Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 9. 6. 2009 11:01

Sirael
♥♥♥----

v jaké práci uplatnit francouzštinu?

ahoj, sháním práci
a líbilo by se mi být někde na recepci, nebo tak něco, ale chtěla bych se dál zlepšovat a trénovat si franinu. jenže - na odborné místo mne nevezmou, učit to také nemůžu - to kvůli tomu, že mám znalost tak mírně pokročilý..ale jako domluvím se..třeba právě na té recepci..nebo pošta..něco nenáročného kde by po mně vyžadovali fj, ale ne na velmi dobré úrovni..já vím, chci asi moc, nebo se mám jít učit abych uměla výborně, že..no ale práci potřebuju..kapitulation

Upravil(a) Sirael (15. 6. 2009 13:58)

Není tady

#2 9. 6. 2009 13:15

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Re: v jaké práci uplatnit francouzštinu?

Sirael napsal(a):

ahoj, sháním práci (plz. kraj)
a líbilo by se mi být někde na recepci, nebo tak něco, ale chtěla bych se dál zlepšovat a trénovat si franinu. jenže - na odborné místo mne nevezmou, učit to také nemůžu - to kvůli tomu, že mám znalost tak mírně pokročilý..ale jako domluvím se..třeba právě na té recepci..nebo pošta..něco nenáročného kde by po mně vyžadovali fj, ale ne na velmi dobré úrovni..já vím, chci asi moc, nebo se mám jít učit abych uměla výborně, že..no ale práci potřebuju..kapitulation

Sirael, mas SS nebo VS? Jsi jeste studentka a hledas praci jen na prazdniny, nebo? Napis vic.
S.

Není tady

#3 11. 6. 2009 18:51

Sirael
♥♥♥----

big_smile

Upravil(a) Sirael (15. 6. 2009 13:57)

Není tady

#4 12. 6. 2009 8:34

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

napadá mě spolupráce s CK?

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí