzasnej zazitek... vsechny vylety vyjdou levnejc kdyz si je clovek zaridi sam, nez vylet poradanej cestovkou.... do Marinelendu jezdi autobus zadarmo, nevim jak ze santa susanna, my tam jeli z Lloretu.... vylet lodi nas taky vysel levnejc, kdyz jsme si ho sli zaplatit sami, a zpatky uz jsme nejeli lodi, ale autobusem, a stavili se po ceste ve vsech mesteckach podel pobrezi...

Není tady

 

#3 16. 6. 2009 10:57

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Španělsko - Santa Susanna

V oblasti Santa Sussana jsme byli, je to tam moc nádherné. A na výletě jsme byli v Barceloně, což doporučuji, je to úchvatné město. A nebo doporučuji výlet do Andorry. A výlety lodí se ze Santa Sussany také pořádají smile . Obchůdky jsou v Santa Sussaně na každém rohu smile .

Není tady

 

#4 16. 6. 2009 11:58

Atevi
♥♥♥----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 15. 2. 2008
Příspěvky: 120

Re: Španělsko - Santa Susanna

Já byla tam byla v loňském roce a byla jsem hodně zklamaná z pláže, kterou tam za ten týden uklízeli jen jednou. Tedy uklízeli: jen zahrnuli vajgly, papíry, plechovky atd. Poslední čtyři dny jsme tam měli docela vítr, takže vlny a dost se toho spláchlo do moře, kde pak plavaly i prezervativy....asi noční mejdany. Zbytek dovo jsem se koupala v bazénu. Údržba ulic mě taky udivila, ráno naběhl černoch s hadicí, spláchl odpadky ke straně ulice, nebo do trávníku.... Tolik moje dojmy. Jinak zmrzlina skvělá, obsluha v restauracích taky, ceny přijatelné. Ve stáncích a krámcích nám hodně povědomé zboží z našich tržnic....trochu jako na pouti.

Není tady

 

#5 16. 6. 2009 12:42

clavel
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 833

Re: Španělsko - Santa Susanna

Tak Barcelonu doporucuju taky, to rozhodne... ale zase, jsem radsi ze jsem jela sama za sebe, a ne vylet pres cestovku.. vyslo by me to mnohem draz, a hlavne jsem se mohla podivat na co chci ja... ale jeden den na prohlidku Barcelony nestaci... my jsme tam jeli z Lloretu busem, a pak jsme si zaplatili vyhlidkovej autobus, kterej jezdi po Barcelone, a vzdycky nekde zastavi, kdyz chces tak se podivas na pamatku, a cca za pet, deset minut jede dalsi bus, a takhle objedes pul Barcelony smile fakt super... doporucuju fotbalovej stadion, fakt je tam na co koukat...

Není tady

 

#6 16. 6. 2009 12:43

clavel
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 833

Re: Španělsko - Santa Susanna

taky doporucuju vylet do Girony... ta stara cast je krasna, ty hradby atd... ale jako mesto se mi nelibilo, strasne moc lidi, aut na jednom miste... ale ta historicka cast, je fakt nadherna...

Není tady

 

#7 17. 6. 2009 14:36

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Španělsko - Santa Susanna

Letos  bude asi koupání ve Středozemním moři ve Španělsku velmi adrenalinovým zážitkem,čtěte:http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/171477-turisty-na-spanelskych-plazich-ohrozuje-mechyrovka-s-jedem-jako-kobra.html

Není tady

 

#8 17. 6. 2009 16:07

clavel
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 833

Re: Španělsko - Santa Susanna

no, akorat ze meduzy tam byly i loni.. kdyz vyjedes na more, tak je nadherne vidis... k pobrezi se nikdy nedostali... a pokud vim, pisou, ze celou situaci budou sledovat... i ja jedu opet do Spanelska, a z tohohle opravdu strach nemam....

Není tady

 

#9 17. 6. 2009 17:13

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Španělsko - Santa Susanna

Jenže tohle není o medůzách...

Není tady

 

#10 17. 6. 2009 19:54

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Španělsko - Santa Susanna

My bydleli také kousek od St. Susany, v Loretu. Moc se nám líbil výlet do Tossy, pak samozřejmě loď s proskleným dnem (ale ta větší, myslím katamarán - má 2 "ježdíky" smile ) a úplně úchvatné bylo posezení v restauraci na útesu večer za svitu světel wink . A úžasný byl také koktejl, měla jsem ten úplně největší a bylo to fakt bomba tummenupp .


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#11 18. 6. 2009 8:01

clavel
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 833

Re: Španělsko - Santa Susanna

Kuty napsal(a):

Jenže tohle není o medůzách...

no, to mas pravdu, meduza to neni smile ale i tak bych se tohohle "zviratka" fakt nebala....

Není tady

 

#12 18. 6. 2009 8:04

clavel
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 833

Re: Španělsko - Santa Susanna

ja byla prave v Lloretu a v Blanes... do St. Susanny bych zrovna nejela, musim rict, ze Lloret je nejlepsi na zabavu, a Blanes na klidecek... vsechny oblasti na divokym pobrezi jsem projela, a jinam bych uz nejela... treba Tossa je krasna, ale fakt jenom na ten vyleta na kafe, protoze jinak tam dohromady nic neni...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů