Oznámení

26. srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

26.srpna : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

22.června : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#1 7. 6. 2009 23:20

francise
♥------

Účinná metoda na kvasinky

Ahoj všichni.
Chci se zeptat, jestli má někdo z vás zkušenosti s touto metodou. Našla jsem stránky, kde se tato metoda popisuje Reklama. Mám kamarádku v Německu a ta to vychvalovala do nebes. S kvasinkami bojuji již několik let a vyzkoušela jsem již všechno možné. Tak rozmýšĺím jestli do toho jít. Budu ráda za vaše postřehy...
Díky.
F.

Upravil(a) Ota (8. 6. 2009 10:28)

Není tady

#2 8. 6. 2009 9:22

Atevi
♥♥♥----
Místo: Plzeň

Re: Účinná metoda na kvasinky

Hmmm....docela dobrý byznys..... já mám tenhle problém taky, ale ne gynekologický. Spíš v zažívání a v puse.
Přečetla jsem toho dost, taky jsem pátrala hodně hodně dlouho. Taky jsem alergička, mám bronchitiální astma,
pořád mě svědí pokožka ve vlasech, lámou se vlasy i nehty, lupy ve vlasech...A taky mě léčili vším možným
a bez výsledků. Pak jsem pátrala po netu a vždycky se dopídila v informacích ke kandidoze a všechny příznaky seděly.
Je to prostě ve výživě, což chce disciplínu: nejíst pečivo, chleba, sladkosti, nic z kvasnic, sladké ovoce, džusy, kafe, černý čaj....je toho dost. Zato: hodně česnek (kupuju si tablety), zeleninu jako kedluben, ředkvičky, jarní cibuli, taky nasadit vlákninu, protože nejdůležitější je pravidelná stolice. Je to běh na dlouhou trať, prostě úplná
změna jídelníčku napořád. Doktoři tohle vůbec neřeší, dají vám léky, ale neléčí to hlavní a ani to nechtějí slyšet.
Nesla jsem své doktorce vytištěné asi dvě stránky o kandidoze, měla v nich vybarvené mé příznaky a vypadala
jak hypochodr. Ani se na to nepodívala a napsala mi kloktadlo :-)
Když jsem si četla "stříbrný balíček a zlatý baliček" a ty ceny, myslím že je to jen pěknej tahák na peníze. Když se budete stravovat tak, že přestanete jíst cukr, bílé pečivo, sladkosti jakékoli, vše bez kvasnic (ani pivo, nebo kyselé zelí), tak se výsledek dostaví. Je to o vůli (kterou já se přiznám mám mizernou, ale bojuju). Najděte si na netu kandidozu a většinou tam bývají i doporučené potraviny a co a jak.

Není tady

#3 8. 6. 2009 12:13

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Na candidu a vaginální mykozy je moc dobrý Nystatin. V Rakousku asi za 22 a v Německu i bez receptu asi 25 euro 100 tab. Ted jsou slevy poloviční......

Upravil(a) Aneri (8. 6. 2009 12:26)

Není tady

#4 10. 6. 2009 12:37

francise
♥------

Ahoj všichni.
Děkuji za odpověď. Vidím, že v tom nejsem sama. smile
Byznys to je…, ale co není? Není i to naše zdravotnictví byznys?
Četla jsem nedávno krásné motto:
„Co doktora o živnost připraví?
a/ smrt    b/ zdraví
Proto nás doktor,
Jak dlouho má jen sil,
Drží od obou na sto mil.“

Nic proti lékařům, mnoho krát zachraňují životy lidem, kteří by už mezi námi nemohli být… ale upřímně! Který lékař hledá přičiny nemoci?? Mnoho krát je to jenom o potlačení symptomů.
Čest výjimkám, samozřejmě.
Nevím jak dlouho bojujete s kvasinkami Vy, ale mně se zdají 3 roky dost dlouhá doba. I já jsem hledala pomoc u lékařů… ale marně. O candidoze mám pročteno již snad všechno… jeden článek děsivější než druhý. Všude něco nabízejí co má v boji s kvasinkami pomoct. A všechno stojí peníze. A nejsou to žádné malé částky. I teď jsem dostala nabídku na lactobacily. Jedno balení s obsahem 30 sáčků za 930,-Kč. A výsledek? Není zaručen!
Kromě toho se samozřejmě všude dočtete o dietách. Bohužel se některé hodně rozcházejí (např. právě kyselé zelí je doporučováno), takže člověku se z toho akorát zamotá hlava a neví co má vlastně jíst!
Při těchto všech pokusech jsem se dostala z mé váhy 55kg při výšce 167cm na pouhých 45 kg. Mnoho krát jsem trpěla hlavně psychicky, protože jsem si neměla s kým o tom ani promluvit a poradit se… Já mám kvasinky v pochvě, kromě toho mám i několik symptomů jaké jste uvedla Vy…(svědění pokožky, občas malé vyrážky…)
Chodím na akupunkturu (pro posílení imunity). Jedno sezení stojí 500,-Kč. Je nutno 10 sezení … a tím to nekončí. Dále navštěvuji homeopatku. Jedno sezení 800,-Kč. A kolik jsem za ty 3 roky minula peněz na všechny ty prostředky proti candidóze… musím zkonstatovat, že jsou to již desetitisíce…
Co je proti tomu pouhých 6000,- Kč za bronzový balíček, kde mi udělají velký krevní rozbor na základě kterého se vystaví jídelní plán? Kromě toho píšou, že se o mě budou 3 měsíce starat. yikes) Škoda, že se tu o tom nedá psát otevřeně kvůli reklamě. Možná právě proto jsem nenašla o tom mnoho referencí… Ráda bych potkala někoho, kdo s tím má už nějaké zkušenosti. O této metodě se dá více pročíst na německých stránkách… tam je rozvinutá docela velká diskuze, ale já se s němčinou nekamarádím. yikes(
Tak nevím, asi do toho půjdu, jen si musím zase trochu našetřit penízky. yikes)
Pokud bude mít někdo zájem tak určitě dám vědět jak jsem dopadla… ale bude to chvíli trvat.
Přeji hodně zdaru všem, kteří se v tom plácají tak jako já. F.

Není tady

#5 9. 7. 2009 15:06

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-

ja mam potvrdenu candidu v crevach, beriem mikomax, a po troch tyzdnoch mam ist na kontrolu ci ich este mam, k tomu beriem lactobacily a dietu v strave... nejem ziadny cukor, biele pecivo a kvasnice.... celkovy prehlad co sa tyka candidy je na tychto strankach  http://candida.inetcz.com/view.php?cisl … 2006032801  a kupila som si knizku  http://www.eruditus.cz/knihy/helen-gust … a-kucharka  kde su aj recepty pri diete... ta je tiez fajn.

http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

#6 9. 7. 2009 19:30

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

Holky, bude to znít asi dost jednoduše, ale kupte si v lékárně Lichořeřišnici větší-tinkturu a musí se užívat aspoň tři měsíce, aby byly výsledky. Poradí si i se zlatým stafylokokem.

Není tady

#7 5. 8. 2009 21:08

etomina
♥------

Nevím, jestli s tím máte také zkušenosti, ale určitě doporučuji na kvasinky užívat Wobenzym. Pomáhá to. E.

Není tady

#8 5. 8. 2009 21:11

etomina
♥------

Nevím, jestli s tím máte také zkušenosti, ale určitě doporučuji na kvasinky užívat Wobenzym. Pomáhá to. E.

Není tady

#9 6. 8. 2009 0:35

petulla89
♥------

chci se zeptat, za kolik a kde seženu Lichořeřišnici?? Jak se používá. A máte někdo zkušenosti s wobenzymem? Přemýšlela jsem o něm, ale potřebovala bych 100% záruku, jelikož 2000Kč  je pro mě trochu moc, do léků už sem dala víc jak 5000 a výsledek žádný. Teď jsem si ale koupila čaj Lapacho a musím říct že se "to" trochu zlepšilo..

Není tady

#10 19. 8. 2009 21:06

Kotěvbotě
♥♥♥♥♥--

Tak za sebe můžu říct, že všechny ty přípravky, co se dají zakoupit v lékárně bez lékařského předpisu nestojí vůbec za nic, je to jen tahání peněz z kapes roll Mě všechny ty jejich "experimenty" stály x stovek a nakonec jsem stejně musela ke svému gynekologovi, který mi napsal krém, na který jsem doplácela 40 kaček a mám /zatím/ pokoj.

Není tady

#11 1. 9. 2009 19:16

patti
♥------

Na kvasinky mi pomohl Wobenzym.

Není tady

#12 25. 6. 2011 20:47

Mendy
♥♥♥♥♥--

Účinná metoda na kvasinky? Neexistuje. S těmahle mrchama se potýkám už 2 roky, 3x jsem byla u svého gynekologa, pokaždé mi napsal nějaké čípky, mastičky bobule a já nevím co ještě. Všechno pomohlo tak max. na týden. Co já už do toho vrazila peněz, veškeré reklamní chytáky, kvasinkové diety, pitný režim, dodržování určitých pravidel při sexu a nic. Asi před cca měsícem jsem si zkusila koupit rosalgin který mi jako jediný trochu ulevil. Od té doby ho používám každý večer společně s mastičkou fungicidin a dá se říct že se moje problémy zlepšily, ale nikoliv vyřešily.
Jak to jednou je, tak už je to asi nastálo. Aspoň nevím o nikom, kdo by se toho zbavil úplně.

Není tady

#13 25. 6. 2011 20:49

Mendy
♥♥♥♥♥--

patti napsal(a):

Na kvasinky mi pomohl Wobenzym.

Ten mi taky pomohl, ale tak maximálně vyprázdnit peněženku hmm

Není tady

#14 6. 7. 2011 13:21

Anele99
♥------

Ahoj,

kvasinky probíhají u každého jinak (podle diskuzí a rad co se na internetu válí).

Já trpěla vaginální candidou, ale podařilo se mi ji odstranit (ťuk ťuk). Koupila jsem si v lékárně vaginální čípky Gyntima, omezila příjem cukrů, mastného, bílého pečiva a dalších, co zakyselují a zahleňují oragnizmus. Do toho začala trochu sportovat a do 14ti dní byly kvasinky pryč (společně se mnou jsem léčila preventivně i přítele)

Na druhou stranu mám známou, která s nimi bojuje už několik let a jediné, co se jí daří, je jen tlumit projevy.

Není tady

#15 19. 10. 2011 15:15

Pufinka
♥------

Nedávno jsem někde na internetu četla o přírodním přípravku s obsahem chytré houby. Jmenovalo se to Feel Fresh. Zkusila to už některá z Vás? Celkem mě to zaujalo, protože je to prý naprosto přírodní a působí to skutečně jen tam, kde má... předem díky všem za postřehy a rady!!! godlike

Není tady

#16 20. 10. 2011 19:42

32Gabriela
♥------
Místo: praha

Dnes jsem podstoupila komplexní vyšetření organismu na přístroji KME v Praze..... Když jsem řekla, že používám anionové vložky, paní Mudr. řekla, že je to velice dobrá volba, že aniony jsou v tomto směru víc než užitečné. Takže na záněty a jako podpora imunity.

Není tady

#17 31. 10. 2011 22:08

Iwett
♥♥-----

Je vhodné pomoci si od překyselení organismu.

Není tady

#18 8. 1. 2012 20:13

Maňas
♥------

Mě hodně pomohl Saforelle gel. Používám ho teď už jako prevenci každý den a zatím supr. Dá se koupit jenom v lékárnách. Není ani drahý, na to že je z Francie.

Není tady

#19 9. 1. 2012 17:20

Mendy
♥♥♥♥♥--

Iwett napsal(a):

Je vhodné pomoci si od překyselení organismu.

Jak?

Není tady

#20 9. 1. 2012 22:35

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Mendy, stáhni si na www.uložto knihu Pryč s kyselostí a tam je i ta  odkyselovací směs, počti si. Kup si papírky na Ph moče, ty levné /100 ks za cca 65,- Kč/ Jezdím pro ni do Lékárny Svaté Anny v Brně, půl kila asi za 250-300,- Kč. Jinak na candidu je dobrý z Ukrajiny bez předpisu Nystatin  20 ks za cca 7 hryvne/asi 30-35,- Kč/, nemáš známé, kdo pendluje? Jinak si můžeš o candidě počíst na

Milí spolubojovnici, založil som toto vlakno , aby sme spoločne dali dohromady Vaše skusenosti s liečbou kandidy, pretože aj keď je našim hlavným problemom LB, candida ju u mnohých statoče sprevadza.
Na úvod asi toto:
Candida (C. albicans, C. tropicalis , C. parapsilosis , C. kefyr , C. dubliniensis, C. lusitaniae, a C.guilliermondi ) sa prejavuje ako akutna a systémová infekcia. U systémových infekcií, pri ktorych je huba prepravovaná po celom tele v krvnom riečisku, sú extrémne nebezpečné s vysokou úmrtnosťou. Najčastejšie sa liečia antimykotikami .Vzhľadom na podobnosť bunkovej membrány húb (ergosterolu) a živočíchov (cholesterol), existuje len málo antimykotik, ktoré sú bezpečné pre človeka.
Používajú hlavne tieto :
Flukonazol (Diflucan)
Vorikonazol (vorikonazol)
Itrakonazol (SPORANOX)
Ketokonazol (Nizoral)
Klotrimazol (MYCELEX )
Mikonazol (Monista)
FLUCYTOSINE (ANCOBON)
Amfotericín B-a Nystatín
Kaspofungín(CANCIDAS)
Terbinafín (Lamisil)
Hlavne problémy ich užívania je toxicita (GI poruchy, hepatotoxicita a CNS toxicita ) ktorá môže spôsobovať bolesť hlavy, ospalosť, a halucinácie. Medzi ďalšie príznaky toxicity patrí svrbenie kože, kŕče v bruchu, nevoľnosť, vracanie, hnačka, tmavá stolica a / alebo moč, a bolesť v spodnej časti rebrami na pravej strane.
Ketokonazol (Nizoral ) môže znížiť hladiny testosterónu a kortizolu, čo vedie k gynekomastii (vývoj prsníkov u mužov) a oligospermia (nízky počet spermií) a menštruačné nepravidelnosti u žien.
na těchto stránkách se setkávám často s dotazy co s "candidou"? Jak tak pročítám již několik let stránky hemží se to zde lidmi, kteří stále hledají nová účinnější antibiotika, strategii léčby borreliózy. Když nepředepíší antibiotika lékaři z různých příčin, tak užívají léky podle toho co se dočetly na stránkách lékařské literatury. Bohužel také někdy používají antibiotika velmi dlouho a důsledkem je že se zbaví normální normální bakteriální flóry na povrchu kůže, v dutině ústní a v dalších tělních z vnějšku přístupných dutinách,v zažívacím traktu atd. Důsledek je je metabolity, které se při užívání antibiotik obecně uvolňují do těla přímo stimulují růst kvasinkových organismů většinou virulentních kmenů Candida albicans. Ještě v souvislosti s prostředím je třeba zmínit, že kandidózou trpí ve velkém procentu výskytu pracovníci cukrovarů,konzerváren,sladaři, pekaři, horníci, ale i diabetici, lidé kteří mají nějaký nádor a všeobecně kachetizovaní jedinci.Často užívaná ovocná dieta též velmi přispívá k přenosu virulentních kmenů kandid. Tak například nejvirulentnější kmeny napadající lidi byly zjištěny na citrusových plodech, řepě cukrové na některých druzích jablek, těch které se hojně a rychle kazí. Téměř všechno ovoce obsahuje 10-14 % cukrů směs sacharózy a fruktózy, někdy dokonce glukózy - snadno využitelné cukry pro kvasinky k jejich rychlému množení. Růst kandid umožnuje i používání většiny mýdel vyjímaje mýdla sírová a dehtová.Vlhko a teplo jsou dalšími podmínkami pro růst kvasinek. Pro eliminaci kvasinek z organismu je nutné
1.léčit základní onemocnění (cukrovka,nádory aj.)
2.vytvářet prostředí které nevyhovuje vývoji kvasinkových onemocnění. (sucho, vzduch,slunce,bezprašné prostředí, nepoškozená kůže aj.)
3.V potravě upřednostnit mléko, omezit kysané mléčné výrobky,sýry, hlavní stravou by mělo být maso, vejce, žitné pečivo
4.Pro léčbu je dnes možné použít současné účinné perorální a intramuskulární léky ovšem jen pod dozorem a při indikaci odborným lékařem.
5.Sami můžeme použít v lékárně dostupné účinné masti, jodové masti a preparáty, 1-2%vodné i lihové roztoky gentiánové violeťi, Lugolův roztok (stejný jaký se používá při barvení bakterií Gramem v laboratořích)a preparáty s kyselinou boritou, dehtové preparáty (jen 3 dny a bez slunění)
6.Při léčení antibiotiky se vystříhat požívání medu ( pro přítomnost bakterií Clostridií které po eliminaci přirozené flóry lehce pronikají střevní stěnou)kysaných výrobků i sladkého ovoce.
7.Léčba kandidóz se dá podpořit výrazně zvýšením přívodu vitaminu K a B12
8.Kdo může a má na to by měl alespoň jednou za dva roky navštívit na týden silně mineralizované moře se slunce jako je Jadran v Chorvatsku, nebo Mrtvé moře.
Ale už přestanu, a stejně jistě někdo mě upozorní že všechno to víte lépe.
Když budete chtít vědět více pak doporučuji mnografii již roku 1956 (možná že existuje i novější ale o té nevím)
Dílo nadšeného milovníka kvasinek a plísní Dr.Petra Frágnera od kterého jsem získal krásnou sbírku kvasinek a dematofyt.Ta kniha byla vydána pod následujícím názvem:
Doc.MUDr.Jan Obrtel se spolupracovníky: Onemocnění vyvolaná kvasinkovitými mikroorganismy, SZN,Praha 1956
S pozdravem: není nutné zbytečně trpět!
myslím, že i toto není tak drahé...http://www.zbozi.cz/?q=kyselina%20kaprylova&typ=nabidky&seradit=nejlevnejsi&r=zbozi1
Ne,to je individualni.Ten tyden jsem nadhodil,protoze pak je znat zmena.Pak sama uvidis jake jidlo ti to znovu zhorsi a jak dlouho to bude treba drzet.Postupne s normalni potravou se zacina az candida zmizi a probiotika se muzou brat uz od zacatku(obnovi "vyvazenost mikroflory ve strevech).Dieta nic nenici jenom vyhladovi candidu ,k tomu je treba brat ty leky/doplnky co ji znici..bud aspon neco z toho co sjem vypisoval predtim..
.. nebo se mi libi tohle lecebny schema co tu psal tenkrat hejhula:
- "první 3 týdny pouze total dieta
dalších 14 dní denně 200mg Mycosystu
několik dní pauza(játra jela na 120%)
14 dní denně 200mg Mycosystu
další 3 měsíce denně 3 tablety Nystatinu (a pokračuju dál)
+ každý den 2 kapsle Biopronu
+ hodně pohybu
+ každý den lapacho

... a cítím se úžasně ... tělo už se nedusí, přibírám na váze i bez konzumace cukrů.
To jsem vytáhla z boreliozy.....
ale vím, že i např, obvodní může Nystatin napsat. Jen je třeba se předem domluvit s lékárnou, aby Nystatin vzala od Kulicha a kapsle udělala. Platila  jsem jen za recept  a VZP to přišlo 100 tab. na cca 500,- Kč.

Není tady

#21 19. 5. 2014 17:46

danav51
♥------

JAK NA KVASINKY?
záleží, jestli věříte homeopatikům, ale já zakoupila přípravek Helonias dioica v ředění 5ch, kerý doporučují užívat zároveń s antibiotiky (kde kvasinky jsou téměř pravidlem) a podle návodu na netu jsem na už rozjeté kvasinky užila dávku 2x denně/5 granulí a již po 1. dávce zmizely

Není tady

#22 21. 6. 2014 20:47

Ecinazuz
♥♥-----

mě na kvasinky pomohla očista od plísní zevnitř pomocí oleje z oregána. Působí jako silná látka proti plísním - jak kožním, tak proti plísním v potravinách( nadýmání), které způsobují trávicí obtíže( nadýmání).
Je zároveň jedním z nejsilnějších antioxidantů a má prokazatelný účinek na potlačení mikroba Helicobacter pylori, který se podílí na rozvoji žaludečních vředů. >>>

Upravil(a) AndreaP. (9. 9. 2014 21:19)

Není tady

#23 20. 5. 2016 15:58

Marie90
♥------

smazáno

Upravil(a) AndreaP. (20. 5. 2016 16:34)

Není tady

#24 20. 5. 2016 16:10

annie
♥♥♥♥♥♥-

Nikdy bych nevěřila, že se dá narvat reklama na nějaké předražené půjčky i do diskuse o kvasinkách... A hle. fuckyou

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí