Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#51 7. 6. 2009 19:05

majkafa
Host

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Pandorro, každý z nás "hraje v té komedii", a volí či nevolí. I nevolit je volit. big_smile

Btw myslíš, že rozhodnutí nevolit je cestou k "občanské společnosti"? lol

Upravil(a) majkafa (7. 6. 2009 19:06)

#52 7. 6. 2009 19:37

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

majkafa napsal(a):

Pandorro, každý z nás "hraje v té komedii", a volí či nevolí. I nevolit je volit. big_smile

Btw myslíš, že rozhodnutí nevolit je cestou k "občanské společnosti"? lol

majko,
"každý z nás "hraje v té komedii", a volí či nevolí. I nevolit je volit." - podívej, buď se s tebou mohu začít dohadovat, že tohle je pitomost a nebo tě při tom nechám.
Nechám tě při tom.
Cesta k občanskíé společnosti podle mne nevede přes malicherné a zbytečné hádky, které jsou jen o ukazování svalů a skutek utek.

KAŽDÉ svobodné osobní rozhodnutí, bez ohledu zda je to in nebo mometálně out,  je cestou k občanské společnosti.

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#53 7. 6. 2009 20:10

majkafa
Host

In nebo out? va
Zrovna ty tohle napíšeš? vavava
Překvapuješ. Nu, i to se stává.

#54 7. 6. 2009 20:45

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

majkafa napsal(a):

In nebo out? va
Zrovna ty tohle napíšeš? vavava
Překvapuješ. Nu, i to se stává.

Možná majko ty jen blbě čteš a uniká ti smysl toho, co jsem napsala.
To se taky někdy stává a není to nic proti ničemu. smile

Není tady

#55 7. 6. 2009 20:51

majkafa
Host

Je to možné.
Ale Pan, z tvého psaní vnímám, že tvůj názor - nevolit je ten jediný správný a ty, kdo volit šli, dělají hloupost. A ty ty ty, vy na to taky jednou přijdete, že in je nevolit. To vnímám. big_smile Možná nesprávně, ale dávám ti na vědomí, že píšeš pro některé nesrozumitelně. big_smile

#56 7. 6. 2009 21:14

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno

majkafa napsal(a):

Je to možné.
Ale Pan, z tvého psaní vnímám, že tvůj názor - nevolit je ten jediný správný a ty, kdo volit šli, dělají hloupost. A ty ty ty, vy na to taky jednou přijdete, že in je nevolit. To vnímám. big_smile Možná nesprávně, ale dávám ti na vědomí, že píšeš pro některé nesrozumitelně. big_smile

No, Majko, povedla se ti neuvěřitelná vjec. Mám silné nutkání (a podlehla jsem mu, jak vidíš...) reagovat: Dle mého pocitu tentokrát Pan ani v nejmenším nevnucovala, zda volit, či ne. va
A k vytučněnému: Pokud jsi na tuto skutečnost přišla teprve teď, odstup si z káblu. pussa Mimochodem, líbí se mi tvá "rádoby" čistá duše..., kéžby to nebyl jenom klam... rodna
PS: Ešte to opravím po slovensky, ak možem: ..."ty, kdo volit šli,"... Asik vieš, že česky buď "ty, které volit šly", alebo "ti, kdo volit šli"..., viem, že to určite vieš... ale, mno, mám tiež chorobu z povolania, to sa može, nie? Tak mi na oplátku možeš už po stopädesiaty krát vysvetli, ako na českom noase napísa o s "vokáňom"... rock pussa

Upravil(a) ViktorkaLove (7. 6. 2009 21:21)

Není tady

#57 7. 6. 2009 21:45

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-

Tak nevím, čím to je. ale prostě mě napadlo scifi, ve kterém špičky ODS a ČSSD vlastně uzavřeli komplot:

Poměrný systém vládnutí umožní aby vládnoucí strana nenesla přímou odpovědnost, protože poměrně vládnou vlastně všichni. Každý rozhoduje o všem ale nikdo za nic nemůže. Medializované nepřátelství přesvědčí občany o nesmiřitelnosti konkurenčního prostředí a většina obyvatel tím pádem nebude hledat nové strany, uvěří o upřímném boji za pravou nebo středolevou orientaci a to z toho důvodu, aby se co nejdéle udrželi u moci, vlivu a toku peněz, dokud ještě nějaké jsou.
Až to bude neudržitelné, půjdou společně do důchodu.
Dost humoru, ale někdy opravdu nevím, jestli to s tím vládnutím myslí upřímně. (Nebo moc čtu scifi)

Není tady

#58 7. 6. 2009 21:46

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

majkafa napsal(a):

Je to možné.
Ale Pan, z tvého psaní vnímám, že tvůj názor - nevolit je ten jediný správný a ty, kdo volit šli, dělají hloupost.

Čoveče tak to já myslim že se pleteš. Na podobný věci já sem háklivej a dost bych prskal. big_smile

Pandorra došla k názoru že to nemá smysl chodit volit tak holt nechodí. Od ní já to celkem i beru protože to umí odůvodnit vcelku i pro mě snesitelným způsobem.
To samozřejmě neznamená že bych začal snít o nějaký společnosti samostatně a svobodně se rozhodujících jednotlivců sdružených v jakýchsi spolcích na dobrovolném základě.
To spíš věřím, že to zas dotáhneme k nějakýmu tomu diktátorovi s pořádným bičem nad náma....... wink

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#59 7. 6. 2009 23:36

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Jeňýk napsal(a):

Pandorra došla k názoru že to nemá smysl chodit volit tak holt nechodí. Od ní já to celkem i beru protože to umí odůvodnit vcelku i pro mě snesitelným způsobem.

Moje řeč, velebnosti. I nevolit je projevení názoru - minimálně lze z nízké účasti odvodit vztah lidí k EU a jejím strukturám stolt ... zaplapámbuvlastněpříroda, že už nebohé nevoliče nehoní pionýři s urnama skrzevá stoprocentní volební účast smile

A to já zasejc volila a jak tak koukám na výsledky, mám z toho aj dobrý pocit a to je důležité ... Posledních voleb do krajů jsem se neúčastnila skrzevá dovolenou, odjížděla jsem ukolébaná aférou s Kočkou, bo kdo by volil mafiána, že jo ... a po návratu mě pak na Ruzyni málem křísili z teho oranžova va ...

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#60 7. 6. 2009 23:51

x62358
Host

No  mě dneska ale fakt nechtěně viselo na balkoně oranžový prádlo.....to muselo vypadat jako zakuklená buňka.

#61 8. 6. 2009 0:00

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Web

Jo Míšo vypadá to že Paroubek bude mít zase nějakej projev k národu.......... cool

Kurnik ale že bych se nějak z toho pravděpodobnýho vítězství ODS radoval, to se fakt říct nedá. hmm Spíš mám obavy aby se nám naši "sociálně" smýšlející občané na podzim tak nějak nesemknuli. roll Nehledě na to že se pánové Langer s Topolánkem budou plácat po zádech jací jsou frajeři a zůstanou tam dřepět i nadále.

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#62 8. 6. 2009 0:05

x62358
Host

Jéňo někdy je lepší vybrat si z těch zel to nejmenší - to přeci víme - při dnešním nastavení.

#63 8. 6. 2009 0:09

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Web

ffly napsal(a):

Jéňo někdy je lepší vybrat si z těch zel to nejmenší - to přeci víme - při dnešním nastavení.

Já vim, taky se na podzim nejspíš "vrátím" k ODS.
Teď jsem to hodil Svobodným a nejspíš jsem byl sám, tak mi teď štve že jsem si ten lístek nepodepsal aby mi poslali alespoň propisku. big_smile

Není tady

#64 8. 6. 2009 0:14

x62358
Host

No jestli budou mít přes procento - tak by ti mohli poslat těch třicet korun, co za tvůj hlas dostanou.

#65 8. 6. 2009 1:27

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno

Vážení..., MNO... ráno vás všechny postříííííííííílííííííííííím....!!!
kapitulation
  rodna rodna rodna styrka

Není tady

#66 8. 6. 2009 1:45

x21365
Host

ViktorkaLove napsal(a):

kapitulation
  rodna rodna rodna styrka

big_smilebig_smilebig_smile  ....tak ted jsem opravdu zvědavá , co bude následovat winkbig_smile

Pan, budu s tebou muset hodit nějakou plodnou debatu o tom, zda volit či nevolit. A jezevec wink ti nepomůže ....... se nechci chlubit , ale zatím každá/ý , kdo s mou maličkostí tuto debatu absolvoval , tak kolem páté ráno uznal, že jeho názor nevolit je blbost glorialol - od té doby volí pravidelně , pokud mi nekecá lolwink
Rozhodně teda tomu neujdeš storstark

PS: offtopic Jeňýku, má láska stále trvá gloriapussa

#67 8. 6. 2009 8:20

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Web

Po zvážení všech okolností jsem se rozhodl v příštích volbách NEVOLIT.
Nějak mě to prostě už nebaví, politici jsou všichni stejní a chtěl bych abychom se měli všichni tak nějak stejně dobře, měli se rádi a všeho byl dostatek!

Jinak ale jsem přístupný k plodným celonočním debatám a na svém názoru rozhodně netrvám.

M͊OOO AŽ SE PROBUD͊ TAK SI TO HNED PŘEČTI, JOOO? va big_smile par

ViktorkaLove napsal(a):

kapitulation
  rodna rodna rodna styrka

Ty už nejez k večeři ty fazole a tady pak takhle nevyhrožuješ.

Upravil(a) Jeňýk (8. 6. 2009 8:21)

Není tady

#68 8. 6. 2009 8:24

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Jeňýk napsal(a):

Jo Míšo vypadá to že Paroubek bude mít zase nějakej projev k národu.......... cool

Kurnik ale že bych se nějak z toho pravděpodobnýho vítězství ODS radoval, to se fakt říct nedá. hmm Spíš mám obavy aby se nám naši "sociálně" smýšlející občané na podzim tak nějak nesemknuli. roll Nehledě na to že se pánové Langer s Topolánkem budou plácat po zádech jací jsou frajeři a zůstanou tam dřepět i nadále.

Na Paroubkův projev jsem fakt neměla žaludek, tak jsem šla radši spát smile
Jinak jsem měla v noci radost, že socani dostali na p*del, ale při střízlivém ránku tak nějak tuším předzvěst volebního patu ... a to z KDU odešel pravicověji založený Kalousek roll

"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton

Není tady

#69 8. 6. 2009 8:26

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Misa II napsal(a):

Založíme fan-klub lol

Nějak mě to prostě už nebaví, politici jsou všichni stejní a chtěl bych abychom se měli všichni tak nějak stejně dobře, měli se rádi a všeho byl dostatek!

Jeňýku, ty zvíře  dumbom

Není tady

#70 8. 6. 2009 8:27

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥

Nakonec jsem volila, ač jsem nejprve neměla chu. Evropské demokraty.

"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

#71 8. 6. 2009 9:47

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

Volil jsem a volit budu zas - ne však pravici ani levici - ale středovou stranu - například tu,
za kterou bude kopat Jana Bobošíková.

A jsem toho názoru, že lidi z velkých strany jsou namyšlení a že si nezaslouží nic jiného, než pořádný propad.

Co mi na dnešní politické parlamentní scéně chybí? - Mělo by být vícero stran z politického středu.
Přestože většina lidí má většinové přání - totiž pracovat a mít za poctivou práci poctivou odměnu
(tj. ani malou, ani nepřiměřenou) - tak vítězí ve volbách buď strany, které chtějí majetek i moc,
tedy ty, kteří se zmocnili majetků a kteří vzývají své dravčí schopnosti (=pravice)
anebo strany levicové, kterým je dobrý každý hlas - a tedy podporují i ty nezaměstnané, kteří
nikdy pracovat nebudou... ?!?!?!?! !!!!!!
dumbom

Není tady

#72 8. 6. 2009 9:50

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

Že téměř uspěla Suverenita Jany Bobošíkové mě těší... tummenupp
Je to moc dobrým příslibem do podzimních parlamentních voleb !!!!

A že neuspěl pan Železný mě těší také - oni nakonec lidé pochopí, kdo je co zač a vytřídí ty vychytránky...

Není tady

#73 8. 6. 2009 10:11

x62358
Host

Míša Kulička napsal(a):

Misa II napsal(a):

Založíme fan-klub lol

Jeňýku, ty zvíře  dumbom

Jaký je členský poplatek pro vstup do fan-klubu? Už vím, že Pan skrývá jezevce, ale co skrývá Jéňa Tleskač?

#74 8. 6. 2009 10:15

x62358
Host

Míša Kulička napsal(a):

Jeňýk napsal(a):

Na Paroubkův projev jsem fakt neměla žaludek, tak jsem šla radši spát smile
Jinak jsem měla v noci radost, že socani dostali na p*del, ale při střízlivém ránku tak nějak tuším předzvěst volebního patu ... a to z KDU odešel pravicověji založený Kalousek roll

Míšo projev stál za to...já jsem si počkala...: no tak já si myslím, že.....
a pak poslední věta byla úplně nejlepšejší : dnešní prohra je zítřejší vítězství...
To mi připomnělo tu zemi, kde zítra, znamená už včera lol

#75 8. 6. 2009 10:24

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

majkafa napsal(a):

Je to možné.

Ježiš majko a co je na tomhle nového? Že pro NĚKTERÉ píšu nesrozumitelně? Já stále a dokola říkám, že zodpovídám toliko za to, CO píšu, ale nikolivěk za to, JAK si to kdo přebere. Ne všichni jsme na stejné vlně, koneckonců to ukázaly i tyhle volby, které většina VŠECH evropanů ignorovala. Proč asi? Jsou všichni nezodpovědní a je jim fuk, jak budeme v Evropě žít?
Možná to bude hlavně tím, že pořád ještě nejsme Evropané. A zase se musím jen zeptat: proč asi? Proč asi v nejspíš ani v tomhle století ještě  nevzniknou žádné Spojené státy evropské podle vzoru Spojené státy americké?

Pokud to má někdo tak, že můj názor vnímá prezentovaný jako jediný správný, není to můj problém a já osobně si o schopnosti takového člověka vůbec ŽÍT demokracii  mohu také myslet cokoliv. A pochopitelně si i myslím.
Na to mám taky právo smile

Mimochodem: strana paní Bobošíkové se mi příliš proevropsky nejeví a tato dáma se v mých očích příliš "namočila" jako kandidátka na úřad prezidenta za KSČM. Její zájem o post ředitelky ČT a tím i případná rezignace na domácí politiku je taky docela signifikantní. Ona pro mne prostě není důvěryhodný politik i když jde beze sporu o velmi schopnou ženu. Obávám se ale, že všeho...
A vůbec se nepozastavuji nad tím, že to někdo prostě vnímá jinak.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí