Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 15. 6. 2009 21:41

majkafa
Host

Re: Nevěrný přítel kamarádky

offtopic Tercilo, to je prima, žes už přestala psát ty své hnusné SZ. Mám radost, jestli tomu tak je. Doufám, žes je přestala psát všem.
Btw kdo psal první? Mně teda určo ty. big_smile

 

#52 15. 6. 2009 22:55

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Nevěrný přítel kamarádky

Tercila napsal(a):

Pandorraa: "Tercilo, tyhle bláboly, které vydávᚠza smysl mého psaní, jsou pouze v tvé hlavě, nikoliv v mých písmenkách, sorry."

Nemusíš se omlouvat (viz sorry), zřejmě Tě podobně vnímá víc lidí. Píšeš tady o svých náhledech na různá témata sama o své vůli, a jestliže píšeš už dlouho (každý má možnost si přečíst), jak je milenectví fajn a jak má na něj každý právo (což o to, já Ti to neupírám, je to Tvoje věc) smile, a pak ale napíšeš, že by tím někdo způsobil bolest, tak to vypadá zvláštně. mě to jenom překvapilo. Nic víc, nic míň.
Akorát že to takhle (zdálky) big_smile vypadá, jako když se "zrovna něco hodí do krámu".
Nebylo to žádné popichování, jenom vyjádření mého údivu.

Pandorraa: "Stejně tak jako nemá smysl diskutovat o tvých arogantních a útočných SZ."

Zato Ty jsi v těch svých útlocitností, bezbřehou tolerancí a mírumilovností a láskou k bližním jenom oplývala big_smile big_smile big_smile
Poslední SZ jsem Ti napsala asi 17. 2. 2008.
Pokud Ti ale stále chodí nějaké případné nesouhlasné SZ, rozhodně nejsou ode mě wink big_smile. Pochopila jsem, že je to pro mě ztráta času, neboj tummenupp.

divím se ti Terci, že se ještě namáhᚠnemá to smysl, veškerý kázání přizpůsobí tomu co se hodí do krámu...nech je ony se vyšaví sami...wink zrovna tahle tetka mi tu nedávno psala jaká jsem k.áva a i.iot a ted tu bude pleskat o agresivitě a aroganci....do té doby než jsem viděla fotku jsem si nechápala proč je tak vzteklá a tvrdí že si za všechno můžou manželky sami, už to vim, to je jen její obrovskej odraz...a zoufalost, každej chlap vyleze raděj na strom než by to chtěl mít trvale doma. SZ od tebe mám taky ale samé pohodové wink nenech se vykolejit, všimni si jak malá skupinka se tu zase tváří, že všechno ví...doporučuju ignore. Pak je to tu docela v poho stolt


dum spiro spero

Není tady

 

#53 15. 6. 2009 23:14

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Nevěrný přítel kamarádky

xxxx napsal(a):

divím se ti Terci, že se ještě namáhᚠnemá to smysl, veškerý kázání přizpůsobí tomu co se hodí do krámu...nech je ony se vyšaví sami...wink zrovna tahle tetka mi tu nedávno psala jaká jsem k.áva a i.iot a ted tu bude pleskat o agresivitě a aroganci....do té doby než jsem viděla fotku jsem si nechápala proč je tak vzteklá a tvrdí že si za všechno můžou manželky sami, už to vim, to je jen její obrovskej odraz...a zoufalost, každej chlap vyleze raděj na strom než by to chtěl mít trvale doma. SZ od tebe mám taky ale samé pohodové wink nenech se vykolejit, všimni si jak malá skupinka se tu zase tváří, že všechno ví...doporučuju ignore. Pak je to tu docela v poho stolt

No vidíš Xko big_smile
A mně zase to, jak vypadᚠty, ale  vůbec nezajímá cool


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#54 15. 6. 2009 23:32

x62358
Host

Re: Nevěrný přítel kamarádky

Jo jo bulvár je bulvár, no ni? lol

 

#55 16. 6. 2009 7:35

majkafa
Host

Re: Nevěrný přítel kamarádky

xxxx vavava grater

 

#56 16. 6. 2009 7:44

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Nevěrný přítel kamarádky

Pandorraa napsal(a):

A mně zase to, jak vypadᚠty, ale  vůbec nezajímá cool

"Jak mohli by ti, jimž bytost, jako ty jsi, jest věčnou předchůzkou, býti tvými přáteli?" wink


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#57 16. 6. 2009 8:18

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Nevěrný přítel kamarádky

L_aura napsal(a):

Vím, že byl přítel mé dobré kamarádky mé kamarádce nevěrný. Dozvěděla jsem se to čirou náhodou (kolegyně kamarádky, její kamarádka.... atp.). Vím, že bych kamarádce v ničem neprospěla, kdybych jí to řekla. On se totiž její přítel po té zkušenosti (trvala jen krátce) velmi změnil v dobrém slova smyslu. Začal se k ní chovat daleko lépe než před tím - je pozornější, spolehlivější, láskyplnější. Kamarádky si ho nemůže vynachválit a věří a stále to opakuje, že změny v jeho chování dosáhla svou trpělivostí. Jenže, podle datace té nevěry, tak, jak se ke mě donesla, to skutečně souvisí přímo s ní - zřejmě následek špatného svědomí. Připadám si hloupě, že vím něco takového. Nechci jí lhát, ale... Co byste udělaly? A kdybyste byly na jejím místě, chtěly byste to vědět?

Mě by zajímalo, jaká je ta nejvnitřnější osobní pohnutka, která člověka vede se tímhle vůbec zabývat. Tipoval bych, že je moralistická, tedy nízká. Samozřejmě, že kamarádce bys neprospěla, to jenom sobě.


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#58 16. 6. 2009 10:04

Kavasaki
♥♥♥♥---
Místo: Zlínsko
Registrovaný: 21. 11. 2008
Příspěvky: 269

Re: Nevěrný přítel kamarádky

Ahoj,
já mám něco podobného,
Máme partii 10 kamárádů,z toho 4manžel.páry.Jezdíme spolu na výlety,občas dovolená,grilovačky,hospůdka,oslavy apod.
Vše bylo fajn do doby než : Jeden z kamarádů i já pracujeme v jedné firmě.Před 1,5rokem k nám nastoupila do práce manželka tohoto kamaráda.(Ještě jednou podotýkám jsme všichni kamarádi.)
S kamarádem jsem se vždy normálně bavila,občas přišel za mnou a mým šéfem na kafe.Jeho ženě(mé kamarádce)se to přestalo líbit.Tak přestal chodit.
I mimo práci do mě občas zaryje.Např.jsme byli na oslavě.Tento kamarád přišel o chvíli později.Když jsem se zeptala jeho ženy,kde je V.... .Odpověděla : "Co,stýská se ti?" Zůstala jsem na ni hledět jako tele na nové vrata.
Je fakt,že si s kamarádem rozumíme z celé party nejvíc.On je takový srdečný,přítulný,ale nic jiného v tom není.
Když jsem se o tom bavila s manželem a druhou kamarádkou,tak oni tomu taky nerozumí.Nikdo v tom nevidí nic špatného.
Měla bych si s oběma o tom promluvit?

Upravil(a) Kavasaki (16. 6. 2009 10:05)

Není tady

 

#59 16. 6. 2009 10:18

majkafa
Host

Re: Nevěrný přítel kamarádky

Kavasaki, to je přece něco úplně jiného, než co tu řeší zakladatelka vlákna.
Nebo ty se s tím kamarádem miluješ? big_smile
Tož požádej nějakou kamarádku, aby to jeho manželce práskla. big_smile

Upravil(a) majkafa (16. 6. 2009 10:19)

 

#60 16. 6. 2009 11:00

Kavasaki
♥♥♥♥---
Místo: Zlínsko
Registrovaný: 21. 11. 2008
Příspěvky: 269

Re: Nevěrný přítel kamarádky

majkafa napsal(a):

Kavasaki, to je přece něco úplně jiného, než co tu řeší zakladatelka vlákna.
Nebo ty se s tím kamarádem miluješ? big_smile
Tož požádej nějakou kamarádku, aby to jeho manželce práskla. big_smile

Znovu si to čtu,opravdu to sem nepatří,omlouvám se

Není tady

 

#61 16. 6. 2009 11:05

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Nevěrný přítel kamarádky

Kavasaki: i když to, co píšeš, patří někam k tématu o žárlivcích a o tom, jak s nimi zamést, přesto se jedná o velmi zajímavé téma, pokud o tom chceš zavést bližší debatu, možná by stálo za to, abys to hodila na psychologickou - i když se to nevěry svým způsobem také týká.. smile


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#62 16. 6. 2009 11:40

Kavasaki
♥♥♥♥---
Místo: Zlínsko
Registrovaný: 21. 11. 2008
Příspěvky: 269

Re: Nevěrný přítel kamarádky

klokan napsal(a):

Kavasaki: i když to, co píšeš, patří někam k tématu o žárlivcích a o tom, jak s nimi zamést, přesto se jedná o velmi zajímavé téma, pokud o tom chceš zavést bližší debatu, možná by stálo za to, abys to hodila na psychologickou - i když se to nevěry svým způsobem také týká.. smile

Klokánku,díky.
Víš,trápí mě to už delší dobu.Jediné co mě utěšuje,že mám čisté svědomí.Určitě napíšu.

Není tady

 

#63 16. 6. 2009 16:12

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Nevěrný přítel kamarádky

Axi napsal(a):

L_aura napsal(a):

Vím, že byl přítel mé dobré kamarádky mé kamarádce nevěrný. Dozvěděla jsem se to čirou náhodou (kolegyně kamarádky, její kamarádka.... atp.). Vím, že bych kamarádce v ničem neprospěla, kdybych jí to řekla. On se totiž její přítel po té zkušenosti (trvala jen krátce) velmi změnil v dobrém slova smyslu. Začal se k ní chovat daleko lépe než před tím - je pozornější, spolehlivější, láskyplnější. Kamarádky si ho nemůže vynachválit a věří a stále to opakuje, že změny v jeho chování dosáhla svou trpělivostí. Jenže, podle datace té nevěry, tak, jak se ke mě donesla, to skutečně souvisí přímo s ní - zřejmě následek špatného svědomí. Připadám si hloupě, že vím něco takového. Nechci jí lhát, ale... Co byste udělaly? A kdybyste byly na jejím místě, chtěly byste to vědět?

Mě by zajímalo, jaká je ta nejvnitřnější osobní pohnutka, která člověka vede se tímhle vůbec zabývat. Tipoval bych, že je moralistická, tedy nízká. Samozřejmě, že kamarádce bys neprospěla, to jenom sobě.

Axi, to je skvělé, jak okamžitě umíš prohlédnout charakter člověka wink

Není tady

 

#64 16. 6. 2009 16:14

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Nevěrný přítel kamarádky

Pandorraa napsal(a):

Tercila napsal(a):

Pandorraa: "Řekneš jí to - ulevíš svému "svědomí" a způsobíš bolest dvěma lidem, "

Pandoro, tento Tvůj názor mě udivuje, protože Ty neustále prohlašuješ, jak nevěra je vlastně normální záležitost a  že je to tak správně (zřejmě proto, že Ty sama jsi milenka), že každý má přece právo milovat a .... a že se ty podváděné manželky nemají co ozývat atd..., píšeš do éteru, jak Tví milenci škrábou u Tebe na dveře a že "podvádění" vlastně v tomto slova smyslu neexistuje, nebo každý má PRÁVO na lásku.... Odkdy je to tedy bolest?
V kontextu s Tvou větou psanou Lauře trošku protiřečení v Tvých "citátech", ne? va
To jen tak mimochodem.

Tercilo,
tyhle bláboly, které vydávᚠza smysl mého psaní, jsou pouze v tvé hlavě, nikoliv v mých písmenkách, sorry.
A bohužel, mᚠv té hlavě pořádnej maglajz.
Takže pokud napíšeš: vnímám tvá písmenka jako že...... můžem dskutovat.
Pokud to napíšeš ale takhle, není o čem diskutovat. Stejně tak jako nemá smysl diskutovat o tvých arogantních a útočných SZ.

Tak tohle mě fakt stojí za to, abych to zvěčnila....mohlo by se stát, že by najednou tyto "slova" mohla zmizet, u mě to bude jak v trezoru.
Ty bláboly jsou fakt fantastický - čteš se někdy sama, co napíšeš jednou a pak třeba jinde na stejné téma...a ejhle, najednou je to zcela jiné? Nebude náhodou ten maglajz v tvé hlavě? A neodepisuj mi - nemám s tebou o čem diskutovat lol


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#65 16. 6. 2009 17:30

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Nevěrný přítel kamarádky

L_aura napsal(a):

Axi napsal(a):

L_aura napsal(a):

...Vím, že byl přítel mé dobré kamarádky mé kamarádce nevěrný... Co byste udělaly? ...

Mě by zajímalo, jaká je ta nejvnitřnější osobní pohnutka, která člověka vede se tímhle vůbec zabývat. Tipoval bych, že je moralistická, tedy nízká. Samozřejmě, že kamarádce bys neprospěla, to jenom sobě.

Axi, to je skvělé, jak okamžitě umíš prohlédnout charakter člověka wink

Jednou, už dávno, kamarádka mojí dcery u nás doma řekla, že viděla tatínka vést se za ruce a líbat se s cizí paní. Děckám bylo tak deset let. Ač byly malé, ptaly se, jestli se to má mámě říct, nebo ne... Řekla jsem jim, že určitě ano. Řekla bych to aj teď. A to právě kvůli tomu osobnímu postoji k této věci. Řekla bych to, a kdybych já byla podváděna, chtěla bych to od kamarádky vědět. Podle Axiho "moralistické a nízké". Podle mne nepříjemné, možná kruté, ale fair. stolt

Není tady

 

#66 16. 6. 2009 18:08

Vanda
Host

Re: Nevěrný přítel kamarádky

Bereš cizí osud do vlastních rukou, hraješ si na soudce. Takhle se povyšovat nikomu z nás nepřísluší. Osobní postoj může spočívat leda ve vlastním chování, tzn. například nevodit se teda za ruku s cizím tatínkem.

Upravil(a) Vanda (16. 6. 2009 18:14)

 

#67 16. 6. 2009 18:35

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Nevěrný přítel kamarádky

L_aura napsal(a):

Axi napsal(a):

L_aura napsal(a):

Vím, že byl přítel mé dobré kamarádky mé kamarádce nevěrný. Dozvěděla jsem se to čirou náhodou (kolegyně kamarádky, její kamarádka.... atp.). Vím, že bych kamarádce v ničem neprospěla, kdybych jí to řekla. On se totiž její přítel po té zkušenosti (trvala jen krátce) velmi změnil v dobrém slova smyslu. Začal se k ní chovat daleko lépe než před tím - je pozornější, spolehlivější, láskyplnější. Kamarádky si ho nemůže vynachválit a věří a stále to opakuje, že změny v jeho chování dosáhla svou trpělivostí. Jenže, podle datace té nevěry, tak, jak se ke mě donesla, to skutečně souvisí přímo s ní - zřejmě následek špatného svědomí. Připadám si hloupě, že vím něco takového. Nechci jí lhát, ale... Co byste udělaly? A kdybyste byly na jejím místě, chtěly byste to vědět?

Mě by zajímalo, jaká je ta nejvnitřnější osobní pohnutka, která člověka vede se tímhle vůbec zabývat. Tipoval bych, že je moralistická, tedy nízká. Samozřejmě, že kamarádce bys neprospěla, to jenom sobě.

Axi, to je skvělé, jak okamžitě umíš prohlédnout charakter člověka wink

Lauro,
myslím si, že to, co se nám nejhůře poslouchá, stojí nejvíc za zamyšlení. Jen tak můžeš časem rozlišit, zda jde jen o ubohé útoky bezmocného zamindrákovaného tvora, který na tebe jinak nemůže, a proto se alespoň tímhle způsobem snaží ublížit a nebo zda jde o postřeh druihého člověka, který se na tvůj momentální "problém" dívá zvenčí a nezaujatě.

Já myslím, že tady nejde o charakter člověka, to je přece celý soubor vlastností a vzorců jednání. Jde jen o jednu momentální situaci a když se nad tím upřimně zamyslíš, můžeš opravdu zcela a s čistým svědomím vyloučit "moralistickou pohnutku"?
Tedy dilema, zda učinit zadost tomu, co například ty teď považuješ za morální a nebo nechat na druhém člověku, jak uchopí svůj vlastní život?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#68 16. 6. 2009 18:40

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Nevěrný přítel kamarádky

Vanda napsal(a):

Bereš cizí osud do vlastních rukou, hraješ si na soudce. Takhle se povyšovat nikomu z nás nepřísluší. Osobní postoj může spočívat leda ve vlastním chování, tzn. například nevodit se teda za ruku s cizím tatínkem.

A že teda toho osobního chování tady moc není vidět, když se kdejaká vodí za ruce a líbá s cizím "tatínkem"....

ale je vidět taky, že i malé děti v tom vidí něco, co by se nemělo...a jestli se to má říct, nebo být pokrytecký a dělat, že nic nevidím. To pak rostou ty charaktery...a v dospělosti se tak také chovají. Vanda by to brala jako že si hraje na soudce - a svým dětem by o tom zakázala mluvit - a pak z nich vyrostou lidi, co nebudou vědět, co je a co není správné (a nechtěj mi namluvit, že nevěra je správná) Takže svým vlastním chováním vychováváte své děti - k falši, neupřímnosti, pokrytectví - takový to - co tě nepálí, nehas...a pak se falešně třeba rozplývat v slzách nad něčím osudem (wink jsem teď psala na psychologickém - Tři přání) tak například - nad dětmi z Afriky, nad plantážníkama, co dřou na čajových a bavlněných plantážích.... neumíte samy v sobě nastavit morální kodex, nebudou to umět ani vaše děti.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#69 16. 6. 2009 18:41

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Nevěrný přítel kamarádky

Vanda napsal(a):

Bereš cizí osud do vlastních rukou, hraješ si na soudce. Takhle se povyšovat nikomu z nás nepřísluší. Osobní postoj může spočívat leda ve vlastním chování, tzn. například nevodit se teda za ruku s cizím tatínkem.

Na jakého soudce? Jaká povýšenost? Tomu desetiletému děcku jsem měla říct něco jako: Viš co, nech s to jako tajemství, tatínek bude kromě tvý mámy líbat ještě cizí paní, no a co? va Nebo vlastně se to dá aj něžněji, že? Třeba: To jsi se určitě spletla, tatínek nacvičoval novou roli v nové české telenovele..., nebo tak něco?

Není tady

 

#70 16. 6. 2009 18:45

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Nevěrný přítel kamarádky

Ono o člověku a jeho charakteru taky hodně vypovídá, jaký on má právě ten "nezaujatý" pohled zvenčí...co? lol


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#71 16. 6. 2009 18:50

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Nevěrný přítel kamarádky

To by mě teď zajímala odpověď na tuto otázku - máte dvě kamarádky - a obě vědí, že ten vᚠje vám nevěrný, jen vy o ničem nevíte...kterou kamarádku budete brát za férovější a upřimnější? Ta, co vám řekne drsnou pravdu do očí, by vás to raní, nebo ta, co si bude hrát na falešnou? Hmm? Včil mudrujte. Která má lepší charakter, kterou oceníte, jako kamarádku?
Pro mě by ta falešná tutově skončila... ale nevím, jak u vás - asi podle vlastního charakteru byste mohly ocenit, ne? Takže - pokud tvrdíte - nic ti do toho není (jistě, je to pravda) - ale pak nastává to ale...jaký jste pro své kamarádky charaktery?


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#72 16. 6. 2009 19:09

Vanda
Host

Re: Nevěrný přítel kamarádky

ViktorkaLove napsal(a):

Vanda napsal(a):

Bereš cizí osud do vlastních rukou, hraješ si na soudce. Takhle se povyšovat nikomu z nás nepřísluší. Osobní postoj může spočívat leda ve vlastním chování, tzn. například nevodit se teda za ruku s cizím tatínkem.

Na jakého soudce? Jaká povýšenost? Tomu desetiletému děcku jsem měla říct něco jako: Viš co, nech s to jako tajemství, tatínek bude kromě tvý mámy líbat ještě cizí paní, no a co? va Nebo vlastně se to dá aj něžněji, že? Třeba: To jsi se určitě spletla, tatínek nacvičoval novou roli v nové české telenovele..., nebo tak něco?

Však jsem si myslela, že píchnu do vosího hnízda a nastane rojení. smile
VL,  třeba jsi svou radou "pomohla" lidem do neštěstí? A považuješ to za plus, za "morální"? Když už jsi chtěla něco "řešit", mělas třeba dojít za tím tatínkem, říct mu, že ti jeho dcerka vysypala tuhle zvěst....a ostatní nechat na nich. Jojo, samozvaný soudce, VL.
Zklamčo, domněnky o čemkoli, o mém morálním kodexu big_smile,  mých dětech big_smile, a ty závěry , co dokážeš vymyslet....! Fakt se ti musím smát, promiň. Jsem docela ráda, že nemám "morální kodex soudružky z uličního výboru". big_smile
Přeju příjemné rojení, já mizím.

Upravil(a) Vanda (16. 6. 2009 19:25)

 

#73 16. 6. 2009 19:19

Vanda
Host

Re: Nevěrný přítel kamarádky

Zklamaná napsal(a):

To by mě teď zajímala odpověď na tuto otázku - máte dvě kamarádky - a obě vědí, že ten vᚠje vám nevěrný, jen vy o ničem nevíte...kterou kamarádku budete brát za férovější a upřimnější? Ta, co vám řekne drsnou pravdu do očí, by vás to raní, nebo ta, co si bude hrát na falešnou? Hmm? Včil mudrujte. Která má lepší charakter, kterou oceníte, jako kamarádku?

Tak ještě poznámečka: Budu mít radši tu, co mi to neřekne, bo nebudu vědět, že o tom věděla taky - pokud ovšem ji nenapráská ta druhá, "férová" big_smile. Ale i tak ji budu považovat víc za svou kamarádku, protože mi nechtěla ublížit. Poslové špatných zpráv jsou vesměs neoblíbení. Taky se ta "férová" může tvářit jako "spravedlivá", a přitom třeba jen nemá partnera a závidí, a teď přišla její chvíle....život je barevnej.

Upravil(a) Vanda (16. 6. 2009 19:21)

 

#74 16. 6. 2009 19:23

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Nevěrný přítel kamarádky

Ale, ale! Útok? Proč? To děcko se ptalo mně. Bylo potřeba se k tomu postavit hned. Kdyby jí bylo pět, asi bych šla jednat s "dospělákama". Její věk odpovídal tomu, co jsem udělala. Žádné plus nebo mínus pro mne v tu chvíli nebylo podstatné. A neštěstí? Pokud bylo, nastolil si ho onen taka, či ne?
A víš co? Kdyby bylo kdyby, a já měla mluvit s někým z nich, šla bych za ní, ne za ním. Ptz. nemám potřebu vychovávat dospělého. To ona měla právo nebýt oblbována a postavit se k tomu čelem...
Jinak, ta malá to doma řekla, mámě, a mimomanželský vztah brzo skončil... ta paní je totiž docela šikovná, a "od rány", poradila si s tim. Nelituji.

Není tady

 

#75 16. 6. 2009 19:26

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Nevěrný přítel kamarádky

Lauro, myslím, že jsou otázky na které neexistuje SPRÁVNÁ odpověď. Vždy to bude něco za něco, máš-li to nastavené tak, že o tom takhle usilovně přemýšlíš.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů