Oznámení

22. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

22.června : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

22.června : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#26 21. 5. 2006 16:59

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Já jsem se byla v lékárně, kde pracuje moje kamarádka na kolagenový krém zeptat a ona mi řekla, že mi spíš doporučuje užívat kolagen vnitřně, že (laicky řečeno) si ten kolagen tělo samo vezme tam, kde potřebuje, takže nejen klouby a já nevím co ještě, ale i pleť. Taky to vyjde laciněji. Tak to zkusím.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#27 10. 6. 2006 16:06

vercinka
♥------

Judyna napsal(a):

Já jsem se byla v lékárně, kde pracuje moje kamarádka na kolagenový krém zeptat a ona mi řekla, že mi spíš doporučuje užívat kolagen vnitřně, že (laicky řečeno) si ten kolagen tělo samo vezme tam, kde potřebuje, takže nejen klouby a já nevím co ještě, ale i pleť. Taky to vyjde laciněji. Tak to zkusím.

Je to určitě zajímavé, každý věří těm svým nejbližším, ale já nejsem zastánce jakéhokoliv užívání medikamentů

Není tady

#28 8. 12. 2017 14:37

Latifa
♥------

Já ho užívám vnitřně ,docela dost s manželem sportujeme tak jsme si pořídili žvýkací kolagenové  tablety a jsme velmi spokojeni.

Není tady

#29 8. 12. 2017 19:54

janablizka
♥------

Také užívám kolagenové tablety jsem spokojená.

Není tady

#30 10. 12. 2017 17:28

Lolaa
♥♥-----

Já jsem letos udělala všem balíčky s kolagenem od rosenpharma.cz .Jelikož ho sama užívám a jsem sním spokojená,tak si myslím,že je to dobrý dárek :-)

Není tady

#31 12. 12. 2017 21:27

modrovous
♥♥♥♥♥♥-

Jo, vždycky jsem snila o tom, že v lákavě zabaleném balíčku pod stromečkem najdu potravinový doplněk z nějaké pofidérní lékárny, která i v době chemické, kdy téměř nikdo není schopen fungovat bez zobání pilulí na všechno možné, je na tom tak uboze, že musí provozovat reklamu tímto stupidním způsobem, a zaměstnává k tomu takové zoufalce.

Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

#32 13. 12. 2017 9:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥

modrovous napsal(a):

Jo, vždycky jsem snila o tom, že v lákavě zabaleném balíčku pod stromečkem najdu potravinový doplněk z nějaké pofidérní lékárny, která i v době chemické, kdy téměř nikdo není schopen fungovat bez zobání pilulí na všechno možné, je na tom tak uboze, že musí provozovat reklamu tímto stupidním způsobem, a zaměstnává k tomu takové zoufalce.

No tak fousku... kdybys zobala kolagen, případně kterýkoli jiný ze zde doporučovanejch bobulí, třeba bys nebyla tak děsně nedůtklivá gloria
Uvažuj o tom tongue

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#33 13. 12. 2017 11:55

modrovous
♥♥♥♥♥♥-

Neuvažuju, ani náhodou. To totiž není nedůtklivost, ale prachsprostá alergie na debilní reklamu. A vzhledem ke stoupajícímu množství alergenu v okolí se holt zhoršují i alergické projevy. tongue

Doufám, že teď mi sem někdo z těch dobráků šoupne odkaz na nějaký antihistaminika. lol

Jan Werich

Není tady

#34 13. 12. 2017 11:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥

modrovous napsal(a):

Doufám, že teď mi sem někdo z těch dobráků šoupne odkaz na nějaký antihistaminika. lol

Týývoe... to jim ale dá makačku, než si vygůglej, cože je to za taký hentý oný... lol

Není tady

#35 13. 12. 2017 15:59

Antonka
♥♥-----
Místo: Kyjov

zrovna u mě byla na návštěvě vnučka a vařila svému psovi vepřové nožičky. prý ten kolagen z toho sulcu mu udělá dobře na klouby tak si říkám že některým by takový hrnec sulcu pod stromeček taky mohl přijít vhod ne? big_smile

Není tady

#36 13. 12. 2017 17:22

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Antonka napsal(a):

že některým by takový hrnec sulcu pod stromeček taky mohl přijít vhod ne? big_smile

Ovšem jedině v dárkovým balení... lol Aby se ty některý neurazily... tongue

https://img.obrazky.cz/?url=84e62d6e1f2616b3&size=3

Není tady

#37 15. 12. 2017 13:27

modrovous
♥♥♥♥♥♥-

Bože, rok života bych dala za sulc, jaký dělávala moje maminka. grater
Nestydíte se, dělat mi chutě? dumbom smile

Jan Werich

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí