Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 10. 6. 2009 9:24

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

No, já si myslím, že Sonrise se tady stalo cosi podobné, co mě... stolt

Je to o tom, že některé z píšících  prostě překračují fáze , které zákonitě v myšlenkách té podvedené baby jsou.
   Nepřipustí si, že   vyprávění o  podílech viny,  vlastní "tuposti", zabedněnosti a podobná slova mohou v té dotyčné vzbudit buď vztek , nebo touhu skočit z mostu.... A že tu za  ty cca 2 roky , co to tu čtu pár takových bylo!!!! Když přestaly znechuceně psát ,  zmizely. Ani pes po nich neštěkne. Naopak jsem se dozvěděla, že  je to jejich cesta, jejich volba. NIKOLIV! Byly vyštípány... Jenže to si  tu některé  dámy prostě nepřiznají... stolt

Prostě , vy , co se znáte "naživo" to berete jinak. Znáte se, proto vaše slova jsou  pro VÁS pochopitelnější. Jenže ne všichni chtějí ( mohou)   chtít postupovat  vaší cestičkou   sebepoznávání  touto formou. Opět možná někoho nadzvihnu- ale mám podobné víkendové pobyty za sebou. Byla jsem  na nich coby  přednášející, ne   jako posluchačka. Sice v úplně jiném oboru, ale přesto mám  obrázek o zúčastňujících se.
Prostě to není pro každého.
Také jsem se na začátku psaní  ohradila proti formě, kterou se tu informace podávají. Nemám nic proti  aktivitám kohokoliv, pouze proti formě podávání těm, které se evidentně pro takovouu cestu nerozhodly....

Jsem ochotná si přečíst vše- narozdíl od někoho. Nemusím používat   nějaké ignore funkce, proč?  Pokud neunesu  projevy  jiných lidí,  měla bych vyhledat odbornou pomoc, ne zkoušet radit jiným....

To teď není na Xku aby nebylo  mýlky.  Občas sem zaskočí pár "uvědomělých", které se chlubí tím, jak jsou v klidu, když ignore používají....stolt Ale to také o něčem svědčí- kdo nepíská s námi píská proti nám??? va To přece ne-  v okamžiku provalení nevěry na tom byly všechny stejně- až na Martinku, která ještě neví o čem píše...lol Nic proti tobě Martinko- jinak tvé názory vyčtení z knížek jsou poplatné době jejich vzniku a prožitkům těch, kteří to sepsali... Za 10-15 let možná budou  podobné publikace tvrdit něco jiného.... stolt To už tu bylo i o nbyčejném másle, natož o lidských vztazích, výchově dětí, nemocech.....
Prostě  Sonrisa teď chce jenom vyřvat svoji situaci. Až se stím popere, bude na to zpětně taky koukat jinak.... stolt

Není tady

 

#27 10. 6. 2009 9:33

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

zuzi777a napsal(a):

No, já si myslím, že Sonrise se tady stalo cosi podobné, co mě... stolt

Je to o tom, že některé z píšících  prostě překračují fáze , které zákonitě v myšlenkách té podvedené baby jsou.
   Nepřipustí si, že   vyprávění o  podílech viny,  vlastní "tuposti", zabedněnosti a podobná slova mohou v té dotyčné vzbudit buď vztek , nebo touhu skočit z mostu.... A že tu za  ty cca 2 roky , co to tu čtu pár takových bylo!!!! Když přestaly znechuceně psát ,  zmizely. Ani pes po nich neštěkne. Naopak jsem se dozvěděla, že  je to jejich cesta, jejich volba. NIKOLIV! Byly vyštípány... Jenže to si  tu některé  dámy prostě nepřiznají... stolt

Prostě , vy , co se znáte "naživo" to berete jinak. Znáte se, proto vaše slova jsou  pro VÁS pochopitelnější. Jenže ne všichni chtějí ( mohou)   chtít postupovat  vaší cestičkou   sebepoznávání  touto formou. Opět možná někoho nadzvihnu- ale mám podobné víkendové pobyty za sebou. Byla jsem  na nich coby  přednášející, ne   jako posluchačka. Sice v úplně jiném oboru, ale přesto mám  obrázek o zúčastňujících se.
Prostě to není pro každého.
Také jsem se na začátku psaní  ohradila proti formě, kterou se tu informace podávají. Nemám nic proti  aktivitám kohokoliv, pouze proti formě podávání těm, které se evidentně pro takovouu cestu nerozhodly....

Jsem ochotná si přečíst vše- narozdíl od někoho. Nemusím používat   nějaké ignore funkce, proč?  Pokud neunesu  projevy  jiných lidí,  měla bych vyhledat odbornou pomoc, ne zkoušet radit jiným....

To teď není na Xku aby nebylo  mýlky.  Občas sem zaskočí pár "uvědomělých", které se chlubí tím, jak jsou v klidu, když ignore používají....stolt Ale to také o něčem svědčí- kdo nepíská s námi píská proti nám??? va To přece ne-  v okamžiku provalení nevěry na tom byly všechny stejně- až na Martinku, která ještě neví o čem píše...lol Nic proti tobě Martinko- jinak tvé názory vyčtení z knížek jsou poplatné době jejich vzniku a prožitkům těch, kteří to sepsali... Za 10-15 let možná budou  podobné publikace tvrdit něco jiného.... stolt To už tu bylo i o nbyčejném másle, natož o lidských vztazích, výchově dětí, nemocech.....
Prostě  Sonrisa teď chce jenom vyřvat svoji situaci. Až se stím popere, bude na to zpětně taky koukat jinak.... stolt

...jj taky pamatuju dost holek které byly vyštípány byla jim vysvětlena vina a to jak si za to mohou sami, přišlo  mi od nich pás SZ  nebo mail, že jsou šokované jak si někdo užívá jejich neštěstí a už se neobjevily, doufá nešly skočit z toho mostu....rozchod je v psychiatrii přirovnáván /právem/ ke stejnému šoku jako úmrtí partnera /někdy i víc zvl᚝ mstí-li se partner nebo jeho nová staré rodině/. Asi by se tu nenašla jediná která by napsala někomu do kondolence nebo na vlákno, kde se smrt partnera řeší, mužeš za to že se oběsil sama, byla to tvoje vina měla si na tom 56,8 % viny. To  neudělá nikdo!! ale najde se xy krutejch tupců co to napíšou ženský, která zůstala ze dne na den sama s dvěma prckama, která neví jak zaplatí botičky a která je plná bolesti, protože milenka je taková k.ráva že jí ještě píše jak spolu souložej. Son nic si z toho nedělej, některý lidi jsou fakt tak hloupí, že nevidí jak šlapou po "pozůstalých" omlouvám se ti za všechny co ti tu píšou, že za to můžeš, protože i kdyby to byla pravda, je krutý to teď řešit.

...edit ještě k tomu ignore, já to mám tak že lidi,který mi nechtěj rozumět ignoruju, je to dost osvobozující hlavně v životě wink a tady ve virtuálově tuplem...že to má někdo jinak respektuju.

Upravil(a) xxxx (10. 6. 2009 9:38)


dum spiro spero

Není tady

 

#28 10. 6. 2009 9:37

Vanda
Host

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

Zuzi, já mám pocit, že Sonrisu tu chápeme všichni. Bolí to, tyhle emoce je potřeba nějak zpracovat, vypustit ven, postupně tu situaci přijmout....a každý tu sám za sebe píše skrz svoje zkušenosti a svůj pohled. Na autorce je vybrat si, co ji osloví, co jí třeba trochu pomůže (třeba ale chce opravdu jen pofoukat a politovat), je to jen a jen její volba. O nic jiného přece nejde.

 

#29 10. 6. 2009 9:40

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

xxxx napsal(a):

...jj taky pamatuju dost holek které byly vyštípány byla jim vysvětlena vina a to jak si za to mohou sami, přišlo  mi od nich pás SZ  nebo mail, že jsou šokované jak si někdo užívá jejich neštěstí a už se neobjevily, doufá nešly skočit z toho mostu....rozchod je v psychiatrii přirovnáván /právem/ ke stejnému šoku jako úmrtí partnera /někdy i vvíc zvll᚝ smtíl-li se partner nebo jeho nová staré rodině/. Asi by se tu nenašla jediná která by napsala někomu do kondolence nebo na vlákno kde se smrt partnera řeší mužeš za to že se oběsil sama, byla to tvoje vina ěla si na tom 56,8 % viny. To  neudělá nikdo!! ale najde se xy krutejch tupců co to napíšou ženský, která zůstala ze dne na den sama s dvěma prckama, která neví jak zaplatí botičky a která je plná bolesti, protože milenka je taková k.ráva že j ještě píše jak spolu souložej. Son nic si z toho nedělej, některý lidi jsou fakt tak hloupí, že nevidí jak šlapou po "pozůstalých" omlouvám se ti za všechny co ti tu píšou, že za to můžeš, protože i kdyby to byla pravda, je krutý to teď řešit.

Přesně tohle mi napadá, když čtu vlákno Hanule... Manželky alkoholika , který si minulý týden hodil mašli.  Také trnu, aby jí někdo "uvědomnělý  neřekl, že měla  dělat něco jinak... Jenže tam  se "naštěstí" ve stínu majestátu smrti takové věci píšou hůř, než  podvedené opouštěné  mamině....
Píšu si občas s  holkou, která sem psala cca před 1,5 rokem a byla totálně v pr... **li Potřebovala potlapkat, poradit základní věci ( sociály,  otázky kolem výživného) . Místo toho  dostala kartáč, že by od ní pes kůrku nevzal.

Není tady

 

#30 10. 6. 2009 9:43

Vanda
Host

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

xxxx, byla bych docela ráda, kdyby se ozvaly ty dámy, o kterých říkáš, že byly "vyštípány", jak se na to dívají dnes, s odstupem. Co by napsaly ony těm "čerstvě příchozím".

 

#31 10. 6. 2009 9:49

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

usch

zuzi777a napsal(a):

xxxx napsal(a):

...jj taky pamatuju dost holek které byly vyštípány byla jim vysvětlena vina a to jak si za to mohou sami, přišlo  mi od nich pás SZ  nebo mail, že jsou šokované jak si někdo užívá jejich neštěstí a už se neobjevily, doufá nešly skočit z toho mostu....rozchod je v psychiatrii přirovnáván /právem/ ke stejnému šoku jako úmrtí partnera /někdy i vvíc zvll᚝ smtíl-li se partner nebo jeho nová staré rodině/. Asi by se tu nenašla jediná která by napsala někomu do kondolence nebo na vlákno kde se smrt partnera řeší mužeš za to že se oběsil sama, byla to tvoje vina ěla si na tom 56,8 % viny. To  neudělá nikdo!! ale najde se xy krutejch tupců co to napíšou ženský, která zůstala ze dne na den sama s dvěma prckama, která neví jak zaplatí botičky a která je plná bolesti, protože milenka je taková k.ráva že j ještě píše jak spolu souložej. Son nic si z toho nedělej, některý lidi jsou fakt tak hloupí, že nevidí jak šlapou po "pozůstalých" omlouvám se ti za všechny co ti tu píšou, že za to můžeš, protože i kdyby to byla pravda, je krutý to teď řešit.

Přesně tohle mi napadá, když čtu vlákno Hanule... Manželky alkoholika , který si minulý týden hodil mašli.  Také trnu, aby jí někdo "uvědomnělý  neřekl, že měla  dělat něco jinak... Jenže tam  se "naštěstí" ve stínu majestátu smrti takové věci píšou hůř, než  podvedené opouštěné  mamině....
Píšu si občas s  holkou, která sem psala cca před 1,5 rokem a byla totálně v pr... **li Potřebovala potlapkat, poradit základní věci ( sociály,  otázky kolem výživného) . Místo toho  dostala kartáč, že by od ní pes kůrku nevzal.

...jj přesně o tom mluvim, už vidim jak někdo z uvědomělých jí na hrobem potřese rukou a řekne jí:" je to  jen tvoje volba, že chceš jen hladit a chlácholit, ale měla by si se nad sebou zamyslet, aby si neposlala do truhly dalšího"...fakt hyenismus. Na jednom vlákně duchny hladí a píší :" hlavně si to nedávej za vinu je to jeho volba" na druhém, stejně bolestivém, ty samé píší: můžeš si za to sama pracuj jen na sobě ....jsem ráda, že to nevidim jen já...


dum spiro spero

Není tady

 

#32 10. 6. 2009 9:54

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

Vanda napsal(a):

Zuzi, já mám pocit, že Sonrisu tu chápeme všichni. Bolí to, tyhle emoce je potřeba nějak zpracovat, vypustit ven, postupně tu situaci přijmout....a každý tu sám za sebe píše skrz svoje zkušenosti a svůj pohled. Na autorce je vybrat si, co ji osloví, co jí třeba trochu pomůže (třeba ale chce opravdu jen pofoukat a politovat), je to jen a jen její volba. O nic jiného přece nejde.

Vanda- nemůžu si pomoct, ale psaní některých lidí vyznívá daleko víc ironicky a uštěpačněji a hlavně nadřazeně a zle!!!, než třeba Zklamčino "běsnění"  s nožem na krku.tongue To mi je víc a víc k smíchu jak se ho  někteří okamžitě chytají...lol

Prostě se tu nebere v potaz, co ten dotyčný je schopen ještě v daný moment pokousat a co mu už poleze skrz zuby ven...
Když si vzpomenu jak opatrně a mile se psalo Estele....  Proč by to nemělo být i  takovým holkám jako je Son?   Jeden šouchanec ( pobídka- chceš-li) v příspěvku stačí... Kromě toho by tam měl být náznak porozumnění a ten se  někdy zcela vytrácí....
Já si dokážu představit, jak ji momentálně drtily ty botičky... V obchodě jsou  sandály č.27 za 5-600Kč. Všude čteš, jak nemᚠmrvit dítěti nohu ve vietnamských botech, které jsou sice za polovinu, zato vydrží třeba  AŽ do prvního deště.... tongue
Přídavky na 3leáka jsou tak  kolem 400, na celý měsíc... Rodičovský je 7500.  Son jim asi chce koupit  taky občas pribiňáček - za 12-16Kč... Nebo možná , že by čokoládu?? Za 28? Nebo dokonce čokolupínky , které ti prckové vyžadují podle reklamy - za 90? A stačí tak na 3 dny....

Prostě  v okamžiku, kdy neví, jestli její  opouštějící manža splní výhrůžky, že nedá víc, než bude muset, kdy jí ta slípka posílá  debilní smsky asi nepotřebuje moc ran navíc... Potřebuje se zdvihnout, ne si úpně  plácat hubou v zemi.... a rozebírání toho, zda bylo správné mu pomoct shánět zaměstnání mi přijde už zcela absurdní....va  roll

Není tady

 

#33 10. 6. 2009 10:00

Vanda
Host

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

zuzi777a napsal(a):

Píšu si občas s  holkou, která sem psala cca před 1,5 rokem a byla totálně v pr... **li Potřebovala potlapkat, poradit základní věci ( sociály,  otázky kolem výživného) . Místo toho  dostala kartáč, že by od ní pes kůrku nevzal.

Zuzi, otázky kolem výživného a sociálky patří do jiných sekcí, myslím.
Tahle sekce byla k tomu potlapkání, pofoukání a i k tomu popostrčení, obojí tu fungovalo. Otázka je, jak kdo vnímá konkrétní příspěvky, co si z nich chce vzít, jak je ochotný je pobrat, nebo chce jen litovat a foukat...ale s tím nikdo z nás nic nenadělá.
Mně by spíš rozčilovalo, kdyby mi někdo psal, jaká jsem chudinka opuštěná a bezbranná, jak to mám těžký, m. že je hajzl a bídák, a ta druhá paní ještě něco mnohem horšího (protože bych věděla, že to tak není, takže bych takovou "útěchu" nemohla brát vážně).
To vzájemné napadání je zbytečná věc ("dostala kartáč, že by pes od ní kůrku nevzal" - to jsem tu nikdy fakt nezažila, je to jen o tvých pocitech).

 

#34 10. 6. 2009 10:00

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

zuzi777a napsal(a):

Vanda napsal(a):

Zuzi, já mám pocit, že Sonrisu tu chápeme všichni. Bolí to, tyhle emoce je potřeba nějak zpracovat, vypustit ven, postupně tu situaci přijmout....a každý tu sám za sebe píše skrz svoje zkušenosti a svůj pohled. Na autorce je vybrat si, co ji osloví, co jí třeba trochu pomůže (třeba ale chce opravdu jen pofoukat a politovat), je to jen a jen její volba. O nic jiného přece nejde.

Vanda- nemůžu si pomoct, ale psaní některých lidí vyznívá daleko víc ironicky a uštěpačněji a hlavně nadřazeně a zle!!!, než třeba Zklamčino "běsnění"  s nožem na krku.tongue To mi je víc a víc k smíchu jak se ho  někteří okamžitě chytají...lol

Prostě se tu nebere v potaz, co ten dotyčný je schopen ještě v daný moment pokousat a co mu už poleze skrz zuby ven...
Když si vzpomenu jak opatrně a mile se psalo Estele....  Proč by to nemělo být i  takovým holkám jako je Son?   Jeden šouchanec ( pobídka- chceš-li) v příspěvku stačí... Kromě toho by tam měl být náznak porozumnění a ten se  někdy zcela vytrácí....
Já si dokážu představit, jak ji momentálně drtily ty botičky... V obchodě jsou  sandály č.27 za 5-600Kč. Všude čteš, jak nemᚠmrvit dítěti nohu ve vietnamských botech, které jsou sice za polovinu, zato vydrží třeba  AŽ do prvního deště.... tongue
Přídavky na 3leáka jsou tak  kolem 400, na celý měsíc... Rodičovský je 7500.  Son jim asi chce koupit  taky občas pribiňáček - za 12-16Kč... Nebo možná , že by čokoládu?? Za 28? Nebo dokonce čokolupínky , které ti prckové vyžadují podle reklamy - za 90? A stačí tak na 3 dny....

Prostě  v okamžiku, kdy neví, jestli její  opouštějící manža splní výhrůžky, že nedá víc, než bude muset, kdy jí ta slípka posílá  debilní smsky asi nepotřebuje moc ran navíc... Potřebuje se zdvihnout, ne si úpně  plácat hubou v zemi.... a rozebírání toho, zda bylo správné mu pomoct shánět zaměstnání mi přijde už zcela absurdní....va  roll

...přesně tak, ty co plní duchovní rubriky se tu někdy chovaj jako supi a ještě si k tomu zřídí "kancelář" na to jak se k sobě lidi mají chovat...chybí mi tu zvracící smajlík. Když to takhle napíšeš je mi son fakt líto a vůbec se mi nechce napsat jí cokoli co by jí mohlo ještě ublížit, nějak mám od přírody daný, že do lidí v nouzi se nekope. A příklad ESTELA  mluví za všechno, na holku co si tu hrála na smrtelně nemocnou,  přitom si ze všech pěkně vystřelila, byly jako med a  zrovna mě to přišlo jako komedie od začátku jej popisky podělávání mě přesvědčily úplně, takže s tou vševědoucností je to fakt jinak....


dum spiro spero

Není tady

 

#35 10. 6. 2009 10:01

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

Vanda napsal(a):

xxxx, byla bych docela ráda, kdyby se ozvaly ty dámy, o kterých říkáš, že byly "vyštípány", jak se na to dívají dnes, s odstupem. Co by napsaly ony těm "čerstvě příchozím".

Jo, to by bylo fajn... Jenže se ozvou jen  ty, které tu  uvízly z podobných důvodů jako Zklamča , nebo já, nebo Xka...  Nebo se přižene houfec  stálic, které schválí  to, co píše fanklub.  I na jiných vláknech tady na Babinetu jsou  holky, které ti napíšou, že sem ani nepáchnou, protože je to  až na vyjímky jednostranně viděné a jakýkoliv náznak  jiného náhledu je  vytěsněn.
   Mě stačí  SZ, které mi dojdou, nebo  majlíky.   A důvody svého setrvávání jsem popsala už víckrát.  Je to také "buldočina"..stolt
  Mᚠpravdu v to, že si každá (ý) může vybrat , co si z toho vezme.. Jenže pokud tu bude jen "jeden správný směr" bude to trochu nudné a zavádějící... Zvl᚝ pokud platí to, co ani   zdejší nepopírají tj: KAŽDÝ MÁ PRÁVO NA VLASTNÍ CESTU....stolt

Není tady

 

#36 10. 6. 2009 10:02

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

Son, pussa
a já si prostě myslím, že jsi úžasná a statečná holka, která v manželství dělala a teď po M odchodu dělá to, co považovala za správný a která bojuje za své děti. A jestli to Tvému M vadilo už dávno a neřekl Ti to, to prostě NENÍ Tvoje chyba, vina, cokoli. A od něj JE nefér Ti tím teď mávat kolem hlavy. To JE o něm, o tom, že se teda 11 let vezl a čekal na co? Až ho z té hrůzy s Tebou nějaká vysvobodí?
Myslím, že na sebe můžeš být pyšná, jak to zvládáš, teda sama se třemi dětmi, klobouk dolů.. a že nejsi chodící superžena, která nemá žádné špatné emoce a nemá vztek a je vždy na úrovni? Kolik lidí by to dokázalo? wink

Není tady

 

#37 10. 6. 2009 10:06

x62358
Host

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

Vandi nemá to cenu. Naše děvčata umí pouze nacvičené kousky. První píseň: pandořiny školy, druhá píseň: to jste ale ale pěkný kráááávy, že jste naletěly Estele a třetí píseň: jste hnusný, jste hnusný, jste hnusný (na lidi)
Nějak se to téma - ve chvíli, kdy narazí na různici názorů vždy ubere stejným směrem s písní na rtu. A tuhle vytáhneme ještě eso z rukávu, abychom je trumfly, jak jsou ubohý, úplně vypatlaný...trošku z toho uvaříme guláš, přidáme tam pár nepravdivých informací - třeba o víkendu za 3 tisíce na karimatce o vodě - a pobavíme široké masy a pořádně na ně ukážeme prstem lol

 

#38 10. 6. 2009 10:08

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

Vanda napsal(a):

xxxx, byla bych docela ráda, kdyby se ozvaly ty dámy, o kterých říkáš, že byly "vyštípány", jak se na to dívají dnes, s odstupem. Co by napsaly ony těm "čerstvě příchozím".

Tak já ti jednu !vyštípanou" kecama napíšu - měla nick Podvedená....první, čeho se ji OD VÁS dostalo (píšu od Vás, protože máte na tom vinu právě vy) bylo, že má blbý nick - jestli nevíš, vo co gou, já ti to klidně v historii archivu dohledám....první, co vás vůbeczajímalo byl její nick...a že s takovým nickem se ani jinak cítit nemůže. hele, je to to samé, já tu mám oficiální nick zcela jiný (pozitivní, až to mlátí dveřma - ale určitě by se na mě vrhlo pár takových, že je to zas o egu...takže na vás dámy dlabu - nechám si tu pro vás Zklamanou, at si máte čím zahánět chvilky nudy s překrucováním na ¨Zoufalou, apd.)
Ona Podvedená mi pak napsala SZ - co, to tu nebudu ventilovat, je to soukromé, ale její odchod ze zdejší scény byl zaviněn Vámi - na plných 100%


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#39 10. 6. 2009 10:10

Nabuko0
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 9. 2008
Příspěvky: 758

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

majkafa napsal(a):

Sonriso, mně (paradoxně?) pomohly nejvíc právě ty "rádoby rady, ze kterých mi tenkrát bylo šoufl". Kdyby mě byli jen hladili a litovali, možná jsem se v tom hrabala dodnes. Až když jsem začala přemýšlet, proč je mi z některých rad "šoufl", začalo se to otáčet. Domnívala jsem se, že už to u tebe trvá tak dlouho, že už jsi připravena na tyto rady. Asi ne.
Nu, pokud si přeješ jen litovat a hladit, dobrá. Mělas to napsat na začátku.
Odteď se podle toho zařídím, co se mých rad týká.
Mě posunulo vpřed teprve to, když jsem se co nejvíc reálně (bez prvotních sebezničujících zamyšlení) bez růžových brýlí zamyslela nad tím, co bylo "nesprávně" v našem vztahu ode mě. Protože já si myslím, že NIKDY nemá stoprocentní podíl na rozpadu vztahu pouze jeden z partnerů.

P.S. Možná sis jen nevšimla, nebo zatím nechceš vidět, že nikdo nepsal, že JENOM ty jsi dělala chyby ve tvém vztahu. Všichni, kdo radili, psali ve smyslu - I ty. Ty se můžeš zamýšlet pouze nad svým podílem. Tu druhou stranu si musí srovnat tvůj manžel. Můžeme řešit pouze sami sebe.
Bohužel? Bohudík? Myslím, že bohudík. Nikdo z nás není spasitel. Jsme lidé.

Souhlasím s Majkou.

Když jsem přišla na Babi, byla jsem absolutně rozložená. Prvních pár příspěvků bylo hladících, utěšujících a pak se strhla mela. smile Nejprve spíš o tom, jestli je můj BM hajzl nebo není  a pak o vině a nevině a o lásce a nelásce ... atd. Z některých prvních příspěvků Pan jsem možná i brečela. smile Ale nakonec jsem zjistila, že je to přesně ono. Že hlazení a litování (hlavně sebelitování) už bylo dost a je načase začít makat. Byla to těžká doma, stálo to mnoho sil a mnoho slz a dodnes je přede mnou kupa práce.

Holky jako Pan, Vanilka, Majka a další (např. i xxxx) mi každá svým osobitým způsobem otevřely oči. Jsem jim za to nesmírně vděčná. S některými se moje názory rozešly, s některými jsem zůstala na stejné lajně a stále se učím.

Nenech se zatáhnout do nesmyslných šarvátek a honu na čarodějnice. Za měsíc, dva ... možná už začneš tyhle "kopance" chápat.

Držím pěsti, a nezůstaneš stát na místě, a Ti tahle velice těžká situace více dá než vezme. hjarta

Není tady

 

#40 10. 6. 2009 10:10

Vanda
Host

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

xxxx napsal(a):

...jj přesně o tom mluvim, už vidim jak někdo z uvědomělých jí na hrobem potřese rukou a řekne jí:" je to  jen tvoje volba, že chceš jen hladit a chlácholit, ale měla by si se nad sebou zamyslet, aby si neposlala do truhly dalšího"...fakt hyenismus. Na jednom vlákně duchny hladí a píší :" hlavně si to nedávej za vinu je to jeho volba" na druhém, stejně bolestivém, ty samé píší: můžeš si za to sama pracuj jen na sobě ....jsem ráda, že to nevidim jen já...

Každý si za svoje rozhodnutí nese také odpovědnost. Za svůj život, za sebe. Ne za činy těch druhých. To se tu táhne jak červená nit, ale ty nečteš, nebo jen to, co se ti hodí.

 

#41 10. 6. 2009 10:11

OZ
♥♥-----
Registrovaný: 8. 2. 2009
Příspěvky: 66

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

zuzi777a napsal(a):

.... Je to o tom, že některé z píšících  prostě překračují fáze , které zákonitě v myšlenkách té podvedené baby jsou. stolt

S tímhle souhlasím, taky se mi to stalo - koukala jsem jako puk, že jsem dostala za uši v situaci, v níž jsem se cítila jako obě. Na Babinet jsem si přišla společně poplakat, jací jsme my všichni podvedení chudáci..... Chválabohu, že jsem tu dostala za uši, bez toho bych se možná za chudáka považovala ještě dneska....

Chvilku to asi trvalo, ale teď je mi upřímně jedno, jeslti je věta psaná ironicky, nadřazeně, jestli jí psala Zklamaná, Majkafa, já nevím přesně jak jsou tady ty skupinky poskládaný ;-)
Když se myšlenka "trefí", zabolí nebo pobaví, lapám po ní. Fakt mi to pomáhá. Takže já to s tím upířím sáním čerstvý krve fakt nevidím tak dramaticky :-)


Když se člověk nepřipravil na svou šanci, tak jej jeho šance pouze zesměšní.
Pablo Picasso

Není tady

 

#42 10. 6. 2009 10:12

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

....já se jen snažila dělat to, co jsem považovala za správné a dobré, a to samé dělám teď, nečtu knížky o tom jak se mám stát superženou a ani nebudu....já ji ani nechci být, jsem prostě jen obyčejná ženská, máma tří dětí, který je teď šíleně zle, jsem zmatená....a smutná....cítím se odkopnutá, špinavá.... nevím jak to ještě popsat.... prostě chvílema jej chci zpátky a chvílema vůbec ne.... je to čerstvý, zatím to všechno moc bolí a já se jen snažím to ustát a být statečná..... děti si nazaslouží kvůli táty který nechce jejich mámu, aby mě viděli uřvanou a vzteklou nebo já nevím co.... pro ně chci žít.... dát jim to co budou potřebovat a něco k tomu na vrch.... třeba tu čokoládku apod.

Třeba si vezmu nebo jsem si už vzala i z těch kopanců..nevím...já jen prostě chci už z toho kolotoče ven, chtěla bych aby se začal chcovat jako táta.... když už jako o manžela jsem o něj přišla....a je jedno jestli vlastní vinou či nikoli....já jen chci být dobrou mámou.....

Není tady

 

#43 10. 6. 2009 10:14

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

Vanda napsal(a):

zuzi777a napsal(a):

Píšu si občas s  holkou, která sem psala cca před 1,5 rokem a byla totálně v pr... **li Potřebovala potlapkat, poradit základní věci ( sociály,  otázky kolem výživného) . Místo toho  dostala kartáč, že by od ní pes kůrku nevzal.

Zuzi, otázky kolem výživného a sociálky patří do jiných sekcí, myslím.
Tahle sekce byla k tomu potlapkání, pofoukání a i k tomu popostrčení, obojí tu fungovalo. Otázka je, jak kdo vnímá konkrétní příspěvky, co si z nich chce vzít, jak je ochotný je pobrat, nebo chce jen litovat a foukat...ale s tím nikdo z nás nic nenadělá.
Mně by spíš rozčilovalo, kdyby mi někdo psal, jaká jsem chudinka opuštěná a bezbranná, jak to mám těžký, m. že je hajzl a bídák, a ta druhá paní ještě něco mnohem horšího (protože bych věděla, že to tak není, takže bych takovou "útěchu" nemohla brát vážně).
To vzájemné napadání je zbytečná věc ("dostala kartáč, že by pes od ní kůrku nevzal" - to jsem tu nikdy fakt nezažila, je to jen o tvých pocitech).

Tak a jsem u toho!  ad vytučněné- třeba já jsem si také připadala, že jsem dostala kartáč a vůbec jsem nepochopila proč!  Mᚠpravdu , byl to MŮJ pocit. Ale kdo dal právo těm píšícím, mě zpucovat a popřát mi  děsné zítřky za to, že jsme u nás doma nevěru přežili a  dokonce jsem to nadlehčenou formou popsala sem? A když sem občas napíšu něco z čeho vyplývá , že ač se to  mnohým zdálo absurdní , je to u nás doma  v pohodě, hned si někdo rýsne. Buď , že se  vytahuji ( nejen já, ale i třeba Tercila), nebo že bych měla být opatrná aby to vydrželo...usch
Prostě stejně jako já se  může cítit i někdo ( a taky , že se tak cítí) , kdo nemá tu chu se sem vracet a  zkoušet "držet" ty podobně naladěné...

A k těm slečnám- mě nikdo na celém světě nedonutí mít ráda  ženu, která mi bez mého vědomí  narušila moji rodinu. A  můžu si  tím třeba "zahnojit" karmu na 100 dalších životů- je mi to fuk. Já tu osobu maximálně polituju.... To, že jsem selhání ve vztahu  prominula jako pomýlení svému muži, ještě automaticky nezahrnuje ji. Pro mě to bude   potvora a hotovo... Stejně tak chápu Son, že v tomhle období nebude radostně přijímat stupidní smsky od takové nány, která si hojí NĚCO? va  kopáním  do  Sonrisy....

Není tady

 

#44 10. 6. 2009 10:18

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

ffly napsal(a):

Vandi nemá to cenu. Naše děvčata umí pouze nacvičené kousky. První píseň: pandořiny školy, druhá píseň: to jste ale ale pěkný kráááávy, že jste naletěly Estele a třetí píseň: jste hnusný, jste hnusný, jste hnusný (na lidi)
Nějak se to téma - ve chvíli, kdy narazí na různici názorů vždy ubere stejným směrem s písní na rtu. A tuhle vytáhneme ještě eso z rukávu, abychom je trumfly, jak jsou ubohý, úplně vypatlaný...trošku z toho uvaříme guláš, přidáme tam pár nepravdivých informací - třeba o víkendu za 3 tisíce na karimatce o vodě - a pobavíme široké masy a pořádně na ně ukážeme prstem lol

První píseň - můžeš si za to sama
druhá píseň - mᚠna tom podíl viny
třetí píseň - su tupá, nic si nepochopila
čtvrtý píseň - osud ti to přihraje
pátá píseň - si koleduješ
šestá píseň - nechceš se poučit, budeš to opakovat, tak dlouho, dokud si nenameleš hubu
sedmá píseň - přijď do školičky
osmá píseň - seď v koutě a čekej
devátá píseň - hraj si na svým písku
desátá píseň - někdo ti zbořil domeček z karet a ty se z toho teď můžeš Po*sr*at...dobře ti tak, kdybys poslechla "přirozenou autoritu" mohla si být v jiným levelu


kolik těch písní ještě chceš napsat? Můžu ti taky napsat o podnikání...a moc se ti to nebude líbit....


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#45 10. 6. 2009 10:19

Vanda
Host

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

Zklamaná napsal(a):

její odchod ze zdejší scény byl zaviněn Vámi - na plných 100%

Zas někam a na někoho kladeš vinu, ukazuješ prstem? Říká se, že když na někoho ukazuješ prstem, další tři směřují na tebe....něco na tom bude. smile

 

#46 10. 6. 2009 10:21

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

sonrisa_1976 napsal(a):

....já se jen snažila dělat to, co jsem považovala za správné a dobré, a to samé dělám teď, nečtu knížky o tom jak se mám stát superženou a ani nebudu....já ji ani nechci být, jsem prostě jen obyčejná ženská, máma tří dětí, který je teď šíleně zle, jsem zmatená....a smutná....cítím se odkopnutá, špinavá.... nevím jak to ještě popsat.... prostě chvílema jej chci zpátky a chvílema vůbec ne.... je to čerstvý, zatím to všechno moc bolí a já se jen snažím to ustát a být statečná..... děti si nazaslouží kvůli táty který nechce jejich mámu, aby mě viděli uřvanou a vzteklou nebo já nevím co.... pro ně chci žít.... dát jim to co budou potřebovat a něco k tomu na vrch.... třeba tu čokoládku apod.

Třeba si vezmu nebo jsem si už vzala i z těch kopanců..nevím...já jen prostě chci už z toho kolotoče ven, chtěla bych aby se začal chcovat jako táta.... když už jako o manžela jsem o něj přišla....a je jedno jestli vlastní vinou či nikoli....já jen chci být dobrou mámou.....

...ty si dobrá máma už ted, protože to nejsi ty kdo odcválal za hlasem svého srdce a děti nechal kde jsou at se o ně ten druhej postará jak umí....dělᚠto dobře, fakt to chce jen čas...


dum spiro spero

Není tady

 

#47 10. 6. 2009 10:23

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

sonrisa_1976 napsal(a):

....já se jen snažila dělat to, co jsem považovala za správné a dobré, a to samé dělám teď, nečtu knížky o tom jak se mám stát superženou a ani nebudu....já ji ani nechci být, jsem prostě jen obyčejná ženská, máma tří dětí, který je teď šíleně zle, jsem zmatená....a smutná....cítím se odkopnutá, špinavá.... nevím jak to ještě popsat.... prostě chvílema jej chci zpátky a chvílema vůbec ne.... je to čerstvý, zatím to všechno moc bolí a já se jen snažím to ustát a být statečná..... děti si nazaslouží kvůli táty který nechce jejich mámu, aby mě viděli uřvanou a vzteklou nebo já nevím co.... pro ně chci žít.... dát jim to co budou potřebovat a něco k tomu na vrch.... třeba tu čokoládku apod.

Třeba si vezmu nebo jsem si už vzala i z těch kopanců..nevím...já jen prostě chci už z toho kolotoče ven, chtěla bych aby se začal chcovat jako táta.... když už jako o manžela jsem o něj přišla....a je jedno jestli vlastní vinou či nikoli....já jen chci být dobrou mámou.....

LAURENNE NAPSALA:

Son,
a já si prostě myslím, že jsi úžasná a statečná holka, která v manželství dělala a teď po M odchodu dělá to, co považovala za správný a která bojuje za své děti. A jestli to Tvému M vadilo už dávno a neřekl Ti to, to prostě NENÍ Tvoje chyba, vina, cokoli. A od něj JE nefér Ti tím teď mávat kolem hlavy. To JE o něm, o tom, že se teda 11 let vezl a čekal na co? Až ho z té hrůzy s Tebou nějaká vysvobodí?
Myslím, že na sebe můžeš být pyšná, jak to zvládáš, teda sama se třemi dětmi, klobouk dolů.. a že nejsi chodící superžena, která nemá žádné špatné emoce a nemá vztek a je vždy na úrovni? Kolik lidí by to dokázalo?

SOUHLAS!!!!  Je to přesné. Son- drž, se čti si   to , co tě chytne a nedej se... 


OZ- mᚠpravdu- pokud je člověk schopen se už lehce povznést, může číst všechno. Jen mám pocit, že Son ještě  chvilkama mává křidélkama tak nějak bezradně... Ještě  se "drží" v období , kdy neví, CO BUDE A NEDOVEDE SI PŘEDSTAVIT, ŽE BUDE LÍP. i BEZ NĚHO....

Není tady

 

#48 10. 6. 2009 10:23

OZ
♥♥-----
Registrovaný: 8. 2. 2009
Příspěvky: 66

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

Zklamaná napsal(a):

ffly napsal(a):

Vandi nemá to cenu. Naše děvčata umí pouze nacvičené kousky. První píseň: pandořiny školy, druhá píseň: to jste ale ale pěkný kráááávy, že jste naletěly Estele a třetí píseň: jste hnusný, jste hnusný, jste hnusný (na lidi)
Nějak se to téma - ve chvíli, kdy narazí na různici názorů vždy ubere stejným směrem s písní na rtu. A tuhle vytáhneme ještě eso z rukávu, abychom je trumfly, jak jsou ubohý, úplně vypatlaný...trošku z toho uvaříme guláš, přidáme tam pár nepravdivých informací - třeba o víkendu za 3 tisíce na karimatce o vodě - a pobavíme široké masy a pořádně na ně ukážeme prstem lol

První píseň - můžeš si za to sama
druhá píseň - mᚠna tom podíl viny
třetí píseň - su tupá, nic si nepochopila
čtvrtý píseň - osud ti to přihraje
pátá píseň - si koleduješ
šestá píseň - nechceš se poučit, budeš to opakovat, tak dlouho, dokud si nenameleš hubu
sedmá píseň - přijď do školičky
osmá píseň - seď v koutě a čekej
devátá píseň - hraj si na svým písku
desátá píseň - někdo ti zbořil domeček z karet a ty se z toho teď můžeš Po*sr*at...dobře ti tak, kdybys poslechla "přirozenou autoritu" mohla si být v jiným levelu

.... mám jedenáctý song - Pějme píseň dokola. wink
Jenom fakt nevím, komu to tady pomůže..... sad


Když se člověk nepřipravil na svou šanci, tak jej jeho šance pouze zesměšní.
Pablo Picasso

Není tady

 

#49 10. 6. 2009 10:24

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

zuzi777a napsal(a):

Vanda napsal(a):

zuzi777a napsal(a):

Píšu si občas s  holkou, která sem psala cca před 1,5 rokem a byla totálně v pr... **li Potřebovala potlapkat, poradit základní věci ( sociály,  otázky kolem výživného) . Místo toho  dostala kartáč, že by od ní pes kůrku nevzal.

Zuzi, otázky kolem výživného a sociálky patří do jiných sekcí, myslím.
Tahle sekce byla k tomu potlapkání, pofoukání a i k tomu popostrčení, obojí tu fungovalo. Otázka je, jak kdo vnímá konkrétní příspěvky, co si z nich chce vzít, jak je ochotný je pobrat, nebo chce jen litovat a foukat...ale s tím nikdo z nás nic nenadělá.
Mně by spíš rozčilovalo, kdyby mi někdo psal, jaká jsem chudinka opuštěná a bezbranná, jak to mám těžký, m. že je hajzl a bídák, a ta druhá paní ještě něco mnohem horšího (protože bych věděla, že to tak není, takže bych takovou "útěchu" nemohla brát vážně).
To vzájemné napadání je zbytečná věc ("dostala kartáč, že by pes od ní kůrku nevzal" - to jsem tu nikdy fakt nezažila, je to jen o tvých pocitech).

Tak a jsem u toho!  ad vytučněné- třeba já jsem si také připadala, že jsem dostala kartáč a vůbec jsem nepochopila proč!  Mᚠpravdu , byl to MŮJ pocit. Ale kdo dal právo těm píšícím, mě zpucovat a popřát mi  děsné zítřky za to, že jsme u nás doma nevěru přežili a  dokonce jsem to nadlehčenou formou popsala sem? A když sem občas napíšu něco z čeho vyplývá , že ač se to  mnohým zdálo absurdní , je to u nás doma  v pohodě, hned si někdo rýsne. Buď , že se  vytahuji ( nejen já, ale i třeba Tercila), nebo že bych měla být opatrná aby to vydrželo...usch
Prostě stejně jako já se  může cítit i někdo ( a taky , že se tak cítí) , kdo nemá tu chu se sem vracet a  zkoušet "držet" ty podobně naladěné...

A k těm slečnám- mě nikdo na celém světě nedonutí mít ráda  ženu, která mi bez mého vědomí  narušila moji rodinu. A  můžu si  tím třeba "zahnojit" karmu na 100 dalších životů- je mi to fuk. Já tu osobu maximálně polituju.... To, že jsem selhání ve vztahu  prominula jako pomýlení svému muži, ještě automaticky nezahrnuje ji. Pro mě to bude   potvora a hotovo... Stejně tak chápu Son, že v tomhle období nebude radostně přijímat stupidní smsky od takové nány, která si hojí NĚCO? va  kopáním  do  Sonrisy....

k tomu nemilování milenky....mně by přišlo zralé na léčebnu koukat se na milenku, která odvede tátu od tří dětí jako na tu hodnou která nic, která muzikant ...vissla


dum spiro spero

Není tady

 

#50 10. 6. 2009 10:26

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: jak žít po partnerově nevěře 2.

Zklamaná napsal(a):

ffly napsal(a):

Vandi nemá to cenu. Naše děvčata umí pouze nacvičené kousky. První píseň: pandořiny školy, druhá píseň: to jste ale ale pěkný kráááávy, že jste naletěly Estele a třetí píseň: jste hnusný, jste hnusný, jste hnusný (na lidi)
Nějak se to téma - ve chvíli, kdy narazí na různici názorů vždy ubere stejným směrem s písní na rtu. A tuhle vytáhneme ještě eso z rukávu, abychom je trumfly, jak jsou ubohý, úplně vypatlaný...trošku z toho uvaříme guláš, přidáme tam pár nepravdivých informací - třeba o víkendu za 3 tisíce na karimatce o vodě - a pobavíme široké masy a pořádně na ně ukážeme prstem lol

První píseň - můžeš si za to sama
druhá píseň - mᚠna tom podíl viny
třetí píseň - su tupá, nic si nepochopila
čtvrtý píseň - osud ti to přihraje
pátá píseň - si koleduješ
šestá píseň - nechceš se poučit, budeš to opakovat, tak dlouho, dokud si nenameleš hubu
sedmá píseň - přijď do školičky
osmá píseň - seď v koutě a čekej
devátá píseň - hraj si na svým písku
desátá píseň - někdo ti zbořil domeček z karet a ty se z toho teď můžeš Po*sr*at...dobře ti tak, kdybys poslechla "přirozenou autoritu" mohla si být v jiným levelu


kolik těch písní ještě chceš napsat? Můžu ti taky napsat o podnikání...a moc se ti to nebude líbit....

jj desátá pseň je obzvlášt výživná, hlavně po tom co si staví domeček jinde a sem už nikdy nechtěli psát big_smile


dum spiro spero

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů