Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 2. 2006 16:48

vercinka
Host

máte zkušenosti s kolagenem

Zkuste nový internetový obchod

http://www.ekonstrukter.cz/colagen011/novinky.asp

 

#2 7. 2. 2006 17:29

pupík
Host

Re: máte zkušenosti s kolagenem

vercinka napsal(a):

Zkuste nový internetový obchod

http://www.ekonstrukter.cz/colagen011/novinky.asp

Mám dobré zkušenosti, hlavně jsem vyzkoušela gel black na vlasy, které jsem měla po barvení a trvalé hodně poškozené, lámavé bez lesku... prostě bez života. Je to sice trošku dražší kosmetika, ale pokud se stanete zákazníkem jsou u nich velmi zajímavé slevy

 

#3 8. 2. 2006 9:57

italy
♥♥-----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 34

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Dlho som o nom uvazovala, teraz som si ho objednala. Som zvedava, aky zazrak to bude. Dam vediet.

Není tady

 

#4 8. 2. 2006 13:50

hanely
Host

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Mám kamaráda, trošku jsem s ním o tom diskutovala, protože to prodává. Není to zase tak moc drahé, když srovnám, kolik mě stojí např. kolagenová maska u kosmetičky. Asi to má cosi do sebe, ale zkušenosti zatím nemám, zkusím

 

#5 8. 2. 2006 21:21

damiens
Host

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Italy :

Kde ste se o tom dozvěděly, já nevím nevěřím ničemu takovýmu, jde asi jenom o to jak z lidí tahat prašulky. Nebo co si o tom myslíte? Kamarádka si nechala aplikovat kolagen pod kůži, jenom ji to stálo peníze  a za půl roku jako by se nic nestalo

 

#6 9. 2. 2006 10:35

lenicka
Host

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Už jsem zkusila, myslím, že kvalita odpovídá ceně. ple po nanášení je hladká a jemná, vyzkoušela jsem 3 přípravky a ani jeden nezklamal. Moje kolegyňka v práci se ode mne nechala přesvědčit i když tvrdí, že je na sebe ošklivá - je jí 48 a doteď ještě nenavštívila ani kosmetičku /má různé alergie na krémy /a co vím nelituje

 

#7 9. 2. 2006 12:00

italy
♥♥-----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 34

Re: máte zkušenosti s kolagenem

damiens:
lenze toto je na uplne inom principe aplikacie + sa jedna o rybi kolagen. V pondelok sa mam stretnut s panom, ktory o tom vie viac a urcite s nim preberem o tom vsetko, do poslednej "tecky" yikes)

Není tady

 

#8 10. 2. 2006 19:10

kulisek
Host

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Zdravim všechny, colagenové přípravky jsou velmi zajímavé, zvl᚝ v určitém věku a to bez rozdílu jestli jde o ženu či muže. Sama je používám už nějaký  pátek  i můj manžel a máme jen dobré zkušenosti. Manžel je používal i v době po operaci, kdy měl celé bříško rozpárené a doktor se divil, jak se rychle hojí, věřím, že to bylo právě tím. Co se týče ceny a názor, že se jedná pouze o tahání peněz z lidí, dá se o tom polemizovat, vždy do toho jde každý dobrovolně no ne?

 

#9 14. 2. 2006 13:42

vercinka
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 13

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Děkuji všem, kdo jste poslali své připomínky, ráda uvítám, pokud se podělíte o další zkušenosti. Osobně jsem přesvědčená, že se jedná o velmi kvalitní a žádané produkty, svědčí o tom i spousty spokojených klientek, ale i klientů. Produkty se prodávají po osobní konzultaci s klientem, ale je vidět, že i internetobchod je jedna z možností a hlavně je pohodlnější pro všechny, kteří potřebují pro své rozhodnutí čas. díky za důvěru

Není tady

 

#10 17. 2. 2006 12:56

ditka
Host

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Osobně si myslim, že přípravků pro naši krásu je mnoho, ale kdo nic nezkusí, tak se také nedozví

 

#11 20. 2. 2006 15:00

povíddamiens
Host

Re: máte zkušenosti s kolagenem

italy napsal(a):

damiens:
lenze toto je na uplne inom principe aplikacie + sa jedna o rybi kolagen. V pondelok sa mam stretnut s panom, ktory o tom vie viac a urcite s nim preberem o tom vsetko, do poslednej "tecky" yikes)

Italy :

Tak jak to dopadlo, vyzpovídala si pána?

 

#12 20. 2. 2006 17:05

italy
♥♥-----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 34

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Stretla, dostala som kopec informacii, ktore som este nestihla pobrat. Kolagen som zacala uzivat kazdy vecer, ale vysledky budu potrnejsie asi po dlhsom case.
Po naneseni plet hodne napne, a niet pochyb ze je to z rybieho kolagenu.Ta vona ryby je nezamenitelna yikes)

Není tady

 

#13 26. 2. 2006 20:16

jutule
Host

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Já osobně jsem zkusila některé přípravky a jsem spokojena. Měla jsem i velký problém s vlasama. Pomohol Black gel a GS geladen, jen malinký rozdíl Black gel cca na 3-4 měsíce a GS geladen na 1 měsíc, takže cenově colagen black gel je výhodnější

 

#14 12. 3. 2006 10:26

kvetka
Host

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Ahoj všem. Před časem jsem měla možnost se s produkty colagenu seznámit, ještě jsem nevyzkoušela celou řadu, ale mé problémy, jako akne, suchá pokožka, záděry a co mne velmi překvapilo, bolesti kloubů, pomohly řešit. Manžel vyzkoušel colagen beauty black na vlasy a také je velmi spokojen, dokonce jsem ho přistihla, že používá i můj krémík na obličej, sice asi ne pravidelně, míval problémy se záněty vousových cibulek a také zjišuju, že mizí, používám již více než 9 měsíců a efekty byly už po 14 ti dnech

 

#15 22. 3. 2006 12:56

vercinka
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 13

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Všechny Vás srdečně zdravím, děkuji za přízeň a jen pro úplnost a odpoveď na některé  otázky, jedná se o nejcenější kolagen, který se získává z kůže kapra stříbrného.Vědecké výzkumy prokázaly,že tato ryba obsahuje pouze hodnotný kolagen. Tento kolagen obsahují všechny tyto produkty.

více na

nepřípustná reklama

Upravil(a) KALIK (17. 4. 2006 14:54)

Není tady

 

#16 30. 3. 2006 9:19

zdenaM
Host

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Zdravím, díky článku jsem si uvědomila, že jsem si před třičtvrtě rokem koupila colagen a to ptoto, že mám hodně vysušenou pokožku, ale přesto se mi dělají pupínky, které samozřejmě nenechám na pokoji. No a tak dokud pupínek nevymáčknu, nezahojí se a díky tomu se mi dělají dost nepěkné flíčky na obličeji. Abych se přiznala, jsem tak trošku na sebe ošklivá a nedůsledná, abych se mazala různými krémíkami ráno a večer, no prostě flink. Možná, že to některá taky znáte. Tak se stalo, že jsem zapomněla, že mi ten gel hodně pomohl. Znovu ho teď začala mazat a výsledek se po týdnu dostavil. Asi je to vážně dobrý na kde co. Abych se přiznala, moc jsem tomu ze začátku nevěřila,  koupila jsem si to přes kamarádku, tak sem si tehdy řekla udělám ji kšeft. No a vida, jak se mi to teď hodilo

 

#17 5. 4. 2006 14:20

moniii
Host

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Ahojte, mohu se zeptat? mám hodně problematickou ple, bojím se takřka všeho, naskáčou mi takový nepříjemný červený svědivý flíčky, když mi to nesedne. Ale přesto si myslím, že by tohle mohlo být dobrý....... má někdo podobný zkušenosti?

 

#18 6. 4. 2006 0:47

Jarmila
♥♥♥----
Místo: Praha a jinde
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Vzdycky si mohu ukroutit hlavu kdyz vidim takovou velikou spoustu "hostu" a kazdy ma jine jmeno.... vsichni zive diskutujic "sami se sebou" o zverejnene web na ktere neco ta osoba prodava. Toto neni prvni pripad a mela by jste si uvedomit, ze zde jsou o neco inteligentnejsi lide nez na jinych diskuznich forech. Vim, ze vas takto skoli, ze takto nachytate naivni zeny, zde jste ale na spatne adrese.

Není tady

 

#19 6. 4. 2006 10:57

vercinka
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 13

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Moni .... když se pozorně na stránky podíváš, vyčteš tam, co tě trápí.

Jarmilo....

vissla

nikdo zde přece nikomu nic nevnucuje, nechápu co mᚠza problém, ale bohužel každý jsme nějaký. Jestli se někdo chce nebo nechce zaregistrovat, to je přece jeho věc.

Není tady

 

#20 9. 4. 2006 16:19

jany
Host

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Dobrý podvečer všem, přečetl jsem si několik článků a používání kolagenu, některý jsou zajímavý, jiný ... jsou jiný... našel jsem ještě něco jiného o kolagenu najdete na stránkách colway.cz , ceny jsou ale zase o něco jinde

 

#21 15. 4. 2006 22:14

Helin
Host

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Ahoj, docela mě to zaujalo, doteď jsem nevěděla, že nějaký colagen vůbec existuje. Přemýšlím, že bych si zkusila objednat nějaký krém. Jenom se vás chci zeptat, jestli nevíte, zda by některý z výrobků mohla používat moje 12 letá dcera. Začíná se jí tvořit akné. Sice ne moc,ale pořád stojí před zrcadlem, kontroluje ple a nadává. Díky.wink

 

#22 17. 4. 2006 8:21

vercinka
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 13

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Helin : Na akne je výborný Colagen Black gel, má velmi široké použití, budeš-li mít zájem, podívej se na uvedené stránky. Co se týče tvé dcerky, použití produktů není omezeno věkem, pouze stavem peněženky rodičů. Rozhodnutí je samozřejmě na Tobě, přeji hezký sváteční den

Není tady

 

#23 17. 4. 2006 14:57

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: máte zkušenosti s kolagenem

Prosím uživatele vercinka, aby se zdržel další reklamy na uvedené produkty a inet obchod.
Děkuji


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#24 17. 4. 2006 16:35

Helin
Host

Re: máte zkušenosti s kolagenem

KALIK napsal(a):

Prosím uživatele vercinka, aby se zdržel další reklamy na uvedené produkty a inet obchod.
Děkuji

Vercinka mi pouze odpověděla na můj dotaz. Takovou odpověď jsem očekávala a jsem spokojená.Děkuji.

 

#25 9. 5. 2006 17:38

Helčaa
♥♥-----
Registrovaný: 30. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: máte zkušenosti s kolagenem

akatja napsal(a):

ahojte, byla jsem u kosmetičky a ta mi doporučila  kolagen, nechala jsem si udělat kolagenovou masku a byla jsem velmi mile překvapená a to tak, že jsem si od ní hned zakoupila gel a krém. Používám necelý týden a zatím jsem velmi spokojená. Už jsem na vrásky a unavenou ple vyzkoušela kde co. Pracuji u počítače a hebkost krému cítím celý den, jinak jsem si vždycky připadala jako vysušená. Jsem kuřačka a to se  taky na pleti projevuje. Takže mé zkušenosti zatím dobré

Ahoj, mohla bys napsat cenu krému? Díky

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů