Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 10. 6. 2009 10:41

petjule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 20. 1. 2009
Příspěvky: 1942
Web

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

jsem nějak zapoměla podotknout, že jsem na mateřský, takže z toho pohledu jsem to psala .. samozřejmě, že pokud oba pracují, oba se musí podílet na chodu domácnosti .. služku do domácnosti ani omylem smile
ale přílišná touha žen mít doma přespříliš rodinné typy mužů mi přijde ujetá .. málokterý chlap je takový .. podotýkám, že ne všichni a že je to můj názor, aby mě někdo nenařknul, že házím všechny do jednoho pytle smile


http://lbym.lilypie.com/PBeGp1.pnghttp://lb3m.lilypie.com/WYz8p1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/mtq9p1.png

Nikdy nebudeme moci vychovávat své dítě znovu. Máme jen jedinou možnou, neopakovatelnou příležitost …

Není tady

 

#177 10. 6. 2009 11:10

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Selima napsal(a):

Petjule, ono sme akosi už niekde inde... v 21. storočí. Ženy chodia do práce(to kedysi nebývalo, apsoň nie také rozšírené) a muži teda musia niečo robi aj v domácnosti, lebo inak vzniká šeredná nerovnováha. Napríklad: obidve moje babičky pracovali, boli učitežky, a prispievali teda korunou do domáceho rozpočtu. Ale zároveň mali obe - až kým im to nezrušil socík - slúžky na výpomoc v domácnosti a s demi. stolt Takže tiež to nebolo tak, že by otročili rovnako na obidvoch poliach, pracovnom i v domácnosti, bez pomoci "zvonka". Keď to šlo v polovici 20. storočia, prečo robi v 21. storočí krok spä(alebo dokonca do slepej uličky) a očakáva od žien nadžudské výkony?

stoltstoltgodlike


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#178 10. 6. 2009 11:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Ono je otázka, nakožko sú muži takí "od prirodzenia" a nakožko sú to stereotypy. Ale z môjho okolia poznám aj väčšinu žien, pre ktoré rodina nie je JEDINÝM životným zymslom, činnosou a putom... Lenže keď prídu deti, je nutné, aby niekto trochu ustúpil(ideálne obaja)  a našiel sa kompromis, pri ktorom môže rodina fungova. Kým tam nie sú deti, vidím to ako pomerne jednoduché - trávi istý čas spolu a istý čas každý sám je normálne a v pohode. O tom, aký je pomer, rozhoduje dvojica a každý z nej spoločnou dohodou. Samozrejme, že je lepšie, ak sa nájdu dvaja podobne založení žudia. Vyrába z leva salónov domáceho papučiaka je rovnako zúfalá snaha ako vyrobi z domáckeho pohodlníčka aktívneho športovca. hmm Zakázala by som zákonom prerába a znásilňova prirodzenos žudí.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#179 10. 6. 2009 12:20

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

...

Upravil(a) Kamchinka (20. 2. 2010 12:57)

Není tady

 

#180 10. 6. 2009 12:43

Tereza82
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 7. 7. 2006
Příspěvky: 4084

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Slávku, myšlenka jistého politologa je krásná, jen bych chtěla vidět ty odvážlivce, kteří se do toho pustí... vissla


http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/Pf6869H.jpghttp://lb5f.lilypie.com/Pf68p1.png 4roky: 112cm a 19kg
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/Jgk3q4H.jpghttp://lb2f.lilypie.com/Jgk3p1.png 1rok: 78cm, 10kg
http://terusatko.rajce.idnes.cz/

Není tady

 

#181 13. 6. 2009 10:06

Asha
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 10. 2007
Příspěvky: 492

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Na slovo "kamarádka" jsem alergická - také jsem byla párkrát "kamarádkou" tak asi i proto ... FB mám taky založený - požírač volného času .... přítel také chodí na jiná diskusní fóra. No a kdyby si můj miláček chatoval s "kamarádkama" a hledal nové kamarádky - tak i když mi do toho nic není ... tak by mi to vadilo a vadí ... každý je tu děsně chytrý. Mě ty pocity příjdou normální, nikdo není dokonalý ... určitě je to o sebevědomí daného člověka. Ale sem už aby se pomali někdo bál napsat, že má nějaké negativní pocity s tímto spojené. Také je mám ... je to blbé, ale je to opravdu problém můj - né přítelův ... vím to, ale tím ty pocity nezmizí. Co s tím ? Na tohle by se tu měla dávat odpověď - né moralizovat - že ty pocity nejsou na místě ... nejsou, ale co s tím - když se objeví ? Já osobně si myslím, že je dobré si o tom promluvit s tou osobou, které se to týká ... né, to v sobě dusit - protože pak hrozí tak akorát výbuch. (jde ještě o to - jestli ty obavy vznikly na základě už prožité zkušenosti). U mě ano - bohužel. Znovu věřit je pak velký úkol, ale dá se to. Snad.


I pád na d*žku je pohyb kupředu http://www.kolobok.us/smiles/standart/black_eye.gif

Není tady

 

#182 13. 6. 2009 10:51

vikyrek
♥♥♥----
Místo: Benešov
Registrovaný: 31. 12. 2006
Příspěvky: 194

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Asha napsal(a):

Na slovo "kamarádka" jsem alergická - také jsem byla párkrát "kamarádkou" tak asi i proto ... FB mám taky založený - požírač volného času .... přítel také chodí na jiná diskusní fóra. No a kdyby si můj miláček chatoval s "kamarádkama" a hledal nové kamarádky - tak i když mi do toho nic není ... tak by mi to vadilo a vadí ... každý je tu děsně chytrý. Mě ty pocity příjdou normální, nikdo není dokonalý ... určitě je to o sebevědomí daného člověka. Ale sem už aby se pomali někdo bál napsat, že má nějaké negativní pocity s tímto spojené. Také je mám ... je to blbé, ale je to opravdu problém můj - né přítelův ... vím to, ale tím ty pocity nezmizí. Co s tím ? Na tohle by se tu měla dávat odpověď - né moralizovat - že ty pocity nejsou na místě ... nejsou, ale co s tím - když se objeví ? Já osobně si myslím, že je dobré si o tom promluvit s tou osobou, které se to týká ... né, to v sobě dusit - protože pak hrozí tak akorát výbuch. (jde ještě o to - jestli ty obavy vznikly na základě už prožité zkušenosti). U mě ano - bohužel. Znovu věřit je pak velký úkol, ale dá se to. Snad.

Ale jo, to mᚠsamozřejmě pravdu...
Pokud je nedůvěra na základě zkušenosti s danou osobou, je to těžké. Znám to. Tady v tomhle vlákně to ale zničeho nevyplynulo, ne?
Taky mi vadí spousta věcí - nebo spíš mrzí ve vztahu. Jenže vím, že v mém případě je to hlavně o sebehodnocení a postoji k sobě samé. Pokud je na tom Marusinka stejně, tak je opravdu lepší dokazovat si svou hodnotu nezávisle na partnerovi. I já na tom makám jako drak už asi rok. Ještě to ale není ono

Upravil(a) vikyrek (13. 6. 2009 20:53)

Není tady

 

#183 13. 6. 2009 11:50

mary.one
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2009
Příspěvky: 74

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Asha napsal(a):

Na slovo "kamarádka" jsem alergická - také jsem byla párkrát "kamarádkou" tak asi i proto ... FB mám taky založený - požírač volného času .... přítel také chodí na jiná diskusní fóra. No a kdyby si můj miláček chatoval s "kamarádkama" a hledal nové kamarádky - tak i když mi do toho nic není ... tak by mi to vadilo a vadí ... každý je tu děsně chytrý. Mě ty pocity příjdou normální, nikdo není dokonalý ... určitě je to o sebevědomí daného člověka. Ale sem už aby se pomali někdo bál napsat, že má nějaké negativní pocity s tímto spojené. Také je mám ... je to blbé, ale je to opravdu problém můj - né přítelův ... vím to, ale tím ty pocity nezmizí. Co s tím ? Na tohle by se tu měla dávat odpověď - né moralizovat - že ty pocity nejsou na místě ... nejsou, ale co s tím - když se objeví ? Já osobně si myslím, že je dobré si o tom promluvit s tou osobou, které se to týká ... né, to v sobě dusit - protože pak hrozí tak akorát výbuch. (jde ještě o to - jestli ty obavy vznikly na základě už prožité zkušenosti). U mě ano - bohužel. Znovu věřit je pak velký úkol, ale dá se to. Snad.

Souhlasím. Vlastně když tady něco takovýho napíšeš, jdeš proti proudu. Ale: proč to nepřiznat. Když mi něco vadí, tak mi něco vadí, ničemu a nikomu nepomůžu, když to popřu. Ty pocity existují a musí se řešit.

Já jsem měla zpočátku taky špatný pocit, když jsem viděla přítelův profil na FB a tam hromadu ženských.

V hlavě se mi to totiž mj. spojilo s tím, že můj bývalý si po čtyřech letech vztahu založil profil na seznamce. Vyloženě proto, aby hledal ženský, i si s nima psal a aktivně je balil. No jenomže my jsme spolu chodili osm let a to ještě když jsem mu řekla, že bychom se měli rozejít, ne, on se se mnou nerozejde, problémy vidím jenom já, on žádnej problém nemá. Hledal si jiný, ale mě pustit nechtěl sad, dokonce mi dělal po telefonu žárlivecký výstupy, když jsem neměla čas se vidět, protože jsem se musela učit na těžký zkoušky a byla jsem ráda, že vůbec dýchám. To o té seznamce jsem se dozvěděla naplno až rok po rozchodu, kdy jsem náhodou na jeho profil opravdu narazila na netu. Ale silně jsem to tušila už dřív, akorát jsem si namlouvala, že maluju čerta na zeď a že to je přece blbost. Ne. Bylo to tak.

A teď babo raď. Spolehnout se na svý instinkty, nebo ne? V minulým vztahu jsem k nim byla slepá a bylo to špatně. V tomto vztahu si taky snažím říct, že je to blbost... ale jak to doopravdy je, to ukáže až čas.

Nicméně, FB naštěstí není seznamka.

Není tady

 

#184 13. 6. 2009 14:40

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

mary.one napsal(a):

Asha napsal(a):

Na slovo "kamarádka" jsem alergická - také jsem byla párkrát "kamarádkou" tak asi i proto ... FB mám taky založený - požírač volného času .... přítel také chodí na jiná diskusní fóra. No a kdyby si můj miláček chatoval s "kamarádkama" a hledal nové kamarádky - tak i když mi do toho nic není ... tak by mi to vadilo a vadí ... každý je tu děsně chytrý. Mě ty pocity příjdou normální, nikdo není dokonalý ... určitě je to o sebevědomí daného člověka. Ale sem už aby se pomali někdo bál napsat, že má nějaké negativní pocity s tímto spojené. Také je mám ... je to blbé, ale je to opravdu problém můj - né přítelův ... vím to, ale tím ty pocity nezmizí. Co s tím ? Na tohle by se tu měla dávat odpověď - né moralizovat - že ty pocity nejsou na místě ... nejsou, ale co s tím - když se objeví ? Já osobně si myslím, že je dobré si o tom promluvit s tou osobou, které se to týká ... né, to v sobě dusit - protože pak hrozí tak akorát výbuch. (jde ještě o to - jestli ty obavy vznikly na základě už prožité zkušenosti). U mě ano - bohužel. Znovu věřit je pak velký úkol, ale dá se to. Snad.

Souhlasím. Vlastně když tady něco takovýho napíšeš, jdeš proti proudu. Ale: proč to nepřiznat. Když mi něco vadí, tak mi něco vadí, ničemu a nikomu nepomůžu, když to popřu. Ty pocity existují a musí se řešit.

Já jsem měla zpočátku taky špatný pocit, když jsem viděla přítelův profil na FB a tam hromadu ženských.

V hlavě se mi to totiž mj. spojilo s tím, že můj bývalý si po čtyřech letech vztahu založil profil na seznamce. Vyloženě proto, aby hledal ženský, i si s nima psal a aktivně je balil. No jenomže my jsme spolu chodili osm let a to ještě když jsem mu řekla, že bychom se měli rozejít, ne, on se se mnou nerozejde, problémy vidím jenom já, on žádnej problém nemá. Hledal si jiný, ale mě pustit nechtěl sad, dokonce mi dělal po telefonu žárlivecký výstupy, když jsem neměla čas se vidět, protože jsem se musela učit na těžký zkoušky a byla jsem ráda, že vůbec dýchám. To o té seznamce jsem se dozvěděla naplno až rok po rozchodu, kdy jsem náhodou na jeho profil opravdu narazila na netu. Ale silně jsem to tušila už dřív, akorát jsem si namlouvala, že maluju čerta na zeď a že to je přece blbost. Ne. Bylo to tak.

A teď babo raď. Spolehnout se na svý instinkty, nebo ne? V minulým vztahu jsem k nim byla slepá a bylo to špatně. V tomto vztahu si taky snažím říct, že je to blbost... ale jak to doopravdy je, to ukáže až čas.

Nicméně, FB naštěstí není seznamka.

no právě. Takže na otázku bych já odpověděla že na FB spíš ne, na seznamce rozhodně ano

Není tady

 

#185 13. 6. 2009 16:37

XYZ
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 809

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Marusinka napsal(a):

KLubko: no možný to je, ale já nejsem zastánce různých takových webů. Jak říkám, to si rovnou můžu dát fotky do Tesca na nástěnku a napsat tam o sobě citlivé údaje a si je každý přečte.

mezi facebookem a tescem je rozdíl v tom, že na facebooku si tvůj profil může prohlídnout jenom ten, komu to dovolíš wink je tam nezbytná autorizace. Takže to záleží čistě a jenom na tvém muži.


You cannot know wine by the barrel.

Není tady

 

#186 13. 6. 2009 16:43

XYZ
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 809

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Marusinka napsal(a):

Jasný, ale proč by mělo vidět 10 přátel toho mého třeba známého,že si píšeš ,že půjdeme do kina. Mě to fakt přijde totální odhalení člověka

i tohle má facebook vymyšlené wink existuje tam chat nebo soukromé zprávy, stejně jako tady, takže kdo si chce zachovat soukromí, fb mu v tom absolutně nijak nebrání. Možná si tvůj muž soukromí zachovat nechce? V takovém případě by si ale cestičku našel, i kdyby facebook neexistoval...


You cannot know wine by the barrel.

Není tady

 

#187 13. 6. 2009 16:58

XYZ
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 809

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Marusinka napsal(a):

dobře, dobře. Tak jsem asi divná, když nikomu z vás by tady nevadilo, kdyby Vᚠpřítel (přítelkyně) chodila pořád na PC kecat se svýma bejvalýma, novýma, starýma to už je jedno a Vám se věnoval jen tak maličko.

proč si s ním o tom nepromluvíš?? není nic jednoduššího. třeba ty "neznámé kočičky" nejsou až tak neznámé, třeba je kdysi kdesi potkal, nebo třeba jsou to známé jeho přátel, a setkali se při nějakém komentování statusu a zjistili, že mají podobné názory...nebo třeba jsou ve stejné zájmové skupině, co já vím, třeba Klub milovníků fiatu, co já vim, a s tebou si o nich zrovna moc nepokecá... nebo jim potvrdil přátelství, aby zjistil, proč si přidaly ony jeho, a pokud si s nimi nebude mít co říct, stejně je po čase vymaže...

vždy to jsou všechno jenom tvoje domněnky, jenom on ví, jak je to doopravdy, tak proč se ptᚠnás a ne jeho? smile

Upravil(a) XYZ (13. 6. 2009 16:59)


You cannot know wine by the barrel.

Není tady

 

#188 14. 7. 2009 10:30

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Znovu bych otevřela tohle téma.
Marushince jste ve většině případů radili, že se na to má vykašlat a nechat ho žít. Ale co když si tam chlap vystavuje fotky svého vypracovaného těla a jeho bývalky mu tam píšou, jak moc je sexy a že má úžasný tělo atd. atd. Píšou si tam, kam půjdou spolu pařit a tak. Moje sestra má takového kamaráda, ze kterého se měl stát přítel, jenže jde o to, že on je z města X ona z města Y a všechny ty jeho bejvalky jsou ve městě X, kde on žije. Takže když jí tam předvádí, jak s nima chodí pařit, zatím co s mojí sestrou by se viděl max. 2x týdně, tak to asi není ideál. Co vy na to?

Není tady

 

#189 14. 7. 2009 13:00

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

no asi tolik na to, že je to problém tvé sestry a nikoho jiného smile ona jen ona ví nebo musí přijít na to,co chce...a její protějšek totéž v bleděmodrém... ty můžeš být jen při ní, ale vše ostatní jde mimo tebe.... včetně rad a rozhřešení...jen náhledy a uhly, k závěru si musí dojít sama...jen tak to bude dobře...

Není tady

 

#190 14. 7. 2009 14:00

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Heřmanka napsal(a):

no asi tolik na to, že je to problém tvé sestry a nikoho jiného smile ona jen ona ví nebo musí přijít na to,co chce...a její protějšek totéž v bleděmodrém... ty můžeš být jen při ní, ale vše ostatní jde mimo tebe.... včetně rad a rozhřešení...jen náhledy a uhly, k závěru si musí dojít sama...jen tak to bude dobře...

No to je sice její problém, ale to její slzavý údolíčko mám pak doma a ptá se mě, co má dělat. Já už jsem tohoto dotyčného řešila na jiném fóru, před časem objevila jeho erotické fotky na jedněch erotických stránkách, no nějak to rozchodila,ale tenhle borec je zjevně exibicionista, jinak nevím. Asi je to dáno i tím, že je to vrcholový sportovec a má potřebu se předvádět před fanynkama. No tak nevím, mně to moc v pohodě nepřipadá. Za další názory budu ráda.

Není tady

 

#191 14. 7. 2009 14:50

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

tak nejde o to, jestli to tobě připadá v pohodě nebo ne...ptá se tě na radu, kterou ty ji stejně dát nemůžeš...prostě bud ho chce a to se vším všudy a přijme ho a to a nebo to tak tvá sestra nechce a přijme to a ho se zbaví...víc není co radit...na to jak to má či nemá si musí přijít sama... a pak jde o to co chce on, bud ji a pak se změní když mu za to bude stát a nebo ji chce i tak a nezmění se a nebo ji nechce a je mu jedno co ona....

když začneš vyloženě konkrétně radit, tak nejhorší z toho vyjdeš stejně ty at to bude tak či onak, protože ve finále ona k tomu nedospěla, takže neví co chce či nechce.... myslím vnitřně....

Není tady

 

#192 14. 7. 2009 15:22

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Marusinka napsal(a):

Já vím, ale fakt mi ty stránky přijdou ujetý, každý se tam má za přítele a pomalu se ani neznají. Připadá mi to ,že každý bojuje mezi každým, kdo tam bude mít víc přátel. Známý nahlížejí k jiným známým a obesílají ty jejich známě a si je dají taky za přátelé. To se mi fakt zdá přehnaný. Ale každýho věc

Odpoved na tvou prvni otazku: Nevadilo, oba dva mame tam mame profil.
Zajimavy je tvuj nazor na to, jak to funguje. Ja treba nedelam ani jedno z toho, co jsi ty popsala..nebojuju, nenahlizim a neobesilam, svuj cas pouzivam rozumneji. Pro mne je to dobre spojeni s prateli a zajimavymi lidmi v ruznych koutech sveta.  Manzel to ma i jako profesionalni network.

Není tady

 

#193 14. 7. 2009 16:13

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Heřmanka napsal(a):

tak nejde o to, jestli to tobě připadá v pohodě nebo ne...ptá se tě na radu, kterou ty ji stejně dát nemůžeš...prostě bud ho chce a to se vším všudy a přijme ho a to a nebo to tak tvá sestra nechce a přijme to a ho se zbaví...víc není co radit...na to jak to má či nemá si musí přijít sama... a pak jde o to co chce on, bud ji a pak se změní když mu za to bude stát a nebo ji chce i tak a nezmění se a nebo ji nechce a je mu jedno co ona....

když začneš vyloženě konkrétně radit, tak nejhorší z toho vyjdeš stejně ty at to bude tak či onak, protože ve finále ona k tomu nedospěla, takže neví co chce či nechce.... myslím vnitřně....

No jo, pravda je, že nic konkrétního radit nechci. Ze začátku jsem tomuto vztahu dost fandila, teď už spíš ne, když vidím, že on to má asi rozpracováno na víc stran a nebo mu vůbec nedochází, že jí tím může ubližovat, ale rozhodnutí nechám na ní.

Není tady

 

#194 14. 7. 2009 16:17

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

sunyata napsal(a):

Marusinka napsal(a):

Já vím, ale fakt mi ty stránky přijdou ujetý, každý se tam má za přítele a pomalu se ani neznají. Připadá mi to ,že každý bojuje mezi každým, kdo tam bude mít víc přátel. Známý nahlížejí k jiným známým a obesílají ty jejich známě a si je dají taky za přátelé. To se mi fakt zdá přehnaný. Ale každýho věc

Odpoved na tvou prvni otazku: Nevadilo, oba dva mame tam mame profil.
Zajimavy je tvuj nazor na to, jak to funguje. Ja treba nedelam ani jedno z toho, co jsi ty popsala..nebojuju, nenahlizim a neobesilam, svuj cas pouzivam rozumneji. Pro mne je to dobre spojeni s prateli a zajimavymi lidmi v ruznych koutech sveta.  Manzel to ma i jako profesionalni network.

Já jsem si taky myslela, že by to mělo takto fungovat. Jenže ten dotyčný si tam dává fotky svého vypracovaného těla, nechá si je chválit od slečen, na "zeď" si tam píšou, kde budou ten večer pařit a vzhledem k tomu, že ségra nemůže být pořád s ním ( je z jiného města), tak zrovna tohle na ni působí dost špatně. Nechápu, proč když už teda jde s někým se svých známých ( kamarádek) pařit, tak si to nepošlou zprávou a píše to veřejně, mám pocit, že ji chce tím provokovat.

Není tady

 

#195 14. 7. 2009 17:46

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Profil na facebooku by mě sám o sobě nevadil, nevidím na tom nic špatného (na rozdíl třeba od profilu na seznamce). Já bych měla (a mám) problém s tím, když se do toho partner "zapeče" a tráví tam několik hodin denně. Co s tím?

Není tady

 

#196 14. 7. 2009 17:55

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

No ale za to nemůže facebook, že. To je povaha toho člověka. Takový je, a takový by byl i bez facebooku, akorát by si ty zprávy poslali jinak, ale to nic neřeší....
P.S. to bylo pro max...

Upravil(a) Bety (14. 7. 2009 17:56)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#197 14. 7. 2009 18:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Alyssa napsal(a):

Profil na facebooku by mě sám o sobě nevadil, nevidím na tom nic špatného (na rozdíl třeba od profilu na seznamce). Já bych měla (a mám) problém s tím, když se do toho partner "zapeče" a tráví tam několik hodin denně. Co s tím?

Zaobstara si vlastný PC a "piec" vedža. lol


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#198 14. 7. 2009 18:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Asha napsal(a):

Na slovo "kamarádka" jsem alergická - také jsem byla párkrát "kamarádkou" tak asi i proto ... FB mám taky založený - požírač volného času .... přítel také chodí na jiná diskusní fóra. No a kdyby si můj miláček chatoval s "kamarádkama" a hledal nové kamarádky - tak i když mi do toho nic není ... tak by mi to vadilo a vadí ... každý je tu děsně chytrý. Mě ty pocity příjdou normální, nikdo není dokonalý ... určitě je to o sebevědomí daného člověka. Ale sem už aby se pomali někdo bál napsat, že má nějaké negativní pocity s tímto spojené. Také je mám ... je to blbé, ale je to opravdu problém můj - né přítelův ... vím to, ale tím ty pocity nezmizí. Co s tím ? Na tohle by se tu měla dávat odpověď - né moralizovat - že ty pocity nejsou na místě ... nejsou, ale co s tím - když se objeví ? Já osobně si myslím, že je dobré si o tom promluvit s tou osobou, které se to týká ... né, to v sobě dusit - protože pak hrozí tak akorát výbuch. (jde ještě o to - jestli ty obavy vznikly na základě už prožité zkušenosti). U mě ano - bohužel. Znovu věřit je pak velký úkol, ale dá se to. Snad.

Ja osobne, keď objavím nejaké takéto negatívne pocity, tak sa snažím nebra si to zle, nevyčíta (podža možností vôbec nediskutova), ale urobi si nejakú malú rados... A keď mi to fest vadí, tak sa ozvem a diskutujem a snažím sa nájs tú rovnováhu... aby som nebola stíhačka a nezasahovala do vecí druhého a zároveň aby som sa necítila ako deb. Najradšej si idem pokeca s kamoškami, alebo na nejakú príjemnú akciu, požičiam si knihu, s ktorou zaleziem - kým ma to neprejde. Obavy mám skôr z minulosti, na základe skúseností s bývalým, ale márna sláva - minulos je sviňa a podozrievavos dtto.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů