Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 6. 2009 15:53

Ladies
♥------
Registrovaný: 12. 6. 2009
Příspěvky: 10

Jak se zbavit celulitidy???

Zdravím dámy
nevíte některá z Vás jak se účině zbavit celulitidy?

Není tady

 

#2 12. 6. 2009 17:19

sharek
♥♥♥♥---
Místo: praha
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 408
Web

Re: Jak se zbavit celulitidy???

Ahoj já jsem zkoušela lymfodrenហa docela to pomohla 7 kůr jsem měla za 1200,-
ale uplně jsem se jí nezbavila,ale nějaký čas to "vydrželo". Po roce jsem začala chodit znovu


nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi nikdo nebude říkat jak mám žít

Není tady

 

#3 12. 6. 2009 18:12

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Jak se zbavit celulitidy???

Nevím, jestli to nebude  reklama, ale mě pomohlo  vakuové drenážování přístrojem. Ne takové ty  dreky , co nabízejí v TVshopu, ale  přístroj , který obsluhuje   pracovnice ( v mém případě si ho pořídila  jako doplňkový program  kosmetička), podtlakem  ti masíruje  na hadice napojenými baňkami ( a nástavci, které vypadají jak na vysavač) problémové partie.   Jedna kůra trvá asi tak 45 minut,   pak  další za týden. Cena je  asi dle místa  u nás je to 400-600 Kč. Já měla 10kůr jako dárek.
Na obvod stehen mi ubylo asi 6cm, kůže se viditelně vyhladila a hlavně - přestaly mě úplně otékat nohy v kotnících ( hodně stojím). Tvrdí se , že tím  mohou zmizet i drobné povrchní žilky ( takové ty vějířky).  To se tedy u mě nestalo.
Je to český přístroj,stojí  cca kolem 150tis., když budeš chtít napíšu ti jeho jméno do SZ a pak si ho najdi  ve vyhledávači, zda ho někdo vlastní i u vás.  Po svých zkušenostech to můžu doporučit.  Udržovací   kůry by měly být po 1/2 roce a můžu říct, že  se na ně určitě chystám. Když jsem tam chodila, přede mnou bývala paní, která si tímhle nechávala  "zpevnit"  takové ty "prověsy " na pažích- kvůli plesovým šatům. Můžu říct , že to na ní také bylo znát.  U mě  kosmetička litovala, že si mě nevyfotila "předů a "po"  - mohla bych jí dělat reklamu...
Je to vlastně dokonale provedená lymfatická masáž.

Není tady

 

#4 12. 4. 2013 12:16

zuzlana
♥------
Registrovaný: 12. 4. 2013
Příspěvky: 2

Re: Jak se zbavit celulitidy???

Já mám podobně jako zuzi777a výborný zkušenosti s přístrojovou lymfodrenáží, nejen že celuloška skoro zmizela, ale i otékající nohy z toho, jak furt v práci stojím se zlepšily. Super se o mě postarali v reklama v Praze a za ty peníze to určitě stojí smile

Není tady

 

#5 4. 6. 2013 9:31

Kateřina
♥♥-----
Registrovaný: 20. 5. 2013
Příspěvky: 33

Re: Jak se zbavit celulitidy???

Já jsem to taky chtěla zkusit. Jak často a kolikrát se asi dělá celá kúra, aby to mělo smysl?

Není tady

 

#6 7. 6. 2013 8:45

Kateřina
♥♥-----
Registrovaný: 20. 5. 2013
Příspěvky: 33

Re: Jak se zbavit celulitidy???

A co nějaké krémy? Funguje něco?

Není tady

 

#7 10. 6. 2013 12:48

Kateřina
♥♥-----
Registrovaný: 20. 5. 2013
Příspěvky: 33

Re: Jak se zbavit celulitidy???

Tak jsem právě přišla z lymfodrenáže a připadám si hubenější. big_smile Jdu si dát zmrzku big_smile big_smile

Není tady

 

#8 19. 6. 2013 16:16

Adam Balka
♥♥-----
Registrovaný: 16. 5. 2013
Příspěvky: 50

Re: Jak se zbavit celulitidy???

Manželka na lymfodrenហchodila a je pravda, že se potom cítila skvěle a minimálně měla hladší kůži. O nějaké celulitidě u ní naštěstí díky sportovní postavě nemůže být řeč. Byla to lymfodrenហpomocí takových tlakových nohavic, kde se postupně měnilo jejich nafouknutí, a to masírovalo nohy.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů