Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 10. 6. 2009 23:01

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

xxxx napsal(a):

ViktorkaLove napsal(a):

Vážení..., MNO... ráno vás všechny postříííííííííílííííííííííím....!!!
kapitulation
  rodna rodna rodna styrka

za tohle dostala viktorka ban? nebo je to něco jiného...nechce se mi to pročítat celé....za  to to, ale nejspíš nebude, protože tohle je určitě legrace....nebo je tu někdo kdo věří tomu, že viktorka nás tu všechny virtuálně sejme?

Noooo, u Klubka taky věřili, že je schopné sejmout Paroubka aj s Rathem ... to víš, myšlenkou to začíná a bohvječím to skončí va ... a todlencto je horší, páč kdyby to Viktorka provedla, tak tu sme všeci virtuálně střelený a todlenc si fakt nikdo nemůže vzít na triko ... a vůbec pravidla jsou pravidla a když už si s něma někdo dal tákovou práci, tak se muší dodržovat ... přežilo to Klubko, přežije aj Viktorka smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#102 10. 6. 2009 23:55

x21365
Host

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

JJ, byl to vtípek ..... ale koneckonců, Kuliš má pravdu. Klubko si to odsedělo ........ takže Oto, ano, jsi spravedlivej.
Možná ten ban neměla dostat ani jedna - si to tu rozdáme a bude winklol
Za mou maličkost, odbanuj jí , nebo se tu za chvíli nebude dát psát o ničem , ani čemkoliv  lol

 

#103 11. 6. 2009 9:24

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Misa II napsal(a):

Za mou maličkost, odbanuj jí , nebo se tu za chvíli nebude dát psát o ničem , ani čemkoliv  lol

Souhlas tummenupp .... bych musela být zabanovaná měsíc co měsíc, páč když se u mě sejde PMS s nedělní debatou nebo něčím podobným, tak bych taky střílela rodna

Upravil(a) Míša Kulička (11. 6. 2009 9:26)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#104 11. 6. 2009 9:46

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Holky, klid smile Běžte střílet a plivat na Život po něvěře, tam se to může tongue Ale bacha, zasejc je fakt, že jenom na někoho stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#105 11. 6. 2009 11:49

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Míša Kulička napsal(a):

xxxx napsal(a):

ViktorkaLove napsal(a):

Vážení..., MNO... ráno vás všechny postříííííííííílííííííííííím....!!!
kapitulation
  rodna rodna rodna styrka

za tohle dostala viktorka ban? nebo je to něco jiného...nechce se mi to pročítat celé....za  to to, ale nejspíš nebude, protože tohle je určitě legrace....nebo je tu někdo kdo věří tomu, že viktorka nás tu všechny virtuálně sejme?

Noooo, u Klubka taky věřili, že je schopné sejmout Paroubka aj s Rathem ... to víš, myšlenkou to začíná a bohvječím to skončí va ... a todlencto je horší, páč kdyby to Viktorka provedla, tak tu sme všeci virtuálně střelený a todlenc si fakt nikdo nemůže vzít na triko ... a vůbec pravidla jsou pravidla a když už si s něma někdo dal tákovou práci, tak se muší dodržovat ... přežilo to Klubko, přežije aj Viktorka smile

tady přece nikdo nemůže věřit tomu že Klubko virtuálně sejme Paroubka... to by bylo na "hlavového" odborníka godlike


dum spiro spero

Není tady

 

#106 11. 6. 2009 13:41

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Co říkáte na nově vznikající stranu TOP 09?
http://zpravy.idnes.cz/jdu-do-toho-rekl … _domaci_jw

Myslim že by to mohla bejt supr náhrada za fláterníky a zkrachovalý zelenáče.
Jen by bylo potřeba aby panu Schwarzenbergovi roky spíš ubejvali než přibejvali.......


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#107 11. 6. 2009 15:24

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Bylo by fajn, kdyby uvažoval mírně levicově ... tak jako rozumným způsobem, aby ubral hlasy Paroubkovi a byl schopen se domluvit s ódéeskou tillfreds

Upravil(a) Míša Kulička (11. 6. 2009 15:25)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#108 11. 6. 2009 15:29

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

No uvidíme, uvidíme...


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#109 11. 6. 2009 21:25

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Jeňýk napsal(a):

Co říkáte na nově vznikající stranu TOP 09?
http://zpravy.idnes.cz/jdu-do-toho-rekl … _domaci_jw

Myslim že by to mohla bejt supr náhrada za fláterníky a zkrachovalý zelenáče.
Jen by bylo potřeba aby panu Schwarzenbergovi roky spíš ubejvali než přibejvali.......

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Je zde někdo, kdo rozklíčoval, co znamená TOP 09? Mě se vybaví jen agent 007 a přemýšlím, který z nich to je.
No, bylo by to dobré, čekám na jejich programové prohlášení.

Není tady

 

#110 11. 6. 2009 21:45

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Míša Kulička napsal(a):

Bylo by fajn, kdyby uvažoval mírně levicově ... tak jako rozumným způsobem, aby ubral hlasy Paroubkovi a byl schopen se domluvit s ódéeskou tillfreds

...to by byl parádní tah


dum spiro spero

Není tady

 

#111 11. 6. 2009 21:47

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Jeňýk napsal(a):

Co říkáte na nově vznikající stranu TOP 09?
http://zpravy.idnes.cz/jdu-do-toho-rekl … _domaci_jw

Myslim že by to mohla bejt supr náhrada za fláterníky a zkrachovalý zelenáče.
Jen by bylo potřeba aby panu Schwarzenbergovi roky spíš ubejvali než přibejvali.......

...dneska jsme to zrovna řešili, shodli jsme se na tom že na něm jediný problém je jeho věk...bohužel


dum spiro spero

Není tady

 

#112 11. 6. 2009 21:55

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Bláža.. napsal(a):

Jeňýk napsal(a):

Co říkáte na nově vznikající stranu TOP 09?
http://zpravy.idnes.cz/jdu-do-toho-rekl … _domaci_jw

Myslim že by to mohla bejt supr náhrada za fláterníky a zkrachovalý zelenáče.
Jen by bylo potřeba aby panu Schwarzenbergovi roky spíš ubejvali než přibejvali.......

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Je zde někdo, kdo rozklíčoval, co znamená TOP 09? Mě se vybaví jen agent 007 a přemýšlím, který z nich to je.
No, bylo by to dobré, čekám na jejich programové prohlášení.

Tradice, odpovědnost, prosperita


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#113 11. 6. 2009 22:06

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

xxxx napsal(a):

Jeňýk napsal(a):

Co říkáte na nově vznikající stranu TOP 09?
http://zpravy.idnes.cz/jdu-do-toho-rekl … _domaci_jw

Myslim že by to mohla bejt supr náhrada za fláterníky a zkrachovalý zelenáče.
Jen by bylo potřeba aby panu Schwarzenbergovi roky spíš ubejvali než přibejvali.......

...dneska jsme to zrovna řešili, shodli jsme se na tom že na něm jediný problém je jeho věk...bohužel

To je sice pravda, ale mohlo by se to vylepšit nějakou dobře cílenou aferkou. Takový Topolánek je dnes známý
po celém světě.........

Není tady

 

#114 12. 6. 2009 7:25

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Judyna napsal(a):

Bláža.. napsal(a):

Jeňýk napsal(a):

Co říkáte na nově vznikající stranu TOP 09?
http://zpravy.idnes.cz/jdu-do-toho-rekl … _domaci_jw

Myslim že by to mohla bejt supr náhrada za fláterníky a zkrachovalý zelenáče.
Jen by bylo potřeba aby panu Schwarzenbergovi roky spíš ubejvali než přibejvali.......

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Je zde někdo, kdo rozklíčoval, co znamená TOP 09? Mě se vybaví jen agent 007 a přemýšlím, který z nich to je.
No, bylo by to dobré, čekám na jejich programové prohlášení.

Tradice, odpovědnost, prosperita

Jaká tradice?, leda tak zkrachovalých a odložených politiků.
Jaká odpovědnost? Pokud vím odpovědný jsme každý sám za sebe?
A Prosperita? Tak možná oné velké trojky Schwarzenberg, Kalousek, Parkamová. Top(lánkových) zkrachovalců a zoufalců sad
A když jsem poslouchal ty slinty brrrrr, další mudrlanti ... No nic nebudu Vám brát ideály a radost, máte novou hračku.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#115 12. 6. 2009 10:07

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

xxxx napsal(a):

Jeňýk napsal(a):

Co říkáte na nově vznikající stranu TOP 09?
http://zpravy.idnes.cz/jdu-do-toho-rekl … _domaci_jw

Myslim že by to mohla bejt supr náhrada za fláterníky a zkrachovalý zelenáče.
Jen by bylo potřeba aby panu Schwarzenbergovi roky spíš ubejvali než přibejvali.......

...dneska jsme to zrovna řešili, shodli jsme se na tom že na něm jediný problém je jeho věk...bohužel

Věk a vada řeči. Ta vada mu bohužel ubírá důstojnost, protože mu není rozumět a pro neznalého člověka vypadá jako opilec.

Není tady

 

#116 12. 6. 2009 11:20

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Pandorraa napsal(a):

Jeňýku,
abychom si rozuměli: v žádném případě nehodlám mudrovat nad tím, jak je to tu strašný. Já si to dokonce ani nemyslím. A proběhl  listopad 89 revolučně, dohodou či jakkoliv, život po něm se tu nesmírně projasnil. To, že jsem tehdy leccos prošvihli, to je bohužel fakt. Pořád je to ale lepší, než to bylo, stačí se projít po našich městech a vesnicích. To, že se mnozí napakovali na úkor společného bohatství, to je bohužel taky fakt.
Ono se to časem ale všechno srovná. Dvacet let práce se "starým" materiálem je moc krátká doba. Nehroutím se tu z toho smile

Pokud jde o volby, mám úplně stejný pocit, jako Otův kamarád, nehledě na to, že jsem přesvědčená o jedné věci: pokud pořád dělám totéž a doufám, že to pokaždé bude mít jiný výsledek, patřím do blázince, protože jsem sama sobě, i druhým nebezpečná.
Jestliže to po každých volbách skončí stejně: hlasy pro nové malé strany skončí v "hajzlu" a ty dvě "velké" se vždycky nějak domluví, ač na sebe na venek dští oheň a síru, je asi něco špatně, nemyslíš?
Odmítám se toho divadla prostě dál zúčastňovat.
Mám na to právo, stejně tak jako ty a další máte právo hrát v té komedii dál a doufat, že obsazení rolí přece jen jednou změníte.
Já nechci měnit obdsazení, já chci, aby to divadlo úplně zaniklo, protože jak je vidět, ani výměna obsazení na dlouho stejně moc nepomáhá.

Svět chtěl být odjakživa klamán. Ale když se to Divadlo rozroste příliš, stane se komedií, která mívá i konec.
Stále jsem ale nevěděla kdy.
Jen jsem si teď představila, dobu po sametovce, kdy se právní opona zatáhla a NĚCO z těch ideálů spadlo.
Obávám se ale, aby to nepřerostlo v lavinu, která se může utrhnout v době, kdy se právní opona bude muset vytáhnout.
Možná to nebude právě pěkný pohled. Ale může spadnout vládní garnitura. To už si dovedu představit.
Ono se točasem opravdu srovná.

Není tady

 

#117 12. 6. 2009 12:12

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

PetrV napsal(a):

xxxx napsal(a):

Jeňýk napsal(a):

Co říkáte na nově vznikající stranu TOP 09?
http://zpravy.idnes.cz/jdu-do-toho-rekl … _domaci_jw

Myslim že by to mohla bejt supr náhrada za fláterníky a zkrachovalý zelenáče.
Jen by bylo potřeba aby panu Schwarzenbergovi roky spíš ubejvali než přibejvali.......

...dneska jsme to zrovna řešili, shodli jsme se na tom že na něm jediný problém je jeho věk...bohužel

Věk a vada řeči. Ta vada mu bohužel ubírá důstojnost, protože mu není rozumět a pro neznalého člověka vypadá jako opilec.

Petře, já umět tolik jazyků jako on a umět je použít, tak to vyměním klidně za vadu řeči a za to že vypadám jako vožralásmile))


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#118 1. 9. 2009 11:06

Berenica1
♥------
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 2

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Naivní názory na TOP 09 coby zachránce české politické sceny mne tady dost děsí. Nebo je to jen další pokus někoho z jejich týmu, jak získat hlasy? No, dělají to tak i lidi třeba od té šílené Bobo, tak proč ne tahle překabátěná squadra...Staří protřelí politici s mizernou reputací v novém kabátě. Kalousek, Parkanová a spol.... To nemyslíte vážně!!! Nechápu, jak mohl Kalousek přesvědčit knížete, aby do toho šel. Asi byl KS taky ministrem rád.... V žádném případě se nenechám opít rohlíkem. Už například jejich komický programový bod - nápad na příspěvky na dopravu do zaměstnání, kdy např. jednou z podmínek pro získání nejvyššího příspěvku je, že bude člověk dojíždět do zaměstnání přes 600 km daleko a DENNĚ (už vidím, jak trávím celý den cestou tam a zpět napříč republikou...., checht, nehledě na to, kolik měří naše republika na délku, co?), mne jen ubezpečil v tom, že jde o další bandu vyčůranejch demagogů a lhářů. Hanba!!!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů