Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 4. 10. 2009 11:23

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: 29 tt a 14 kg nahoře

Bledá závist že ti jde tak hladce! Mě se to zastavilo po 2 týdnech, se slzou v oku vzpomínám, jak jsem byla denně o kilo lehčí cool

No a pak závidím že nemᚠžádný potíže s břichem, já po 6nedělí nemohla začít cvičit ani náhodou, navíc mi řekli že cvičit až po 3 měsících, myslím.

Jo a s tím stíháním - no ono je to tak, že si člověk ten čas udělá, i když zase musím trochu polevit jinde, ale to je normálka. O režimu nemůže být řeč ani po půlroce, realita je taková, že jakmile si začnu myslet že máme nějakej režim a lebedit si, tak se zase něco změní a všechno je jinak, ale to už takhle prostě je a bude.
Stačí jeden jedinej zub a ze suprovýho dítěte který spalo celou noc a 4x přes den, se (doufám že dočasně!) stane ukňouranej nespavec s intervalama pití á 2 hodiny v noci a dvěma spánky á 20-30 minut přes den. Škoda, že nejsem ten typ maminky, která nespaním hubne a krásní, asi bych už byla Miss Universe.
Bohužel, moje tělo se hodí do nouzovýho režimu, rozhodne se šetřit si zásoby a ještě jsem hnusná, s očima jak panda cool

Tím si ale vůbec nechci stěžovat, baví mě to i tak, domácnost se dá vládat v pohodě. Menu si vymýšlím kolem desáté večer a uklohnění dietního menu včetně manželovy výživnější verze se dá taky naprosto v pohodě, i když dost často se Samem na zádech v Manduce a kývu se u toho rytmicky jako kdybych se modlila u Zdi nářků wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů