Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 8. 6. 2009 16:48

mary.one
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2009
Příspěvky: 74

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Marusinka napsal(a):

jo jasně to beru, ale přítel tam má holky, který ani nezná. Jen mu to prostě nabídli to přátelství a on se hned chytnul. Nevadilo by mi kdyby tam měl své známé.

Marusinko, můj přítel tam má taky kdekoho... ani jsem netušila, že ty holky zná... jednu o dvanáct let mladší, než je sám, takový děátko ještě malý, nechápu, odkud ji zná... nejdřív mě to zarazilo, teď už to prostě beru, jak to je smile

Upravil(a) mary.one (8. 6. 2009 16:54)

Není tady

 

#127 8. 6. 2009 17:00

mary.one
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2009
Příspěvky: 74

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Tereza82 napsal(a):

Já teda nemám zapotřebí být v kontaktu s bývalýma, pro mě je to uzavřená kapitola a nevím, proč s nima chodit na kafe. Zase ale když je potkám, normálně se bavíme, nedělám, že je nevidím:-) Každopádně i u manžela by mi vadilo, kdyby se stýkal se svými ex... On na to má stejný názor. Máme spoustu známých, kluků i holek, ale ex do toho zatahovat nemusíme... Každopádně to, že přes net komunikuje s chlapy i ženskýma, na tom nic špatnýho nevidím, tady taky nejsme jen baby...

Ad potřeba být v kontaktu s bejvalýma: můj přítel s jednou bejvalkou dosud čile kamarádí. Tři roky po rozchodu spolu byli i na letní dovolené. Pak začala chodit s jeho hodně dobrým kamarádem... prostě je pořád v partě jeho přátel. Ona mu píše smsky snad častějc než já, asi má potřebu cítit se důležitě a furt mu píše, co má se vším zařizování, chuděra malá smile Nemám ji ráda, ale toleruju ji, vždy co, já jsem přece lepší, se mnou přece je...

Není tady

 

#128 8. 6. 2009 17:02

vikyrek
♥♥♥----
Místo: Benešov
Registrovaný: 31. 12. 2006
Příspěvky: 194

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

I můj přítel je na FB... Sice mě to zarazilo, ale to proto, že se doposud nikdy neřídil trendy a nešel s davem smile Kamarádek tam má taky dost, i v reálu jich má hodně (a hezčích, chytřejších, milejších, vyrovnanějších než jsem já smile ) Ale co nadělám. Kdyby s nimi chtěl něco mít, tak má a já s tím stejně nic nenadělám. Proč se stresovat takovými drobnostmi.

Upravil(a) vikyrek (8. 6. 2009 17:02)

Není tady

 

#129 8. 6. 2009 17:10

mary.one
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2009
Příspěvky: 74

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

vikyrek napsal(a):

I můj přítel je na FB... Sice mě to zarazilo, ale to proto, že se doposud nikdy neřídil trendy a nešel s davem smile Kamarádek tam má taky dost, i v reálu jich má hodně (a hezčích, chytřejších, milejších, vyrovnanějších než jsem já smile ) Ale co nadělám. Kdyby s nimi chtěl něco mít, tak má a já s tím stejně nic nenadělám. Proč se stresovat takovými drobnostmi.

Hehe, tak to máme Vikýrku s těmi příteli dost stejný smile
Poslední dvě věty tesat do kamene!

Upravil(a) mary.one (8. 6. 2009 17:10)

Není tady

 

#130 8. 6. 2009 17:14

terezka007
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 9. 2007
Příspěvky: 117

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

petjule napsal(a):

Natálie napsal(a):

Lidičky, jaký je rozdíl mezi facebookem a profilem třeba na lidé.cz??
Děkuji.

lide.cz moc neznam, ale asi zas tak moc zadny ne e .. nevim, jestli na lide.cz muzes s danou osobou on line chatovat nebo nechavat vzkazy a tak ..

Rozdíl je především v tom, že na lide.cz může na vᚠprofil koukat každý. Na facebooku jenom ten, koho si přidáte mezi přátele.

Není tady

 

#131 8. 6. 2009 18:09

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Facebook je teď taková nemoc, já jsem měla dost zpoždění oproti kamarádkám, ale nakonec jsem se nechala zlákat a díky tomu se s mou sestrou, která tam není, zkontaktoval kluk, kterýho dvanáct let neviděla, já jsem obnovila zapomenutý vazby třeba na spolužačky, který se vdaly do ciziny, apod. Záleží, co od toho čekáš. Někdo tam má milion fotek a každou minutu o sobě v třetí osobě jako trouba píše, co zrovna dělá (a to může bejt i nebezpečný, když tak nad tim přemejšlim, třeba sdělit že jdu za hodinu do baru XY, no nevim), někdo to moc neprožívá, ale je fajn, že se tam lidi registrujou pod pravým jménem (většina), čímž pádem je snadno najdeš. Taková soukromá pošta pro tebe, haha.
Ale k Tvé otázce - můj přítel tam profil má a oba u sebe máme, s kým jsme ve vztahu. Všichni přátelé to tedy ví. Takže já asi nejsem nejpovolanější se vyjadřovat, jestli by mi to vadilo. Nevadilo. Jsem tam taky.


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#132 8. 6. 2009 19:51

stella.a
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 163

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Maricko, myslím, že v naší generaci (25 mínus) má profil na facebooku snad 90% lidí...z mých přátel opravdu všichni, nepřeháním, mají tam i své partnery (mě trochu mrzí, že můj tam není, ale respektuju :-) ) Praxe je taková, že si přidávᚠsnad každého, koho aspoň trochu znáš, i když s ním nejsi v kontaktu x let- je to skvělé na hledání starých známých a známých, na které jsi třeba už ztratila kontakt, známé z celého světa, které jsi třeba potkala na studijním pobytu. A ano je to hodně návykové, trávím tam spoustu času, no a? Mám přehled o tom, co dělají lidé, s kterými už moc v kontaktu nejsem. Každý tam o sobě píše jen to, co uzná za vhodné.

PS. pokud tě to tak žere, tak si tam zařiď profil taky, jednak uvidíš, že ti "přátelé" jsou nejen přátelé, ale spíš jen známí, budeš moci zažívat věci společně s těmi, kterými budeš chtít, fotky, dozvíš se novinky atd., a jednak si můžeš dát svého přítele do přátel a o sobě napsat, že jsi ve vztahu s...., takže každý uvidí, že jsi zadaná ty a že je zadaný on.

Upravil(a) stella.a (8. 6. 2009 19:51)

Není tady

 

#133 8. 6. 2009 20:33

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

stella.a napsal(a):

Maricko, myslím, že v naší generaci (25 mínus) má profil na facebooku snad 90% lidí...

Jo tenhle příspěvek bych podepsal úplně celej....... přestože jsem z generace 40+ roll big_smile

Na Facebooku je dobrý i to, že tam je 90% lidí pod svým plným jménem a xichtem, což výrazně omezuje takový ty anonymní sprosárny.
Samozřejmě teď je to hit a uvidíme co bude s Facebookem za dva roky.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#134 8. 6. 2009 21:57

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Marusinka napsal(a):

Ahoj, chci se Vám zeptat jen na názor. Vadilo by Vám kdyby si Vᚠpřítel založil profil na facebooku?  a měl tam za přátelé bejvalky i úplně cizí holky?

Mně ne. Mám ho taky a má ho i manžel - sice máme za kamarády většinu společných kolegů z práce, ale nejen to - nevím, co je na tom špatného


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#135 8. 6. 2009 22:01

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Marusinka napsal(a):

Já vím, ale fakt mi ty stránky přijdou ujetý, každý se tam má za přítele a pomalu se ani neznají. Připadá mi to ,že každý bojuje mezi každým, kdo tam bude mít víc přátel. Známý nahlížejí k jiným známým a obesílají ty jejich známě a si je dají taky za přátelé. To se mi fakt zdá přehnaný. Ale každýho věc

Pomalu se ani neznají - Tak bys snad raději chtěla, aby se se všemi těmi kamarádkami znal ? vissla
Vždy od toho tam jsou, aby se poznali, ne ? Kamarádů není nikdy dost.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#136 8. 6. 2009 22:25

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

myslim že to, že tam je, je absolutně v pohodě, to bych neřešila, ale řešila bych proč na mě kašle. Tam je podle mě problém jinde a ne v profilu na FB

Není tady

 

#137 8. 6. 2009 22:41

mary.one
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2009
Příspěvky: 74

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Petruša napsal(a):

myslim že to, že tam je, je absolutně v pohodě, to bych neřešila, ale řešila bych proč na mě kašle. Tam je podle mě problém jinde a ne v profilu na FB

jj tummenupp

Upravil(a) mary.one (8. 6. 2009 22:41)

Není tady

 

#138 9. 6. 2009 9:45

Tiffany
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 578

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Ted budu asi trochu mimo, ale můžete mi říct, jestli se na facebook můžu kouknout normálně i bez svýho přihlášenýho profilu? Včera jsem se tam chtěla jen trochu juknout, jestli nenajdu nějaké staré přátele, ale pořád mi to píše, že se musim přihlásit, což já zatim ještě nechci.
     Můžete mi napovědět, jak to teda funguje (bohužel tohle není moje silná stránka rodna ). Díky smile .

Není tady

 

#139 9. 6. 2009 10:08

petjule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 20. 1. 2009
Příspěvky: 1942
Web

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Tiffany napsal(a):

Ted budu asi trochu mimo, ale můžete mi říct, jestli se na facebook můžu kouknout normálně i bez svýho přihlášenýho profilu? Včera jsem se tam chtěla jen trochu juknout, jestli nenajdu nějaké staré přátele, ale pořád mi to píše, že se musim přihlásit, což já zatim ještě nechci.
     Můžete mi napovědět, jak to teda funguje (bohužel tohle není moje silná stránka rodna ). Díky smile .

já mám za to, že se musíš registrovat, abys mohla ..

Upravil(a) petjule (9. 6. 2009 10:09)


http://lbym.lilypie.com/PBeGp1.pnghttp://lb3m.lilypie.com/WYz8p1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/mtq9p1.png

Nikdy nebudeme moci vychovávat své dítě znovu. Máme jen jedinou možnou, neopakovatelnou příležitost …

Není tady

 

#140 9. 6. 2009 10:32

REŇAS
Host

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Stejně to je zvláštní,jak lidé si vytvoří ty sociální sítě,kde spolu komunikují,hledají nové známé či staré známé,hledají vztahy,přejí si vše nej,ale v normálním,reálném životě si pomalu lidi neřeknou ani dobrý den,naschledanou,s dovolením,někde v obchodě raději druhého div nesrazí,v autobuse nepustí sednout,jsou všeobecně vůči sobě lhostejní  atd. vissla

Marusinko, wink jinak si taky myslím,že u vás není problém jen ten facebook,ale že těch problému je tam víc. Buď bys to měla s partnerem, nejen pořád  s náma na Bab. nějak řešit,pokud partner bude chtít vůbec něco řešit,ono to tak vypadá,že je spokojený stím jak to je nebo jít od toho..  Vždy noc je ještě mladá... wink A zdᚠse mi moc na příteli závislá.. va Nebo ho začneš brát a budeš respektovat takového jaký je a budeš sním,ale pak nemá cenu řešit vadilo-nevadilo..

Upravil(a) REŇAS (9. 6. 2009 10:34)

 

#141 9. 6. 2009 11:51

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

já si taky myslím že je spokojený. Psala jsem včera - prostě Maru je pro něj něco jako služebná, doma má uklizíno, navaříno, nemusí se o nic starat a může být v klidu na PC

Není tady

 

#142 9. 6. 2009 12:12

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

doma má uklizíno, navaříno, nemusí se o nic starat a může být v klidu na PC
No právě - "nemusí se o nic starat". Marusinka se cejtí být odstrčená počítačem, Facebookem atd., ale tyhle věci samy o sobě nemůžou za to, že se jí přítel nechce věnovat. Ona i jeho "únava z práce" je někdy jen výmluva, aby si mohl hrát tak, jak chce on. Dokud ví, že vždycky najde teplej žvanec, čistý slipy a zahřátou postýlku, nemá důvod nic měnit... je to přece tááák pohodlné....


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#143 9. 6. 2009 12:40

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

jako doma u maminky...

Není tady

 

#144 9. 6. 2009 13:05

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Tiffany napsal(a):

Ted budu asi trochu mimo, ale můžete mi říct, jestli se na facebook můžu kouknout normálně i bez svýho přihlášenýho profilu? Včera jsem se tam chtěla jen trochu juknout, jestli nenajdu nějaké staré přátele, ale pořád mi to píše, že se musim přihlásit, což já zatim ještě nechci.
     Můžete mi napovědět, jak to teda funguje (bohužel tohle není moje silná stránka rodna ). Díky smile .

Bez registrace nemᚠnárok...
Po registraci sice můžeš hledat, ale dokud si tě ten, co si chceš prohlídnout jeho profil, nepotvrdí jako přítele, tak ani pak si nemůžeš prohlížet čí profil tě napadne. Registrace bych se nebála. Tam si jede každej pod svým jménem a obličejem (samozřejmě se tam můžeš zaregistrovat jako Karel Gott a dát tam fotku svýho kaktusu, ale to pak ztratí veškerej význam).


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#145 9. 6. 2009 13:30

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

na Facebooku a dalsich serverech jsou ruzni lide, nejen byvali milenci. Takze klid. Vzdyt o nic nejde, at si pise s kym chce. Je to stejne jako kdyz mu nekdo z kamaradu zatelefonuje, nebo si pisou pres icq nebo skype. Nevim co povazujes za citlivy udaj. Cislo konta, telefon? Nebo je to v osobni rovine? Vykasli se na to, on si zalozil profil a co tam napsal je jen na nem.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#146 9. 6. 2009 14:24

mary.one
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2009
Příspěvky: 74

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

helena napsal(a):

doma má uklizíno, navaříno, nemusí se o nic starat a může být v klidu na PC
No právě - "nemusí se o nic starat". Marusinka se cejtí být odstrčená počítačem, Facebookem atd., ale tyhle věci samy o sobě nemůžou za to, že se jí přítel nechce věnovat. Ona i jeho "únava z práce" je někdy jen výmluva, aby si mohl hrát tak, jak chce on. Dokud ví, že vždycky najde teplej žvanec, čistý slipy a zahřátou postýlku, nemá důvod nic měnit... je to přece tááák pohodlné....

JJ... jestlipak Marusinčin přítel jenom nevyměnil pečovatelku (místo maminky teď pečuje Marusinka) a jinak si dál vede život jako nezadaný... ?

Není tady

 

#147 9. 6. 2009 14:35

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Jo ještě jedna věc - přidat si na facebooku někoho do "přátel" je jenom technický termín, neznamená, že má s někým z těchto lidí bůhvíjak hluboký vztah, naživo se třeba nemusí ani vidět. Je to jenom forma registrace, aby spolu mohli komunikovat.

Ale upřímně, aniž bych se tě chtěla nějak dotknout - já bych tě doma nechtěla.

Není tady

 

#148 9. 6. 2009 15:36

clavel
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 833

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

ja si proste myslim, ze by marusinka mela hodne zapremyslet, proc on se tak chova... moc se mi nelibi, ty nazory ze akorat vymenil "maminku". protoze zatim to na me pusobi  tak, ze si za to muze sama... protoze kdyz vidim, co vsechno ji vadi, na co vsechno si tu stezuje... tak ja bych se s ni taky moc nebavila, a radsi sedela od rana do vecera u kompu a vymlouvala se, ze jsem straaaasne unavena smile

Není tady

 

#149 9. 6. 2009 16:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

Marusinka napsal(a):

Já vím, ale fakt mi ty stránky přijdou ujetý, každý se tam má za přítele a pomalu se ani neznají. Připadá mi to ,že každý bojuje mezi každým, kdo tam bude mít víc přátel. Známý nahlížejí k jiným známým a obesílají ty jejich známě a si je dají taky za přátelé. To se mi fakt zdá přehnaný. Ale každýho věc

keď sa ti to nepáči, prečo to riešiš? Ja tam nie som, napriek pozvaniam, práve preto, že mi to tiež celkom nevonia. Ale neriešim to, nezakazujem a ani inak neperzekvujem nikoho... ani priateža.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#150 9. 6. 2009 16:39

mary.one
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2009
Příspěvky: 74

Re: Vadí Vám, když má přítel založen profil na facebooku

clavel napsal(a):

ja si proste myslim, ze by marusinka mela hodne zapremyslet, proc on se tak chova... moc se mi nelibi, ty nazory ze akorat vymenil "maminku". protoze zatim to na me pusobi  tak, ze si za to muze sama... protoze kdyz vidim, co vsechno ji vadi, na co vsechno si tu stezuje... tak ja bych se s ni taky moc nebavila, a radsi sedela od rana do vecera u kompu a vymlouvala se, ze jsem straaaasne unavena smile

Třeba by mohlo pomoct, aby si Marusinka položila otázku PROČ jí tolik věcí vadí?

Hele, já nevím, my přece neznáme ani Marusinku ani jejího přítele... známe je oba jenom z toho, co Marusinka napíše... plus se nám do toho míchá vlastní zrcadlení... každé slovo může vyvolat určité asociace z našeho vlastního života, myslet si ale, že právě takhle to určitě je v Marusinčině životě, může být velmi velmi mylné... jestli se mi teda teď povedlo být trošku srozumitelná...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů